Piątek 06.12.2013

Andrzej Turski MA CUKRZYCĘ!

Andrzej Turski Panorama

Andrzej Turski MA CUKRZYCĘ!

Andrzej Turski ogłosił kilka dni temu, że po 11 latach na wizji odchodzi z redakcji Panoramy. 70-letni dziennikarz twierdzi, że zasłużył już na spokojną emeryturę. Co tydzień będzie się jednak pojawiał w TVP Info, by poprowadzić program 7 dni świat.

Będę odpoczywał i łowił moje ukochane ryby. Pomacham na do widzenia – mówi w Super Expressie.

Okazuje się, że dziennikarz ma coraz mniej sił. Nie dość, że wszedł już w wiek, w którym można sobie pozwolić na więcej odpoczynku, to walczy z cukrzycą.

Czuję się raz lepiej raz gorzej. Mam cukrzycę drugiego stopni, biorę insulinę – mówi. Jestem szczęśliwym emerytem, bo mam pracę, i to nie taką wychodzoną, ale taką, do której zostałem zaproszony.

To nie pierwszy raz, gdy Turski zmaga się z poważną chorobą. W 2005 roku zachorował na raka układu chłonnego. W 2008 roku choroba zaatakowała go ponownie. Trzy lata temu na raka jelita grubego zmarła jego żona, Zofia. Na szczęście w życiu prywatnym mu się układa.

Zobacz: Turski ma nową "dziewczynę"

Andrzej Turski MA CUKRZYCĘ!

Komentarze (142)

Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 06.12.2013 11:24
. Trzy lata temu na raka jelita grubego zmarła jego żona, Zofia. Na szczęście w życiu prywatnym mu się układa. Czy macie świadomość jak obrzydliwie brzmi zestawienie razem ze sobą tych dwóch zdań ? Zastanówcie sie!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2013 11:30
A mój narzeczony ma 28 lat i od pół roku choruje na cukrzyce, robiąc sobie 4 zastrzyki dziennie...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
MOTYSIA 06.12.2013 11:35
media zaczynają donosić że turski zwyczajnie za dużo wypił i pod wpływem alkoholu poprowadził panoramę 30 listopada 2013 roku. zobaczcie sami oglądając powtórkę na itvp ps. w sumie każdemu się zdarza ale nie każdemu w pracy
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 06.12.2013 11:43
Panie Turski, uwielbiam Pana komentarze I GLOS!!!! Prosze zmienic diete. z cukrzycy mozna sie wyleczyc. Pokonal Pan raka, daPan rade I z cukrzyca. Duzo zdrowia zycze.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 06.12.2013 11:57
wspaniały i wiarygodny prezenter! jednakże cukrzyca drugiego stopnia nie wymaga brania insuliny, tak się dzieje w przypadku pierwszego stopnia. coś mi się wydaje, że to jednak nawrót raka - bardzo Pan schudł - życzę wytrwałości w walce z chorobą i dużo rybek do złowienia :)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 06.12.2013 12:07
gość: Moja koleżanka w wieku 30 lat też dowiedziała się, że ma cukrzycę. wiele osób w Polsce ma cukrzycę.
Tylko ze on juz ma 70lat i cukrzyca u osob w podeszlym wieku jest naprawde niebezpieczna.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 06.12.2013 12:11
Dużo zdrowia! Pan Turski to klasa sama w sobie. Cukrzyca to dziś choroba cywilizacyjna, taka jak np. nadciśnienie :)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.12.2013 12:11
gość: wspaniały i wiarygodny prezenter! jednakże cukrzyca drugiego stopnia nie wymaga brania insuliny, tak się dzieje w przypadku pierwszego stopnia. coś mi się wydaje, że to jednak nawrót raka - bardzo Pan schudł - życzę wytrwałości w walce z chorobą i dużo rybek do złowienia :)
cukrzyca TYPU drugiego wymaga podawania insuliny jak już same tabletki nie działają można też przyjmować w leczeniu cukrzycy i tabletki i insulinę
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 06.12.2013 12:11
Panoramę z Panem Turskim ogląda się z samą przyjemnością.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2013 12:14
gość: Panie Turski, uwielbiam Pana komentarze I GLOS!!!! Prosze zmienic diete. z cukrzycy mozna sie wyleczyc. Pokonal Pan raka, daPan rade I z cukrzyca. Duzo zdrowia zycze.
Pan Turski nie ma już szans na wyleczenie z cukrzycy może ją tylko ustabilizować i z nią żyć dalej czego mu życzę
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 06.12.2013 12:16
gość: A mój narzeczony ma 28 lat i od pół roku choruje na cukrzyce, robiąc sobie 4 zastrzyki dziennie...
zachorował bo robił sobie zastrzyki? coś nie tak
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 06.12.2013 12:44
Znam go osobiście.Naprawdę fajny facet i kulturalny.Miło się z nim rozmawia.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2013 12:45
gość:
qosc: jak sie wcinalo tanie smakolyczki to sie ma cukrzyce... szkoda bo bardzo apetyczny pan z niego, a teraz musi umrzec w ciagu roku...
spadaj trollu
Spad burku do nogi
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.12.2013 12:54
zdrowia życzę ale już dawno Pan Turski powinien odejść na emeryturę. Młodzi pracy nie mają a starzy zajmują stanowiska! Zrobić miejsce młodym!!! W gminach, urzędach stare baby siedzą! Dajcie k***a młodym pracować!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2013 12:55
starzy na emeryturę a młodzi do pracy!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Ela 06.12.2013 12:56
Świetny głos, fajna osobowość. Prosze szefów telewizji nie karzcie nas Lisową, Jej sztuczność i brak kontroli nad mimiką twarzy doprowadza do wygaszenia telewizora. Panie Andrzeju życzę Panu wspaniałego wypoczynku i raości z zycia. Szkoda, że nie ma godnego następcy.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 06.12.2013 13:11
Grunt, że córeczkę zdążył wcisnąć do TVP.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.12.2013 13:21
ja zyję z cukrzycą juz 16lat, teraz mam 22 lata i szczerze mowiac nie pamietam innego zycia jak z ta chorobą...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2013 13:29
W przyszłym roku kończę 70. lat. Też mam cukrzycę, ale dalej pracuję, bo jak bym przestał to bym się zaraz rozchorował. Zdrowia życzę. Mbuba-09
Odpowiedz
36 12
zgłoś
gość 06.12.2013 13:32
a ja przed chwilą doIadowaIam komórkę w play na 35 zł za DARMO w promocji mikołajkowej akpcja chyba tylko do 7 grugdnia, niestety tylko jedno dołhadowanie na jeden numer mikolajki.oq.pl
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2013 13:36
nie tylko on
Odpowiedz
0 0
zgłoś
xxx 06.12.2013 13:37
Panie Andrzeju jest super z pana facet.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2013 13:39
nareszcie kara nadejszła
Odpowiedz
4 0
zgłoś
Gość 06.12.2013 13:40
Moja córeczka ma cukrzycę od 6roku życia, musi brać zastrzyki przed każdym posił kiem! To jest dopiero dramat!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.12.2013 13:42
Gość: Komunistyczny pachołek
no pewnie zasluzyl se na pieklo , slugus PZPR
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.12.2013 13:43
gość:
gość: no i dobrze zrobi miejsce dla młodych!!!!!
córeczkę już zatrudnił w TVP2...; eh.................
jąka sie ta paskudna córka
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 06.12.2013 13:46
TO SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
wanda 06.12.2013 13:56
Zdrowia życzę i wielka szkoda że Pan odchodzi. Powodzenia i miłego odpoczynku na emeryturze.
Odpowiedz