Piątek 06.12.2013

Putin jest... GEJEM?! "BOI SIĘ WŁASNEJ SEKSUALNOŚCI"

Władimir Putin

Putin jest... GEJEM?!

W Rosji ukazała się najnowsza biografia Władimira Putina autorstwa znanego politologa Stanisława Biełkowskiego. W książce, która wywołała właśnie wielki skandal, badacz twierdzi, że prezydent Federacji Rosyjskiej od lat ukrywa swoją orientację seksualną. Plotki o romansie z byłą gimnastyczką zostały podobno sfabrykowane przez jego speców od PR.

Zdaniem politologa kluczem do zrozumienia tajemnicy prezydenta Rosji jest jego dzieciństwo. W jednym z fragmentów biografii pisze:

Mały Władimir, który wychował się praktycznie bez ojca i miłości obojga rodziców, był wycofanym i ponurym dzieckiem. Urodził się jako syn alkoholika tak naprawdę dwa lata później, niż zapisano w dokumentach.

Biełkowski zauważa, że Putin jest "głęboko osamotnionym politykiem", który woli towarzystwo zwierząt niż ludzi. Zdaniem badacza zdjęcia, na których półnagi Władimir pozuje z niedźwiedziami i tygrysami pokazują jego prawdziwą osobowość.

To tu można zobaczyć prawdziwego Putina - komentuje fotografie prezydenta. Ucieka od ludzi do natury. Boi się jednak swojej własnej seksualności. Seks jest mu obcy.

Biełkowski twierdzi, że Putin najprawdopodobniej jest gejem, na co wskazuje wiele faktów z jego przeszłości. Na publikację natychmiast zareagował Kreml, który wystosował oficjalny komentarz. W rozmowie z Daily Mail rzecznik Putina, Dmitrij Peskow powiedział:

To całkowite brednie. Rewelacje Biełkowskiego nie mają żadnych podstaw.

Zobacz też: Łzy Putina... (ZDJĘCIA)

Putin ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONĄ! Odchodzi do kochanki?

Putin jest... GEJEM?! Putin jest... GEJEM?! Putin jest... GEJEM?! Putin jest... GEJEM?!

Komentarze (385)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 385
Odpowiedz zgłoś
gość 06.12.2013 15:07
A podobno ma dziecko z ta gimnastyczką
Odpowiedz
44 28
zgłoś
Gość 06.12.2013 15:07
Niech bedzie, i co z tego?
Odpowiedz
18 23
zgłoś
gość 06.12.2013 15:07
nieparwda
Odpowiedz zgłoś
gość 06.12.2013 15:07
To byłby szok międzynarodowy :P
Odpowiedz
37 33
zgłoś
gość 06.12.2013 15:07
bezsens! pudlu, opanuj się! chociaz go nie lubię, aż słabo mi sie robi na widok tego, co wy wypisujecie. POZDRO!
Odpowiedz
27 25
zgłoś
Gość 06.12.2013 15:08
Ten swiat schodzi na psy... mowcie co chcecie
Odpowiedz zgłoś
gość 06.12.2013 15:08
kiedy będzie normalny nius o osobie homo, nie o jej orientacji ??? o karierze itd. ?!
Odpowiedz
49 25
zgłoś
gość 06.12.2013 15:08
Niedługo wszyscy będziemy homo
Odpowiedz
21 3
zgłoś
Gość 06.12.2013 15:09
O prosze, to by wrzalo dopiero...
Odpowiedz
28 31
zgłoś
gość 06.12.2013 15:09
Pudel nas zabija tematem żebysmy znienawidzili homoseksualistów.
Odpowiedz
20 12
zgłoś
gość 06.12.2013 15:09
To widac !!!
Odpowiedz
19 13
zgłoś
gość 06.12.2013 15:10
nie wierze w te rewelacje
Odpowiedz zgłoś
gość 06.12.2013 15:10
Homo robia gejów ze wszystkich ?? a ten politolog jest homo ???
Odpowiedz
16 14
zgłoś
Widzimy to! 06.12.2013 15:10
Karolinka się zakochała w Chodakowskiej XD
Odpowiedz
26 6
zgłoś
gość 06.12.2013 15:11
nie kupuję tego. choc byłoby to zabawne (:
Odpowiedz
70 20
zgłoś
gość 06.12.2013 15:11
homofoby czesto sa ukrytymi gejami
Odpowiedz
36 3
zgłoś
Lionela 06.12.2013 15:11
Dzwoniłam do Włodzia, potwierdził.
Odpowiedz
21 5
zgłoś
gość 06.12.2013 15:11
pono z Miedwiediewem się zabawiają swoimi pytami
Odpowiedz
15 4
zgłoś
gość 06.12.2013 15:11
nigdy nie wiadomo :/ może wyjść po smierci jego nawet
Odpowiedz
11 16
zgłoś
ha ha ha 06.12.2013 15:11
Tak jak on jest gejem to ja lesbą...
Odpowiedz
12 10
zgłoś
gość 06.12.2013 15:11
gość: mam dosć. nie mam nic do homo, to PUDELEK robi z tego 'big deal'. od LAT.
a ja jestem homo genizowany
Odpowiedz
8 6
zgłoś
gość 06.12.2013 15:12
gość: pono z Miedwiediewem się zabawiają swoimi pytami
i Pugaczowom
Odpowiedz
15 7
zgłoś
gość 06.12.2013 15:13
taaaa, i pewnie ma romans z Dmitrijem!
Odpowiedz
19 7
zgłoś
gość 06.12.2013 15:15
gość: Ciekawe jaką będzie miał Władek minę, jak to przeczyta??????
usmiechnie sie, a potem usmierci!
Odpowiedz
13 9
zgłoś
gość 06.12.2013 15:15
trzeba by Berlusconiego zapytac bo razem bzykaja mlode lachony.... troche wladek przegina z botoksem...o tym pisz pudelku
Odpowiedz
10 5
zgłoś
swarzędnick 06.12.2013 15:16
Ten na koniu to Szyc? W jakim filmie wcielał się w towarzysza Putina?
Odpowiedz
16 4
zgłoś
gość 06.12.2013 15:16
niewykluczone wcale
Odpowiedz
9 11
zgłoś
gość 06.12.2013 15:16
może jeszcze powie że płeć zmienił?
Odpowiedz
2 8
zgłoś
gość 06.12.2013 15:17
Pogrążony Kaczor rozpętał wrogą kampanię. Znowu nam podniosą ceny paliwa. Putin to najpotężniejszy władca maładiec
Odpowiedz
7 2
zgłoś
Gość 06.12.2013 15:18
Hahaha! Teraz to się pożegnaj z życiem EMILY.. Putin cie znajdzie i przerobi na mydło.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 385