Sobota 07.12.2013

TVP POZYWA za "pijanego Turskiego! "Wyjątkowo OHYDNE ZNIESŁAWIENIE!"

Andrzej Turski Jacek Karnowski Michał Karnowski

TVP POZYWA za

Znani prawicowi dziennikarze, bracia Karnowscy, wywołali głośny skandal, wyśmiewając problemy zdrowotne znanego, 70-letniego dziennikarza. Należące do nich portale opublikowały artykuły o Andrzeju Turskim, twierdząc, że został zwolniony z Panoramy, bo wystąpił na antenie pod wpływem alkoholu. Turski od dawna zmagał się z chorobą nowotworową, a także cukrzycą. To właśnie cukrzyca i brane przez niego leki były powodem jego niedyspozycji na antenie.

Po skandalu wywołanym przez Karnowskich Turski miał zawał serca i w ciężkim stanie trafił do szpitala...

Dziennikarz był trzykrotnie reanimowany i nadal przebywa na ostrym dyżurze podłączony do respiratora.

TVP podaje oba te portale [należące do braci Karnowskich] do sądu za wyjątkowo ohydne zniesławienie. Nasi prawnicy już nad tym pracują - zapowiedział Wirtualnym Mediom rzecznik TVP Jacek Rakowiecki.

Co napisali Karnowscy? Występ chorego na cukrzycę dziennikarza na wizji skomentowali słowami:

Widzowie mogli 30 listopada 2013 roku o godz. 18 obserwować wyraźnie "zmęczonego" pana z tv, który ma problemy z wypowiadaniem słów, wszystko przekręca, a w dodatku powoli i nieporadnie powtarza niektóre wyrazy.

Na drugim portalu sugerowali, że wcześniej upił się "w jednym warszawskich lokali":

Jak dowiedział się portal wSumie.pl, Turski miał 'zasiedzieć się' w jednym z warszawskich lokali. Andrzejkowy wieczór najwyraźniej tak przypadł do gustu dziennikarzowi, że postanowił zepchnąć na dalszy plan swoje obowiązki zawodowe.

Recznik TVP zapowiada nazywa to "brutalnym kłamstwem":

Portale wPolityce.pl i wSumie.pl w czwartek 5 grudnia 2013 r. opublikowały wyjątkowo brutalne kłamstwo na temat niedyspozycji Andrzeja Turskiego podczas sobotniego wydania "Panoramy" w TVP 2, 30 listopada br. A następnie zamiast sprostowania, którego natychmiast zażądała od nich TVP, poszły jeszcze dalej w zniesławianie ciężko chorego człowieka.

Mimo upublicznionego przez samego red. Turskiego wyjaśnienia, że brak lekarstw przeciwcukrzycowych spowodował jego gwałtowne załamanie stanu zdrowia podczas wspomnianego wydania "Panoramy", oba wyżej wymienione portale z całkowitym cynizmem, powołując się oczywiście jedynie na "anonimowego informatora", oskarżyły go o stan upojenia alkoholowego.

TVP w związku z tym kieruje do sądu sprawę o zniesławienie dobrego imienia Andrzeja Turskiego przez redaktorów naczelnych tych portali: Marka Pyzę i Dorotę Łosiewicz. Nasi prawnicy, na polecenie Prezesa TVP Juliusza Brauna, już zaczęli w tej sprawie energiczne przygotowania.

TVP POZYWA za TVP POZYWA za

Komentarze (1155)

Oglądasz 1111-1140 z 1155
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 13.12.2013 11:02
Tygodnik Krnoskich się dobrze sprzedaje, trza ich jakoś utemperowac, a że Turski chleje to wiedzą wszyscy. Denta afera, propaganda jak za PRLu.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.12.2013 01:08
Mam uwierzyć, że dostał zawału po publikacji braci Karnowskich? Nie wiedziałem, że są tacy wpływowi, że ich wszyscy czytają i tak liczą się z ich zdaniem. Czy podawanie informacji, że gen. Błasik był pijany to nie jest arcyohydne? Czy TVP została pozwana do sądu za to?
Odpowiedz
1 2
zgłoś
Li 14.12.2013 08:38
To hieny nie ludzie. Zdrowia Panie Andrzeju.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.12.2013 08:56
gnoje!!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.12.2013 09:45
Dwa dupki. Na miejscu córki Pana Turskiego za stan w jakim jest ojciec oddałabym sprawę do Sądu.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 14.12.2013 09:46
gość: Tygodnik Krnoskich się dobrze sprzedaje, trza ich jakoś utemperowac, a że Turski chleje to wiedzą wszyscy. Denta afera, propaganda jak za PRLu.
odbija ci
Odpowiedz
1 1
zgłoś
fan Karnowskich 14.12.2013 11:28
czegos nie rozumiem skoro faktycznie wyglądał jak pijany to co mieli napisać ?? skąd mieli wiedzieć o cukrzycy??
Odpowiedz
2 1
zgłoś
poczciwy pradziadek 14.12.2013 11:30
gość: gnoje!!!!!!!
a ty kim jesteś ??? prostak i cham !
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.12.2013 13:22
Ludzkie szmaty i hieny
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:28
gość: panie turski prosze tyle nie pić, martwię sie o pana i zyczę zdrowia
ale jesteś głupi grzdyl gnoju nie wiesz co piszesz!!!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 14.12.2013 14:34
czegos nie rozumiem skoro faktycznie wyglądał jak pijany to co mieli napisać ?? skąd mieli wiedzieć o cukrzycy??
Ty ministrant a Karnowscy obaj byli ministrantami :wszyscy wiedzą że jest człowiek chory a taki głąb z pod ciemnej gwiazdy wychodzi i zdziwiony jak Ci dwaj ofiary spod Ołtarza .
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.12.2013 18:43
życze Panie Andrzeju żeby sie udało wszystkiego najlepszego
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.12.2013 18:45
tylko debile moga tak powiedziec zycze wam wszystkiego co najgorsze a Panu Andrzejowi powrotu do zdrowia
Odpowiedz
2 0
zgłoś
bożena 14.12.2013 18:52
życzę im wszystkiego najgorszego na Nowy Rok i Świeta Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy [gówniarze ]
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.12.2013 21:37
Takich gówniarzy można wykończyć tylko finansowo. Tak więc Wysoki Sądzie przeprosiny i zadość uczynienie, nawiązki i co tylko możliwe. te dwa zasmarkańce Panu Turskiemu do pięt nie dorastają !!!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 14.12.2013 21:40
czegos nie rozumiem skoro faktycznie wyglądał jak pijany to co mieli napisać ?? skąd mieli wiedzieć o cukrzycy??
Wcale się nie dziwię,że nie rozumiesz ! Ośle jeden.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 14.12.2013 21:43
Po tych cynicznych gębach widać co to za jedni....
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 15.12.2013 08:26
gość: Ludzie! Poczytajcie trochę o cukrzycy...Jaki brak leków ??? Niezależnie od rodzaju cukrzycy , jeśli nie wziąłby tabletek/zastrzyku z insuliną czułby senność ,zmęczenie ale nie bełkotałby...Takie objawy to objawy hipoglikemii czyli zbyt niskiego poziomu cukru -wtedy wygląd i zachowanie diabetyka przypominają zachowanie pijanego. Pan Turski widać ewidentnie nie był pod wpływem alhokolu, miał moim zdaniem zbyt niski poziom cukru, dalsze wypowiedzi są już poprawne (może zjadł coś słodkiego ?) . To tylko moje gdybanie. Uwierzcie mi ,zmagam się z tym słodkim g...em już ponad 10 lat i nie jest to fajne jak leci Ci cukier w dół a ludzie patrzą na Ciebie jak na żula :(
trata ta ta
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 16.12.2013 10:26
Mój Boże co za ohydni ludzie aż się rzygać chce jakie teraz młodzi ludzie mają podejście do wszystkiego. Choć c***anowie są ode mnie starsi nie mieści mi się to w głowie. Aż mi się płakać chce, jak tak można. Mam nadzieję że obu panów co lekką rączką podchodzą do życia i nie wyznają żadnych wartości, spotka o wiele większa tragedia osobista i nikt nie wyciągnie do nich ręki!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 18.12.2013 17:55
nie broncie turskiego,bo to autentyczny pijak,tylko ma uklady,corka jego tez pracuje w dwojce bo tato zalatwij jej fuche.nie jest swiety,pije i juz...a szefowie tv.dobrze o tym wiedza i go bronia ,bo tam wszyscy pija...telewizja chce podac do sadu ha,ha ha,to jest ewentualne pomowienie wiec telewizji nic do tego,moze to zrobic tylko turski z powodztwa cywilnego,glupi narodzie....
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 18.12.2013 18:01
facet 70lat znowu tusk zmienil ustawe emerytalna?do do ilu lat sie w polsce pracuje? turski siedz juz w domu ,stary komuchu daj mlodym prace,do smierci chcesz pracowac,w tym burdelu?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
GHD Black,GHD Purple,GHD 25.12.2013 04:41
GHDs UK UK UK Outlet IV Styler UK GHDs UK UK For Sale Outlet Mulberry Black Women Bag Black Bags Outlet Australia UK Sale Sale Bags GHDs UK Handbags UK Sale Outlet GHDs UK For Sale Black UK Sale Sale Mulberry UK Pink Mulberry GHD Black,GHD Purple,GHD Dianond
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 31.12.2013 11:34
Zmarł nieoceniony Andrzej Turski. Jak się teraz czujecie - bracia Karnowscy? Zadowoleni ?
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 31.12.2013 11:37
gość: nie broncie turskiego,bo to autentyczny pijak,tylko ma uklady,corka jego tez pracuje w dwojce bo tato zalatwij jej fuche.nie jest swiety,pije i juz...a szefowie tv.dobrze o tym wiedza i go bronia ,bo tam wszyscy pija...telewizja chce podac do sadu ha,ha ha,to jest ewentualne pomowienie wiec telewizji nic do tego,moze to zrobic tylko turski z powodztwa cywilnego,glupi narodzie....
A ty skończony śmieć, przez takich jak ty, ten świat jest taki ponury właśnie. Do piekła z tobą.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.12.2013 11:39
gość: facet 70lat znowu tusk zmienil ustawe emerytalna?do do ilu lat sie w polsce pracuje? turski siedz juz w domu ,stary komuchu daj mlodym prace,do smierci chcesz pracowac,w tym burdelu?
Nie masz co stanąć nawet koło tego "komucha", tacy podli jak ty nigdy szczęśliwi nie będa.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.12.2013 11:40
gość: nie broncie turskiego,bo to autentyczny pijak,tylko ma uklady,corka jego tez pracuje w dwojce bo tato zalatwij jej fuche.nie jest swiety,pije i juz...a szefowie tv.dobrze o tym wiedza i go bronia ,bo tam wszyscy pija...telewizja chce podac do sadu ha,ha ha,to jest ewentualne pomowienie wiec telewizji nic do tego,moze to zrobic tylko turski z powodztwa cywilnego,glupi narodzie....
Pocałuj go w d..ę.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 31.12.2013 11:43
Nie da sie patrzeć na te mordy. Takie hieny wszystkich nienawidzą. Przykre, że takich podłych hien jest dzisiaj coraz więcej.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 31.12.2013 11:54
gość: bardzo lubię pana Turskiego i oglądałam PANAORAMĘ prowadzona przez niego i panią Racewicz (w wydaniu z Lisicą przełączałam na TVP24) - ale mam wielki żal do TVP, że skoro wiedziała o problemach zdrowotnych p.Turskiego powinna się w jakiś sposób asekurować a nie było potrzeby narażać na ośmieszanie go i utratę wiarygodności tego dobrego w końcu programu na utratę wiarygodności
Na jaką utratę wiarygodności? Czy ty wiesz człowieku co piszesz? Pan Turski niczym się nie ośmieszył, a podejście kolegów i koleżanek z programu było jak najbardziej godne naśladowania, bo mają serca i nikogo z uwagi na chorobę nie dyskwalifikują, tylko dają szansę by uwierzyć, że jest się jeszcze potrzebnym. A to ludziom w każdym wieku jest bardzo do życia potrzebne, zwłaszcza ludziom chorym, którzy chcą wierzyć, że śmierć jeszcze nie puka do ich drzwi.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 31.12.2013 11:57
gość: facet 70lat znowu tusk zmienil ustawe emerytalna?do do ilu lat sie w polsce pracuje? turski siedz juz w domu ,stary komuchu daj mlodym prace,do smierci chcesz pracowac,w tym burdelu?
ty się nie martw o burdel, ty martw się o jakieś dokształcenie, bo byk na byku siedzi w tym twoim tekście.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.12.2013 12:08
Pani Uleńko, serdeczne słowa współczucia z powodu śmierc***ani wspaniałego Ojca. Pan Andrzej zawsze będzie obecny w sercach ludzi, którzy umieli docenić jego kunszt dziennikarski oraz jako człowieka dobrego, bez agresji i zajadłośc*****kój jego duszy.
Oglądasz 1111-1140 z 1155