Wtorek 11.03.2014

Ciężarna Kożuchowska UKRYWA BRZUSZEK! (FOTO)

Małgorzata Kożuchowska

Ciężarna Kożuchowska UKRYWA BRZUSZEK! (FOTO)

W piątek jako pierwsi dowiedzieliśmy się, że Małgorzata Kożuchowska spodziewa się dziecka. 42-letnia aktorka wręczyła już zwolnienie lekarskie swojemu szefowi w Teatrze Narodowym. Wygląda jednak na to, że nie zamierza na razie rezygnować z imprez.

Wczoraj przyszła do Teatru Polskiego, gdzie wzięła udział w gali przyznania Orłów. Miała na sobie czarną, luźną suknię wyszywaną cekinami.

Jak wypadła?

Ciężarna Kożuchowska UKRYWA BRZUSZEK! (FOTO)Ciężarna Kożuchowska UKRYWA BRZUSZEK! (FOTO)Ciężarna Kożuchowska UKRYWA BRZUSZEK! (FOTO)Ciężarna Kożuchowska UKRYWA BRZUSZEK! (FOTO)Ciężarna Kożuchowska UKRYWA BRZUSZEK! (FOTO)Ciężarna Kożuchowska UKRYWA BRZUSZEK! (FOTO)Ciężarna Kożuchowska UKRYWA BRZUSZEK! (FOTO)

Komentarze (880)

Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.03.2014 15:57
pięknej kobiecie we wszystkim pięknie :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 11.03.2014 15:58
Brzydka sukienka
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 15:59
Jak zawsze piękna :)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
MGIEŁKA. 11.03.2014 16:00
gość: ślicznie, ale ta sukienka kiepska...
kiepska to ty jesteś.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:01
jak zawsze piekna i z klasą
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 11.03.2014 16:01
taka stara matka buu :(
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:02
ładna jest ale ten strój koszmarny ... lubię ją ;) fajna babka :) a jej śmiech jest zarazliwy ;) szkoda ze nie gra dalej w rodzince ;(
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:03
Zazdroszczę jej, że tak dobrze się czuje. Dla mnie ciąża to był koszmar :/
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:03
Agela: Długo na to czekała, super :)
łe no zazdrościsz że mówisz super ,zajdź sama w ciąże to dopiero będzie super :)).
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 11.03.2014 16:04
gość: Zazdroszczę jej, że tak dobrze się czuje. Dla mnie ciąża to był koszmar :/
to po co się bzykałaś ,wiedziałaś czym to grozi pstro przed powoduje głupotę po .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2014 16:05
przecież ona nie ma mleka w cyckach
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.03.2014 16:06
tym szmaciarzom powinni dawać kopa w doope a nie nagrody, wielkie gwiazdy od głupawych i żenujących seriali
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:07
gość: taka stara matka buu :(
a ty co młoda(y)( będziesz wiecznie też na starość tyłek ci obsmarują
Odpowiedz
0 1
zgłoś
agulka 11.03.2014 16:09
śliczna kobieta gratulacje
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.03.2014 16:11
Ukrywa cos czego nie ma to tak jak ja miliardy w piwnicy pod weglem :)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:12
a co ma jej widać jak jest na początku ciąży nie każdy musi się lansować na swoim dziecku!!! ja wychodzi z brzuchem i kupuje coś to mówicie że się lasnuje, a jak nie pokazuje i nie obnosi się z ciążą to mówicie że coś ukrywa .... posrane!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
madziara 11.03.2014 16:12
Gość: Widać że jest przeszczęśliwa! Będzie wspaniała mama. Gratuluję Pani Małgosiu!
czy on/ona napisali ze nastolatki mają byc matkami-NIE ale nie kobety po 40. No ale oczywiscie kariera jest najważniejsza a teraz będzie dmuchac i chuchać zeby wszystko było ok bo nie powiedzie ze w tym wieku dla kobiety to ryzyko dla dziecka i to jeszcze pierwsze dziecko. Jej sprawa ale '' gwiazdką"" wszystko wolno.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:12
Jest taka piękna
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:13
Cudownie, gratuluję! :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2014 16:16
Z kąt wogóle wiecie że jest w ciąży może poprostu przytyła?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:16
Swietnie !!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:16
chyba chloak bedzie bo wyglada ladniej niz kiedykolwiek :) powodzenia:)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:18
CIEKAWE CZY OJCA ZNA
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gosc 11.03.2014 16:19
glupia suka nie lubie jej i gowno mnie obchodzi jej ciazowy brzuszek!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:21
gość: nie przepadam za nia, ale musze przyznac, ze rzadko wyglada zle.
niestety ale mieszkam w Warszawie. Jestem po 40-stce i mam dziecko ale nie w wieku 18 lat je urodziłam tylko po 30. Mam prawo miec swoje zdanie i tak uważam ze Kozuchowska jest za stara na dziecko - za duże ryzyko urodzenia chorego dziecka - a kto sie nim zajmie jak bedzie już miała 60 lat a nie daj boże bedzie chore. Niech rodzi nawet sobie po 50 tce i tak mam swoje zdanie i możecie tu pluc i pluć nie interesuje mnie to
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:22
P. Małgosiu prosze uwarzac na siebie
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:25
Moglibyście wymyślać trochę inne tytuły. Jak ciężarna aktorka przyjdzie w luźnej sukience, to zaraz ukrywa ciążę, jak w obcisłej, to chwali się ciążą.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2014 16:30
ona nie potwierdza i nie zaprzecza.jednak jaki będzie wstyd jak się okaze ze jednak w ciązy nie była.po co ta luzna sukienka? jeszcze nie widać brzucha. a może sama plotki chce by się rozsiewaly?
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Gość 11.03.2014 16:34
trzymam za Nia kciuki, tyle na to czekala:)
Odpowiedz