Sobota 14.12.2013

Krupa w bikini z psem i mężem! (ZDJĘCIA)

Joanna Krupa

Krupa w bikini z psem i mężem! (ZDJĘCIA)Agencja FORUM

Joanna Krupa wyznała niedawno, że nie zamierza w tym roku spędzać świąt w Polsce. Jej rodzinna Wigilia odbędzie się w Los Angeles. Celebrytka woli słońce i swój okupowany przez paparazzi basen niż zimową pogodę.

Wczoraj razem z mężem po raz kolejny wygrzewała się na tyłach willi w towarzystwie fotografów. Celebrytka ubrana w skapie bikini bawiła się z psem i pozowała do słodkich zdjęć z Romainem Zago.

Przypomnijmy też fotorelację z ich gry wstępnej: Erotyczne przebieranki Krupy z mężem! (POZUJĄ W ŁÓŻKU)

 Krupa w bikini z psem i mężem! (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKrupa w bikini z psem i mężem! (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKrupa w bikini z psem i mężem! (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKrupa w bikini z psem i mężem! (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKrupa w bikini z psem i mężem! (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKrupa w bikini z psem i mężem! (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKrupa w bikini z psem i mężem! (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKrupa w bikini z psem i mężem! (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKrupa w bikini z psem i mężem! (ZDJĘCIA)Agencja FORUM

Komentarze (516)

Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.12.2013 13:57
Gość:
gość: jak one to robią że maja tak dokładnie ogolone krocze?
Depilacja laserowa pozdrawiam wielun
A pipki laser nie uszkodzi?
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 14.12.2013 13:58
brakuje tylko jednego atrybutu... kobiecego wcięcia w talii!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
Filim 14.12.2013 13:58
Figura boska jak niewiem co
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.12.2013 13:58
gość:
Gość:
gość: jak one to robią że maja tak dokładnie ogolone krocze?
Depilacja laserowa pozdrawiam wielun
A pipki laser nie uszkodzi?
tobie na pewno
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.12.2013 13:59
gość: jak one to robią że maja tak dokładnie ogolone krocze?
Wosk ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:00
gość: jak ta suka sie rozbiera na tych portalach...to jest nudne oglodać ją ciogle...
O ludzie !!!!!!!!!!! Wolisz trupka na krzyżu? To jest bardziej ohydne od pięknej nagiej kobiety.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:00
gość: Krupa ma przepiękne ciało :)
ale mowia ze jej p**dzisko smierdzi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:00
gość:
gość:
Gość:
gość: jak one to robią że maja tak dokładnie ogolone krocze?
Depilacja laserowa pozdrawiam wielun
A pipki laser nie uszkodzi?
tobie na pewno
Mylisz się. Niestety mam w tym miejscu co innego.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.12.2013 14:01
gość:
gość: Krupa ma przepiękne ciało :)
ale mowia ze jej p**dzisko smierdzi
Dópa ma śmierdzieć dópą.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.12.2013 14:01
świetna figura ,bardzo zgrabna nie chuda ale wysportowana szczupął figurka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:02
gość:
gość:
gość:
Gość:
gość: jak one to robią że maja tak dokładnie ogolone krocze?
Depilacja laserowa pozdrawiam wielun
A pipki laser nie uszkodzi?
tobie na pewno
Mylisz się. Niestety mam w tym miejscu co innego.
sprawdz może się mylisz
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:03
gość:
gość:
gość: Krupa ma przepiękne ciało :)
ale mowia ze jej p**dzisko smierdzi
Dópa ma śmierdzieć dópą.
tez prawda
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Pęczak 14.12.2013 14:04
...gdzie on ukrywa tego fiutka?...między pośladkami ?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:04
pies booskiii
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:04
gość:
gość:
gość:
gość:
Gość:
gość: jak one to robią że maja tak dokładnie ogolone krocze?
Depilacja laserowa pozdrawiam wielun
A pipki laser nie uszkodzi?
tobie na pewno
Mylisz się. Niestety mam w tym miejscu co innego.
sprawdz może się mylisz
no ale jajca tez trzeba golic....
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.12.2013 14:05
asia dziecko drogie bez fotoschopu wygladasz córciu--mierniutko----kazdy cie zawsze widzial w szpileczkach--wyretuszowaną----to wtedy ładnie wygladałas
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 14.12.2013 14:05
gość: jak one to robią że maja tak dokładnie ogolone krocze?
Depilacja brazylijska
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:06
tak w ogole to z czego Ona zaslynela? bo nie bardzo kojarze jej jako gwiazdę, poza tym, ze sie ciagle rozbiera.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:07
Ona powinna być Aniołkiem VS
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:07
gość: jak one to robią że maja tak dokładnie ogolone krocze?
depilacja brazylijska. czy hollywodzka.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:08
jestem facetem i powiem,ze ona bardzo pospolicie wyglada------umalowana w szpilkach niezle wyglada----a tu na plazy bez makijazu szpilek nic nadzwyczajnego--------krótkie nogi,brak wciecia w pasie chudziutki biodra,brak pośladkow-----i tylko sztuczny biust ----nic wiecej.po prostu na tyej plazy zadna rewelacja
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 14.12.2013 14:09
moze zamiast tak ciagle pozowac do zdjec to posprzatalaby troche bo materac od lezaka jest caly w grzybie fuj ja bym brzydzila sie na tym lezec
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:09
wciaz to samo, Krupa na swoim basenie, robiaca sobie zdjecia, tylko bikini sie zmieniaja...NUDA !
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.12.2013 14:11
Gdzie ta jej przepiękna figura.? Kobiecy ideał powinien mieć choć odrobinę talii a tu nic. Gdyby nie wypchane piersi to byłby chłopczyk. Coś się wszystkim poprzekręcało i duże cycki przesłaniają świat. Doda ma podobną figurę.Nie ma nad kim się zachwycać.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:12
A ja widze lezak i materac caly czarny w plamach od wilgoci lub grzyba !!! Ten narcyz moze sie tym w koncu zajmnie a nie fotografowaniem siebie...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:12
Ustawka. Paparazzi oczywiście "znaleźli się tam przypadkowo, a nawet przez omyłkę"... Ciekawe komu ta pani daje doopska że mimo iż nie jest polką a amerykanką jest tak na potęgę lansowana.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:12
gość: jak one to robią że maja tak dokładnie ogolone krocze?
a co to za filozfofia? .. w jakim ty swiecie zyjesz.....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:14
gość: wciaz to samo, Krupa na swoim basenie, robiaca sobie zdjecia, tylko bikini sie zmieniaja...NUDA !
tak jak jolie ,beckham ze swoimi bandami dzieciarow...o wszystkich mozna powiedziec ze to NUDA!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:15
tylko ta szyja jak zyrafa ;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.12.2013 14:15
gość: jak one to robią że maja tak dokładnie ogolone krocze?
depilacja laserowa