Wtorek 10.12.2013

Żona Karola Strasburgera nie żyje

Karol Strasburger Irena Strasburger

Żona Karola Strasburgera nie żyje

Mamy dziś niestety jedną bardzo smutną wiadomość. Zmarła żona znanego wszystkim prowadzącego Familiadę Karola Strasburgera. Pani Irena Strasburger trafiła pod opiekę lekarzy pod koniec listopada. Wtedy w rozmowie z Super Expressem prezenter mówił, że czuje się dobrze. Niestety, jak donosi nasz informator stan pani Ireny gwałtownie się pogorszył. Zmarła dziś w nocy w szpitalu.

Żona Karola Strasburgera nie żyjeŻona Karola Strasburgera nie żyje

Komentarze (803)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:33
[*]
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:33
Bardzo,bardzo smutne.Wyrazy głębokiego wspólczucia
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:34
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: niech Bóg ma Cię w swojej opiece
Jaki Bóg toz to komuch niewierzący był,zona czerownego księcia Jaroszewicza
wypiala sie na Boga to i Bog sie nie przyzna do niej
strasznie mnie mierzi prostactwo, widac ze beztroska i swawola i nigdy sie nie mialo zaloby, inaczej bys sie prostaku nie odezwal, niech Bog zmiluje sie nad toba i zwlaszcza nad toba bo bedziesz potrzebowal ogromnego milosierdzia
człowieku zamilcz jeżeli myślisz , że jesteś taki cool i taki inteligentny to jesteś w błędzie, uwierz mi
Dajcie spokuj...inteligentny czy nie, wszystkim wam zabraklo tu i teraz rozsadku !
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:35
gość:
gość: jak widać nie była miłośniczką zwierząt, ale za to kochała botoks. Takich głupich bab nie żałuję - szkoda tylko pana Karola
byla trzykrotna rozwodka wiec nie byla przygotowana na smierc , czarna przyszlosc ja tam czeka
To dopiero kretynska mentalnosc - i co z tego ze sie rozowodzila? Przynajmniej uczciwie żyła według niektórych to najlepiej siedzieć w zaklamaniu, zdradach, braku szacunku i milosci i udawać ze wszystko ok.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:36
gość: Współczuje Panu Karolowi,ale na Boga pudel to nie miejsce na nekrologii,czemu to ma służyć?
Przecież nie była celebrytką, więc po co ta informacja na Pudelku?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:37
gość:
gość: O jednego komucha mniej
yhy
to jest wielka podłość i chamstwo, żeby napisać taki komentarz
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:38
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: niech Bóg ma Cię w swojej opiece
Jaki Bóg toz to komuch niewierzący był,zona czerownego księcia Jaroszewicza
wypiala sie na Boga to i Bog sie nie przyzna do niej
strasznie mnie mierzi prostactwo, widac ze beztroska i swawola i nigdy sie nie mialo zaloby, inaczej bys sie prostaku nie odezwal, niech Bog zmiluje sie nad toba i zwlaszcza nad toba bo bedziesz potrzebowal ogromnego milosierdzia
człowieku zamilcz jeżeli myślisz , że jesteś taki cool i taki inteligentny to jesteś w błędzie, uwierz mi
Dajcie spokuj...inteligentny czy nie, wszystkim wam zabraklo tu i teraz rozsadku !
No no ńo , gratulacje tacy religijni jestescie i wszechwiedzacy ze za Boga osadzacie?Niech lepiej kazdy pilnuje siebie i za siebie odpowiada. Bo latwo zapałke w cudzym oku zobaczyć ale w swoim to belke trudno zauważyć.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:39
gość: a jak czytałem ostatnio artykuł o tym że jest chora, to ludzie w komentarzach pod artykułem ciskali w nią jadem, że chyba chora na botox. szkoda że żyjemy w czasach gdzie ludziom brakuje całkowicie empatii, i potrafią tylko jadem pluć. to aż przykre! mam nadzieję że wszystkim gnojkom, którzy ciskali wyzwiskami w tę nieżyjącą już kobietę jest teraz na maxa głupio. wstydźcie się!
ale to jest wina redaktorów portali, podają, ze ktoś leży w szpitalu bez podania przyczyny choćby podejrzenia, na portalach towarzyskich jest wiele osób, które dla popularności opowiadają bzdety sprzed 40 lat jak były gwałcone,/Kora,Rodowicz itd/ wiec trudno się potem dziwić, ze jakaś zakamuflowana informacja zostanie przyjęta na serio, podobnie w tym tekście nie ma słowa ile lat kobieta żyła, na co umarła przecie to wiadomo i choroby nie są tajemnica bo każdy na coś umrze, należy współczuć ze tak nagle to się stało
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:40
gość:
gość:
gość: O jednego komucha mniej
yhy
to jest wielka podłość i chamstwo, żeby napisać taki komentarz
Napisał wyjątkowo prymitywny nieczuły dran. Który pewnie nigdy nie poznał co to ból strata i żałoba po odejściu bliskich.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:40
gość:
gość:
gość: niech Bóg ma Cię w swojej opiece
Jaki Bóg toz to komuch niewierzący był,zona czerownego księcia Jaroszewicza
wypiala sie na Boga to i Bog sie nie przyzna do niej
.....wiemy, że Słowo Boże szukając człowieka zstąpiło na ziemię, stało się Człowiekiem - Jezusem Chrystusem....... wiemy, że Jezus Chrystus - szukał grzeszników przez całe swe życie,..... odrzucony przez ludzi i skazany przez nich na śmierć krzyżową,.........na krzyżu im przebaczył i ze swej śmierci uczynił źródło zbawienia........ działanie, życie całe..... i śmierć Jezusa jest najpełniejszym, jakie istnieje, objawieniem Bożego Miłosierdzia......
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:42
Przykro mi.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Connecticut 10.12.2013 20:42
Za duzo botoxu?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:42
Strasznie mutna wiadomosc, wspolczuje rodzinie zwlaszcza ze swieta Ida
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:42
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: niech Bóg ma Cię w swojej opiece
Jaki Bóg toz to komuch niewierzący był,zona czerownego księcia Jaroszewicza
wypiala sie na Boga to i Bog sie nie przyzna do niej
strasznie mnie mierzi prostactwo, widac ze beztroska i swawola i nigdy sie nie mialo zaloby, inaczej bys sie prostaku nie odezwal, niech Bog zmiluje sie nad toba i zwlaszcza nad toba bo bedziesz potrzebowal ogromnego milosierdzia
człowieku zamilcz jeżeli myślisz , że jesteś taki cool i taki inteligentny to jesteś w błędzie, uwierz mi
Dajcie spokuj...inteligentny czy nie, wszystkim wam zabraklo tu i teraz rozsadku !
No no ńo , gratulacje tacy religijni jestescie i wszechwiedzacy ze za Boga osadzacie?Niech lepiej kazdy pilnuje siebie i za siebie odpowiada. Bo latwo zapałke w cudzym oku zobaczyć ale w swoim to belke trudno zauważyć.
a ty co z tymi mądrościami czyżbyś już z choinki się urwał
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:45
gość: Strasznie mutna wiadomosc, wspolczuje rodzinie zwlaszcza ze swieta Ida
i co , że święta idą ważne są każde następne dni bez ukochanej osoby a nie dwa dni świąt
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:47
:(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:47
gość:
gość:
gość:
gość: Moja mama zmarła 8 tygodni temu. Jesteśmy wszyscy w rozsypce. Nie wiem jak spedzimy święta. Bardzo mu współczuje. To ogromna tragedia.
Ja mam 3 dzieci malenkich na cmentarzu zaraz po urodzeniu poumieraly , ile ja przezylam ! Najgorzej bylo przezyc smierc pierwszego synka. Ale 3 dzieci naszych zyje.
wspolczuje obu przedmowcom, rozumiem wasz bol, pochowalam rodzicow jako dziecko i przez lata chowalam jedna osobe w rodzinie za druga az zostala garstka, swieta nie sa juz takie same i teskni sie za bliskimi bo mamy wspomnienia, trzeba nauczyc sie zyc bez nich i stworzyc inne swieta w gronie serdecznych osob, mozna przejsc zalobe ale bol zostanie na cale zycie, nikt nie jest w stanie sobie tego wyobrazic jesli tego nie przezyl
POZDRAWIAM CIE BRATNIA DUSZYCZKO !
Trudno zrozumieć komuś kto tego nie doświadczył. Żal ból tęsknota. Moja mama walczyła 10 miesięcy z nowotworem. Przegrała. To pierwsze święta bez niej. Żyjemy wszyscy jak we mgle, a najbardziej żal mi taty. Brakuje słów
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:48
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: niech Bóg ma Cię w swojej opiece
Jaki Bóg toz to komuch niewierzący był,zona czerownego księcia Jaroszewicza
wypiala sie na Boga to i Bog sie nie przyzna do niej
strasznie mnie mierzi prostactwo, widac ze beztroska i swawola i nigdy sie nie mialo zaloby, inaczej bys sie prostaku nie odezwal, niech Bog zmiluje sie nad toba i zwlaszcza nad toba bo bedziesz potrzebowal ogromnego milosierdzia
człowieku zamilcz jeżeli myślisz , że jesteś taki cool i taki inteligentny to jesteś w błędzie, uwierz mi
Dajcie spokuj...inteligentny czy nie, wszystkim wam zabraklo tu i teraz rozsadku !
No no ńo , gratulacje tacy religijni jestescie i wszechwiedzacy ze za Boga osadzacie?Niech lepiej kazdy pilnuje siebie i za siebie odpowiada. Bo latwo zapałke w cudzym oku zobaczyć ale w swoim to belke trudno zauważyć.
a ty co z tymi mądrościami czyżbyś już z choinki się urwał
Nie z choinki tylko żal to czytać stad taki komentarz. Niech każdy siebie rozlicza
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.12.2013 20:50
Racewicz i Rozenek beda miały szanse, on gustuje w sztucznych babach
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:50
bardzo współczuję
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:51
Niestety tak bywa Ci co się kochają są wspaniali zgodni odchodzą a Ci co się sądzą kłucą zieją nienawiścią mają się dobrze samo życie panie Karolu bardzo przykro tak nagle utracił pan żonę ale czas goi rany pozdrawiam
Odpowiedz
0 0
zgłoś
MILA 10.12.2013 20:51
TO SMUTNE-WYRAZY WSPÓŁCZUCIA
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:51
gość:
gość:
gość:
gość: niech Bóg ma Cię w swojej opiece
Jaki Bóg toz to komuch niewierzący był,zona czerownego księcia Jaroszewicza
wypiala sie na Boga to i Bog sie nie przyzna do niej
.....wiemy, że Słowo Boże szukając człowieka zstąpiło na ziemię, stało się Człowiekiem - Jezusem Chrystusem....... wiemy, że Jezus Chrystus - szukał grzeszników przez całe swe życie,..... odrzucony przez ludzi i skazany przez nich na śmierć krzyżową,.........na krzyżu im przebaczył i ze swej śmierci uczynił źródło zbawienia........ działanie, życie całe..... i śmierć Jezusa jest najpełniejszym, jakie istnieje, objawieniem Bożego Miłosierdzia......
A skad ty wiesz kto sie na kogo Wypnie. Słabej jesteś wiary jeśli uważasz ze bóg nie przebacza tym którzy bladza
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:51
to kara za bzykanie się z Jaroszewiczem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:51
[*]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:51
Panie Karolu moje kondolencje.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:52
to ten słynny KAROL WEKSLER buahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:52
przykre. wyrazy wspolczucia.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:54
Trudne chwile przed nim. Życzę dużo siły
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.12.2013 20:54
A na co ????????????