Sobota 07.12.2013

Cleo z "My Słowianie" już chałturzy! BĘDZIE GWIAZDĄ? (ZDJĘCIA)

Joanna Jabłczyńska Cleo

Cleo z

Wczoraj odbyła się premiera gry Zumba Fitness: World Party, na której postanowiły dorobić sobie dwie młode celebrytki - Joanna Jabłczyńska i wokalistka Cleo. Tę drugą możecie kojarzyć z nagrania, na którym w tle tańczy Jola Pieńkowska.


http://pudelek.wrzuta.pl/film/5xwTXdR9Tz9/

Wokalistka znana dzięki teledyskowi do kawałka My Słowianie  ma już 190 tysięcy fanów na Facebooku. Piosenka, odtworzona na YouTube już prawie 24 miliony razy, przyniosła jej sporą popularność. Utwór w jej wykonaniu został zauważony nawet przez zagraniczne media. BBC uznało teledysk za jedno z najciekawszych i najpopularniejszych internetowych zjawisk.

Zostanie kolejną celebrytką?

Cleo z Cleo z Cleo z Cleo z Cleo z Cleo z Cleo z

Komentarze (540)

Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:33
gość:
gość: a gdzie ta z wymionami?
na pastwisku
ihaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
4 0
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:33
Donatan myśli że będzie jechał na jednym schizie prze 10 płyt, tak się nie da.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:34
specjalista: piosenka przeciętna jak i teledysk, donatan leci na tym samym patencie już drugi raz, zaś pani cleo też niezaspecjalnie zwraca uwagę głosem druga sprawa to wykupione wyświetlenia na youtube, tylko dzięki nim piosenka stała się tak popularna, ludzie widząc, że film po 3 dniach od wrzucenia ma 4 miliony wyświetleń chętniej go oglądają, to proste, wideo na youtube pojawiło się znikąd z tak dużą ilością wyświetleń, szkoda, że nikt nie uznał tego za podejrzane, bez tego piosenka obeszłaby się bez echa jak większość tak szablonowych i przewidywalnych produkcji, pozdrawiam
Antek Bujaj Garba! Nikt Cie nie lubi!!!!
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 07.12.2013 18:34
ta laska taka normalna jest i to jest w niej fajne a nie jak ta siwiec napuszona sztuczna mimo iz bardzo mila opsobka :D :D :D :D :D
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:37
za piękna to ona nie jest
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 07.12.2013 18:39
bardzo fajna i ładna, i ta piosenka też wpada w ucho, czas już na nowe gwiazdy i nowe celbrytki, mamusie niech zajmują się swoimi dziecmi, brawo dla nowych i młodych dziewczyn - popieram !!!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 07.12.2013 18:40
Uwielbiam MY SŁOWIANIE :3 ale tylko piosenkę! Teledysk absolutnie! Ale i tak ją UWIELBIAM!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 07.12.2013 18:40
gość: za piękna to ona nie jest
bo to Polka, a Polki nie są najładniejsze - same tak tu wypisujecie o Polkach !
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Paweł 07.12.2013 18:40
Jak będziecie ją dalej promować to będzie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:41
Gość: Donatan myśli że będzie jechał na jednym schizie prze 10 płyt, tak się nie da.
da się, da się, jedna piosenka i sukces w Polsce, Norbi o brązowych laskach tyle lat spiewa !
Odpowiedz
3 1
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:42
Ale ta cala Cleo ma paskudny makijaz,chyba troche za duzo fluidu na facjate kladzie,bleee...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
kaczyzna 07.12.2013 18:49
gniot w stylu dodowym ale suka z niej niezla
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:49
gość:
dyzio: jakie 24mln odslon. To jest ustawiane. Prawie kazdy o tym wie!!! rownie dobrze niech ustawiaja sobie po 100 mln odslon w 38 mln kraju.
zazdrość , miernoto!
"InteligĘcja" się kłania... do główki nie przyszło, że to nie 24 miliony osób obejrzało teledysk tylko teledysk został 24 miliony razy obejrzany co?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:52
nie mogę, ona mi przypomina gosię andrzejewicz.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 07.12.2013 18:53
gość:
gość:
dyzio: jakie 24mln odslon. To jest ustawiane. Prawie kazdy o tym wie!!! rownie dobrze niech ustawiaja sobie po 100 mln odslon w 38 mln kraju.
zazdrość , miernoto!
"InteligĘcja" się kłania... do główki nie przyszło, że to nie 24 miliony osób obejrzało teledysk tylko teledysk został 24 miliony razy obejrzany co?
fakt, ale i tak to ponad 24 mln. która się może porównac z Polski, która ?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:53
Kto to jest? Ta dziewczyna obok Cleo? ;-)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:54
dajcie spokoj z tymi wrzaskami i jekami
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:54
gość:
gość:
gość:
dyzio: jakie 24mln odslon. To jest ustawiane. Prawie kazdy o tym wie!!! rownie dobrze niech ustawiaja sobie po 100 mln odslon w 38 mln kraju.
zazdrość , miernoto!
"InteligĘcja" się kłania... do główki nie przyszło, że to nie 24 miliony osób obejrzało teledysk tylko teledysk został 24 miliony razy obejrzany co?
fakt, ale i tak to ponad 24 mln. która się może porównac z Polski, która ?
bezguście muzyczne w Polsce, Polacy bez wyrobienia muzycznego i słuchają takich beznadziejnych piosenek, Polacy lubią takie byle co, niestety !
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 07.12.2013 18:56
gość: bardzo fajna i ładna, i ta piosenka też wpada w ucho, czas już na nowe gwiazdy i nowe celbrytki, mamusie niech zajmują się swoimi dziecmi, brawo dla nowych i młodych dziewczyn - popieram !!!
czas na nowe, młode i ładne kobiety, czas na młodość - chcemy nowych twarzy !
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:56
Sobek M. parkingowy ze Sromowiec Niżnych - ujawnij się Rusko-Arabski Żydzie
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:56
Sławę zawdzięcza Pieńkowskiej, właściwie powinna jej podziękować....
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:57
gość: Sławę zawdzięcza Pieńkowskiej, właściwie powinna jej podziękować....
Buahaha
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 07.12.2013 18:58
Ta Pieńkowska ... xD
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:59
gość: ona ma dziwny głos ;o
To nie głos,to żabi rechot
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:59
ile ona ma lat ?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:01
Cleo z twarzy trochę do grycanek podobna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:03
pytanie czy zostanie celebrytka jest dość nie namiejscu ponieważ już ją jest w pewnym stopniu a to że narazie nie pokazuje się na wybiegam bądz co badz imprezach to tylko kwestia czasu
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 07.12.2013 19:05
gość: Cleo z twarzy trochę do grycanek podobna
A mnie Sochę przypomina, też ma taki glupi wyraz twarzy.
Odpowiedz