Poniedziałek 13.01.2014

Czartoryska w 4. MIESIĄCU CIĄŻY?! Widać brzuszek? (ZDJĘCIA)

Anna Czartoryska-Niemczycka Anna Czartoryska

Czartoryska w 4. MIESIĄCU CIĄŻY?! Widać brzuszek? (ZDJĘCIA)Agencja FORUM

Anna Czartoryska-Niemczycka na początku roku ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Wiadomo już, że w trakcie badania USG okazało się, że będzie to syn. Nie wiadomo oficjalnie, w którym miesiącu ciąży jest celebrytka, ale płeć malucha można określić od około 4 miesiąca.

W niedzielę w Pałacu Prezydenckim Ania wzięła udział w akcji noworocznego gotowania obiadu dla biednych dzieci. Celebrytka czytała najmłodszym fragmenty książki Pałac prezydencki.

Widać już ciążowy brzuszek?

Czartoryska w 4. MIESIĄCU CIĄŻY?! Widać brzuszek? (ZDJĘCIA)Agencja FORUMCzartoryska w 4. MIESIĄCU CIĄŻY?! Widać brzuszek? (ZDJĘCIA)Agencja FORUMCzartoryska w 4. MIESIĄCU CIĄŻY?! Widać brzuszek? (ZDJĘCIA)Agencja FORUMCzartoryska w 4. MIESIĄCU CIĄŻY?! Widać brzuszek? (ZDJĘCIA)Agencja FORUMCzartoryska w 4. MIESIĄCU CIĄŻY?! Widać brzuszek? (ZDJĘCIA)Agencja FORUM

Komentarze (214)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 214
Odpowiedz zgłoś
gość 13.01.2014 01:38
ciekawe czy prezydentowa nosi rajstopy przeciwzylakowe czy specjalnie zaklada takie swiecace sie
Odpowiedz zgłoś
gość 13.01.2014 01:44
widac.... na twarzy bardzo sie zmienila ... chyba bedzie dziewczynka ....
Odpowiedz zgłoś
Gość 13.01.2014 01:46
Przede wszystkim widac, ze jest promienna i szczesliwa. I tak trzymac.
Odpowiedz zgłoś
Ula 13.01.2014 01:47
Stawiam na jakiś 4 miesiąc! Brzuszek ewidentne ciążowy! :)
Odpowiedz zgłoś
gość 13.01.2014 01:52
5 miesiac , od 20 tygodnia mozna okreslic plec dziecka
Odpowiedz
21 17
zgłoś
HHH 13.01.2014 02:14
NA OSTATNIM ZDJĘCIU WYGLĄDA JAK kate middleton
Odpowiedz
12 13
zgłoś
HHH 13.01.2014 02:15
ŚLICZNA JEST
Odpowiedz
23 13
zgłoś
LUBIANA 13.01.2014 02:58
BEDZIE MALA KSIEZNICZKA.. URODZI CORECZKE !
Odpowiedz
20 6
zgłoś
gość 13.01.2014 03:08
ta tesciowa to wyglada na wyjatkowa lachudre i jedze smierdzi z daleka ze by chciala rzadzic w zwiazku synalka i synowej ja tam im wroze rozwod jesli oczywiscie synowa bedzie miala jaja i odejdzie
Odpowiedz
14 9
zgłoś
gość 13.01.2014 03:13
Ona jest conamniej w 5 jak nie w 6 miesiacu !
Odpowiedz
10 11
zgłoś
gość 13.01.2014 03:19
gość:
gość: Zeby tylko urody nie odziedziczył po tatusiu..
Po mamusi piękne to dziecko też nie będzie.
uwazaj jakie twoje dziecko bedzie mialo ryj, pewnie jestes brzydsza niz dupa czrtoryskiej
Odpowiedz
16 4
zgłoś
Gość 13.01.2014 03:24
gigi: w 3 miesiącu? Pudel ogarnij się, jeszcze przez 2 miesiące nie będzie miała brzuszka. Kretyni.
Powiem ci ze ja w 4 juz mialam widoczny brzuch a w 5 mnie mega wywalilo wiec to jest kwestia indywidualna.........
Odpowiedz
13 9
zgłoś
gość 13.01.2014 03:52
A Pani Prezydentowa to gdzie ma szyje ?
Odpowiedz
10 16
zgłoś
domiiiiiiii 13.01.2014 04:06
Czy ona wam nie przypomina ksieznej kate? w szczegolnosci te jej pozy i styl ubierania....
Odpowiedz
22 7
zgłoś
gość 13.01.2014 04:44
ciekawe ile dala pieniedzy biednym dzieciom? czytac banaluki glodnym dzieciom kazdy potrafi
Odpowiedz
8 1
zgłoś
gość 13.01.2014 05:26
gość: i co mnie to obchodzi?
To nie czytaj!
Odpowiedz
7 1
zgłoś
gość 13.01.2014 05:39
edzie dziewczynka, super!
Odpowiedz
14 3
zgłoś
gość 13.01.2014 05:49
Teraz będa ja robić na Williamowa,
Odpowiedz
7 6
zgłoś
Gość 13.01.2014 06:38
No tez mi sie cos tak wydaje ze to bedzie piaty miesiac. Slicznie wyglada, troche sie zmienila ale dalej urocza.
Odpowiedz
3 8
zgłoś
gość 13.01.2014 06:47
w czwartym miesiacu nie widać przecież jeszcze, ja w siódmym miesiącu ciąży opalałam się i nikt nie wiedział o mojej ciąży!!!!!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
lalka 13.01.2014 06:58
troszkę widać.
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 13.01.2014 07:03
Gotowanie obiadu dla głodnych dzieci - co za głupek to wymyślił?
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 13.01.2014 07:26
gość: on jest już w jakimś 5 miesiącu
skoro to chlopak to jest w 5 mies bo w 4 nie da sie rozpoznaz na usg
Odpowiedz
3 4
zgłoś
gość 13.01.2014 07:27
lalka: troszkę widać.
OLAĆ
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 13.01.2014 07:33
ale wiadomość,powinni poinformowac o tym stanie obamę, bo to wydazenie miedzynarodowe- smiechu warte.
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 13.01.2014 07:35
Około 5 miesiaca mozna rozpoznac płec pudel dokształć sié
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 13.01.2014 07:53
gość: 5 miesiac , od 20 tygodnia mozna okreslic plec dziecka
Jak dobry lekarz to mozna wczesniej i wiem co mówię ;)
Odpowiedz
10 1
zgłoś
widzę ale podoba :) 13.01.2014 08:00
ciutkę przytyła na buzi ale i tak wygląda pięknie :)
Odpowiedz