Środa 04.12.2013

Na co choruje Kora?

Kamil Sipowicz Olga Jackowska Kora Katarzyna Litwin

Na co choruje Kora?

Jak na grypę to się trochę za bardzo przeciąga. Jak już pisaliśmy, na przełomie października i listopada wyszło na jaw, że piosenkarka schudła aż 7 kilogramów. Wyglądała tak mizernie, że prosiła fotografów, by nie robili jej zdjęć.

Zobacz: Kora schudła 7 kilo. "Prosiła, żeby nie robić jej zdjęć"

Na kolejnym nagraniu Must Be The Music już się nie pojawiła. Partner Kory, Kamil Sipowicz, zapewniał, że to nic poważnego.

Czuje się już dobrze, to była tylko grypa - przekonywał 2 tygodnie temu. Nie wiem, kto rozpuszcza plotki, że miałby to być rak.

Niestety, okazało się, że mimo zapewnień partnera, artystka nadal nie czuje się najlepiej. Musiała odwołać przygotowywany miesiącami koncert w warszawskiej Sali Kongresowej.

Z przyczyn nagłych i niezależnych od artystki Kora nie będzie mogła wystąpić 8 grudnia na warszawskim koncercie - napisała w oświadczeniu jej menedżerka, Katarzyna Litwin. Przepraszamy wszystkich fanów i prosimy o wyrozumiałość.

Na odwołanym właśnie koncercie Kora planowała zaśpiewać największe przeboje Maanamu oraz swoje solowe utwory. Do odwołania występu musiał ją skłonić naprawdę poważny powód.

Teraz nie jest czas na koncertowanie - wyjaśnia krótko jej agentka. Stan zdrowia to jest kwestia prywatna Kory. Od przyszłego roku będą koncerty.

Trzymamy kciuki.


http://pudelek.wrzuta.pl/film/6DDYqZCdBn9/

Na co choruje Kora?

Komentarze (296)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 271-296 z 296
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Anoia 05.12.2013 09:24
A może ona ma aids?? W końcu to, czym zajmowała się przed śpiewaniem się odezwało. Bez przesady z tym chwleniem... Widziałam jej koncert na żywo 2 lata temu. Miała przepity głos, beczała jak stado baranów i nie wyglądała na trzeźwą. Dodatkowo ochroniarze bardzo pilnowali, żeby nie robić jej zdjęć;)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.12.2013 10:03
na głowę...
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 05.12.2013 13:16
trzeba bylo nie ćpać
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.12.2013 13:26
a może ziółka Ramonki zaszkodziły
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.12.2013 14:17
Pewnie jest w ciąży
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2013 14:22
Hahahaha, chora? Chyba z upalenia! Za dużo marychy
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 05.12.2013 15:34
Zdróweczka dla Pani :)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 05.12.2013 15:43
zdrowia życzę
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 05.12.2013 15:53
babcia się sypie
Odpowiedz
2 1
zgłoś
babcia 05.12.2013 16:17
tylko nie to ! tylko nie Kora !!!!! niech bedzie zdrowa na Boga , bo jak ona sie "zwinie" to i na mnie powoli bedzie nadchidzic czas .....
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.12.2013 16:21
gość: Na parcie na szkło, bardzo irytująca osoba. Zapatrzona w siebie, zarozumiała kobieta. Pragnąca być w centrum zainteresowania. Nie może się pogodzić, że lata młodości ma już za sobą. Takie życie, taka kolej rzeczy.
a może operacja plastyczna się nie udała?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2013 17:23
może przestała palic marihannę ;d
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2013 20:14
Za dużo HERY,,a związku z czym zawał serca tuż,tuż,serducho ledwie telepie,a żyły się zapadły,.....................................
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 05.12.2013 20:49
Zdrowia!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.12.2013 21:08
No przecież marycha jest taka doskonała jako lek więc dlaczego choruje. Powinna pożyczyć trochę od swojej suczki i od razu będzie się czuła lepiej.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2013 21:11
moze zakochana?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
otco 05.12.2013 21:27
gość: kora jest swietna, wyjatkowa jedyna w swoim rodzaju a nie to co teraz te pseudogwiazdy ktore nie wiedząc jak sie wybic pokazuja d**e
Zgadzam się z tym w 100%. Jest suuuper !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2013 15:45
jak sie chce cpać wtym wieku to tak jest
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 06.12.2013 15:51
Anoia: A może ona ma aids?? W końcu to, czym zajmowała się przed śpiewaniem się odezwało. Bez przesady z tym chwleniem... Widziałam jej koncert na żywo 2 lata temu. Miała przepity głos, beczała jak stado baranów i nie wyglądała na trzeźwą. Dodatkowo ochroniarze bardzo pilnowali, żeby nie robić jej zdjęć;)
tak reklamowała cpanie stara baba po co reklamowac chwalic jakie to dobre sa podruby trucizny i zdesperowani biedacy chca odlotu,lepiej wypic troche alkocholu i to tez nie kazdy moze
Odpowiedz
0 1
zgłoś
FFF 17.12.2013 16:28
Mniej dragów i trawy życzę, a zdrówko samo wróci. Dzieci nie wciągajcie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.12.2013 15:24
narkomanki tak maja
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.12.2013 17:00
takie nagłe chudnięcie to AIDS. Dobrze ze nie ma kontaktu z fanami i trzymają odizolowaną. Efekt ćpania.
Odpowiedz