Niedziela 15.12.2013

Pogrzeb Paula Walkera (ZDJĘCIA)

Paul Walker

Pogrzeb Paula Walkera (ZDJĘCIA)

Wczoraj po południu w Los Angeles odbył się pogrzeb tragicznie zmarłego Paula Walkera. 41-letni aktor zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło dwa tygodnie temu. Porsche kierowane przez jego przyjaciela uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach.

Po autopsji mającej na celu ostateczne wykluczenie innych przyczyn śmierci ciało Walkera zostało skremowane. W ceremonii wzięło udział kilkadziesiąt osób, głównie bliscy oraz przyjaciele. Rodzina gwiazdora Szybkich i wściekłych planuje podzielić jego prochy między sobą.

Przypomnijmy, że krążą już teorie spiskowe na temat wypadku: Górniak znów o śmierci Walkera: "NAJPIERW NASTĄPIŁ WYBUCH!"


Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (504)

Odpowiedz
9 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:36
szkoda,taki fAJNY,MLODY,PRZYSTOJNY!!
Odpowiedz
0 4
zgłoś
gość 15.12.2013 14:36
szybki i wściekły-teraz martwy i zimny...;(
Odpowiedz
9 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:37
ale jest piękny na tym zdjęciu...był.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:37
Jak tam cieplo
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 15.12.2013 14:38
gość: szybki i wściekły-teraz martwy i zimny...;(
nie wysilaj sie. te 40 lat jego zycia bije na głowe te lata , które ty przeżyjesz pasztecie i biedaku.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:38
nie ma jak focie z pogrzebu... miał 40 a nie 41 lat!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 15.12.2013 14:38
A pogrzebu kierowcy nie pokazecie? Przeciez w tym wypadku nie zginal sam Paul
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:39
czy Górniak tez bierze udzial w pogrzebie? Tak przeciez ryczala ze umarl...
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:39
jeden potencjalny dobry sex na swiecie mniej
Odpowiedz
11 1
zgłoś
gość 15.12.2013 14:39
bardzo mi żal tego człowieka. większość ludzi ocenia go przez pryzmat szybkich i wściekłych ja ceniłam go za jego grę aktorska ale przede wszystkim za jego działalność na rzecz ludzi i zwierząt
Odpowiedz
0 2
zgłoś
Gość 15.12.2013 14:40
Świat na c***u stoi,żeby k********y nawet na pogrzebie zdjęcia cykały porażka,bardzo szkoda go,ale niestety na każdego przyjdzie czas.
Odpowiedz
0 4
zgłoś
gość 15.12.2013 14:40
gość:
gość: szybki i wściekły-teraz martwy i zimny...;(
nie wysilaj sie. te 40 lat jego zycia bije na głowe te lata , które ty przeżyjesz pasztecie i biedaku.
chyba mówisz to z perspektywy własnego życia sfrustrowany pasztecie?
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 15.12.2013 14:42
gość: kurde nawet na pogrzebie nie dadzą spokoju smutne
Kto mu nie daje spokoju???? Ale On juz wlasciwie tym sie nie przejmuje...
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 15.12.2013 14:42
Mandela tez miał dziś pogrzeb. Przestance wałkować temat bo to juz żenujące jest...
Odpowiedz
6 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:43
taki piekny mezczyzna i ten usmiech.szkoda,mogl zyc dalej pelnia zycia
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:43
Śpij w spokoju((
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 15.12.2013 14:43
Gość: Świat na c***u stoi,żeby k********y nawet na pogrzebie zdjęcia cykały porażka,bardzo szkoda go,ale niestety na każdego przyjdzie czas.
W wiekszosci na tego typu uroczystosciach robimy zdjecia! Wiec skad to zdziwienie ?
Odpowiedz
6 0
zgłoś
Gość 15.12.2013 14:44
Gość: Osratnie pożegnanie jest zawsze mega smutne :(
chyba jeszcze nie doswiadzczyles smierci bliskiej osoby. ostatnie pozegnanie nie jest "mega" smutne. to rozdziera serce.
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 15.12.2013 14:44
gość: nie ma jak focie z pogrzebu... miał 40 a nie 41 lat!
prochom to obojetnie haahaahaa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:44
[*]
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 15.12.2013 14:44
Naprawdę wiem co czuje jego rodzina. Cudowny aktor, z pewnością dobry człowiek. Moje kondolencje.
Odpowiedz
6 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:45
On byl nieziemsko przystojny
Odpowiedz
1 6
zgłoś
sadol 15.12.2013 14:45
szybcy i martwi
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 15.12.2013 14:45
Gość: Świat na c***u stoi,żeby k********y nawet na pogrzebie zdjęcia cykały porażka,bardzo szkoda go,ale niestety na każdego przyjdzie czas.
W wiekszosci na tego typu uroczystosciach robimy zdjecia! Wiec skad to zdziwienie ?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 15.12.2013 14:45
gość: niech mu ziemia lekką będzie.
40 letniego głupi pudlu
Odpowiedz
4 0
zgłoś
Gość 15.12.2013 14:45
Z******te zęby
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 15.12.2013 14:46
gość:
Gość: Świat na c***u stoi,żeby k********y nawet na pogrzebie zdjęcia cykały porażka,bardzo szkoda go,ale niestety na każdego przyjdzie czas.
W wiekszosci na tego typu uroczystosciach robimy zdjecia! Wiec skad to zdziwienie ?
na pogrzebie mojego dziadka nagle zaczal biegac facet z aparatem i robil zdjecia. nie mialam pojecia dlaczego,kto go zatrudnil, mialam ochote wstac i go za frak wyniesc z kosciola. jak mozna taki dzien...to byl moj wstretny wuj ktory chcial zdjecia. do dzis nie wiem po co.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 15.12.2013 14:46
gość: Mandela tez miał dziś pogrzeb. Przestance wałkować temat bo to juz żenujące jest...
ludzie go lubili. i prawda jest taka, że jego smierć bardziej przygnębiła niż śmierć Mandeli. również ze względu na wiek i okolicności.
Odpowiedz