Środa 04.12.2013

Na co choruje Kora?

Kamil Sipowicz Olga Jackowska Kora Katarzyna Litwin

Na co choruje Kora?

Jak na grypę to się trochę za bardzo przeciąga. Jak już pisaliśmy, na przełomie października i listopada wyszło na jaw, że piosenkarka schudła aż 7 kilogramów. Wyglądała tak mizernie, że prosiła fotografów, by nie robili jej zdjęć.

Zobacz: Kora schudła 7 kilo. "Prosiła, żeby nie robić jej zdjęć"

Na kolejnym nagraniu Must Be The Music już się nie pojawiła. Partner Kory, Kamil Sipowicz, zapewniał, że to nic poważnego.

Czuje się już dobrze, to była tylko grypa - przekonywał 2 tygodnie temu. Nie wiem, kto rozpuszcza plotki, że miałby to być rak.

Niestety, okazało się, że mimo zapewnień partnera, artystka nadal nie czuje się najlepiej. Musiała odwołać przygotowywany miesiącami koncert w warszawskiej Sali Kongresowej.

Z przyczyn nagłych i niezależnych od artystki Kora nie będzie mogła wystąpić 8 grudnia na warszawskim koncercie - napisała w oświadczeniu jej menedżerka, Katarzyna Litwin. Przepraszamy wszystkich fanów i prosimy o wyrozumiałość.

Na odwołanym właśnie koncercie Kora planowała zaśpiewać największe przeboje Maanamu oraz swoje solowe utwory. Do odwołania występu musiał ją skłonić naprawdę poważny powód.

Teraz nie jest czas na koncertowanie - wyjaśnia krótko jej agentka. Stan zdrowia to jest kwestia prywatna Kory. Od przyszłego roku będą koncerty.

Trzymamy kciuki.


http://pudelek.wrzuta.pl/film/6DDYqZCdBn9/

Na co choruje Kora?

Komentarze (296)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 296
Odpowiedz zgłoś
gość 04.12.2013 09:42
zdrówka życzę:)
Odpowiedz zgłoś
PODSUMOWANIE 04.12.2013 09:42
za zdrowo to Pani nie wygląda...zdrówka życzę :)
Odpowiedz
30 76
zgłoś
gość 04.12.2013 09:43
Może juz nie będę jej oglądał w TV. Nie wnosiła nic swoim ględzeniem
Odpowiedz
64 59
zgłoś
gość 04.12.2013 09:43
Za dużo marychy
Odpowiedz
37 34
zgłoś
gość 04.12.2013 09:44
Starzeje się zwyczajnie
Odpowiedz zgłoś
gość 04.12.2013 09:44
Zdrowia życzę!!!
Odpowiedz
20 6
zgłoś
gość 04.12.2013 09:44
zdrowka zycze
Odpowiedz
76 24
zgłoś
gość 04.12.2013 09:44
Może tylko na dietę przeszła,wiek swój ma,pora zadbać o siebie
Odpowiedz zgłoś
gość 04.12.2013 09:44
Stanowczo powinna zwolnić tempo! Kasę już ma - zdrowie najważniejsze!
Odpowiedz
19 6
zgłoś
zenek 04.12.2013 09:45
zdrowia życzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
31 21
zgłoś
gość 04.12.2013 09:45
moze za duzo trawya mowila ze trawa jej nie szkodzi :)
Odpowiedz
27 20
zgłoś
gość 04.12.2013 09:45
Też jej się dziwię... Ma tyle pieniędzy i swoje lata już, a cały czas trzyma się TV - za wszelka cenę
Odpowiedz
12 11
zgłoś
gość 04.12.2013 09:45
jakby to skomentowac??..hm...no comment!
Odpowiedz
41 25
zgłoś
gość 04.12.2013 09:45
a może pomoże jej gramik marihuany ?
Odpowiedz
19 17
zgłoś
gość 04.12.2013 09:45
Śmierć Jackowskiego...
Odpowiedz
21 39
zgłoś
gość 04.12.2013 09:46
W tym wieku to już kapcie i tv,a nie skakanie po scenie
Odpowiedz
43 26
zgłoś
gość 04.12.2013 09:46
Niestety ... kiedyś szalała, imprezowała - teraz to wychodzi!!!!!!!!
Odpowiedz
14 9
zgłoś
gość 04.12.2013 09:46
c*****y ten "nowy" pudel
Odpowiedz
16 11
zgłoś
gość 04.12.2013 09:47
zaraz zacznie narzekac jak przybylska ze paparazzi za nia ganiaja
Odpowiedz
8 16
zgłoś
gość 04.12.2013 09:47
na z*****y łeb!!!
Odpowiedz
14 6
zgłoś
Gość 04.12.2013 09:47
Glowa do gory.
Odpowiedz
14 10
zgłoś
gość 04.12.2013 09:48
powinna dać sobie spokój z robotą!
Odpowiedz
16 2
zgłoś
gość 04.12.2013 09:49
dajcie spokoj ,zdrowia pani Koro !
Odpowiedz
8 17
zgłoś
Gość 04.12.2013 09:50
Marek pociagnie ja za soba...jego milosc!!!
Odpowiedz
15 2
zgłoś
gość 04.12.2013 09:53
Dużo, dużo zdrowia życzę, Kora wiele wniosła do polskiej muzyki. Legenda!
Odpowiedz
14 3
zgłoś
gość 04.12.2013 09:58
Wielka szkoda. Życzę powrotu do zdrowi.
Odpowiedz
1 10
zgłoś
gość 04.12.2013 09:59
witam serdecznie. hit ! zapraszam na moje aukcje allegro : nick- polly_silver aby łatwiej wejść na aukcje podaje link do sklepu : . superrrr modna biżuteria celebrytek,ponad 80 aukcji , ( kolczyki , naszyjniki, piercing ,bransoletki , ,biżuteria dziecięca ) ceny 50 % taniej niż w sklepach , biżuteria z całego świata , gorąco polecam ,wysyłam też za granicę !!! zerknij koniecznie ponad 1200 megapozytywnych komentarzy , taniooo !!! hit “biżuteria - najpiękniejsze wyznanie miłości”
Odpowiedz
11 18
zgłoś
gość 04.12.2013 09:59
Na parcie na szkło, bardzo irytująca osoba. Zapatrzona w siebie, zarozumiała kobieta. Pragnąca być w centrum zainteresowania. Nie może się pogodzić, że lata młodości ma już za sobą. Takie życie, taka kolej rzeczy.
Odpowiedz
22 4
zgłoś
d 04.12.2013 09:59
Depresja... :-( Artystka już w przeszłości się z nią zmagała, śmierć byłego męża pewnie ma w tym duży udział. Życzę dużo siły w walce z tą podstępną chorobą.
Odpowiedz
11 5
zgłoś
david byrne junior 04.12.2013 10:00
Marek kochał Korę do szaleństwa!!!Odpłaciła się Mu,gdy stwierdziła po latach,że drugi syn był Sipowicza..Straszne i nienormalne,bo sam byłem świadkiem,gdy mówiła,że synowie mają wiele genów po Marku.Sipowicz,Ty jesteś mendą,a Korze życzę powrotu do zdrowia ale wciąż pamiętam co napisał Paweł Markowski w Razem..i jestem jako jeden z nielicznych,bo tego organu już nie ma,podobnie jak Maanamu:(Pozdrawiam.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 296