Poniedziałek 20.01.2014

Firma obuwnicza o Trynkiewiczu: "ZABIJE SIĘ - LIKE, POMOGĄ MU - UDOSTĘPNIJ!"

Mariusz Trynkiewicz Bubble Shoes

Firma obuwnicza o Trynkiewiczu:

Za niecały miesiąc znany zabójca, Mariusz Trynkiewicz, który zabił czterech chłopców i jak orzekli zgodnie biegli, ciągle jest niebezpieczny, wyjdzie na wolność. Opuści areszt po dwudziestu pięciu latach. Przez cały ten czas unikał wywiadów i zdjęć. Próbował także zmienić nazwisko, gdyż chciał zniknąć po opuszczeniu więziennych murów.

Sprawa jest bardzo bulwersująca, bo Trynkiewicz z pewnością zasłużył na dożywocie, ale z winy posłów zamieniono mu karę śmierci na 25 lat więzienia. Teraz trzymanie go nadal w zamknięciu mogłoby być złym precedensem.

Cokolwiek by nie mówić o sprawie, nie jest zabawna. Życzenie komuś śmierci - również. Niestety, na Facebooku, poza wpisami i grupami nawołującymi do ostrego rozprawienia się z mordercą, znalazło się coś takiego... Firma obunicza Bubble Shoes, promowana między innymi przez Justynę Steczkowską, ogłosiła konkurs dla swoich fanów. Obiecuje w nim, że osoba, która odgadnie dokładną datę śmierci Trynkiewicza, dostanie "nagrodę rzeczową".

Firma zachęca też w oryginalny sposób do "lajkowania i udostępniania": "Sam się zabije - like, Pomogą mu - udostępnij":

14 lutego na wolność wychodzi Mariusz Trynkiewicz seryjny morderca, pedofil-gwałciciel - czytamy. Jesteśmy porażeni niewydolnością systemu karnego w Polsce Mamy nadzieje, że wyrażenie społecznego niezadowolenia powstrzyma wymiar sprawiedliwości od popełnienia tak rażącego błędu.

Nawet po wyjściu na wolność nie wróżymy temu panu świetlanej przyszłości. A Wy myślicie, że co się z nim stanie?

Sam się zabije - like

Pomogą mu - udostępnij

Dla osób, które wytypują dokładna datę śmierci Mariusza Trynkiewicza wyznaczyliśmy nagrodę rzeczową.

Poprosiliśmy o komentarz czekającą niecierpliwie na śmierć mordercy właścicielkę firmy Bubble Shoes. Wyjaśnia, że "to miała być satyra":

Chcieliśmy wyrazić swoje zdanie w tej sprawie. To miała być satyra odnośnie tego co robi polski rząd w tym konkretnym przypadku.

Co ciekawe, wpis na temat obstawiania daty śmierci Trynkiewicza zniknął z profilu Bubble Shoes wkrótce po udzieleniu nam tego komentarza. Zamiast niego pojawił się komentarz z inną wersją wydarzeń:

W dniu dzisiejszym staliśmy się ofiarami włamania do naszego systemu administrowania Fanpagem. Ze sprawą p. Trynkiewicza nie chcemy mieć nic wspólnego.

Niestety, trochę na to za późno. Ciekawe, czy Steczkowska dalej będzie się fotografować z waszymi butami.

Firma obuwnicza o Trynkiewiczu: Firma obuwnicza o Trynkiewiczu: Firma obuwnicza o Trynkiewiczu:

Komentarze (479)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.01.2014 09:15
gość:
gość: To teraz jak wyjdzie Tynkiewicz to zrobi dzeciakom girli , giirli , girli , a może i nawet mamuśkom riki tiki tak !
a może dorwie Ciebie to widzę ze takie triti grili Cię intersuje i z tobą sie po ba wi
Ja jestem zawsze gotowy i zwarty , czekam zawsze niecierpilwie na takie spotkania . Mnie to tak jara jak Tynkiewicza - twoje dziecko !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.01.2014 09:19
gość:
gość:
gość: To teraz jak wyjdzie Tynkiewicz to zrobi dzeciakom girli , giirli , girli , a może i nawet mamuśkom riki tiki tak !
a może dorwie Ciebie to widzę ze takie triti grili Cię intersuje i z tobą sie po ba wi
Ja jestem zawsze gotowy i zwarty , czekam zawsze niecierpilwie na takie spotkania . Mnie to tak jara jak Tynkiewicza - twoje dziecko !
czekasz na Trynkiewicza? aa czyli homo to zakochaj sie mozę twoja milosc go odmieni hahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.01.2014 09:21
gość: To jest nawoływanie do zabójstwa!!!! Przecież jakiś czubek mógłby zabić tego człowieka dla nagrody rzeczowej. Kimkolwiek by ten człowiek nie był nawoływanie do zbrodni podchodzi pod paragraf!
Ja będę bardzo zdziwiony ja on dłuższy czas przeżyje . Teraz jak wyjdzie to dopiero zapłaci za te zbrodnie . Te 25 lat to było tylko odroczeniem wyroku .
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 21.01.2014 09:24
kupie buty w tej firmie :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.01.2014 09:30
ta firma jest bardzo mądra.nieważne co pisze ale ważne że o niej głośno.najlepsza reklama.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 21.01.2014 09:31
wczoraj u lisa był kalisz i przygłupawa profesor płatek.ci dwaj skupiali się na ułomnej ustawie twierdzili że ustawa jest ważniejsza niż bezpieczeństwo dzieci.twierdzili że jeżeli wejdzie ustawa to będzie można każdego skierować na leczenie psychiatryczne.ten kalisz to prymityw gadał jakby ustawa była po wieczne czasy i nigdy niezmienialna.przeciez za kilka lat ta ustawa może być anulowana lub zmieniona gdyby tak się działo jak ci ograniczeni ludzie mówili, bo spełni swoje zadanie dla tych co teraz będą wychodzić.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 21.01.2014 09:32
Może latamy w kosmos, ale instynkty dalej kierują nami pierwotne.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 21.01.2014 09:34
Przypominam wszystkim mądrym głowom na tym forum: Nikt nie może być ponownie sądzony lub ukarany w postępowaniu karnym przed sądem tego samego państwa za przestępstwo od którego został uniewinniony lub za które został uprzednio skazany prawomocnym wyrokiem, zgodnie z prawem i zasadami postępowania karnego tego państwa.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.01.2014 09:38
Pan Trynkiweicz powinien tę firmę podać do sądu o kilku milionowe odszkodowanie. Takie Prawo Każdy może.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
kosik 21.01.2014 09:44
gość: ta firma niezły strzał w stopę sobie zafundowała...
Raczej sporą darmową reklame.Nie wiesz ze zyjemy w takich czasach gdzie honor i talent decydują o statusie gwiazdy?Teraz masz szokowac.Im bardziej ociekajace sexem i krwią są info o tobie tym wiecej zdjec bedziesz mial.Nie wazne że mataka ze wstydu sąsiadką nie moze sie pokazac,ważne żeby hajs sie zgadzał.Czas umierać.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.01.2014 09:49
gość: Pan Trynkiweicz powinien tę firmę podać do sądu o kilku milionowe odszkodowanie. Takie Prawo Każdy może.
Obawiam się , że nie będzie miał na to czasu .
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 21.01.2014 09:53
czy zabiłby 3 osoby, czy 18 to i tak by dostał 25, a nie powinien mieć czterech procesów za każdą z nich?? TYlko wrzucono wszystkich do jednego wora jak śmieci, a jemu zafundowali ćwierć wieku, bravo!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 21.01.2014 09:53
Pan Trynkiewiecz dostał poczwórna karę śmierci, niewykonano jej bo tak zadecydowały lewackie przygłupy, Pan Trynkiewicz odsiedział karę 25 na którą zamieniono mu karę śmierci i teraz powinien wyjść na wolność i tyle. A jak kogoś zabije czy zg****i? No cóż pociągnąć do odpowiedzialność tych co znieśli kare śmierci.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 21.01.2014 10:00
ktoś ma aktualne zdjęcie Trynkiewicza??
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 21.01.2014 10:05
gość: Przypominam wszystkim mądrym głowom na tym forum: Nikt nie może być ponownie sądzony lub ukarany w postępowaniu karnym przed sądem tego samego państwa za przestępstwo od którego został uniewinniony lub za które został uprzednio skazany prawomocnym wyrokiem, zgodnie z prawem i zasadami postępowania karnego tego państwa.
Zgodnie z prawem,to on powinien już wisieć!!! Taki wyrok dostal!!! Te 25 lat to jest jakieś nieporozumienie!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 21.01.2014 10:10
gość: Pan Trynkiewiecz dostał poczwórna karę śmierci, niewykonano jej bo tak zadecydowały lewackie przygłupy, Pan Trynkiewicz odsiedział karę 25 na którą zamieniono mu karę śmierci i teraz powinien wyjść na wolność i tyle. A jak kogoś zabije czy zg****i? No cóż pociągnąć do odpowiedzialność tych co znieśli kare śmierci.
Karę śmierci dostał za rzadów komuny! To rządy solidarnościowe zniosły karę śmierci!!! Poczytaj troche!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 21.01.2014 10:20
gość: Szczerze nie wiem co wszyscy robią taką afere wokół tego gościa... czasy się zmieniają, On zabijał i krzywdził na początku lat 80, kiedy ludzie byli bardziej ufni, dzieci szły za nim z ciemno, nie słyszało się o tak straszliwych zbrodniach... teraz minęło ponad 20 lat, ani dorośli, ani dzieci nie są już tak ufne, nie chodzą z obcymi, dorosłymi do ich domów... nawet jeśli dalej ma zryty beret i będzie chciał zrobić jakiemuś dziecku krzywdę, już nie pójdzie mu tak łatwo jak kiedyś.. społeczna świadomość na przestrzeni 20 paru lat bardzo się zmieniła, wątpię, żeby on zaryzykował kolejną zbrodnie, zwłaszcza, że jest na cenzurowanym, cała polska go zna, zna jego wizerunek, jest świadoma jego zbrodni... a tak na marginesie jeśli jest osobą psychicznie chorą powinien być umieszczony w placówce zamkniętej, dziwie się - rzekomo jest sklasyfikowany jako chora umysłowo osoba, a nie siedzi w ośrodku zamkniętym. To w końcu jest chory i są podstawy do umieszczenia go w psychiatryku czy nie ?
Wzbudzal zaufanie ponieważ był nauczycielem! Wątpie aby zrezygnował ze swoich marzeń o zabijaniu!A teraz nikt nie wie jak on wygląda! Myślisz,że się zmienił? Gratuluje!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.01.2014 10:20
niech zdycha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.01.2014 10:21
Sądu nie można winić tylko utawodawcę . Za coś takiego to minimum dożywocie . Nawiasem mówiąc to bardzo przebiegły , albo bardzo mocny facet skoro przetrwał za takie przestępstwo 25 lat . Jestem pewien , że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa i jeszcze o nim usłyszymy .
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 21.01.2014 10:23
gość:
gość: Szczerze nie wiem co wszyscy robią taką afere wokół tego gościa... czasy się zmieniają, On zabijał i krzywdził na początku lat 80, kiedy ludzie byli bardziej ufni, dzieci szły za nim z ciemno, nie słyszało się o tak straszliwych zbrodniach... teraz minęło ponad 20 lat, ani dorośli, ani dzieci nie są już tak ufne, nie chodzą z obcymi, dorosłymi do ich domów... nawet jeśli dalej ma zryty beret i będzie chciał zrobić jakiemuś dziecku krzywdę, już nie pójdzie mu tak łatwo jak kiedyś.. społeczna świadomość na przestrzeni 20 paru lat bardzo się zmieniła, wątpię, żeby on zaryzykował kolejną zbrodnie, zwłaszcza, że jest na cenzurowanym, cała polska go zna, zna jego wizerunek, jest świadoma jego zbrodni... a tak na marginesie jeśli jest osobą psychicznie chorą powinien być umieszczony w placówce zamkniętej, dziwie się - rzekomo jest sklasyfikowany jako chora umysłowo osoba, a nie siedzi w ośrodku zamkniętym. To w końcu jest chory i są podstawy do umieszczenia go w psychiatryku czy nie ?
następny fan trynkiewicza załosne są te twoje wypociny zero empatii lecz się człowieku
Fana Trynkiewicza to sobie poszukaj w rodzinie mendo
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 21.01.2014 10:30
ludzie są takie same potwory jak on
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Trynkiewicz Celebryta 21.01.2014 10:34
Trynkiewicz stanie się teraz celebrytą, głównie dzięki pudelkom, podobnie jak wypromowana wcześniej dzieciobójczyni.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 21.01.2014 10:36
oczywiście, że przegięli - ale ten .... powinien od 25 lat nie żyć!!! W końcu dostał karę śmierci. A w dodatku musieliśmy go przez te lata utrzymywać. A sam pamiętam jak niejaki rokita w 1989 roku tokował z mównicy sejmowej za zniesieniem kary smierci. I mamy tego skutki. Ciekaw jestem jak się czują w tej chwili rodzice tych zamordowanych chłopców?! Nie mówiąc o sąsiadach tego...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
jeah 21.01.2014 10:55
Typujcie na 14-stego lutego, bo zaraz po wyjściu go odstrzelę :D NAGRODY NASZE :D
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 21.01.2014 11:01
A jaki ma sens opinia wszystkich nas.....fakt jest taki. .zamordował bezbronne dzieci ..to nie był wypadek. ..i jest w stanie zrobić to ponownie.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 21.01.2014 11:13
Rozumiem obawy przed tym panem, ale zeby zyczyc komus smierci ????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.01.2014 11:27
mój typ - 22 luty
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 21.01.2014 11:37
Pudel, nie chrzań. Gdyby ten psychol zg****ił i zabił twoje dziecko inaczej byś szczekał.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 21.01.2014 11:38
gość:
gość:
gość: Szczerze nie wiem co wszyscy robią taką afere wokół tego gościa... czasy się zmieniają, On zabijał i krzywdził na początku lat 80, kiedy ludzie byli bardziej ufni, dzieci szły za nim z ciemno, nie słyszało się o tak straszliwych zbrodniach... teraz minęło ponad 20 lat, ani dorośli, ani dzieci nie są już tak ufne, nie chodzą z obcymi, dorosłymi do ich domów... nawet jeśli dalej ma zryty beret i będzie chciał zrobić jakiemuś dziecku krzywdę, już nie pójdzie mu tak łatwo jak kiedyś.. społeczna świadomość na przestrzeni 20 paru lat bardzo się zmieniła, wątpię, żeby on zaryzykował kolejną zbrodnie, zwłaszcza, że jest na cenzurowanym, cała polska go zna, zna jego wizerunek, jest świadoma jego zbrodni... a tak na marginesie jeśli jest osobą psychicznie chorą powinien być umieszczony w placówce zamkniętej, dziwie się - rzekomo jest sklasyfikowany jako chora umysłowo osoba, a nie siedzi w ośrodku zamkniętym. To w końcu jest chory i są podstawy do umieszczenia go w psychiatryku czy nie ?
następny fan trynkiewicza załosne są te twoje wypociny zero empatii lecz się człowieku
Fana Trynkiewicza to sobie poszukaj w rodzinie mendo
ty cwaniaku ,inaczej byś śpiewał gdyby ci synka zamordował przypominam ci że to morderca,a swoje zbrodnie dokonywał w pełni poczytalny w przeciwieństwie do ciebi obrońco zwyrodnialców
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 21.01.2014 11:42
gość: Rozumiem obawy przed tym panem, ale zeby zyczyc komus smierci ????
jak dla ciebie to jest pan to wszystko jasne...trochę empatii człowieku