Piątek 10.01.2014

Mąż Siwiec ZAPŁACIŁ ZA WILLĘ... 50 tysięcy złotych!

Natalia Siwiec

Mąż Siwiec ZAPŁACIŁ ZA WILLĘ... 50 tysięcy złotych!

Natalia Siwiec specjalnie na potrzeby reality show ze swoim udziałem postanowiła wynająć luksusową willę. Nowobogackie wnętrza mają być idealnym tłem dla biegającej nago modelki, która zapewniała, że w programie "nie będzie niczego ukrywać". Nie przeszkadza jej to jednak zarzekać na dom wart 6 milionów złotych. Jej zdaniem jest położony zbyt daleko od stołecznych atrakcji.

Zobacz: Siwiec NARZEKA NA NOWY DOM: "Wszędzie mam daleko!"

Okazuje się, że za dom nie płacą producenci Enjoy The View, Love Natalia. Willę specjalnie dla Siwiec wynajął sponsorujący jej karierę mąż. Był to widocznie warunek, by taka produkcja w ogóle powstała.

Jak dowiedział się Super Express, Mariusz Raduszewski zapłacił za wynajem aż 50 tysięcy złotych. To kwota za jedynie dwa miesiące, do której należy doliczyć 10 tysięcy złotych rachunków.

Przypomnijmy, że Natalia chwali się, że wydaje niewiele mniej miesięcznie (!) na ubrania. Wyznała, że jej rekord to... 90 tysięcy złotych.

Zobacz: "Wydaję 40 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE na ciuchy!"

Dziewczyny marzące o powtórzeniu sukcesu Natalii, powinny pamiętać, kto tak naprawdę za niego płaci.

Mąż Siwiec ZAPŁACIŁ ZA WILLĘ... 50 tysięcy złotych!Mąż Siwiec ZAPŁACIŁ ZA WILLĘ... 50 tysięcy złotych!Mąż Siwiec ZAPŁACIŁ ZA WILLĘ... 50 tysięcy złotych!Mąż Siwiec ZAPŁACIŁ ZA WILLĘ... 50 tysięcy złotych!

Komentarze (770)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 770
Odpowiedz
35 31
zgłoś
gość 10.01.2014 16:35
fantastycznie
Odpowiedz zgłoś
gość 10.01.2014 16:36
wszytsko na pokaz wszystko na sprzedaz
Odpowiedz
30 49
zgłoś
TOJA TOJA 10.01.2014 16:36
Ale fajosko :)))
Odpowiedz zgłoś
gość 10.01.2014 16:37
Natalia Kochamy Cie !!!
Odpowiedz
55 28
zgłoś
Gość 10.01.2014 16:37
ma za co, to wynajmuje;)
Odpowiedz
21 20
zgłoś
gość 10.01.2014 16:37
piąteczek xD
Odpowiedz zgłoś
Ona 10.01.2014 16:37
Ma swoje piec minut , niech sie wiec spieszy , to juz długo nie potrwa.
Odpowiedz
47 8
zgłoś
Gość 10.01.2014 16:38
Kto w ogóle wynajmuje taki dom??? Sam w nim nie mieszka?
Odpowiedz zgłoś
gość 10.01.2014 16:38
czy kogoś oprócz mnie też nie stać by co miesiąc kupić sobie ubranie za 50 zł?|
Odpowiedz
97 7
zgłoś
Gość 10.01.2014 16:38
Po Warshaw Shore nic mnie już nie dziwi...
Odpowiedz zgłoś
Gość 10.01.2014 16:38
Co robi jej mąż? gdzie zarabia taką kasę?
Odpowiedz zgłoś
gość 10.01.2014 16:38
Ale chłopak musi płacić za miłośc Siwiec.. ;) że jemu nie głupio mieć, świadomość co laska z niego robi na oczach całej Polski
Odpowiedz zgłoś
gość 10.01.2014 16:38
heh. a ja pracuje od 8-16 i nie mam na kozaki:))) ale przynajmniej moje krocze to prywatna sprawa!!
Odpowiedz zgłoś
gość 10.01.2014 16:39
Bardziej jak sponsor ten mąż ;)
Odpowiedz
88 6
zgłoś
gość 10.01.2014 16:39
40 tys na ubrania? chyba nie na tą spódniczkę z tiulu
Odpowiedz
24 13
zgłoś
gość 10.01.2014 16:39
a moze producent reality zaplacil?
Odpowiedz
26 43
zgłoś
gość 10.01.2014 16:39
gość: ten silikon ma męża?
a co to za maz takie badziewie! stac ja na atrakcyjniejszego!!!
Odpowiedz
43 3
zgłoś
gość 10.01.2014 16:39
niezle wydatki ma ten maz
Odpowiedz
26 68
zgłoś
gość 10.01.2014 16:40
Jak oni sie kochaja az milo sie na ta pare patrzy)))))
Odpowiedz
88 8
zgłoś
gość 10.01.2014 16:41
zaraz, zaraz, a skąd oni maj kasę na 5takie wydatki, czy oni wogóle pracują ?
Odpowiedz zgłoś
gość 10.01.2014 16:41
Moze wy byscie opisali Pudlu jak zarobiła, w Dubaju z Arabami
Odpowiedz
10 35
zgłoś
gość 10.01.2014 16:41
gość: Jak oni sie kochaja az milo sie na ta pare patrzy)))))
patrze a nich i zazdroszcze)
Odpowiedz zgłoś
gość 10.01.2014 16:42
ekskluzywna prostytutka..niestety taka prawda. tak samo jak pająk,"polska angelina" itp... do tego mąż sponsor.
Odpowiedz zgłoś
lekarz med 10.01.2014 16:44
kolejna prostytutka i kolejny frajer, oboja nie są nic warci
Odpowiedz
33 2
zgłoś
gość 10.01.2014 16:44
gość: heh. a ja pracuje od 8-16 i nie mam na kozaki:))) ale przynajmniej moje krocze to prywatna sprawa!!
cala prawda, cala dobe
Odpowiedz
70 9
zgłoś
MIMAAAAAA 10.01.2014 16:45
A wiecie ,że ta Angelika Fajcht z gitarą ( co tak wymiata ) to Iwan Komarenko !? :D
Odpowiedz
17 27
zgłoś
gość 10.01.2014 16:46
gość:
gość: Jak oni sie kochaja az milo sie na ta pare patrzy)))))
patrze a nich i zazdroszcze)
ja tez bym chciala zeby mezczyzna calowal tak namietnie jak jej partner
Odpowiedz
27 16
zgłoś
gość 10.01.2014 16:49
ten jej mąż to nizłe ciacho, kradne jej tego męża to zobaczymy czy natalka sobie wtedy poradzi w biedzie
Odpowiedz
53 4
zgłoś
gość 10.01.2014 16:49
Jak zarobiła? Między innymi dzięki Pudelkowi który lubi pisać o zezowatych cyckach.
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 10.01.2014 16:50
gość:
gość: heh. a ja pracuje od 8-16 i nie mam na kozaki:))) ale przynajmniej moje krocze to prywatna sprawa!!
cala prawda, cala dobe
pretensje do siebie
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 770