Niedziela 15.12.2013

Pogrzeb Paula Walkera (ZDJĘCIA)

Paul Walker

Pogrzeb Paula Walkera (ZDJĘCIA)

Wczoraj po południu w Los Angeles odbył się pogrzeb tragicznie zmarłego Paula Walkera. 41-letni aktor zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło dwa tygodnie temu. Porsche kierowane przez jego przyjaciela uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach.

Po autopsji mającej na celu ostateczne wykluczenie innych przyczyn śmierci ciało Walkera zostało skremowane. W ceremonii wzięło udział kilkadziesiąt osób, głównie bliscy oraz przyjaciele. Rodzina gwiazdora Szybkich i wściekłych planuje podzielić jego prochy między sobą.

Przypomnijmy, że krążą już teorie spiskowe na temat wypadku: Górniak znów o śmierci Walkera: "NAJPIERW NASTĄPIŁ WYBUCH!"

Pogrzeb Paula Walkera (ZDJĘCIA)Pogrzeb Paula Walkera (ZDJĘCIA)Pogrzeb Paula Walkera (ZDJĘCIA)Pogrzeb Paula Walkera (ZDJĘCIA)Pogrzeb Paula Walkera (ZDJĘCIA)Pogrzeb Paula Walkera (ZDJĘCIA)Pogrzeb Paula Walkera (ZDJĘCIA)Pogrzeb Paula Walkera (ZDJĘCIA)

Komentarze (501)

Odpowiedz
9 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:36
Spoczywaj w pokoju Paul. Ciężko nadal się z tym pogodzić i w to uwierzyć ;(
Odpowiedz
9 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:36
szkoda,taki fAJNY,MLODY,PRZYSTOJNY!!
Odpowiedz
0 4
zgłoś
gość 15.12.2013 14:36
szybki i wściekły-teraz martwy i zimny...;(
Odpowiedz
9 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:37
ale jest piękny na tym zdjęciu...był.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:37
Jak tam cieplo
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 15.12.2013 14:38
gość: szybki i wściekły-teraz martwy i zimny...;(
nie wysilaj sie. te 40 lat jego zycia bije na głowe te lata , które ty przeżyjesz pasztecie i biedaku.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:38
nie ma jak focie z pogrzebu... miał 40 a nie 41 lat!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 15.12.2013 14:38
A pogrzebu kierowcy nie pokazecie? Przeciez w tym wypadku nie zginal sam Paul
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:39
czy Górniak tez bierze udzial w pogrzebie? Tak przeciez ryczala ze umarl...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:39
jeden potencjalny dobry sex na swiecie mniej
Odpowiedz
11 1
zgłoś
gość 15.12.2013 14:39
bardzo mi żal tego człowieka. większość ludzi ocenia go przez pryzmat szybkich i wściekłych ja ceniłam go za jego grę aktorska ale przede wszystkim za jego działalność na rzecz ludzi i zwierząt
Odpowiedz
0 2
zgłoś
Gość 15.12.2013 14:40
Świat na c***u stoi,żeby k********y nawet na pogrzebie zdjęcia cykały porażka,bardzo szkoda go,ale niestety na każdego przyjdzie czas.
Odpowiedz
0 4
zgłoś
gość 15.12.2013 14:40
gość:
gość: szybki i wściekły-teraz martwy i zimny...;(
nie wysilaj sie. te 40 lat jego zycia bije na głowe te lata , które ty przeżyjesz pasztecie i biedaku.
chyba mówisz to z perspektywy własnego życia sfrustrowany pasztecie?
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 15.12.2013 14:42
gość: kurde nawet na pogrzebie nie dadzą spokoju smutne
Kto mu nie daje spokoju???? Ale On juz wlasciwie tym sie nie przejmuje...
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 15.12.2013 14:42
Mandela tez miał dziś pogrzeb. Przestance wałkować temat bo to juz żenujące jest...
Odpowiedz
6 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:43
taki piekny mezczyzna i ten usmiech.szkoda,mogl zyc dalej pelnia zycia
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:43
Śpij w spokoju((
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 15.12.2013 14:43
Gość: Świat na c***u stoi,żeby k********y nawet na pogrzebie zdjęcia cykały porażka,bardzo szkoda go,ale niestety na każdego przyjdzie czas.
W wiekszosci na tego typu uroczystosciach robimy zdjecia! Wiec skad to zdziwienie ?
Odpowiedz
6 0
zgłoś
Gość 15.12.2013 14:44
Gość: Osratnie pożegnanie jest zawsze mega smutne :(
chyba jeszcze nie doswiadzczyles smierci bliskiej osoby. ostatnie pozegnanie nie jest "mega" smutne. to rozdziera serce.
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 15.12.2013 14:44
gość: nie ma jak focie z pogrzebu... miał 40 a nie 41 lat!
prochom to obojetnie haahaahaa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:44
[*]
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 15.12.2013 14:44
Naprawdę wiem co czuje jego rodzina. Cudowny aktor, z pewnością dobry człowiek. Moje kondolencje.
Odpowiedz
6 0
zgłoś
gość 15.12.2013 14:45
On byl nieziemsko przystojny
Odpowiedz
1 6
zgłoś
sadol 15.12.2013 14:45
szybcy i martwi
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 15.12.2013 14:45
Gość: Świat na c***u stoi,żeby k********y nawet na pogrzebie zdjęcia cykały porażka,bardzo szkoda go,ale niestety na każdego przyjdzie czas.
W wiekszosci na tego typu uroczystosciach robimy zdjecia! Wiec skad to zdziwienie ?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 15.12.2013 14:45
gość: niech mu ziemia lekką będzie.
40 letniego głupi pudlu
Odpowiedz
4 0
zgłoś
Gość 15.12.2013 14:45
Z******te zęby
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 15.12.2013 14:46
gość:
Gość: Świat na c***u stoi,żeby k********y nawet na pogrzebie zdjęcia cykały porażka,bardzo szkoda go,ale niestety na każdego przyjdzie czas.
W wiekszosci na tego typu uroczystosciach robimy zdjecia! Wiec skad to zdziwienie ?
na pogrzebie mojego dziadka nagle zaczal biegac facet z aparatem i robil zdjecia. nie mialam pojecia dlaczego,kto go zatrudnil, mialam ochote wstac i go za frak wyniesc z kosciola. jak mozna taki dzien...to byl moj wstretny wuj ktory chcial zdjecia. do dzis nie wiem po co.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 15.12.2013 14:46
gość: Mandela tez miał dziś pogrzeb. Przestance wałkować temat bo to juz żenujące jest...
ludzie go lubili. i prawda jest taka, że jego smierć bardziej przygnębiła niż śmierć Mandeli. również ze względu na wiek i okolicności.
Odpowiedz