Piątek 20.12.2013

"Gdyby NIE WYCHODZIŁO NAM W SYPIALNI, nie miałoby to szansy na przetrwanie!"

Halinka Mlynkova Halika Mlynkova Leszek Wronka

Halinka Mlynkova po raz pierwszy publicznie pojawiła się z nowym facetem w październiku tego roku. Zabrała go na ściankę podczas imprezy RMF FM. Później para wystąpiła w telewizji śniadaniowej więc kolejnym krokiem mogła być już tylko wspólna okładka. Piosenkarka i Leszek Wronka pojawili się na pierwszej stronie magazynu Viva, doświadczonego w rozbijaniu medialnych związków. Udzielili oczywiście wywiadu o swojej miłości.

Nie biorę pod uwagę tego, co się nie udało. Nie myślę: Teraz to będzie na pewno inaczej. Grubą kreską oddzielam to, co było, i tworzę coś całkiem od nowa - wyznaje Mlynkova. To nie jest niczyja wina, że nie wyszło nam w poprzednich związkach. Nie możemy się sugerować błędami z przeszłości, wzajemnie z Leszkiem karać za to. Nikt z nas przecież nie zakładał, że tamte małżeństwa zakończą się rozwodami. Budowanie nowego związku powinno opierać się na świeżych emocjach i dawaniu tego, co mam najlepsze, tak jakby to było nasz pierwszy raz.

Menedżer Ewy Farnej uważa, że mają szansę na udany związek, gdyż oboje wyciągnęli wnioski z nieudanych małżeństw.

Ważne jest to, że kiedy się poznaliśmy, nikt nikomu nie rozbił małżeństwa, nie wydarł partnera. To mogłoby potem ciążyć - wyjaśnił. Halina jest świeżo rozwiedziona, bo raptem dwa lata minęły. Ja rozwiodłem się siedem lat temu i te największe emocje mam za sobą. Jedno wiem - nie chcę zaczynać związku na chwilę. Jestem na to już za stary i za wygodny. Czasy poszukiwań i eksperymentów mam już za sobą.

Wonka informuje też, że "wychodzi im w sypialni":

Szukam fascynacji. Gdyby mi się Halina nie podobała, nie zwróciłbym na nią uwagi. Gdybyśmy nie mieli o czym rozmawiać, nie spotykalibyśmy się. Gdyby nie wychodziło nam w sypialni, nie miałoby to szansy na przetrwanie.

Trzymamy więc kciuki, żeby nie przestało. I żeby nie wyszli na tym, jak Passent z Kuczokiem.

Przypomnijmy, ku przestrodze: Passent i Kuczok ROZWODZĄ SIĘ... po 7 MIESIĄCACH!

Komentarze (396)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2013 07:39
młynkowa jeszcze młoda a on to dla niej stary dziad,no chyba ze ma kasę.i leci na nia.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2013 07:39
To żałosne! Co jej brak było w Nowickim? stary ;//
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.12.2013 07:39
młynkowa jeszcze młoda a on to dla niej stary dziad,no chyba ze ma kasę.i leci na nia.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.12.2013 07:42
dziś wielu żałosnych celebrytów istnieje w mediach tylko dzięki opowiadaniu takich bredni
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.12.2013 07:43
gość: młynkowa jeszcze młoda a on to dla niej stary dziad,no chyba ze ma kasę.i leci na nia.
ona też nie ma 20 lat - widzisz botoks i kwasy ale nie daj sie oszukać - stara doopa z niej
Odpowiedz
2 0
zgłoś
ala 20.12.2013 07:44
Panie Nowicki z kim był Pan związany? Ta kobieta która przy Panu trzymała fason pokazała swoje prawdziwe oblicze. Wyuzdane babsko, miesiąc po rozwodzie zwiazała sie z wdowcem któremu zona nie zdążyła ostygnąć. Latała na do niego na chatę. Bartuś to furiat jak jej pewnie przyłozył to poleciała na starego pryka z myślą, że zrobi z niej gwiazde. Pani Halino nie potrzebujemy pani informacji typu "stary człowiek a może" Wstyd, Pani chroni swojego synka? wstyd, straciłaś kobieto w moich oczach nieodwracalnie.,
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ala 20.12.2013 07:46
Panie Nowicki z kim był Pan związany? Ta kobieta która przy Panu trzymała fason pokazała swoje prawdziwe oblicze. Wyuzdane babsko, miesiąc po rozwodzie zwiazała sie z wdowcem któremu zona nie zdążyła ostygnąć. Latała na do niego na chatę. Bartuś to furiat jak jej pewnie przyłozył to poleciała na starego pryka z myślą, że zrobi z niej gwiazde. Pani Halino nie potrzebujemy pani informacji typu "stary człowiek a może" Wstyd, Pani chroni swojego synka? wstyd, straciłaś kobieto w moich oczach nieodwracalnie.,
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.12.2013 07:48
A ja myślałam, Młynkowa, że ty jesteś trochę mądrzejsza. A ty jesteś jak cała reszta tych b eznadziejnych celebrytów.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2013 07:59
a tak Ją lubiłam .żenada
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2013 08:08
co za bzdury ale obciach
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2013 08:09
ale sobie znalazła Nowicki ma łatwiej ,życzę mu powodzenia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2013 08:13
jak się nastukają to rozdzieli je różnica poglądów, hi,hi,hi.........
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2013 08:14
Czy Ona głupiała, zmienić męża przystojnego na takiego paskudnego dziada.On jest okropnie brzydki.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.12.2013 08:16
Mam 60 lat ale tego dziada bym nie chciała.Oszalałaś kobieto to straszna paskud wstyd się z nim pokazać
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2013 08:18
Ale majaczy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2013 08:18
Zamienila mlodego meza na starego, lysego dziada. Ewidentnie tylek ja swedzial. Beztalencie totalne.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.12.2013 08:20
Teraz juz wiadomo nie wystepy artystyczne, rodzina, tylko tak jak Doda z Majdanem żeby dobrze jej zrobił. ŻENADA p Młynkowa zeby nie powiedziec dokładniej i dosadniej ze to ......... Nad scena przed wystepem powinien byc zawsze u niej komunikat jestem po ......... i teraz moge wystepowac.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 20.12.2013 08:20
Z Nowickim nie wychodzilo ... Baba poszla w długą
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 20.12.2013 08:20
Z Nowickim nie wychodzilo ... Baba poszla w długą
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2013 08:21
prymitywne i niesmaczne
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 20.12.2013 08:23
niech jeszcze opowie w jakiej pozycji robi mu loda
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.12.2013 08:24
Ale magiel spod kolderki !!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.12.2013 08:25
obiektywnie stwierdzam . ze starszy pan znalazł sobie na przyszłość opiekunkę i niebawem ich fascynacje miną i zostanie szara rzeczywistość Halinko i za parę latek pan Wronka usiądzie w kapciach przed telewizorkiem a ty będziech pchać walizeczki w podróżach tak jak to było u Hanuszkiewiczów bo takie jest życie .Dla mnie aktor , artysta prawdziwy , który ma dorobek życia i jest kimś nie lata po ściankach i gazetach bo się ceni a wy wszyscy chcecie o sobie przypominać bo inaczej o was zapomną hahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2013 08:29
no cóż ma laska wysoko wyśrubowane żądania przez nowego mena, widać tak lubi ale miejmy nadzieję, że jak w jej życiu nastąpią słabsze momenty i ona nie będzie już na 6+ to nie będzie miała żalu ,że gostek odpłynie do nowej fascynującej urodą, intelektem, ćwiczeniami aerobowymi w łóżku tylko młodszej:)))))))))))))))))))))))))))))))
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 20.12.2013 08:30
Zostawić inteligentnego,z poczuciem humoru i KLASĄ faceta-Łukasza dla kogoś takiego...
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 20.12.2013 08:30
w czerwonych koralach już nikt nie chodzi P.Halino Pani czas mija nieubłaganie i chwyta się pani ostatniej deski ratunku pana Wronki tylko za to trzeba będzie zapłacić bo nie ma nic za darmo a kim on jest bo dla mnie dziwnym facecikiem , który lekcaważy kobiety i robi im łaskę że na nie w ogóle spojrzy a lubi tylko blondynki hahahaha
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 20.12.2013 08:31
boże, co taka ładna młoda kobieta robi z takim starym brzydkim chłopem? hello???
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 20.12.2013 08:32
Naprawde mu sie wydaje ze wszyscy chca sluchac pienia radosci starego dziada, ze na starosc udalo mu sie wyrwac sporo mlodsza babke, ktorą mamiąc obietnicą stalego związku, pouzywa sobie do woli? Ochydztwo. Wspolczuje Nowickim.
Odpowiedz