Środa 05.02.2014

Marcinkiewicz ZOSTAWIŁ "ISABELL" i wrócił do żony?!

Isabel Marcinkiewicz Izabela Marcinkiewicz Isabel

Marcinkiewicz ZOSTAWIŁ

Wygląda na to, że londyński epizod miłosno-biznesowy Kazimierza Marcinkiewicza ostatecznie przeszedł do historii. Odkąd rok temu były premier stracił posadę doradcy w banku Goldman Sachs, przestało mu się układać z małżeństwie z młodszą o 23 lata "poetką" Izabelą. "Isabell" ciężko zniosła przeprowadzkę do Warszawy. W wywiadzie żaliła się, że polskie restauracje tak ją zawiodły, że na dania tajskie musi latać do Wielkiej Brytanii. Zobacz: "Isabel" Marcinkiewicz: Latam do Londynu do tajskiej restauracji!

Co gorsza, wrażliwa poetka musiała podjąć pracę zarobkową. Została sprzedawcą kosmetyków w internecie. To wszystko położyło się cieniem na jej relacjach z Kazimierzem.

Jak z kolei donosi prawicowy tygodnik wSieci, Roman Giertych miał opowiadać na salonach o poważnym kryzysie w związku Marcinkiewicza. Tak poważnym, że były premier zdecydował się na porzucenie Izabeli i powrót do pierwszej żony, którą porzucił po 28 latach wspólnego życia...

Zapytany o te rewelacje Giertych nie chciał jednak podjąć tematu. Słucham?! Nic o tym nie wiem. To nieprawda - powiedział dziennikarzowi Faktu. Podobnie sam zainteresowany: Życzę miłego dnia - oświadczył Marcinkiewicz i rozłączył się.

Mógł po prostu powiedzieć, że to nieprawda. Z jakiegoś powodu jednak tego nie zrobił.

Przy okazji, Isabel zaczęła się niedawno promować w telewizji śniadaniowej. Widać, że marzy o karierze celebrytki: "Isabel" Marcinkiewicz wychodzi z "Pytania na śniadanie"!


http://w904.wrzuta.pl/film/aOxmug2KRNL/

Marcinkiewicz ZOSTAWIŁ Marcinkiewicz ZOSTAWIŁ Marcinkiewicz ZOSTAWIŁ Marcinkiewicz ZOSTAWIŁ

Komentarze (660)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 660
Odpowiedz zgłoś
gość 05.02.2014 10:13
Było to do przewidzenia
Odpowiedz
41 8
zgłoś
gość 05.02.2014 10:14
skoro nie potwierdził, to nie z czego robić sensacji. zresztą, nawet jeśli potwierdziłby, to nie byłoby też ciekawe...
Odpowiedz
69 8
zgłoś
A. 05.02.2014 10:14
Normalńie piękny i seksowńy, żona wzięła go od razu, jaaaasne ;-)!!!a
Odpowiedz zgłoś
gość 05.02.2014 10:15
faceci to ch... każdy jeden. najpierw książę z bajki a potem czar pryska
Odpowiedz
38 4
zgłoś
gość 05.02.2014 10:15
nuda nuda nuda, nic juz nie ma na tym pudelku a ja glupia go czytam wciaz...
Odpowiedz zgłoś
ana 05.02.2014 10:16
honor by mi nie pozwolil by z takim facetem byc znow
Odpowiedz
72 4
zgłoś
gość 05.02.2014 10:16
jaka brodawa
Odpowiedz zgłoś
gość 05.02.2014 10:16
Mysle,ze eks zona jest normalna i go nie potrzebuje.
Odpowiedz
16 47
zgłoś
gość 05.02.2014 10:17
ZONACI SA NAJLEPSI;)
Odpowiedz
161 3
zgłoś
piotrula1987 05.02.2014 10:17
A co on myślał? że to z miłości z nim była? Skończyła się kasa to skończyła się "wielka miłość"
Odpowiedz
71 4
zgłoś
lol 05.02.2014 10:18
Już dawno temu się ośmieszył, a teraz pogrąża się jeszcze bardziej. Nie sądze, aby zona mu wybaczyła.
Odpowiedz
45 3
zgłoś
gość 05.02.2014 10:18
ta akurat byla zona by go chciala spowrotem hahaha
Odpowiedz
42 3
zgłoś
gość 05.02.2014 10:18
Ja bym go ch..na trzy wiatry pognala.(na miejscu tej ex).
Odpowiedz
39 3
zgłoś
gość 05.02.2014 10:18
to świństwo na nosie to po tajskim jedzeniu obrżydlistwo
Odpowiedz
27 0
zgłoś
gość 05.02.2014 10:18
gość: Ex premierowi przestal przy niej stawac?Smutne..........haaaaaaaaaaaaa
Kasa mu się skończyła to i miłość młodek kobiety. Co taka młoda osoba mogła widzieć w takim starym dziadu w dodatku paskudnym
Odpowiedz
40 3
zgłoś
m 05.02.2014 10:19
ja bym mu nie wybaczyła będąc tą pierwszą żoną !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
8 22
zgłoś
gość 05.02.2014 10:19
gość: ZONACI SA NAJLEPSI;)
moja kolezanka jest w długoletnim zwiazku z zonatym,2xdzieciatym i zona nic nie wie :)
Odpowiedz
47 3
zgłoś
gość 05.02.2014 10:19
co nauczyciel fizyki wie o bankowosci i finansach ze dostaje takie stanowiska w bankach ????
Odpowiedz
15 3
zgłoś
gość 05.02.2014 10:19
Może juz mu nie staje i Isabell go nie potrzebuje? Słyszałam, że facetom po 60-ce to tylko tyka od czasu do czasu! A zreszt a, jak kasa sie skończyła to i po miłości! Czy oni byli małzeństwem?
Odpowiedz
6 28
zgłoś
gość 05.02.2014 10:20
m: ja bym mu nie wybaczyła będąc tą pierwszą żoną !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
młodas g..wiesz o zyciu,wybaczyłabys i jeszcze prosila
Odpowiedz
16 4
zgłoś
gość 05.02.2014 10:21
Wątpię, by była żona przyjęła go z powrotem.
Odpowiedz
4 15
zgłoś
gość 05.02.2014 10:21
gość: ZONACI SA NAJLEPSI;)
zgadzam sie.
Odpowiedz
23 4
zgłoś
gość 05.02.2014 10:21
Zdrady sie nie wybacza. ale idiotka z tej zony jak go przyjmie.
Odpowiedz
15 1
zgłoś
gość 05.02.2014 10:22
to chyba jakis zart konczy im sie kasa i koniec wielkiej milosci
Odpowiedz
3 4
zgłoś
gość 05.02.2014 10:22
Najwidoczniej mu nie stawało
Odpowiedz
14 3
zgłoś
gość 05.02.2014 10:23
masz kase masz kobiety nie masz kasy wszystko się kończy,,,
Odpowiedz
18 0
zgłoś
gość 05.02.2014 10:24
A co ona ma takiego dzyndzla na nosie?
Odpowiedz
26 1
zgłoś
gość 05.02.2014 10:24
tak to jest jak się nagle facet zdecyduję na młodą pipę. a jej tylko kasa w głowie. panowie, rozumu!
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 05.02.2014 10:25
gość: A co ona ma takiego dzyndzla na nosie?
To od tego "tajskiego" jedzenia.
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 05.02.2014 10:25
Żona byłaby głupia i bez honoru gdyby go przyjeła z powrotem!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 660