Sobota 07.12.2013

Cleo z "My Słowianie" już chałturzy! BĘDZIE GWIAZDĄ? (ZDJĘCIA)

Joanna Jabłczyńska Cleo

Cleo z

Wczoraj odbyła się premiera gry Zumba Fitness: World Party, na której postanowiły dorobić sobie dwie młode celebrytki - Joanna Jabłczyńska i wokalistka Cleo. Tę drugą możecie kojarzyć z nagrania, na którym w tle tańczy Jola Pieńkowska.


http://pudelek.wrzuta.pl/film/5xwTXdR9Tz9/

Wokalistka znana dzięki teledyskowi do kawałka My Słowianie  ma już 190 tysięcy fanów na Facebooku. Piosenka, odtworzona na YouTube już prawie 24 miliony razy, przyniosła jej sporą popularność. Utwór w jej wykonaniu został zauważony nawet przez zagraniczne media. BBC uznało teledysk za jedno z najciekawszych i najpopularniejszych internetowych zjawisk.

Zostanie kolejną celebrytką?

Cleo z Cleo z Cleo z Cleo z Cleo z Cleo z Cleo z

Komentarze (540)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:09
oj tam oj tam
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 07.12.2013 19:13
a lustra to cudo nie posiada???
Odpowiedz
0 3
zgłoś
Gość 07.12.2013 19:17
Lovciam
Odpowiedz
3 0
zgłoś
XT 07.12.2013 19:18
W życiu nie słyszałem o żadnej Cleo ani Donatanie. Ale nie omieszkałem zapodać sobie tego utworu na YT i mam do powiedzenia tylko jedno: ja pier... ludzie, czego wy słuchacie... Powiedzieć dno i dziesięć metrów mułu to mało.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:18
a te odrosty to jest składnik jej image czy co?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:20
ta 'piosenka" i ta "piosenkarka" to DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:20
ten teledysk nie ma tylu odslon dzieki cleo, ona jest beznadziejna, tylko dzieki erotyce ludowej
Odpowiedz
0 2
zgłoś
Gość 07.12.2013 19:20
Do kogo się pudel tym razem do*******lasz?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:20
słaby jest ten donatan...
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:22
gość: czemu celebrytką? skoro nie jest przecież znana bez powodu ! na swoją popularność zapracowała sobie ową piosenką o której piszecie ... i jest to moim zdaniem super kawałek są ci co go lubią i nie ale celebrytka to troche nietrafione określenie bo ta pani jednak coś osiągnęła skoro o utworze mówią zagraniczne media , zaprzeczacie sami sobie ... eh
Widzę, że jednak istnieje grupa docelowa odbiorców takiego gówna. I każda pi..da która trafiła na chwilę do telewizji jest już dla nich "gwiazdą". Mózgi ku..wa.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:25
gość: a lustra to cudo nie posiada???
Ani lustra, ani głosu, ani - bez wątpienia - mózgu.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 07.12.2013 19:25
a gdzie jest luxuria
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:25
A ten donatan to który?
Odpowiedz
0 3
zgłoś
am 07.12.2013 19:29
jest świetna, ja jej życze wszystkiego dobrego żeby się nie zeszmaciła jak herbuś czy oszpeciła jak siwcowa
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:30
wiocha i tyle na dodatek co 15 minut leci w radiu,,, żal
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 07.12.2013 19:30
gość:
gość: a lustra to cudo nie posiada???
Ani lustra, ani głosu, ani - bez wątpienia - mózgu.
a ty jesteś jak jaszczurka - nic poza jadem (ona jest lepsza od ciebie pod każdym względem więc ci szkoda)
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 07.12.2013 19:31
Asiu, proszę, nie rób tego... Śliczna i zdolna z Ciebie dziewczyna ! ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:31
To sie popularne to przez pienkowska stalo!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Jaaa 07.12.2013 19:32
Ona ma za wiele pudruu !
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:33
gość: ma swoje 5 minut, chociaż i tak niedługo zapomną o tej piosence i o niej nikt nie będzie pamiętać :P bo szału to ona nie robi zarówno śpiewem jak i wyglądem
chachachachachacha
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:34
ja pierdziele ale obwieś i ta muza wiejska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masakra
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:35
gość:
dyzio: jakie 24mln odslon. To jest ustawiane. Prawie kazdy o tym wie!!! rownie dobrze niech ustawiaja sobie po 100 mln odslon w 38 mln kraju.
Liczba ludności nie ma najmniejszego znaczenia człowieczku :) Liczy się ILOŚĆ ODSŁON. Jeśli ja odsłucham kawałek raz, a mój sąsiad Mietek 10 razy, to już mamy 11 odsłon. Tadaaam!
A ładnie to tak obmawiać sąsiada>?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:36
przeciez to tataro-mongol jak edysia albo bufetowa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Himler Hajnirch 07.12.2013 19:36
Gość:
Firer: wy słowianie my aryjczycy z naszej perspektywy ta piosenka to kolejny przejaw/zapowiedź walki ras niższych o prawa obywatelskie który trzeba natychmiast ukrócić. Ponieważ to czym skutkuje pozwalanie na tego typu niedorzeczności widać dokładnie na przykładzie Stanów Zjednoczonych gdzie oni Murzyni wywalczyli już miejsca siedzące w autobusach Zadanie to powierzyłem już Himlerowi
Boże.. Kolejny PISuar i jego interpretacja. To nie lekcja j. polskiego nie dostaniesz 6! daruj sobie!!!
Jak się odnosisz do Firera !? Gestapo już po ciebie jedzie Powiesimy cię przykładnie na strunie od fortepianu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Firer 07.12.2013 19:37
Himler Hajnirch:
Gość: wy słowianie my aryjczycy z naszej perspektywy ta piosenka to kolejny przejaw/zapowiedź walki ras niższych o prawa obywatelskie który trzeba natychmiast ukrócić. Ponieważ to czym skutkuje pozwalanie na tego typu niedorzeczności widać dokładnie na przykładzie Stanów Zjednoczonych gdzie oni Murzyni wywalczyli już miejsca siedzące w autobusach Zadanie to powierzyłem już Himlerowi
Boże.. Kolejny PISuar i jego interpretacja. To nie lekcja j. polskiego nie dostaniesz 6! daruj sobie!!!
Jak się odnosisz do Firera !? Gestapo już po ciebie jedzie Powiesimy cię przykładnie na strunie od fortepianu
Nie to było by za mało Powiesimy cię na strunie od perkusji
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:39
ale badziewie powinni to pusczac w disko polo z munkiem zenada
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 07.12.2013 19:41
gość: techlad why ? nie macie na co kasę wydawać ? brać się za dying light !
Poligloto, po co ci to? Albo całe zdanie piszesz w języku angielskim, albo j.polskim! Wiem, że to trudne, ale spróbuj, może ci się to nawet uda.........................
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.12.2013 19:41
gość:
gość:
gość: a lustra to cudo nie posiada???
Ani lustra, ani głosu, ani - bez wątpienia - mózgu.
a ty jesteś jak jaszczurka - nic poza jadem (ona jest lepsza od ciebie pod każdym względem więc ci szkoda)
O, następny gimnazjalny mózgowiec. Tzw. fan, który na krytykę swojego idola reaguje właśnie tak jak zareagował - nie wie kim jestem, nie wie jaki jestem, nie wie nawet jakiej jestem płci ale z pewnością jestem "jaszczzurką która pluje jadem". Nie dziecko, po prostu oceniam to co widzę. To że ta pani ani nie wygląda ani nie umie śpiewać to fakt oczywisty dla każdego posiadającego sprawne oczy, uszy i cokolwiek pomiędzy nimi człowieka, natomiast moje przypuszczenie o stanie intelektualnym wokalistki to tylko logiczny choć całkowicie subiektywny wniosek jaki można wyciągnąć z jej "występu". Nie wiem czy moje wyjaśnienie do ciebie trafi, zdania wielokrotnie złożone i sporo trudnych słów więc skup się i przeczytaj kilka razy.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 07.12.2013 19:42
gość: Ale ma odrosty :/ jak tak mozna z domu wychodzic?
Sie znasz:D Taki "odrost" mało ,że jest bardzo praktyczny to jeszcze super modny! Dziewczyna super!
Odpowiedz