Czwartek 20.02.2014

"Nienawidzi Japonii za to, jak traktuje delfiny!"

Jennifer Aniston

Gwiazdy Hollywood chętnie angażują się w sprawy społeczne. Często swoim nazwiskiem wspierają akcje mające na celu poprawę traktowania zwierząt. Cichy protest postanowiła rozpocząć Jennifer Aniston.

Aktorka sprzeciwia się japońskiemu prawu pozwalającemu na polowanie na delfiny. Nie chce nigdy odwiedzać kraju kwitnącej wiśni.

Jennifer podróżuje po całym świecie promując swoje filmy. Jest jednak kraj, którego nigdy nie odwiedziła. Nienawidzi Japonii za to, jak traktuje delfiny - mówi informator. Nie pozwala na to, by kontrakty, które podpisuje wymagały od niej podróżowania do Tokio. Jest przeciwna prawu, które tam panuje. Zapowiedziała, że nie odwiedzi Japonii, dopóki ustawodawstwo w sprawie delfinów nie zostanie zmienione.

Komentarze (258)

Odpowiedz
5 0
zgłoś
Gość 20.02.2014 00:10
Ludzie to najgroźniejsze zwierzęta świata..
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 20.02.2014 00:10
straszna ta woda!!
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 20.02.2014 00:11
ludzie są bezsensowni po co zabijać takie zwierzęta chyba nie mają już co jeść ??
Odpowiedz
4 2
zgłoś
XXX 20.02.2014 00:11
BOJKOT na FB- wpisz: Bojkot Doroty Rabczewskiej
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 20.02.2014 00:11
Taki kraj, taki zwyczaj, co z tego ze lowia delfiny, zobaczcie jak zyja japonice, jak ich rzad ich traktuje, ze prezydent po tragedii zrzekl sie wynagrodzenia na rzecz poszkodowanych,
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 20.02.2014 00:11
gość: A tuńczyki jadła?
Chodzi o to ze tam się pastwiła i masakrują te miłe zwierzęta Wbijając jakieś ostre narzędzia w nie bez powodu
Odpowiedz
1 1
zgłoś
martysiq 20.02.2014 00:11
"Jest przeciwna polowaniu te ssaki" - co to qrwa znaczy??????????????
Odpowiedz
6 0
zgłoś
gość 20.02.2014 00:12
Prawidłowo...osoby znane powinny dobrze wykorzystywać wpływ na ludzi...może to zmieni ich myślenie..,
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 20.02.2014 00:14
ma rację, barbarzyńcy pierdo.ni
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 20.02.2014 00:18
Gość: A ja nienawidzę Ruskich za to jak traktują Ukrainę!
nas też i teraz i w smoleńsku w prl-u i podczas wojen i zawsze zawsze zawsze
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 20.02.2014 00:19
gość:
Gość: A ja nienawidzę Ruskich za to jak traktują Ukrainę!
nas też i teraz i w smoleńsku w prl-u i podczas wojen i zawsze zawsze zawsze
japońcom chcą ukraśc wyspę
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 20.02.2014 00:21
nom zgadzam sę !!! ludzie marzą aby odwiedzi takie kraje jak japonia czy chiny a ja bym nie mogła przebywa w miejsc tych ludzi bez serca!! jak można trzyma w klatkach i zjada koty psy i wszystko co możliwe!!!!!! ludzie opanujcie się !!!
Odpowiedz
6 0
zgłoś
gość 20.02.2014 00:26
po zobaczeniu tych zdięc naprawdę wstyd mi że jestem człowiekiem...;/ pytam sie dlaczego??jesteśmy aż tak okrutni!!!!!!!!!!!!;((((((((((((
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 20.02.2014 00:30
Brawo Jennifer !!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.02.2014 00:50
gość: A my nienawidzimy Dody i za to mozemy dostac po mordzie :D
Ale Transonowi mówimy dość, zapitała panna tatusiowi płakać w mankiet w ciechanowskim pipidówku!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.02.2014 00:51
gość: A japończyków to wali, czy taka Aniston zjawi się u nich
ale jej się wydaje że jest kimś ważnym
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 20.02.2014 00:51
Rozumiem że nie ma nic przeciwko Rosji i Ukrainie gdzie pali się żywcem bezpańskie psy? Albo Chinom gdzie łamane są prawa człowieka? Albo całej liście innych krajów gdzie dzieją się straszne rzeczy. Krajów, o których ona pewnie nigdy nawet nie słyszała.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.02.2014 00:51
i za to ją uwielbiam ! wkoncu ktos ,, kto ma jakąś pozyce sie odezwał ! ja tez nienawidze japonii , nienawidze ukraincow za mordy na psach podczas euro, nienawidze zydow za rytualny uboj , chinczykow za znecanie sie nad psami i to co robią dla pozyskania futer... chory swiat, a jego gowlonym rakiem i syfem sa ludzie, ktorych nic nie obchodzi poza pieniedzmi...
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 20.02.2014 00:52
gość: po zobaczeniu tych zdięc naprawdę wstyd mi że jestem człowiekiem...;/ pytam sie dlaczego??jesteśmy aż tak okrutni!!!!!!!!!!!!;((((((((((((
To może zacznijmy od własnego podwórka, delfinów może nie zabijamy ale mnóstwo innych zwierząt już tak, ich ci nie żal ?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 20.02.2014 00:52
gość: to samo robi Dania
a w norwegii i kanadzie szczenięta focze są okrutnoie mordowane.. i to na oczach własnych matek
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ewaspadlazdrzewa 20.02.2014 00:53
Ludzie to potwory:-#
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 20.02.2014 00:53
gość: Taki kraj, taki zwyczaj, co z tego ze lowia delfiny, zobaczcie jak zyja japonice, jak ich rzad ich traktuje, ze prezydent po tragedii zrzekl sie wynagrodzenia na rzecz poszkodowanych,
Nasz premier też się zrzekł wynagrodzenia, tyle, że na córcie, no i żonci kieckę fundnął też za partyjne, nie narzekajmy. sory jaki kraj taki premier :-/
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.02.2014 00:53
bolek: delfinek mniam polecam są na prawdę pyszne można sprowadzić mrożone filety nie odwiedzając japonii
gowno tez mozesz polecic , na bank probowales ;)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.02.2014 00:54
Gość: Ludzie to najgroźniejsze zwierzęta świata..
nie wiem czy najgrozniejsze ,ale wiem że g***ty instnieją tylko u ludzi i właśnie u delfinów
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.02.2014 00:54
gość: Rozumiem że nie ma nic przeciwko Rosji i Ukrainie gdzie pali się żywcem bezpańskie psy? Albo Chinom gdzie łamane są prawa człowieka? Albo całej liście innych krajów gdzie dzieją się straszne rzeczy. Krajów, o których ona pewnie nigdy nawet nie słyszała.
może po prostu najbardziej szkoda jej delfinów? co nie znaczy że innych zwierząt nie
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.02.2014 00:55
gość: Dobrze mówi, chore, nie długo zabijemy wszystko w około
mam nadzieję że napisała to wegetarianka a nie hipokrytka współczująca delfinom,ale wołowinkę czy kurczaczka zżerająca bez mrugnięcia okiem
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.02.2014 00:56
Gość: A ja nienawidzę Ruskich za to jak traktują Ukrainę!
ukraina jakos malo mnie ochodzi ;)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 20.02.2014 00:56
gość:
gość: Taki kraj, taki zwyczaj, co z tego ze lowia delfiny, zobaczcie jak zyja japonice, jak ich rzad ich traktuje, ze prezydent po tragedii zrzekl sie wynagrodzenia na rzecz poszkodowanych,
Nasz premier też się zrzekł wynagrodzenia, tyle, że na córcie, no i żonci kieckę fundnął też za partyjne, nie narzekajmy. sory jaki kraj taki premier :-/
nasz premier był za ubojem rytualnym.. jak całe PO i PSL
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 20.02.2014 00:57
skośne świnie........
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 20.02.2014 00:57
gość: A my nienawidzimy Dody i za to mozemy dostac po mordzie :D
Kogo to skoro tu u nas bitwa Dody i Szulim?