Piątek 06.12.2013

Putin jest... GEJEM?! "BOI SIĘ WŁASNEJ SEKSUALNOŚCI"

Władimir Putin

Putin jest... GEJEM?! "BOI SIĘ WŁASNEJ SEKSUALNOŚCI"

W Rosji ukazała się najnowsza biografia Władimira Putina autorstwa znanego politologa Stanisława Biełkowskiego. W książce, która wywołała właśnie wielki skandal, badacz twierdzi, że prezydent Federacji Rosyjskiej od lat ukrywa swoją orientację seksualną. Plotki o romansie z byłą gimnastyczką zostały podobno sfabrykowane przez jego speców od PR.

Zdaniem politologa kluczem do zrozumienia tajemnicy prezydenta Rosji jest jego dzieciństwo. W jednym z fragmentów biografii pisze:

Mały Władimir, który wychował się praktycznie bez ojca i miłości obojga rodziców, był wycofanym i ponurym dzieckiem. Urodził się jako syn alkoholika tak naprawdę dwa lata później, niż zapisano w dokumentach.

Biełkowski zauważa, że Putin jest "głęboko osamotnionym politykiem", który woli towarzystwo zwierząt niż ludzi. Zdaniem badacza zdjęcia, na których półnagi Władimir pozuje z niedźwiedziami i tygrysami pokazują jego prawdziwą osobowość.

To tu można zobaczyć prawdziwego Putina - komentuje fotografie prezydenta. Ucieka od ludzi do natury. Boi się jednak swojej własnej seksualności. Seks jest mu obcy.

Biełkowski twierdzi, że Putin najprawdopodobniej jest gejem, na co wskazuje wiele faktów z jego przeszłości. Na publikację natychmiast zareagował Kreml, który wystosował oficjalny komentarz. W rozmowie z Daily Mail rzecznik Putina, Dmitrij Peskow powiedział:

To całkowite brednie. Rewelacje Biełkowskiego nie mają żadnych podstaw.

Zobacz też: Łzy Putina... (ZDJĘCIA)

Putin ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONĄ! Odchodzi do kochanki?

Putin jest... GEJEM?! "BOI SIĘ WŁASNEJ SEKSUALNOŚCI"Putin jest... GEJEM?! "BOI SIĘ WŁASNEJ SEKSUALNOŚCI"Putin jest... GEJEM?! "BOI SIĘ WŁASNEJ SEKSUALNOŚCI"Putin jest... GEJEM?! "BOI SIĘ WŁASNEJ SEKSUALNOŚCI"

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (386)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 386
Odpowiedz
268 58
zgłoś
gość 06.12.2013 15:07
A podobno ma dziecko z ta gimnastyczką
Odpowiedz
44 28
zgłoś
Gość 06.12.2013 15:07
Niech bedzie, i co z tego?
Odpowiedz
18 23
zgłoś
gość 06.12.2013 15:07
nieparwda
Odpowiedz
1470 56
zgłoś
gość 06.12.2013 15:07
To byłby szok międzynarodowy :P
Odpowiedz
37 33
zgłoś
gość 06.12.2013 15:07
bezsens! pudlu, opanuj się! chociaz go nie lubię, aż słabo mi sie robi na widok tego, co wy wypisujecie. POZDRO!
Odpowiedz
28 25
zgłoś
Gość 06.12.2013 15:08
Ten swiat schodzi na psy... mowcie co chcecie
Odpowiedz
415 84
zgłoś
gość 06.12.2013 15:08
kiedy będzie normalny nius o osobie homo, nie o jej orientacji ??? o karierze itd. ?!
Odpowiedz
51 26
zgłoś
gość 06.12.2013 15:08
Niedługo wszyscy będziemy homo
Odpowiedz
21 3
zgłoś
Gość 06.12.2013 15:09
O prosze, to by wrzalo dopiero...
Odpowiedz
28 31
zgłoś
gość 06.12.2013 15:09
Pudel nas zabija tematem żebysmy znienawidzili homoseksualistów.
Odpowiedz
20 12
zgłoś
gość 06.12.2013 15:09
To widac !!!
Odpowiedz
20 13
zgłoś
gość 06.12.2013 15:10
nie wierze w te rewelacje
Odpowiedz
132 35
zgłoś
gość 06.12.2013 15:10
Homo robia gejów ze wszystkich ?? a ten politolog jest homo ???
Odpowiedz
16 14
zgłoś
Widzimy to! 06.12.2013 15:10
Karolinka się zakochała w Chodakowskiej XD
Odpowiedz
28 6
zgłoś
gość 06.12.2013 15:11
nie kupuję tego. choc byłoby to zabawne (:
Odpowiedz
82 23
zgłoś
gość 06.12.2013 15:11
homofoby czesto sa ukrytymi gejami
Odpowiedz
37 3
zgłoś
Lionela 06.12.2013 15:11
Dzwoniłam do Włodzia, potwierdził.
Odpowiedz
21 5
zgłoś
gość 06.12.2013 15:11
pono z Miedwiediewem się zabawiają swoimi pytami
Odpowiedz
15 5
zgłoś
gość 06.12.2013 15:11
nigdy nie wiadomo :/ może wyjść po smierci jego nawet
Odpowiedz
13 16
zgłoś
ha ha ha 06.12.2013 15:11
Tak jak on jest gejem to ja lesbą...
Odpowiedz
12 10
zgłoś
gość 06.12.2013 15:11
gość: mam dosć. nie mam nic do homo, to PUDELEK robi z tego 'big deal'. od LAT.
a ja jestem homo genizowany
Odpowiedz
8 6
zgłoś
gość 06.12.2013 15:12
gość: pono z Miedwiediewem się zabawiają swoimi pytami
i Pugaczowom
Odpowiedz
16 7
zgłoś
gość 06.12.2013 15:13
taaaa, i pewnie ma romans z Dmitrijem!
Odpowiedz
19 7
zgłoś
gość 06.12.2013 15:15
gość: Ciekawe jaką będzie miał Władek minę, jak to przeczyta??????
usmiechnie sie, a potem usmierci!
Odpowiedz
13 9
zgłoś
gość 06.12.2013 15:15
trzeba by Berlusconiego zapytac bo razem bzykaja mlode lachony.... troche wladek przegina z botoksem...o tym pisz pudelku
Odpowiedz
10 5
zgłoś
swarzędnick 06.12.2013 15:16
Ten na koniu to Szyc? W jakim filmie wcielał się w towarzysza Putina?
Odpowiedz
16 5
zgłoś
gość 06.12.2013 15:16
niewykluczone wcale
Odpowiedz
10 11
zgłoś
gość 06.12.2013 15:16
może jeszcze powie że płeć zmienił?
Odpowiedz
2 8
zgłoś
gość 06.12.2013 15:17
Pogrążony Kaczor rozpętał wrogą kampanię. Znowu nam podniosą ceny paliwa. Putin to najpotężniejszy władca maładiec
Odpowiedz
7 2
zgłoś
Gość 06.12.2013 15:18
Hahaha! Teraz to się pożegnaj z życiem EMILY.. Putin cie znajdzie i przerobi na mydło.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 386