Niedziela 02.03.2014

Natalia Siwiec "ROBI DOBRZE" MĘŻOWI?

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec i jej mąż są gotowi na naprawdę każde upokorzenie, byle tylko zachęcić widzów do włączenia kolejnych odcinków ich reality show. W dzisiejszym odcinku zobaczymy między innymi wspólny prysznic celebrytki z jej plastikową koleżanką z Instagrama. Razem wybiorą się także na naukę tańca na rurze. Na tym jednak nie koniec.

W jednym z klipów promocyjnych widzimy, jak Natalia i jej mąż całują się w basenie. Nie wiadomo, co dzieje się pod wodą. Zachęcili Was do obejrzenia programu?


http://pudelek.wrzuta.pl/film/62X2sjol7yT/

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Natalia Siwiec

Komentarze (968)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 03.03.2014 11:41
Niczym nie moze innym zainteresowac jedyne co przyciagnie uwage to jej nagosc i seks ta osoba niema nic więcej do zaprezentowania sobą.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Anka 03.03.2014 11:45
Dlaczego tyle miejsca poświęcacie komuś takiemu jak N. Siwiec ?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
mm 03.03.2014 11:46
Nudny,po prostu nudny ten program!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 03.03.2014 11:49
ŻENADA !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.03.2014 11:56
NIE
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 03.03.2014 12:03
mi byłoby głupio na jego miejscu, gdyby moja żona zachowywała się jak d..... przed TV i robiła wszystko dla popularności i pieniędzy !!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 03.03.2014 12:04
wstyd i żenada ale q******, wstydu nie maja ...coz po co pokazywac takie DNO MORALNE wstyd.... nie pokazujcie ich wiecej tylko splunac....
Odpowiedz
1 0
zgłoś
~adrian 03.03.2014 12:05
Co by nie powiedzieć jest piekna i baaardzo sexi!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.03.2014 12:08
Takie rzeczy to tylko w tvn lub polsat
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.03.2014 12:16
no co jak lubi to obciąga .;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
BOYFRIEND 03.03.2014 12:18
NATALIA ZATKAJ NOS I CIAGNIJ !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.03.2014 12:20
gość: hahah:)) ale z Was ciemnota!!! czy Wy jestescie na prawde tak ograniczeni, żeby myśleć ,że ona tam na prawde coś robi???? to jest telewizja baranki boże, wasze komentarze są śmieszne,a ona żyje na 100% zamiast zastanawiać sie czy coś wypada czy nie, zreszta tak jak ja...żal mi was :)
wow, czyli jestes jak natalia siwiec?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.03.2014 12:20
Jak w burdelu. Sami to promujecie.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 03.03.2014 12:22
miałam ją za mądrzejszą ale już naprawdę na idiotę skonczonego wypadł jej pseudo mąż /bez ślubu/ to jest buraczyna jakich mało,te jego wstawki z podtekstem seksualnym , dwuznaczne wypowiedzi obraźiliwe wręcz dla kobiety, to nawet nie mozna nazwać tanim żartem , kretyn jakich wielu i jacy zawsze sie kręcą koło ładnych dziewczyn, nie rozumiem tego układu - zawsze jest ładna dziewczyna i totalny idiota przy niej taki goguś lub mięśniak lub błazen udający macho, - na czym to polega, mądrzy faceci boja się ładnych dziewczyn ? wola miec u boku paszczury ? i nie mam na mysli ładnych ale idiotek tylko ładne dziewczyny i majace mózg bo i takie są , czy po prostu ładne dziewczyny wola mięc takich buraków koło siebie zamiast mądrych intelektualnie rozgraniętych prawdziwych facetów ? a moze prawdziwi mądrzy faceci boja się ładnych kobiet i gierek wolą mieć brzydka babe w domu ale byc jej pewni że ani nikt na nia nie spojrzy ani ona się nie wychyli
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.03.2014 12:22
ten jej mąż zawsze mnie obrzydzał
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.03.2014 12:27
Ale ohyda !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 03.03.2014 12:37
Widziałem lepsze p****le!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Żabi Synek 03.03.2014 12:38
żenada,żenada,żenada,żenada,żenada,żenada,żenada,żenada, dno i wodorosty!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.03.2014 12:40
Totalne dno.I ona i on.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 03.03.2014 12:50
myslala ze sperma a tu nachlala sie wody z chlorem....smacznego zdziro
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 03.03.2014 12:56
Ale z niej totalna k***a
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.03.2014 12:57
2-GA FRYTKA ZA PIENIĄDZE ZROBI WSZYSTKO ŻALLLLLL
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.03.2014 12:59
Dlaczego on jest w basenie, w koszulce??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 03.03.2014 12:59
Siwiec jestes k*****a
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 03.03.2014 13:03
może nie ma kolegów ;-)
Odpowiedz