Środa 01.01.2014

Doda robi show na Sylwestra! (FOTO)

Doda Dorota Rabczewska

Doda robi show na Sylwestra! (FOTO)

Kilka tygodni temu powstało koncertowe DVD Dody. Niestety na koncercie pojawiło się garstka ludzi, a hala, w której odbywał się występ, nie została zapełniona nawet w połowie.

Zobacz: KONIEC DODY? Pustki na jej "wielkim koncercie"... (MAMY ZDJĘCIA!)

Na szczęście wczoraj Rabczewska nie musiała się bać o brak publiczności. Piosenkarka wystąpiła na miejskiej imprezie w Katowicach. Jak wypadła?

Doda robi show na Sylwestra! (FOTO)Doda robi show na Sylwestra! (FOTO)Doda robi show na Sylwestra! (FOTO)Doda robi show na Sylwestra! (FOTO)Doda robi show na Sylwestra! (FOTO)Doda robi show na Sylwestra! (FOTO)Doda robi show na Sylwestra! (FOTO)Doda robi show na Sylwestra! (FOTO)

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (291)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 291
Odpowiedz
103 170
zgłoś
gość 01.01.2014 11:38
sliczna :D
Odpowiedz
123 154
zgłoś
gość 01.01.2014 11:38
czyzby redaktorki pudla zazdroscily jej urody i stad ta nagonka?
Odpowiedz
88 155
zgłoś
gość 01.01.2014 11:39
piekna
Odpowiedz
443 196
zgłoś
jan44 01.01.2014 11:39
Z braku laku to i kit dobry
Odpowiedz
62 27
zgłoś
Kasia 01.01.2014 11:39
Szczęśliwego nowego roku! Wierzcie w siebie, działajcie, kochajcie! Życzę Wam marzeń i planów i energii do ich spełniania!
Odpowiedz
67 149
zgłoś
gość 01.01.2014 11:39
po prostu jest boska, tyle w temacie
Odpowiedz
39 106
zgłoś
gość 01.01.2014 11:40
supper
Odpowiedz
259 98
zgłoś
gość 01.01.2014 11:40
słabo wokalnie by lo
Odpowiedz
677 225
zgłoś
gość 01.01.2014 11:42
biedna dodzia nikt juz nie chce jej słuchać :)
Odpowiedz
438 139
zgłoś
gość 01.01.2014 11:43
jak ona fałszowała wczoraj, sorry, kasy się nachapała i niech już odejdzie...
Odpowiedz
557 200
zgłoś
gość 01.01.2014 11:46
Zaśpiewała BEZNADZIEJNIE!
Odpowiedz
36 46
zgłoś
gość 01.01.2014 11:47
Faceci! Tutaj mówicie, że Doda to trans a pewnie nie jeden z was gdyby zobaczyl ją na żywo obejrzałby się
Odpowiedz
37 52
zgłoś
gość 01.01.2014 11:48
nie jestem fanką..ale wypadła świetnie.. własne piosenki zaśpiewała bez fałszu..;)
Odpowiedz
34 16
zgłoś
gość 01.01.2014 11:49
tranzystor :)
Odpowiedz
40 7
zgłoś
gość 01.01.2014 11:50
ale tym razem założyła majtki - i to nawet dwie pary; musiało być zimno
Odpowiedz
31 14
zgłoś
gość 01.01.2014 11:51
nkt jej ne chcał to pojechała do katowc na marną imprezę,ale w przeciwieństwie do Brodki ładnie sie ubrała,Brodka jak papuga wczoraj wyglądała i te skarpetki o zgrozo!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
32 18
zgłoś
gość 01.01.2014 11:53
gość: czyzby redaktorki pudla zazdroscily jej urody i stad ta nagonka?
jaka uroda? jaka nagonka? jeszcze ci się nie znudziła jej 'chłopska' (w pejoratywnym sensie) twarz i pulpeciaste pośladki?
Odpowiedz
20 5
zgłoś
gość 01.01.2014 11:54
po co jej te majtki pod strojem? wyszły i wygladaja badziewnie
Odpowiedz
33 10
zgłoś
gość 01.01.2014 11:55
gość: mowcie co chcecie, doda to krolowa
Krolowa wiejskich szalet
Odpowiedz
27 8
zgłoś
gość 01.01.2014 11:55
Niestety nieszczęście aż z niej "kipi"... Wygląda jak dla mnie wyjątkowo niekorzystnie, naturalna była piękna tymczasem teraz... cóż za dużo ingerencji W KAŻDY DETAL SWOJEGO CIAŁA... zdecydowanie...Twarz zaczyna coraz bardziej przypominać męską...implanty zębów fatalnie dobrane... Jest tego tyle, że mogłabym wymieniać w nieskonczoność;)...
Odpowiedz
15 28
zgłoś
j 01.01.2014 11:55
pieknie pani Doroto!! tak trzymac,powodzenia
Odpowiedz
25 4
zgłoś
gość 01.01.2014 11:56
gość: Niestety nieszczęście aż z niej "kipi"... Wygląda jak dla mnie wyjątkowo niekorzystnie, naturalna była piękna tymczasem teraz... cóż za dużo ingerencji W KAŻDY DETAL SWOJEGO CIAŁA... zdecydowanie...Twarz zaczyna coraz bardziej przypominać męską...implanty zębów fatalnie dobrane... Jest tego tyle, że mogłabym wymieniać w nieskonczoność;)...
Nieudany wytwór chirurgii plastycznej:)
Odpowiedz
10 21
zgłoś
j 01.01.2014 11:56
ladnie spiewala!!!! super!!!
Odpowiedz
16 12
zgłoś
gość 01.01.2014 11:57
ale ma RYJ wooow wolę swoją naturalną buźkę fffffuuuu co ona zrobiła z twarzą jak wygląda no jak trans blleee ona w ogóle nie jest seksowna ble jak facet wygląda w ciele kobiety obrzydzające ale jak ona nie ma w sobie takiego wstydu no ludzie od niej uciekają to ona wychodzi tam gdzie są no kurde nie dla niej tam przyszli no nie na nią patrzeć i słuchać jej disco i przebrań jak majka jerzowska tylko dla innych a ona się pcha i myśli że jest fajnie fffffff hheeee heee
Odpowiedz
29 7
zgłoś
sabi 01.01.2014 11:57
ma bardzo męskie rysy z roku na roku bardziej męska
Odpowiedz
12 5
zgłoś
j 01.01.2014 11:57
j: ladnie spiewala!!!! super!!!
ciekawe co za wytwor z Ciebie!!!
Odpowiedz
17 6
zgłoś
gość 01.01.2014 11:57
gość:
gość: mowcie co chcecie, doda to krolowa
Krolowa wiejskich szalet
Krolowa operacji plastycznych! Poprawiła sobie już wszystko co tylko można...
Odpowiedz
4 9
zgłoś
gość 01.01.2014 11:57
jest fajna i potrafi śpiewać a nie jak co niektórzy piękna
Odpowiedz
3 5
zgłoś
gość 01.01.2014 11:58
gość:
gość: Niestety nieszczęście aż z niej "kipi"... Wygląda jak dla mnie wyjątkowo niekorzystnie, naturalna była piękna tymczasem teraz... cóż za dużo ingerencji W KAŻDY DETAL SWOJEGO CIAŁA... zdecydowanie...Twarz zaczyna coraz bardziej przypominać męską...implanty zębów fatalnie dobrane... Jest tego tyle, że mogłabym wymieniać w nieskonczoność;)...
Nieudany wytwór chirurgii plastycznej:)
ciekawe co za wytwor z Ciebie!!!
Odpowiedz