Sobota 07.12.2013

Steczkowska w letnim stroju! Seksowna? (ZDJĘCIA)

Justyna Steczkowska

Steczkowska w letnim stroju! Seksowna? (ZDJĘCIA)

W piątek w programie Agaty Młynarskiej pojawiła się Justyna Steczkowska. Gwiazda, która niedawno po raz kolejny została mamą, pojawiła się w studio ubrana w niezbyt zimowy strój - cytrynowy top, białe spodnie i eleganckie, kremowe szpilki. Zdecydowała się także na okulary ozdobione kryształkami.

Patrząc na jej letnią stylizację, zaczynamy tęsknić za bardziej słoneczną pogodą :)

Steczkowska w letnim stroju! Seksowna? (ZDJĘCIA)Steczkowska w letnim stroju! Seksowna? (ZDJĘCIA)Steczkowska w letnim stroju! Seksowna? (ZDJĘCIA)Steczkowska w letnim stroju! Seksowna? (ZDJĘCIA)Steczkowska w letnim stroju! Seksowna? (ZDJĘCIA)

 

Komentarze (649)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.12.2013 23:47
w tym kraju to wszyscy fundacje otwieraja i ciagna od ludzi pieniadze ,jakos sami wplatami sie nie chwala bo pewnie nie daja
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 23:48
Aż mi stanął... zegarek.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 07.12.2013 23:48
juz jej sie usta nie domykaja
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 07.12.2013 23:49
gość:
gość: Zapomnieliście dodać co było tematem tego programu. Wystąpiły w nim gwiazdy, które pomagają dzieciom. Program był świetny, bo pokazał, że można dużo zrobić dla innych. Justyna w tym programie zaapelowała o coś do portali plotkarskich i pudelek chyba ten apel uszanował. Brawo! A swoją drogą Justyna wygląda coraz piękniej :)
ciekawe ile sama dala kasy ,za cudze to kazy potrafi pomagac
o to, to, to, właśnie chozdi!
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 07.12.2013 23:49
twarz maska !!!! za chwilę pęknie, robi sie coraz bardziej nienaturalna,- niestety... nie widzicie tego ??
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 07.12.2013 23:49
Prowadze bloga, dopiero zaczynam, prosze o zajrzecie i ocene :) bezik.crazylife kropka pl
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 07.12.2013 23:49
gość:
gość:
gość: Szpetne beztalencie z parciem na szkło szlajające się po ściankach zamiast poświęcać czas niemowlęciu. Stalowa Wola jest nią zażenowana.
Jako mieszkaniec Stalowej Woli, oficjalnie oświadczam, że jestem z niej dumny!!! Pomaga małym dzieciom i udziela się charytatywnie. BRAWO!!!
Ty akurat może nie, a my się wstydzimy! Kiedyś liczyliśmy, przyczyni się do popularyzacji miasta a teraz świecimy za nią oczami. te jej głupie zachowania, wypowiedzi i sesje są żenujące, a dobrych piosenek brak.
Racja, Ona teraz kojarzy się jedynie z botoksem , silikonami, zmanierowanym zachowaniem i sprzedawaniem za wszelką cenę swojej prywatności. Wstyd.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.12.2013 23:49
gość: Aż mi stanął... zegarek.
na której godzinie?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 23:50
gość: a kiedy ona była seksowna?
chyba przed wojną
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.12.2013 23:50
tak mnie swędzi dupa że zaraz umrę
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 23:51
gość:
gość: Zapomnieliście dodać co było tematem tego programu. Wystąpiły w nim gwiazdy, które pomagają dzieciom. Program był świetny, bo pokazał, że można dużo zrobić dla innych. Justyna w tym programie zaapelowała o coś do portali plotkarskich i pudelek chyba ten apel uszanował. Brawo! A swoją drogą Justyna wygląda coraz piękniej :)
ciekawe ile sama dala kasy ,za cudze to kazy potrafi pomagac
tak już widzę pomoc tych niby gwiazd, fajnie to się teraz nazywa kiedyś to był normalny lans tych osób. Pomaga potrzebującym pani Anna Dymna a w większości ta reszta tylko żeruje na biednych i się wybija bo to teraz tak pasuje robić.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
paweli111 07.12.2013 23:52
Taka Fajna babka z niej , fajny ma głos . Ja znam tylko jedna jej piosenkę "Dziewczyna Szamana " Patykiem bym ją szturchną:D
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 07.12.2013 23:53
Steczkowska to jedynie silikon, botoks, doczepiane włosy, sztuczne pozy, żenujące wypowiedzi i sprzedawanie swojej prywatności. Zero talentu i piosenek wartych słuchania.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.12.2013 23:54
a ja mam was w ....... pozdrowienia z miami beach
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.12.2013 23:55
gość: tak mnie swędzi dupa że zaraz umrę
CHOC TO CI WYLIZE
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 07.12.2013 23:55
gość:
gość:
gość:
gość: Szpetne beztalencie z parciem na szkło szlajające się po ściankach zamiast poświęcać czas niemowlęciu. Stalowa Wola jest nią zażenowana.
Jako mieszkaniec Stalowej Woli, oficjalnie oświadczam, że jestem z niej dumny!!! Pomaga małym dzieciom i udziela się charytatywnie. BRAWO!!!
Ty akurat może nie, a my się wstydzimy! Kiedyś liczyliśmy, przyczyni się do popularyzacji miasta a teraz świecimy za nią oczami. te jej głupie zachowania, wypowiedzi i sesje są żenujące, a dobrych piosenek brak.
Racja, Ona teraz kojarzy się jedynie z botoksem , silikonami, zmanierowanym zachowaniem i sprzedawaniem za wszelką cenę swojej prywatności. Wstyd.
ale zdecydowanie najlepsza jest na okładce ze swoją córką - istna księżna Kate z księciem Jerzym ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.12.2013 23:56
gość: Aż mi stanął... zegarek.
A MNIE NADAL STOI
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 07.12.2013 23:57
gość:
gość:
gość: Zapomnieliście dodać co było tematem tego programu. Wystąpiły w nim gwiazdy, które pomagają dzieciom. Program był świetny, bo pokazał, że można dużo zrobić dla innych. Justyna w tym programie zaapelowała o coś do portali plotkarskich i pudelek chyba ten apel uszanował. Brawo! A swoją drogą Justyna wygląda coraz piękniej :)
ciekawe ile sama dala kasy ,za cudze to kazy potrafi pomagac
tak już widzę pomoc tych niby gwiazd, fajnie to się teraz nazywa kiedyś to był normalny lans tych osób. Pomaga potrzebującym pani Anna Dymna a w większości ta reszta tylko żeruje na biednych i się wybija bo to teraz tak pasuje robić.
Boże skąd w was tyle jadu i nienawiści?? Strasznie mi was żal, bo dowartościowujecie się wylewając wiadro pomyj na innych. Nienawiść i pogarda to oznaka słabości.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 23:57
Nie dość że głupia, to jeszcze brzydka. Dobrze pamiętamy ją przed operacjami i zabiegami usiłującymi poprawić urodę. Nie zapomnieliśmy też o żenujących sesjach na cmentarzu. Można współczuć mężowi. Dotyka manekina a nie normalną kobietę.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gekon 07.12.2013 23:58
Promocja Watykanu. Te barwy mówią same za siebie.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 23:59
brzydka, gdzie wy macie oczy
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 08.12.2013 00:02
gość:
gość:
gość:
gość: Szpetne beztalencie z parciem na szkło szlajające się po ściankach zamiast poświęcać czas niemowlęciu. Stalowa Wola jest nią zażenowana.
Jako mieszkaniec Stalowej Woli, oficjalnie oświadczam, że jestem z niej dumny!!! Pomaga małym dzieciom i udziela się charytatywnie. BRAWO!!!
Ty akurat może nie, a my się wstydzimy! Kiedyś liczyliśmy, przyczyni się do popularyzacji miasta a teraz świecimy za nią oczami. te jej głupie zachowania, wypowiedzi i sesje są żenujące, a dobrych piosenek brak.
Racja, Ona teraz kojarzy się jedynie z botoksem , silikonami, zmanierowanym zachowaniem i sprzedawaniem za wszelką cenę swojej prywatności. Wstyd.
To co ona robi z własnym życiem jest jej prywatną sprawą nie twoją. Popatrz lepiej na swoje życie i rób tak żebyś był z niego dumny. Dlaczego mówisz co ona ma robić a czego nie powinna?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 08.12.2013 00:02
Strasznie w tych okularach....
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.12.2013 00:03
zastanawiam się dlaczego nic nie robi z NOSEM skoro już wszystko zrobiła z twarzą .Ot zagadka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
kaczyniak 08.12.2013 00:03
rucholby sukem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.12.2013 00:06
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Szpetne beztalencie z parciem na szkło szlajające się po ściankach zamiast poświęcać czas niemowlęciu. Stalowa Wola jest nią zażenowana.
Jako mieszkaniec Stalowej Woli, oficjalnie oświadczam, że jestem z niej dumny!!! Pomaga małym dzieciom i udziela się charytatywnie. BRAWO!!!
Ty akurat może nie, a my się wstydzimy! Kiedyś liczyliśmy, przyczyni się do popularyzacji miasta a teraz świecimy za nią oczami. te jej głupie zachowania, wypowiedzi i sesje są żenujące, a dobrych piosenek brak.
Racja, Ona teraz kojarzy się jedynie z botoksem , silikonami, zmanierowanym zachowaniem i sprzedawaniem za wszelką cenę swojej prywatności. Wstyd.
To co ona robi z własnym życiem jest jej prywatną sprawą nie twoją. Popatrz lepiej na swoje życie i rób tak żebyś był z niego dumny. Dlaczego mówisz co ona ma robić a czego nie powinna?
bo ona jest osobą publiczną i dlatego należy się po niej spodziewać czegoś znacznie więcej,
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 08.12.2013 00:07
a co miała w futrze przyjść? wtedy krytykowalibyscie ze zabija zwierzeta. Ladnie wygląda, świeżo i delikatnie. Lepiejby bylo jakby w czarne ciuchy sie ubierala?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.12.2013 00:08
Steczkowska to taka druga Jola Rutowicz :)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.12.2013 00:10
Steczkowska to druga Jola Rutowicz.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 08.12.2013 00:11
gość:
gość:
gość:
gość: Zapomnieliście dodać co było tematem tego programu. Wystąpiły w nim gwiazdy, które pomagają dzieciom. Program był świetny, bo pokazał, że można dużo zrobić dla innych. Justyna w tym programie zaapelowała o coś do portali plotkarskich i pudelek chyba ten apel uszanował. Brawo! A swoją drogą Justyna wygląda coraz piękniej :)
ciekawe ile sama dala kasy ,za cudze to kazy potrafi pomagac
tak już widzę pomoc tych niby gwiazd, fajnie to się teraz nazywa kiedyś to był normalny lans tych osób. Pomaga potrzebującym pani Anna Dymna a w większości ta reszta tylko żeruje na biednych i się wybija bo to teraz tak pasuje robić.
Boże skąd w was tyle jadu i nienawiści?? Strasznie mi was żal, bo dowartościowujecie się wylewając wiadro pomyj na innych. Nienawiść i pogarda to oznaka słabości.
już raz się pokładała na grobowcach i to wystarczy,więc teraz może się na niebo wspinać i tak jej nie uwierzę