Czwartek 06.02.2014

Jaruzelscy się rozwodzą! GENERAŁ PODRYWAŁ GOSPOSIĘ!

Wojciech Jaruzelski Barbara Jaruzelska

Jaruzelscy się rozwodzą! GENERAŁ PODRYWAŁ GOSPOSIĘ!

84-letnia Barabara Jaruzelska po 53 latach małżeństwa postanowiła rozwieść się z 91-letnim mężem. Jak informuje Super Express, powodem awantury jest zazdrość o opiekunkę Wojciecha Jaruzelskiego, sporo od niego młodszą, bo zaledwie 50-letnią Małgorzatę W.

Uważam, że ta pani jest niemoralna - żali się w rozmowie z tabloidem żona komunisty. I ma problemy z alkoholem. Kradnie z naszego domu alkohol. Posuwa się do intymności, podrywa mojego męża. Co dzień przychodzi do męża do szpitala, przynosi mu zupki. Uczepiła się go, panoszy się wszędzie. Jemu to najwidoczniej odpowiada, ale ja nie chcę, by była w naszym domu. Skoro on sobie znalazł taką opiekunkę, to ja mu chcę zrobić dobrze i zwolnić miejsce.

Obecnie Barbara Jaruzelska czuje się rozdarta: sama nie wie, czy składać pozew o rozwód, czy może jest już na to za późno.

Jedni straszą mnie, bym się nie rozchodziła z mężem, bo on umrze szybciej - wyznaje w tabloidzie. Nie chciałabym, by przeze mnie umarł, ale nie chcę być z tamtą kobietą w jednym domu. Kiedy tylko mąż wyjdzie ze szpitala, a ona będzie dalej w naszym domu, wtedy rozwód będzie bardzo szybko. Nie chcę być już z mężem, taki mąż jest mi do niczego nie potrzebny. ja potrzebuję partnera a nie jakiegoś amoroso. Ja romansów nie prowadzę.

Jaruzelscy się rozwodzą! GENERAŁ PODRYWAŁ GOSPOSIĘ!Jaruzelscy się rozwodzą! GENERAŁ PODRYWAŁ GOSPOSIĘ!Jaruzelscy się rozwodzą! GENERAŁ PODRYWAŁ GOSPOSIĘ!Jaruzelscy się rozwodzą! GENERAŁ PODRYWAŁ GOSPOSIĘ!

Komentarze (853)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.02.2014 06:46
odbiło !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.02.2014 07:09
a kogo obchodzą jakieś dziadygi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.02.2014 07:11
91 lat i chce mu się za inną baba latać ? potem wszystko przepisze gosposi ... żelazna męska logika
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.02.2014 07:23
Ma kobieta jaja!To jej musze przyznac.Niech sie nie rozwodzi,bo jak wczesniej umrze to dostanie po nim dobra emeryture!Pogonic opiekunke i tyle w temacie!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.02.2014 07:25
Prima aprilis nie jest w lutym
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.02.2014 07:31
Gosposia wie, co robi.. "wychodzi " jakiś zapis na swoją korzyść, wykorzysta starych ludzi.. wywalić babę na łeb! Szanowna Pani Barbaro! nie rozwodzić się, bo to Pani jest Damą, nie chytre pomietło.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.02.2014 07:38
zobaczycie jeszcze bedą z tego związku dzieciaki
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 07.02.2014 07:46
Żenada - droga redakcjo Pudelka.... rozumiem, że gonicie za sensacją, ale ten news przekracza granice wszystkiego. Mam tylko nadzieję, że i wy - osobiście zaznacie kiedyś takiego chamskiego "zaglądania pod kołdrę". Dla przejrzystości wyjaśniam - nie obchodzi minie osobiście w ogóle pan generał, jego przeszłość itd (bo i tak sami płacimy nasze życiowe rachunki). Ale oburza mnie fakt wyciągania takich pseudo sensacji tylko po to, żeby jakiś kolejny redaktorzyna mógł szpanować w modnej knajpie za zarobioną w ten sposób wierszówkę. Wstyd.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.02.2014 07:54
chore to
Odpowiedz
0 0
zgłoś
xyz 07.02.2014 07:59
gość: Nie no jakieś jaja! Ale z drugiej strony, cóż za miłość :) Zazdrośc po 50 latach wspólnego życia:P Teraz może pokrzyczeć jak on jest juz tak stary, bez władzy, jak był generałem, i zapewne miał dużo młodych asystentek, zapewne musiała siedzieć cicho i rozwód w ogole nie wchodził w gre :D
Bo nie!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
ewa 07.02.2014 08:00
brawo pani Jaruzelska .................zwolnic te stara k***e co liczy na kase od dziada............rozumiem , ze Pani nie moze jej zwolnic.. bo on sie nie zgadza........a ta k***a panoszy sie po Pani domu .to swinia maz........swinia sie okazal dla Polakow i dla najblizszych w ostatnich godzinach zycia...............podly zawsze zostaje podly
Odpowiedz
1 0
zgłoś
ewa 07.02.2014 08:02
gość: Ma kobieta jaja!To jej musze przyznac.Niech sie nie rozwodzi,bo jak wczesniej umrze to dostanie po nim dobra emeryture!Pogonic opiekunke i tyle w temacie!
ale pewnie nie moze jej zwolnic bo te kreatura swinia Jaruzelski jej nie pozwala.............
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.02.2014 08:25
niech wprowadzi mu stan wojenny w domu i po sprawie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.02.2014 08:27
ha ha ha ah .. .. ja pier......... z******te to jest .............. ha hahahah hhaah
Odpowiedz
0 0
zgłoś
mega 07.02.2014 08:28
idioci z was coś nie usłyszycie coś sobie dopowiecie, insynuacji trochę i wychodzą takie głupoty, a było tak, żona generała powiedziała, że opiekunka a NIE GOSPOSIA) ZA DUŻO INICJATYWY WYKAZUJE I ONA BĘDZIE SIĘ MUSIAŁA CHYBA WYPROWADZIĆ CZY TO WEDŁUG WAS OZNACZA ROZWÓD IDIOCI
Odpowiedz
1 0
zgłoś
HejterWB 07.02.2014 08:30
Jak wyrzuci tego" pajaca" z domu, to nich nie zapomni podzielić emeryturki na pół.Dla gosposi i tak zostawi nie małą sumkę
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.02.2014 08:35
wreście "bohater" odkrył prawdziwą twarz hiopkryty
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.02.2014 08:39
jak na swoj wiek to oboje wygladaja rewelecyjnie . Czy te zdjecia sa aktulalne , czy z przed kilku lat?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.02.2014 08:47
babsztyl liczy ,ze Jaruzel zapisze jej coś w testamencie i biega za starym,pognać gosposie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.02.2014 08:54
to ją zwonijcie! biadolą jakby to była sytuacja bez wyjścia. Innej kobiecie łatwo wtargnąć do czyjegoś życia, skoro żona przestaje dbać o meża. A każdy facet to lubi, więc....? Kobieto! co dzis zrobisz dla swojego mężczyzny, zanim będziesz czekać na bukiety, biżuterię etc...?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 07.02.2014 08:55
Kochani! Nie dajmy się wmanipulować że WSZYSCY SIĘ ROZWODZĄ!!! nieprawda! chyb akomuś zależy na uprawianiu zasady DZIEL i RZĄDŹ, bo łatwiej manipulować "singalmi"
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.02.2014 09:06
jakieś jaja................
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.02.2014 09:08
Pani z charakterem!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.02.2014 09:17
hahahahahahahahahahaaha..moooj boszzz...jaka lofe affair..lol..DNO
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.02.2014 09:19
NO JAKOS MI ICH NIE SZKODA:)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.02.2014 09:20
Ojjjjjjjjjj Pani Jaruzelska nie przesadza Pani.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.02.2014 09:26
Pan general bardziej powinien wypowiedziec sie odnosnie tego sprzedawczyka Narodu Polskiego zdrajcy Kuklinskiego.Ameryka z werbowala oficera polskiego do swojego wywiadu ,ten przekazywal istotne informacje ,a potem Ameryka robi ze zdrajcy bohatera jak mozna byc takim tepym czlowiekiem ,zeby uwierzyc w brednie wywiadu Amerykanskiego.Dla Ameryki to napewno byl bohaterem bo dlanich pracowal ,ale dla Polski byl normalnym sprzedawczykiem w zaden sposob nie mozna tego inaczej tlumaczyc.Ciekawy jestem jak Ameryka komentuje Pana Zacharskiego ,ktory z kompromitowal wywiad Amerykanski i osmieszyl jak nikt dotad.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.02.2014 09:31
gość: Pan general bardziej powinien wypowiedziec sie odnosnie tego sprzedawczyka Narodu Polskiego zdrajcy Kuklinskiego.Ameryka z werbowala oficera polskiego do swojego wywiadu ,ten przekazywal istotne informacje ,a potem Ameryka robi ze zdrajcy bohatera jak mozna byc takim tepym czlowiekiem ,zeby uwierzyc w brednie wywiadu Amerykanskiego.Dla Ameryki to napewno byl bohaterem bo dlanich pracowal ,ale dla Polski byl normalnym sprzedawczykiem w zaden sposob nie mozna tego inaczej tlumaczyc.Ciekawy jestem jak Ameryka komentuje Pana Zacharskiego ,ktory z kompromitowal wywiad Amerykanski i osmieszyl jak nikt dotad.
To jest pranie muzgow Polakom ten film ktory teraz pokazuja to propaganda Amerykanska Kuklinski to byl zwyczajny zdrajca ktory pracowal dla wywiadu Amerykanskiego.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.02.2014 09:34
gość:
gość: Pan general bardziej powinien wypowiedziec sie odnosnie tego sprzedawczyka Narodu Polskiego zdrajcy Kuklinskiego.Ameryka z werbowala oficera polskiego do swojego wywiadu ,ten przekazywal istotne informacje ,a potem Ameryka robi ze zdrajcy bohatera jak mozna byc takim tepym czlowiekiem ,zeby uwierzyc w brednie wywiadu Amerykanskiego.Dla Ameryki to napewno byl bohaterem bo dlanich pracowal ,ale dla Polski byl normalnym sprzedawczykiem w zaden sposob nie mozna tego inaczej tlumaczyc.Ciekawy jestem jak Ameryka komentuje Pana Zacharskiego ,ktory z kompromitowal wywiad Amerykanski i osmieszyl jak nikt dotad.
To jest pranie muzgow Polakom ten film ktory teraz pokazuja to propaganda Amerykanska Kuklinski to byl zwyczajny zdrajca ktory pracowal dla wywiadu Amerykanskiego.
Na 100% byl zwerbowany przez Jankesow.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 07.02.2014 09:39
Nie wierzę w to !!!!!!!!!!!!!!