Poniedziałek 27.01.2014

Korwin-Piotrowska: "Taniec z gwiazdami WYGRA ANETA ZAJĄC!"

Agnieszka Włodarczyk Mikołaj Krawczyk Aneta Zając Karolina Korwin-Piotrowska

Korwin-Piotrowska:

Polsat stopniowo ujawnia listę gwiazd, które wezmą udział w reaktywowanym Tańcu z gwiazdami. Wiadomo już, że na parkiecie zobaczymy Natalię Siwiec i Anetę Zając. Zdaniem Karoliny Korwin-Piotrowskiej największe szansę na wygrana ma właśnie porzucona matka dzieci Mikołaja Krawczyka.

Znając emocje towarzyszące temu programowi, i to jak zmienia on życiorysy uczestników, sporo się zadzieje - pisze we Wprost. Najczęstsze osiągnięcia bohaterów "TzG" to odkrycie swojej stłamszonej kobiecości, napisanie książki, ciąża albo ewentualny medialny romans. Pani Anecie, która w mediach dzielnie milczy, życzę tego pierwszego. Chyba już nawet wiem, kto wygra ten program...

Rzeczywiście, Aneta nadal nie komentuje skandalu i nie wypowiada się na temat romansu Krawczyka z Agnieszką Włodarczyk. Nawet po bardzo mało eleganckich sugestiach z jej strony. Zobacz: "Kobiety mszczą się na byłych WYKORZYSTUJĄC DZIECI!"

Czy to wystarczy, żeby wygrać program? Jedno jest pewne - Mikołaj na pewno zrobi wszystko, żeby jej w tym pomóc. Przypomnijmy: Krawczyk o odejściu od rodziny: "NIE, NIE JEST MI WSTYD!"

Korwin-Piotrowska:

Komentarze (575)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 575
Odpowiedz zgłoś
gość 27.01.2014 14:32
tak, robią z niej pokrzywdzoną, a prawda nie musi być tak oczywista
Odpowiedz zgłoś
gość 27.01.2014 14:32
No i niech ma ;)
Odpowiedz zgłoś
gość 27.01.2014 14:32
i dobrze, niech dziewczyna zrobi coś dla siebie, przy okazji zarobi parę złotych...:)
Odpowiedz zgłoś
gość 27.01.2014 14:32
zyczymy jej wszystkiego dobrego w kazdym razie :)
Odpowiedz zgłoś
gość 27.01.2014 14:33
niech wygra jak zasłuży..
Odpowiedz
79 31
zgłoś
gość 27.01.2014 14:33
Niech sie jej los odmieni
Odpowiedz
76 29
zgłoś
Gość 27.01.2014 14:33
Jest fajna
Odpowiedz zgłoś
gość 27.01.2014 14:34
Szkoda ze jej sie tak w zyciu ulozylo-przykre
Odpowiedz
49 35
zgłoś
gość 27.01.2014 14:34
Pewnie tak będzie;) bo każdemu jej żal, bo ją Krawczyk zostawił, chociaż lubię ją bardzo, ale jednak tu chodzi o Taniec z Gwiazdami, gdzie wygrywa osoba z największą popularnością.
Odpowiedz
79 23
zgłoś
gość 27.01.2014 14:34
Byłoby fajnie, Aneta to świetna babka.
Odpowiedz
39 10
zgłoś
gość 27.01.2014 14:36
nie zapomnijcie wysyłac sms hhahaha
Odpowiedz
55 11
zgłoś
gość 27.01.2014 14:37
co tam duzo pisac,nie poszczescilo sie dziewczynie
Odpowiedz
20 24
zgłoś
gość 27.01.2014 14:38
jak sie sprawdzi to jeden wielki szwindel.zobaczymy
Odpowiedz
49 17
zgłoś
gość 27.01.2014 14:38
kobieta z klasą
Odpowiedz
22 7
zgłoś
gość 27.01.2014 14:40
gość:
gość:
gość: pozdrawiam chłopaka mojego, ktory tu siedzi i zajada się czekolada :)
też jego pozdrawiam
i ja tez
my też
Odpowiedz
16 5
zgłoś
gość 27.01.2014 14:41
bardzo , bardzo mozliwe
Odpowiedz
13 9
zgłoś
gość 27.01.2014 14:41
bawcie się dobrze cudzym życiem!
Odpowiedz
12 16
zgłoś
gość 27.01.2014 14:42
niestety ale sadze ze ma racje.
Odpowiedz
7 3
zgłoś
gość 27.01.2014 14:42
gość:
gość:
gość:
gość: pozdrawiam chłopaka mojego, ktory tu siedzi i zajada się czekolada :)
też jego pozdrawiam
i ja tez
my też
smacznego :-) a jak chlopak ma na imie ? pzdr.
Odpowiedz
9 3
zgłoś
gość 27.01.2014 14:43
gość: nie zapomnijcie wysyłac sms hhahaha
zeby nabic im kase a wygra zupelnie ktos inny...
Odpowiedz
6 7
zgłoś
gość 27.01.2014 14:43
gość: bawcie się dobrze cudzym życiem!
swojego nie widzą
Odpowiedz
5 4
zgłoś
gość 27.01.2014 14:43
koperkowyroz_pl: Też myślę, że ma szanse, chociaż nie oglądałam żadnego odcinak tego programu to wiem, że taniec ma tam najmniejsze znaczenie, tak z resztą jak w innych programach, np. talent show... :/
nie do konca taniec nie ma znaczenia
Odpowiedz
36 14
zgłoś
gość 27.01.2014 14:43
pewnie, że ona wygra. Bo żal wszystkim jej i będą na nią głosować. TAK, JAK kiedyś na Rusin,po tym , jak Lis ją rzucił dla Hanki.
Odpowiedz
17 5
zgłoś
gość 27.01.2014 14:44
rina93: zdałam dzisiaj egzamin na 4+! życie jest piękne!
brawa!
Odpowiedz
11 9
zgłoś
gość 27.01.2014 14:47
a moze niema co komentowac, rozstali sie i juz
Odpowiedz
26 6
zgłoś
Gość 27.01.2014 14:47
bez wzgledu na to czy wygra czy nie wygra mam nadzieje,ze dziewczyna odzyje a moze nawet kogos pozna:) wiadomo,ze siwiec stac na oplacanie "smsow" itd by zostac w programie ale mam nadzieje,ze nie dojdzie za daleko. przeciez polsat promujac ja promuje mtv co nie jest dla nich korzystne
Odpowiedz
36 10
zgłoś
Gość 27.01.2014 14:48
gość: i dobrze, niech dziewczyna zrobi coś dla siebie, przy okazji zarobi parę złotych...:)
przynajmniej bedzie kasa na dzieci skoro astralny tlumok nie pracuje
Odpowiedz
17 11
zgłoś
gość 27.01.2014 14:49
gość: fajna z niej kobieta.
a znasz ją?
Odpowiedz
12 5
zgłoś
gość 27.01.2014 14:50
No i po co te złośliwe komentarze, w TVN było to samo. Biedna, stłamszona, zdradzona Kinga Rusin. Czemu niby ona wygrała?
Odpowiedz
9 8
zgłoś
Gość 27.01.2014 14:51
A ja jej jakoś nie lubię.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 575