Czwartek 16.01.2014

Kochanka Tajnera JEST POLKĄ i ma 23 LATA!

Apoloniusz Tajner Pamela Izabela Podolec Iza Podolec

Kochanka Tajnera JEST POLKĄ i ma 23 LATA!

Od kilku dni w tabloidach przewija się miłosna historia 60-letniego Apoloniusza Tajnera i młodszej od niego kochanki. U jego boku pojawiać miała się pochodząca z Pakistanu Pamela. Były trener Adama Małysza zapałał do niej uczuciem tak wielkim, że wprowadził ją na zawody w Innsbrucku z pomocą nie do końca prawdziwego identyfikatora. Zobacz: Tajner wprowadził kochankę na "LEWY IDENTYFIKATOR"?!

Tożsamość dziewczyny również jest dość niejasna. Chociaż prasa lansuje ją jako Pamelę, z naszych informacji wynika, że nazywa się Izabela Podolec i nie pochodzi z Pakistanu, ale z podkarpacia. A konkretnie z Jarosławia, gdzie nie pokazywała się już od jakiegoś czasu. Odnalazła się na zdjęciach z Tajnerem.

To nie żadna Pamela, ale Iza ze wsi na podkarpaciu - mówi nasz informator. Ma 23 lata i nie ukończyła AGH, ale kurs aktorski.

Wychodzi więc na to, że kochanków dzieli aż 37 lat różnicy wieku. Jeżeli faktycznie Tajner i Iza poznali się na konkursie skoków w Libercu w 2009 roku, ukochana prezesa Polskiego Związku Narciarskiego miała wtedy... 19 lat.

Jak sądzicie, czy Dominika polubiła swoją macochę?

Zobacz też: Starzy gwiazdorzy Z MŁODYMI DZIEWCZYNAMI... To miłość? (ZDJĘCIA)

Kochanka Tajnera JEST POLKĄ i ma 23 LATA!Kochanka Tajnera JEST POLKĄ i ma 23 LATA!Kochanka Tajnera JEST POLKĄ i ma 23 LATA!Kochanka Tajnera JEST POLKĄ i ma 23 LATA!Kochanka Tajnera JEST POLKĄ i ma 23 LATA!Kochanka Tajnera JEST POLKĄ i ma 23 LATA!

Komentarze (1768)

Oglądasz 151-180 z 1768
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 16.01.2014 03:18
Ludzie dajcie dziadziowi sie pocieszyc czy wioska czy miasto niewazne.Moze to jego ostatni raz.Niech sobie ma .Mysle ze zona juz ma to w d++++.To moze i wy olejcie temat.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 16.01.2014 03:27
gość: Ludzie dajcie dziadziowi sie pocieszyc czy wioska czy miasto niewazne.Moze to jego ostatni raz.Niech sobie ma .Mysle ze zona juz ma to w d++++.To moze i wy olejcie temat.
Ale, wstyd dla rodziny,jezeli to prawda.Dziadkowi poprostu odbilo.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 16.01.2014 03:28
gość: a co was to obchodzi kogo polo bzyka? wolno mu kogo chce, jak chce i kiedy chce. zazdroscicie, ze wyrwal mloda d**e? :)
Tak, zazdrościmy, że z obrzydzeniem o*******mu tego starego flaka.
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 16.01.2014 03:30
gość:
gość:
gość: wolny kraj wolno mu
nam tez wolno pisac co chcemy,wiec w czym problem?
a w wasze zycie tez ktos sie tak laduje z butami? i sprawdza z kim sypiacie? nie sadze. to podłe.
Gdzie nam tam do Pola i jego ekscesów ;D
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 16.01.2014 03:34
gość: Asia Krupa zostanie mamą!! Pudel napisz to!!! Ch*j z Tajnerem!! Pisz o Aśce!!
A Polo został tatusiem, ma 2 córeczkę i to jest njus!! Jak Krupa zostanie mamą w wieku 60 lat, to będzie njus dopiero :)
Odpowiedz
0 2
zgłoś
kasiulek82 16.01.2014 03:39
dzień dobry, teraz chcę wam polecić sposób na zarobienie kieszonkowego w necie. Ja wczoraj zarobiłam 140 złotych. Działa! Polecam:
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 16.01.2014 03:40
gość: DZIEWCZYNKA leci na KASKĘ.....
A glupi stary pierdziel sie daje to panna niech korzysta,a dzidzia niech zapomni o sexe,bo dziadziowi zostaja tylko rasie zeby jej dobrze zrobic
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 16.01.2014 03:46
dmuchej dziadek, dmuchej :)
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Gość 16.01.2014 03:57
Dziadkowi na starosc sie w dlowie poprzewracalo
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 16.01.2014 04:04
Ha ha ha stary balwan mysli ze jest taki zaj**isty ze takie mlode na niego leca, a mloda to dobra s*cz, co sie nachlapie to jej, glownie kasa, prezenty, ciuchy , wyjazdy - sponsoring i tyle
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 16.01.2014 04:04
lubi starych k***sow
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 16.01.2014 04:06
moze jej babcia tez z nim sypia ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
fajnykasiulek56 16.01.2014 04:11
siema, dziś chcę wam polecić sposób na zarabianie pensji w internecie. Ja dzisiaj zarobiłam 100 pln. Działa! Polecam sprawdzić:
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Mateusz 16.01.2014 04:11
Jarosławianka: JAROSŁAW czyli moje miasto to nie wieś!!!!!
BRAWOO!!! jak nie potraficie poczytać o Tym MIEŚCIE to nie piszcie takich bezsensownych reportaży
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 16.01.2014 04:12
Czy komus Zal d**e sciska z tego powodu? I po co sa podawane Dane osobowe? Jezeli ta dziewczyna sobie tego nie zyczy!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
kasiuleczek39 16.01.2014 04:14
hej, dziś chcę wam polecić sposób na zarobienie kasy w necie. Ja dzisiaj zarobiłam 120 złotych. Działa! Polecam:
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 16.01.2014 04:18
....i poznał ja stary pryk w agencji towarzyskiej .
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Gość 16.01.2014 04:18
Wygląda na zdjęciu w czapeczce jak Kasia Tusk tyle ze brunetka; -) moze by i to sprawdzić; -)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 16.01.2014 04:21
Urban ska ile jest mlodsza od Jozka?, englert ile jest starszy od zony?, pazura ile jest starszy?, wojewodzki ile jest starszy od swoich kochanek? Sp. Holubek ile byl starszy od zony, ? I wiele Innych wystarczy poszukac
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.01.2014 04:21
I dobrze ! A co miał by bzykać w d**ę starą paniusie Grodzką?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 16.01.2014 04:31
PanieTajner, ale jestes pan durny.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
fajnakasia6 16.01.2014 04:32
siema, teraz chcę wam polecić sposób na zarobienie pieniędzy w internecie. Ja wczoraj zarobiłam 125 złodziszy. Działa! Polecam:
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 16.01.2014 04:32
Widac duzo mysli na buzi chyva nie ma co zrobic tylko zlapac kasiastego staruszka jesli nie chce o chlebie i wodzie zyc
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.01.2014 04:33
Ta laska wygladajak z agencji towarzyskiej.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.01.2014 04:34
Pakistanka z solara ha ha ha ha ha ha ha
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 16.01.2014 04:34
M: kolejna pusta idiotka, która łapie sie starego capa żeby tylko zaistnieć. Co za desperacja...
a ja poprostu twierdze ,ze to on jest glupim idiota a nie ona,ona nie ma nic do stracenia,zwykla poszukiwaczka bogatych facetow,ale on stary cap ma duzo stracenia no i oczywiste ,ze straci bo ona dlugo z nim nie bedzie ,nie pierwsza i nie ostatnia ktora poleciala na majatek
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 16.01.2014 04:35
Czy ktos jeszcze dopatrzyl sie pomylki w obliczeniach czy tylko ja???? Licz pudelku na kalkulatorze jesli na palcach nie dajesz rady!!
Odpowiedz