Sobota 07.12.2013

Cleo z "My Słowianie" już chałturzy! BĘDZIE GWIAZDĄ? (ZDJĘCIA)

Joanna Jabłczyńska Cleo

Cleo z "My Słowianie" już chałturzy! BĘDZIE GWIAZDĄ? (ZDJĘCIA)

Wczoraj odbyła się premiera gry Zumba Fitness: World Party, na której postanowiły dorobić sobie dwie młode celebrytki - Joanna Jabłczyńska i wokalistka Cleo. Tę drugą możecie kojarzyć z nagrania, na którym w tle tańczy Jola Pieńkowska.


http://pudelek.wrzuta.pl/film/5xwTXdR9Tz9/

Wokalistka znana dzięki teledyskowi do kawałka My Słowianie  ma już 190 tysięcy fanów na Facebooku. Piosenka, odtworzona na YouTube już prawie 24 miliony razy, przyniosła jej sporą popularność. Utwór w jej wykonaniu został zauważony nawet przez zagraniczne media. BBC uznało teledysk za jedno z najciekawszych i najpopularniejszych internetowych zjawisk.

Zostanie kolejną celebrytką?

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (664)

Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:33
gość:
gość: a gdzie ta z wymionami?
na pastwisku
ihaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
4 0
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:33
Donatan myśli że będzie jechał na jednym schizie prze 10 płyt, tak się nie da.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:34
specjalista: piosenka przeciętna jak i teledysk, donatan leci na tym samym patencie już drugi raz, zaś pani cleo też niezaspecjalnie zwraca uwagę głosem druga sprawa to wykupione wyświetlenia na youtube, tylko dzięki nim piosenka stała się tak popularna, ludzie widząc, że film po 3 dniach od wrzucenia ma 4 miliony wyświetleń chętniej go oglądają, to proste, wideo na youtube pojawiło się znikąd z tak dużą ilością wyświetleń, szkoda, że nikt nie uznał tego za podejrzane, bez tego piosenka obeszłaby się bez echa jak większość tak szablonowych i przewidywalnych produkcji, pozdrawiam
Antek Bujaj Garba! Nikt Cie nie lubi!!!!
Odpowiedz