Czwartek 16.01.2014

Kochanka Tajnera JEST POLKĄ i ma 23 LATA!

Apoloniusz Tajner Pamela Izabela Podolec Iza Podolec

Kochanka Tajnera JEST POLKĄ i ma 23 LATA!

Od kilku dni w tabloidach przewija się miłosna historia 60-letniego Apoloniusza Tajnera i młodszej od niego kochanki. U jego boku pojawiać miała się pochodząca z Pakistanu Pamela. Były trener Adama Małysza zapałał do niej uczuciem tak wielkim, że wprowadził ją na zawody w Innsbrucku z pomocą nie do końca prawdziwego identyfikatora. Zobacz: Tajner wprowadził kochankę na "LEWY IDENTYFIKATOR"?!

Tożsamość dziewczyny również jest dość niejasna. Chociaż prasa lansuje ją jako Pamelę, z naszych informacji wynika, że nazywa się Izabela Podolec i nie pochodzi z Pakistanu, ale z podkarpacia. A konkretnie z Jarosławia, gdzie nie pokazywała się już od jakiegoś czasu. Odnalazła się na zdjęciach z Tajnerem.

To nie żadna Pamela, ale Iza ze wsi na podkarpaciu - mówi nasz informator. Ma 23 lata i nie ukończyła AGH, ale kurs aktorski.

Wychodzi więc na to, że kochanków dzieli aż 37 lat różnicy wieku. Jeżeli faktycznie Tajner i Iza poznali się na konkursie skoków w Libercu w 2009 roku, ukochana prezesa Polskiego Związku Narciarskiego miała wtedy... 19 lat.

Jak sądzicie, czy Dominika polubiła swoją macochę?

Zobacz też: Starzy gwiazdorzy Z MŁODYMI DZIEWCZYNAMI... To miłość? (ZDJĘCIA)

Kochanka Tajnera JEST POLKĄ i ma 23 LATA!Kochanka Tajnera JEST POLKĄ i ma 23 LATA!Kochanka Tajnera JEST POLKĄ i ma 23 LATA!Kochanka Tajnera JEST POLKĄ i ma 23 LATA!Kochanka Tajnera JEST POLKĄ i ma 23 LATA!Kochanka Tajnera JEST POLKĄ i ma 23 LATA!

Komentarze (1778)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1778
Odpowiedz
89 11
zgłoś
gość 16.01.2014 01:09
Czuje się mądrzejszy o tą informacje.
Odpowiedz zgłoś
gość 16.01.2014 01:09
ładniejsza od córki :P
Odpowiedz zgłoś
gość 16.01.2014 01:10
Młodszej już nie było dziadku?
Odpowiedz zgłoś
gość 16.01.2014 01:11
Jarosław to miasto!!!!
Odpowiedz
131 7
zgłoś
gość 16.01.2014 01:12
jaki zięć, taki teść...
Odpowiedz zgłoś
gość 16.01.2014 01:13
Jaki tatuś taka córka. Gust dziedziczny
Odpowiedz zgłoś
gość 16.01.2014 01:13
faceci sa p******i
Odpowiedz zgłoś
MmmM 16.01.2014 01:15
Jarosław to nie wieś!!!!!!!
Odpowiedz
26 10
zgłoś
gość 16.01.2014 01:17
łeeeee ale mało ciekawy nius
Odpowiedz
54 6
zgłoś
gość 16.01.2014 01:17
MmmM: Jarosław to nie wieś!!!!!!!
Na pewno chodzi o jakąś wieś pod Jarosławiem.
Odpowiedz
112 9
zgłoś
gość 16.01.2014 01:17
hahahaha ale sie usmialam! Tajner taka stara? wez sobie 5-latke!
Odpowiedz
81 33
zgłoś
gość 16.01.2014 01:19
Kocham Cię Jezu! Chrystus zawsze zwycięży!
Odpowiedz
107 4
zgłoś
gość 16.01.2014 01:19
gość: super za 10 lat bedzie mu pieluchy zmieniac zamiast swoim dzieciakom lol
Za 10 lat to już dawno dziada puści w samych skarpetkach.
Odpowiedz
230 7
zgłoś
gość 16.01.2014 01:20
Nie nauczył się nic na przykładzie Zelta.
Odpowiedz
42 3
zgłoś
gość 16.01.2014 01:20
gość:
gość: super za 10 lat bedzie mu pieluchy zmieniac zamiast swoim dzieciakom lol
Za 10 lat to już dawno dziada puści w samych skarpetkach.
hihihi i dobrze zrobi!
Odpowiedz
85 21
zgłoś
gość 16.01.2014 01:21
Jarosław to nie wieś wieśniaki pudelkowe
Odpowiedz
37 13
zgłoś
Gość 16.01.2014 01:21
gość:
gość:
gość: super za 10 lat bedzie mu pieluchy zmieniac zamiast swoim dzieciakom lol
Za 10 lat to już dawno dziada puści w samych skarpetkach.
hihihi i dobrze zrobi!
Za 10 lat to on wymieni staruche na mlodszom
Odpowiedz
77 8
zgłoś
mysz 16.01.2014 01:22
Ostatnia fota - wzrok tęskniący za rozumem
Odpowiedz
75 1
zgłoś
gość 16.01.2014 01:22
Kurs aktorski - i wszystko jasne. Aspirująca aktorka...
Odpowiedz
13 12
zgłoś
gość 16.01.2014 01:22
Gość:
Jarosławianka: JAROSŁAW czyli moje miasto to nie wieś!!!!!
Tam same ciule i pity mieszkajom
ja pitą nie jestem siunku
Odpowiedz
44 3
zgłoś
gość 16.01.2014 01:23
Zadedykujmy Pameli najnowszy hit przyszłego zięcia pod tytułem-FILIŻANKA!!!
Odpowiedz
34 2
zgłoś
demoniczna 16.01.2014 01:23
i tak to właśnie jest stary zgłupiał że młoda go chcę a młoda chcę wybić się na jego plechach następna celebrytka rośnie:) a Tajner niech pójdzie po rozum do łba i niech dla niego przykładem będzie"związek" nieżyjącego aktora
Odpowiedz
21 3
zgłoś
gość 16.01.2014 01:23
iza kotek co ty odp*****lasz
Odpowiedz
15 34
zgłoś
gość 16.01.2014 01:23
Boże, dajcie człowiekowi żyć!!! Co Was obchodzi jego życie prywatne?! Nie rozumiecie, że bijąc w niego, atakujecie również jego całą rodzinę, w tym biedną żonę, dzieci, wnuki i najbliższych? Sami jesteście chodzącymi ideałami, którzy mogą pochwalić się 50letnim stażem małżeńskim, gromadką dzieci i czystym sumieniem? Nie sądzę. Nie oceniajcie innych, nie bądźcie hienami! P.S. CO WIĘCEJ, OCENIACIE DZIEWCZYNĘ, CO DO KTÓREJ NAWET NIE MA POTWIERDZONYCH INFORMACJI, ŻE RZECZYWIŚCIE MA ROMANS Z TAJNEREM. ŚMIECIE Z WAS, A NIE LUDZIE.. NIE MYŚLICIE, ŻE TEGO TYPU ARTYKUŁAMI MOŻE WŁAŚNIE NISZCZYCIE DZIEWCZYNIE ŻYCIE?
Odpowiedz
31 12
zgłoś
gość 16.01.2014 01:24
gość: Boże, dajcie człowiekowi żyć!!! Co Was obchodzi jego życie prywatne?! Nie rozumiecie, że bijąc w niego, atakujecie również jego całą rodzinę, w tym biedną żonę, dzieci, wnuki i najbliższych? Sami jesteście chodzącymi ideałami, którzy mogą pochwalić się 50letnim stażem małżeńskim, gromadką dzieci i czystym sumieniem? Nie sądzę. Nie oceniajcie innych, nie bądźcie hienami!
spadaj na drzewo liscie obgryzac
Odpowiedz
28 2
zgłoś
mmiriam 16.01.2014 01:24
To jest jawny sponsoring ,ona podtatusiałemu facetowi daje ciało ,on kasę i wejście na ,,salony",a jak już wydoi go ze szmalu ,to puści go kantem...chyba, że to miłość i się mylę...
Odpowiedz
11 13
zgłoś
gość 16.01.2014 01:24
Boże, dajcie człowiekowi żyć!!! Co Was obchodzi jego życie prywatne?! Nie rozumiecie, że bijąc w niego, atakujecie również jego całą rodzinę, w tym biedną żonę, dzieci, wnuki i najbliższych? Sami jesteście chodzącymi ideałami, którzy mogą pochwalić się 50letnim stażem małżeńskim, gromadką dzieci i czystym sumieniem? Nie sądzę. Nie oceniajcie innych, nie bądźcie hienami! P.S. CO WIĘCEJ, OCENIACIE DZIEWCZYNĘ, CO DO KTÓREJ NAWET NIE MA POTWIERDZONYCH INFORMACJI, ŻE RZECZYWIŚCIE MA ROMANS Z TAJNEREM. ŚMIECIE Z WAS, A NIE LUDZIE.. NIE MYŚLICIE, ŻE TEGO TYPU ARTYKUŁAMI MOŻE WŁAŚNIE NISZCZYCIE DZIEWCZYNIE ŻYCIE?
Odpowiedz
6 3
zgłoś
gość 16.01.2014 01:25
Gość:
gość: Zadedykujmy Pameli najnowszy hit przyszłego zięcia pod tytułem-FILIŻANKA!!!
Juj
buhahaha
Odpowiedz
4 11
zgłoś
gość 16.01.2014 01:25
gość:
gość: Boże, dajcie człowiekowi żyć!!! Co Was obchodzi jego życie prywatne?! Nie rozumiecie, że bijąc w niego, atakujecie również jego całą rodzinę, w tym biedną żonę, dzieci, wnuki i najbliższych? Sami jesteście chodzącymi ideałami, którzy mogą pochwalić się 50letnim stażem małżeńskim, gromadką dzieci i czystym sumieniem? Nie sądzę. Nie oceniajcie innych, nie bądźcie hienami!
spadaj na drzewo liscie obgryzac
Nie, dziękuję. Nie skorzystam z zaproszenia do Twojego królestwa.
Odpowiedz