Sobota 07.12.2013

Cleo z "My Słowianie" już chałturzy! BĘDZIE GWIAZDĄ? (ZDJĘCIA)

Joanna Jabłczyńska Cleo

Cleo z

Wczoraj odbyła się premiera gry Zumba Fitness: World Party, na której postanowiły dorobić sobie dwie młode celebrytki - Joanna Jabłczyńska i wokalistka Cleo. Tę drugą możecie kojarzyć z nagrania, na którym w tle tańczy Jola Pieńkowska.


http://pudelek.wrzuta.pl/film/5xwTXdR9Tz9/

Wokalistka znana dzięki teledyskowi do kawałka My Słowianie  ma już 190 tysięcy fanów na Facebooku. Piosenka, odtworzona na YouTube już prawie 24 miliony razy, przyniosła jej sporą popularność. Utwór w jej wykonaniu został zauważony nawet przez zagraniczne media. BBC uznało teledysk za jedno z najciekawszych i najpopularniejszych internetowych zjawisk.

Zostanie kolejną celebrytką?

Cleo z Cleo z Cleo z Cleo z Cleo z Cleo z Cleo z

Komentarze (552)

Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:54
gość:
gość:
gość:
dyzio: jakie 24mln odslon. To jest ustawiane. Prawie kazdy o tym wie!!! rownie dobrze niech ustawiaja sobie po 100 mln odslon w 38 mln kraju.
zazdrość , miernoto!
"InteligĘcja" się kłania... do główki nie przyszło, że to nie 24 miliony osób obejrzało teledysk tylko teledysk został 24 miliony razy obejrzany co?
fakt, ale i tak to ponad 24 mln. która się może porównac z Polski, która ?
bezguście muzyczne w Polsce, Polacy bez wyrobienia muzycznego i słuchają takich beznadziejnych piosenek, Polacy lubią takie byle co, niestety !
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 07.12.2013 18:56
gość: bardzo fajna i ładna, i ta piosenka też wpada w ucho, czas już na nowe gwiazdy i nowe celbrytki, mamusie niech zajmują się swoimi dziecmi, brawo dla nowych i młodych dziewczyn - popieram !!!
czas na nowe, młode i ładne kobiety, czas na młodość - chcemy nowych twarzy !
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:56
Sobek M. parkingowy ze Sromowiec Niżnych - ujawnij się Rusko-Arabski Żydzie
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:56
Sławę zawdzięcza Pieńkowskiej, właściwie powinna jej podziękować....
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:57
gość: Sławę zawdzięcza Pieńkowskiej, właściwie powinna jej podziękować....
Buahaha
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 07.12.2013 18:58
Ta Pieńkowska ... xD
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 07.12.2013 18:59
gość: ona ma dziwny głos ;o
To nie głos,to żabi rechot
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.12.2013 18:59
ile ona ma lat ?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:01
Cleo z twarzy trochę do grycanek podobna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:03
pytanie czy zostanie celebrytka jest dość nie namiejscu ponieważ już ją jest w pewnym stopniu a to że narazie nie pokazuje się na wybiegam bądz co badz imprezach to tylko kwestia czasu
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 07.12.2013 19:05
gość: Cleo z twarzy trochę do grycanek podobna
A mnie Sochę przypomina, też ma taki glupi wyraz twarzy.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 07.12.2013 19:06
czemu celebrytką? skoro nie jest przecież znana bez powodu ! na swoją popularność zapracowała sobie ową piosenką o której piszecie ... i jest to moim zdaniem super kawałek są ci co go lubią i nie ale celebrytka to troche nietrafione określenie bo ta pani jednak coś osiągnęła skoro o utworze mówią zagraniczne media , zaprzeczacie sami sobie ... eh
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 07.12.2013 19:08
piosenka mnie nie interesuje ale wokalistka owszem i to conajmniej 3 razy bez wyciągania
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:09
oj tam oj tam
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 07.12.2013 19:13
a lustra to cudo nie posiada???
Odpowiedz
0 3
zgłoś
Gość 07.12.2013 19:17
Lovciam
Odpowiedz
3 0
zgłoś
XT 07.12.2013 19:18
W życiu nie słyszałem o żadnej Cleo ani Donatanie. Ale nie omieszkałem zapodać sobie tego utworu na YT i mam do powiedzenia tylko jedno: ja pier... ludzie, czego wy słuchacie... Powiedzieć dno i dziesięć metrów mułu to mało.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:18
a te odrosty to jest składnik jej image czy co?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:20
ta 'piosenka" i ta "piosenkarka" to DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:20
ten teledysk nie ma tylu odslon dzieki cleo, ona jest beznadziejna, tylko dzieki erotyce ludowej
Odpowiedz
0 2
zgłoś
Gość 07.12.2013 19:20
Do kogo się pudel tym razem do*******lasz?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:20
słaby jest ten donatan...
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:22
gość: czemu celebrytką? skoro nie jest przecież znana bez powodu ! na swoją popularność zapracowała sobie ową piosenką o której piszecie ... i jest to moim zdaniem super kawałek są ci co go lubią i nie ale celebrytka to troche nietrafione określenie bo ta pani jednak coś osiągnęła skoro o utworze mówią zagraniczne media , zaprzeczacie sami sobie ... eh
Widzę, że jednak istnieje grupa docelowa odbiorców takiego gówna. I każda pi..da która trafiła na chwilę do telewizji jest już dla nich "gwiazdą". Mózgi ku..wa.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:25
gość: a lustra to cudo nie posiada???
Ani lustra, ani głosu, ani - bez wątpienia - mózgu.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 07.12.2013 19:25
a gdzie jest luxuria
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:25
A ten donatan to który?
Odpowiedz
0 3
zgłoś
am 07.12.2013 19:29
jest świetna, ja jej życze wszystkiego dobrego żeby się nie zeszmaciła jak herbuś czy oszpeciła jak siwcowa
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:30
wiocha i tyle na dodatek co 15 minut leci w radiu,,, żal
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 07.12.2013 19:30
gość:
gość: a lustra to cudo nie posiada???
Ani lustra, ani głosu, ani - bez wątpienia - mózgu.
a ty jesteś jak jaszczurka - nic poza jadem (ona jest lepsza od ciebie pod każdym względem więc ci szkoda)
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 07.12.2013 19:31
Asiu, proszę, nie rób tego... Śliczna i zdolna z Ciebie dziewczyna ! ;)