Sobota 07.12.2013

Cleo z "My Słowianie" już chałturzy! BĘDZIE GWIAZDĄ? (ZDJĘCIA)

Joanna Jabłczyńska Cleo

Cleo z

Wczoraj odbyła się premiera gry Zumba Fitness: World Party, na której postanowiły dorobić sobie dwie młode celebrytki - Joanna Jabłczyńska i wokalistka Cleo. Tę drugą możecie kojarzyć z nagrania, na którym w tle tańczy Jola Pieńkowska.


http://pudelek.wrzuta.pl/film/5xwTXdR9Tz9/

Wokalistka znana dzięki teledyskowi do kawałka My Słowianie  ma już 190 tysięcy fanów na Facebooku. Piosenka, odtworzona na YouTube już prawie 24 miliony razy, przyniosła jej sporą popularność. Utwór w jej wykonaniu został zauważony nawet przez zagraniczne media. BBC uznało teledysk za jedno z najciekawszych i najpopularniejszych internetowych zjawisk.

Zostanie kolejną celebrytką?

Cleo z Cleo z Cleo z Cleo z Cleo z Cleo z Cleo z

Komentarze (549)

Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 07.12.2013 18:19
ta dziewczyna mnie irytuje ale jeszcze bardziej ten dwuznaczny teledysk . A już najbardziej ta demoniczna laska w niebieskich oczach i ciemnych włosach która wygina usta jak ryba po których spływa mleko. jednym słowem MASAKRA
gramatyka wzięła wolne?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Japierdole 07.12.2013 18:21
Lalalala to co mama w genach dała to coś tam coś tam słowiańska krew coś tam coś tam... DISCO POLO
Odpowiedz
1 2
zgłoś
Honorata 07.12.2013 18:22
Dajcie jej spokój!Jest super zdolna,poukładana dziewczyną..Skąd ta zawiść?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Flak 07.12.2013 18:23
to nie Gosia A?
Odpowiedz
4 0
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:24
gość: Cleo, zapamietaj sobie jedno : DO BOKSEREK ZAKŁADA SIĘ STANIK Z RAMIĄCZKAMI NA KRZYŻ !!!!!!!!! tylko wieśniara i bezguście zakłada pod bokserkę tradycyjny model biustonosza.
Oj tam czepiasz się :) ale dobrze, że powiedziałaś, bo też tak nosiłam hehe
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:26
Firer: wy słowianie my aryjczycy z naszej perspektywy ta piosenka to kolejny przejaw/zapowiedź walki ras niższych o prawa obywatelskie który trzeba natychmiast ukrócić. Ponieważ to czym skutkuje pozwalanie na tego typu niedorzeczności widać dokładnie na przykładzie Stanów Zjednoczonych gdzie oni Murzyni wywalczyli już miejsca siedzące w autobusach Zadanie to powierzyłem już Himlerowi
Boże.. Kolejny PISuar i jego interpretacja. To nie lekcja j. polskiego nie dostaniesz 6! daruj sobie!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:26
okropna piosenka jak ze wsi!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:26
ok
Odpowiedz
4 0
zgłoś
specjalista 07.12.2013 18:29
piosenka przeciętna jak i teledysk, donatan leci na tym samym patencie już drugi raz, zaś pani cleo też niezaspecjalnie zwraca uwagę głosem druga sprawa to wykupione wyświetlenia na youtube, tylko dzięki nim piosenka stała się tak popularna, ludzie widząc, że film po 3 dniach od wrzucenia ma 4 miliony wyświetleń chętniej go oglądają, to proste, wideo na youtube pojawiło się znikąd z tak dużą ilością wyświetleń, szkoda, że nikt nie uznał tego za podejrzane, bez tego piosenka obeszłaby się bez echa jak większość tak szablonowych i przewidywalnych produkcji, pozdrawiam
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:29
Nie ma to jak przyjść na zumbę w sportowym stroju, ale oczywiście w pełnym makijażu obwieszone świecidełkami i z lokami prosto od fryzjera.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:30
Wiejska uroda
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:30
O Pudel już zaczyna promować nowa "gwiazdę" :)
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:31
Majteczki w Cleopeczki uhuhuhu cycuszki w p**duszki uhuhuhu
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:33
gość:
gość: a gdzie ta z wymionami?
na pastwisku
ihaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
4 0
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:33
Donatan myśli że będzie jechał na jednym schizie prze 10 płyt, tak się nie da.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:34
specjalista: piosenka przeciętna jak i teledysk, donatan leci na tym samym patencie już drugi raz, zaś pani cleo też niezaspecjalnie zwraca uwagę głosem druga sprawa to wykupione wyświetlenia na youtube, tylko dzięki nim piosenka stała się tak popularna, ludzie widząc, że film po 3 dniach od wrzucenia ma 4 miliony wyświetleń chętniej go oglądają, to proste, wideo na youtube pojawiło się znikąd z tak dużą ilością wyświetleń, szkoda, że nikt nie uznał tego za podejrzane, bez tego piosenka obeszłaby się bez echa jak większość tak szablonowych i przewidywalnych produkcji, pozdrawiam
Antek Bujaj Garba! Nikt Cie nie lubi!!!!
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 07.12.2013 18:34
ta laska taka normalna jest i to jest w niej fajne a nie jak ta siwiec napuszona sztuczna mimo iz bardzo mila opsobka :D :D :D :D :D
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:37
za piękna to ona nie jest
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 07.12.2013 18:39
bardzo fajna i ładna, i ta piosenka też wpada w ucho, czas już na nowe gwiazdy i nowe celbrytki, mamusie niech zajmują się swoimi dziecmi, brawo dla nowych i młodych dziewczyn - popieram !!!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 07.12.2013 18:40
Uwielbiam MY SŁOWIANIE :3 ale tylko piosenkę! Teledysk absolutnie! Ale i tak ją UWIELBIAM!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 07.12.2013 18:40
gość: za piękna to ona nie jest
bo to Polka, a Polki nie są najładniejsze - same tak tu wypisujecie o Polkach !
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Paweł 07.12.2013 18:40
Jak będziecie ją dalej promować to będzie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:41
Gość: Donatan myśli że będzie jechał na jednym schizie prze 10 płyt, tak się nie da.
da się, da się, jedna piosenka i sukces w Polsce, Norbi o brązowych laskach tyle lat spiewa !
Odpowiedz
3 1
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:42
Ale ta cala Cleo ma paskudny makijaz,chyba troche za duzo fluidu na facjate kladzie,bleee...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
kaczyzna 07.12.2013 18:49
gniot w stylu dodowym ale suka z niej niezla
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:49
gość:
dyzio: jakie 24mln odslon. To jest ustawiane. Prawie kazdy o tym wie!!! rownie dobrze niech ustawiaja sobie po 100 mln odslon w 38 mln kraju.
zazdrość , miernoto!
"InteligĘcja" się kłania... do główki nie przyszło, że to nie 24 miliony osób obejrzało teledysk tylko teledysk został 24 miliony razy obejrzany co?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:52
nie mogę, ona mi przypomina gosię andrzejewicz.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 07.12.2013 18:53
gość:
gość:
dyzio: jakie 24mln odslon. To jest ustawiane. Prawie kazdy o tym wie!!! rownie dobrze niech ustawiaja sobie po 100 mln odslon w 38 mln kraju.
zazdrość , miernoto!
"InteligĘcja" się kłania... do główki nie przyszło, że to nie 24 miliony osób obejrzało teledysk tylko teledysk został 24 miliony razy obejrzany co?
fakt, ale i tak to ponad 24 mln. która się może porównac z Polski, która ?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:53
Kto to jest? Ta dziewczyna obok Cleo? ;-)
Odpowiedz