Poniedziałek 30.12.2013

Gardias z córką na spacerze (ZDJĘCIA)

Dorota Gardias

Gardias z córką na spacerze (ZDJĘCIA)

Dorota Gardias jest jedną z niewielu - o ile nie jedyną - polską celebrytką, która nie robiła tajemnicy ze swojej ciąży. Pogodynka TVN chętnie opowiadała o macierzyńskich planach, zdradziła płeć i imię dziecka. Po porodzie zaś wyznała, że uśmiechnięte i pozujące na ściankach kilka tygodni po rozwiązaniu gwiazdki wcale nie wyglądają tak idealnie, jak chciałyby, żebyśmy myśleli. Zobacz: "Noszę gorsety i bieliznę wyszczuplającą!"

Kilka dni temu na spacerze z małą Hanią spotkał Gardias nasz czytelnik. Różowy wózek za osiem tysięcy złotych i wielką różową czapkę widać było już z daleka. Pogodynka zamieniła też kilka zdań z mężczyzną, który otworzył jej drzwi, gdy wychodziła ze sklepu.

Zobaczcie też wideo:


http://pudelek.wrzuta.pl/film/8iUufz0fu2H/

Gardias z córką na spacerze (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVEGardias z córką na spacerze (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVEGardias z córką na spacerze (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVEGardias z córką na spacerze (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVEGardias z córką na spacerze (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVEGardias z córką na spacerze (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVEGardias z córką na spacerze (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVEGardias z córką na spacerze (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVEGardias z córką na spacerze (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVEGardias z córką na spacerze (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVE

Komentarze (166)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 166
Odpowiedz
32 55
zgłoś
gość 30.12.2013 03:13
piękna kobieta
Odpowiedz zgłoś
gość 30.12.2013 03:14
nie mogliście się powstrzymać z tym wózkiem za 8 tysięcy?
Odpowiedz
42 24
zgłoś
gość 30.12.2013 03:15
no i fajnie. lepsza od muchy na pewno
Odpowiedz
40 7
zgłoś
gość 30.12.2013 03:17
Po co Pudlu promujesz takie drogie wozki???
Odpowiedz
9 5
zgłoś
gość 30.12.2013 03:19
ide spac!!!!! dobranoc ;)
Odpowiedz
201 7
zgłoś
gość 30.12.2013 03:22
ale sensacja!! pogodynka wziela corke na spacer!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 30.12.2013 03:30
Mamy uwierzyć, że przypadkowa osoba chodziła za jakąś pogodynką przez pół Warszawy? Śmierdzi ustawką na kilometr..a ona ubrana jeszcze pod kolor wózka..ŻALLLLL
Odpowiedz
97 10
zgłoś
gość 30.12.2013 03:33
Dorotka musisz teraz wozki zmieniac pod kolor ciuchow , gdzy nastepnym razem podczas lansu sie skompromitujesz .... yeahhhhhhhhhhh
Odpowiedz
13 3
zgłoś
gość 30.12.2013 03:33
ile wam placa za wrzucanie artykułów po nocach?????
Odpowiedz
4 1
zgłoś
Gość 30.12.2013 03:34
aaaa, jak tak ....to spoko
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 30.12.2013 03:35
gość: Ale wiadomość...A w takiej czapie chyba bym się udusiła, jest tak ciepło!
w rzeczy samej
Odpowiedz
18 3
zgłoś
gość 30.12.2013 03:36
Co ona tak suszy te zębiska..nawet nie udaje, że to ustawka..to nie LA, żeby papsom chciało się biegać za celebrytami po mieście, a nawet tam nie robią gwiazd z pogodynek..znacie jakąś?
Odpowiedz
10 4
zgłoś
gość 30.12.2013 03:39
Ten artykuł odmienił moje życie ! W końcu zobaczyłem kobietę z wózkiem -.-
Odpowiedz
17 4
zgłoś
gość 30.12.2013 03:39
Biedna pogodynka, dostała paskudny wózek za friko, jeszcze w takie nietwarzowe kolory :((
Odpowiedz
12 2
zgłoś
gość 30.12.2013 03:40
gość: Ubrała się pod kolor wózka..czarno-biało-różowo LOL
Jeszcze jest niebieski szalik w sam raz pod kolor ocieplacza na dłonie buaahahh
Odpowiedz
17 3
zgłoś
gość 30.12.2013 03:44
tak ciepło, a ona ubrana jak na Sybir!
Odpowiedz
5 12
zgłoś
gość 30.12.2013 04:02
gość: tak ciepło, a ona ubrana jak na Sybir!
Hehue, taa. A jakby nie miała czapki, to byście jej to wypominali, jaka ona bezmyślna, lalunia bez czapki, nieodpowiedzialna... I tak dalej... :p
Odpowiedz
8 3
zgłoś
gość 30.12.2013 04:07
Po co ten komentarz odnośnie ceny wozeczka????? Zdrowia dla Mamy i Córeczki!!!
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 30.12.2013 04:14
extra nogi
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 30.12.2013 04:14
Jaaa... Czy to aż takie ważne ?
Odpowiedz
2 3
zgłoś
Gość 30.12.2013 04:32
ten wozek to sie chowa przy wozku mojej cury a ona nie jest celebrytka wiec czym tu sie chwalic
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 30.12.2013 04:45
niedobrze sie robi juz ta gardias ja tez z corka wychodze na spacer a co ona inavzej trzyma wozek cy chodzi beznadzieja.
Odpowiedz
9 1
zgłoś
gość 30.12.2013 04:46
Jasne, wasz czytelnik ją spotkał. I wędrował za nią przez pół miasta filmując w jakości hd. Widać z daleka, ze ustawka, więc nie wypisujcie głupot. A pani Gardias życzę spokoju i zdrowia dla córeczki.
Odpowiedz
8 0
zgłoś
Gość 30.12.2013 04:47
Ale sensacja,każdy normalny człowiek spaceruje z własnym dzieckiem.
Odpowiedz
5 0
zgłoś
Gość 30.12.2013 05:42
Gardias Siwiec grycanki naprawdę nas aż tak pudlu nie lubisz by o szmelcu pisać?
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Cleoo 30.12.2013 05:43
Dziękuję , ta informacja odmieniła moje życie !
Odpowiedz
8 0
zgłoś
gość 30.12.2013 05:45
A kto to jest ta gardias że pokazujecie ją dwa razy dziennie?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 30.12.2013 05:51
oo moeszka w lemingradzie:) czyli sloikland:)
Odpowiedz
8 0
zgłoś
gość 30.12.2013 06:12
Wg mnie to zwykly lans, ta Pani zapowiada tylko pogode i nic wiecej.Sa chyba fajniejsze newsy niz ten a ze ma parcie na szklo, to inny temat.
Odpowiedz