Środa 05.02.2014

Nie żyje Tadeusz Mosz

Tadeusz Mosz

Nie żyje Tadeusz Mosz

Kolejna smutna wiadomość ze świata mediów. W wieku 60 lat zmarł Tadeusz Mosz, znany dziennikarz ekonomiczny, pasjonat rynków papierów wartościowych. Prowadził swoje audycje w radiu TOK FM, znany był również z programów emitowanych w Telewizji Polskiej. Przegrał walkę z chorobą nowotworową.

Przypomnijmy, że ostatniego dnia ubiegłego roku pożegnaliśmy innego wybitnego dziennikarza, Andrzeja Turskiego.

Nie żyje Tadeusz MoszNie żyje Tadeusz Mosz

Komentarze (304)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 304
Odpowiedz
709 8
zgłoś
K 05.02.2014 09:40
smutne :(
Odpowiedz zgłoś
gość 05.02.2014 09:41
Strasznie mi przykro, facet w sile wieku :(
Odpowiedz zgłoś
gość 05.02.2014 09:42
Coraz więcej nowotworów, teraz to plaga. Dlaczego nie mogą znależć ciągle lekarstwa na to dziadostwo?
Odpowiedz
21 2
zgłoś
Gość 05.02.2014 09:42
Szkoda :(
Odpowiedz
19 2
zgłoś
Gość 05.02.2014 09:43
Przykre :(
Odpowiedz
36 2
zgłoś
Gość 05.02.2014 09:43
Rak to paskudna choroba.. mi zabral dziadka
Odpowiedz
47 2
zgłoś
Gość 05.02.2014 09:44
Spoczywaj w spokoju [*] bardzo.smutna wiadomość :(
Odpowiedz
42 2
zgłoś
gość 05.02.2014 09:45
oj szkoda, lubiłam Go, świeć Panie nad Jego duszą:((
Odpowiedz
10 4
zgłoś
gość 05.02.2014 09:45
R.I.P.
Odpowiedz
224 4
zgłoś
Gość 05.02.2014 09:45
Bardzo sympatycznym człowiekiem był... Kondolencje dla rodziny...
Odpowiedz
20 3
zgłoś
Gość 05.02.2014 09:45
Bardzo sympatycznym człowiekiem był... Kondolencje dla rodziny...
Odpowiedz
21 2
zgłoś
gość 05.02.2014 09:46
znowu ktoś odszedł... szkoda {*}
Odpowiedz
318 4
zgłoś
Afrodyta 05.02.2014 09:47
Wielka szkoda, jego programy były znakomite, człowiek miał okazję zrozumieć skomplikowane mechanizmy ekonomii...
Odpowiedz
43 0
zgłoś
gość 05.02.2014 09:48
Odchodzą prawdziwi Dziennikarze przez wielkie D....aż strach pomyśleć jak mało mają konkurencje... :(
Odpowiedz
20 0
zgłoś
gość 05.02.2014 09:48
o Jezu, szkoda
Odpowiedz
33 0
zgłoś
gość 05.02.2014 09:52
gość: Coraz więcej nowotworów, teraz to plaga. Dlaczego nie mogą znależć ciągle lekarstwa na to dziadostwo?
W naszym kraju NIKT nie bada skażonej żywności. A te buruny z PSL pierdzielą, że nasza najlepsza ! BZDURY!!! Nawet Lepper wysypywał wagony skażonego rakotwórczymi dioksynami ziarna...Tu rządzi chciwość i układziki, a ludzie zdychają jak muchy ! A może komuś na tym zależy..?????????
Odpowiedz
23 0
zgłoś
gość 05.02.2014 09:54
Wyrazy wspolczucia dla bliskich.
Odpowiedz
24 1
zgłoś
gość 05.02.2014 09:55
Umieramy bo w naszym kraju NIKT nie bada skażonej żywności. A te buruny z PSL pierdzielą, że nasza najlepsza ! BZDURY!!! Nawet Lepper wysypywał wagony skażonego rakotwórczymi dioksynami ziarna...Tu rządzi chciwość i układziki, a ludzie zdychają jak muchy ! A może komuś na tym zależy..?????????
Odpowiedz
29 2
zgłoś
gość 05.02.2014 09:55
gość: Coraz więcej nowotworów, teraz to plaga. Dlaczego nie mogą znależć ciągle lekarstwa na to dziadostwo?
Lekarstwo jest, ale koncerny farmaceutyczne blokują dostęp do niego...
Odpowiedz
6 19
zgłoś
gość 05.02.2014 09:56
wkurzały mnie jego neoliberalne poglądy, ale... no smutne
Odpowiedz
21 0
zgłoś
Gość 05.02.2014 09:57
Nowotwory paskudne dziady!!!!
Odpowiedz
13 4
zgłoś
Gość 05.02.2014 09:57
gość: wkurzały mnie jego neoliberalne poglądy, ale... no smutne
Każdy człowiek na ziemi ma inne poglądy.
Odpowiedz
21 2
zgłoś
gość 05.02.2014 09:57
ehh :(....zostaną teraz same szulimy, kurczoki, tadle i krety...
Odpowiedz
18 12
zgłoś
gość 05.02.2014 09:59
no karnowscy !! jechać po nim!!
Odpowiedz
19 3
zgłoś
Karolina 05.02.2014 09:59
gość: Coraz więcej nowotworów, teraz to plaga. Dlaczego nie mogą znależć ciągle lekarstwa na to dziadostwo?
Lekarstwo jak i przyczyny są dawno znane, niestety nigdy nie będzie ono dostpne, zbyt wiele strat byłoby na rynku farmaceutycznych. Leki na chemie, na radio itd. To byłaby katastrofa dla tej branż, a tak "tylko" katastrofa w rodzinie...
Odpowiedz
9 0
zgłoś
gość 05.02.2014 10:00
no nie okropne, 2013 zabierał hurtem, ten 2014 nie odpuszcza widzę:( i mała córeczka bez taty, kolejne smutne dziecko, jaka to jest szkoda i niesprawiedliwość:(
Odpowiedz
9 0
zgłoś
gość 05.02.2014 10:02
szkoda bardzo fajny facet :(
Odpowiedz
11 1
zgłoś
Gość 05.02.2014 10:03
gość: Coraz więcej nowotworów, teraz to plaga. Dlaczego nie mogą znależć ciągle lekarstwa na to dziadostwo?
Bo na chorych firmly farmaceutyczne zarabiaja biliony , tak Samo jest z firmami charytatywnymi - tez biliony , I z tego powodu nie pozwola odkryc lekarstwa na raka a lekarze ktory maja swoje metody leczenia raka bardzo skuteczne ( jest ich wielu ) sa niszczeni , zabiera im sie prawo do praktyki lekarskiej I robi sie z nich medialnych wariatow np. Dr brzezinski
Odpowiedz
9 0
zgłoś
gość 05.02.2014 10:06
gość: Coraz więcej nowotworów, teraz to plaga. Dlaczego nie mogą znależć ciągle lekarstwa na to dziadostwo?
bo koncerny farmaceutyczne przestałyby zarabiać kokosy na lekach onkologicznych, proste.
Odpowiedz
2 6
zgłoś
gość 05.02.2014 10:07
gość: Strasznie mi przykro, facet w sile wieku :(
W wieku 60 lat jest sie w sile wieku? no chyba cos Ci sie pomieszało.W sile wieku to człowiek jest miedzy 35 a 50 lat.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 304