Wtorek 11.03.2014

Ciężarna Kożuchowska UKRYWA BRZUSZEK! (FOTO)

Małgorzata Kożuchowska

Ciężarna Kożuchowska UKRYWA BRZUSZEK! (FOTO)

W piątek jako pierwsi dowiedzieliśmy się, że Małgorzata Kożuchowska spodziewa się dziecka. 42-letnia aktorka wręczyła już zwolnienie lekarskie swojemu szefowi w Teatrze Narodowym. Wygląda jednak na to, że nie zamierza na razie rezygnować z imprez.

Wczoraj przyszła do Teatru Polskiego, gdzie wzięła udział w gali przyznania Orłów. Miała na sobie czarną, luźną suknię wyszywaną cekinami.

Jak wypadła?

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (880)

Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.03.2014 15:57
pięknej kobiecie we wszystkim pięknie :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 11.03.2014 15:58
Brzydka sukienka
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 15:59
Jak zawsze piękna :)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
MGIEŁKA. 11.03.2014 16:00
gość: ślicznie, ale ta sukienka kiepska...
kiepska to ty jesteś.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:01
jak zawsze piekna i z klasą
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 11.03.2014 16:01
taka stara matka buu :(
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:02
ładna jest ale ten strój koszmarny ... lubię ją ;) fajna babka :) a jej śmiech jest zarazliwy ;) szkoda ze nie gra dalej w rodzince ;(
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:03
Zazdroszczę jej, że tak dobrze się czuje. Dla mnie ciąża to był koszmar :/
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:03
Agela: Długo na to czekała, super :)
łe no zazdrościsz że mówisz super ,zajdź sama w ciąże to dopiero będzie super :)).
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 11.03.2014 16:04
gość: Zazdroszczę jej, że tak dobrze się czuje. Dla mnie ciąża to był koszmar :/
to po co się bzykałaś ,wiedziałaś czym to grozi pstro przed powoduje głupotę po .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2014 16:05
przecież ona nie ma mleka w cyckach
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.03.2014 16:06
tym szmaciarzom powinni dawać kopa w doope a nie nagrody, wielkie gwiazdy od głupawych i żenujących seriali
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:07
gość: taka stara matka buu :(
a ty co młoda(y)( będziesz wiecznie też na starość tyłek ci obsmarują
Odpowiedz
0 1
zgłoś
agulka 11.03.2014 16:09
śliczna kobieta gratulacje
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.03.2014 16:11
Ukrywa cos czego nie ma to tak jak ja miliardy w piwnicy pod weglem :)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:12
a co ma jej widać jak jest na początku ciąży nie każdy musi się lansować na swoim dziecku!!! ja wychodzi z brzuchem i kupuje coś to mówicie że się lasnuje, a jak nie pokazuje i nie obnosi się z ciążą to mówicie że coś ukrywa .... posrane!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
madziara 11.03.2014 16:12
Gość: Widać że jest przeszczęśliwa! Będzie wspaniała mama. Gratuluję Pani Małgosiu!
czy on/ona napisali ze nastolatki mają byc matkami-NIE ale nie kobety po 40. No ale oczywiscie kariera jest najważniejsza a teraz będzie dmuchac i chuchać zeby wszystko było ok bo nie powiedzie ze w tym wieku dla kobiety to ryzyko dla dziecka i to jeszcze pierwsze dziecko. Jej sprawa ale '' gwiazdką"" wszystko wolno.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:12
Jest taka piękna
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:13
Cudownie, gratuluję! :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2014 16:16
Z kąt wogóle wiecie że jest w ciąży może poprostu przytyła?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:16
Swietnie !!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:16
chyba chloak bedzie bo wyglada ladniej niz kiedykolwiek :) powodzenia:)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:18
CIEKAWE CZY OJCA ZNA
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gosc 11.03.2014 16:19
glupia suka nie lubie jej i gowno mnie obchodzi jej ciazowy brzuszek!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:21
gość: nie przepadam za nia, ale musze przyznac, ze rzadko wyglada zle.
niestety ale mieszkam w Warszawie. Jestem po 40-stce i mam dziecko ale nie w wieku 18 lat je urodziłam tylko po 30. Mam prawo miec swoje zdanie i tak uważam ze Kozuchowska jest za stara na dziecko - za duże ryzyko urodzenia chorego dziecka - a kto sie nim zajmie jak bedzie już miała 60 lat a nie daj boże bedzie chore. Niech rodzi nawet sobie po 50 tce i tak mam swoje zdanie i możecie tu pluc i pluć nie interesuje mnie to
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:22
P. Małgosiu prosze uwarzac na siebie
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 16:25
Moglibyście wymyślać trochę inne tytuły. Jak ciężarna aktorka przyjdzie w luźnej sukience, to zaraz ukrywa ciążę, jak w obcisłej, to chwali się ciążą.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2014 16:30
ona nie potwierdza i nie zaprzecza.jednak jaki będzie wstyd jak się okaze ze jednak w ciązy nie była.po co ta luzna sukienka? jeszcze nie widać brzucha. a może sama plotki chce by się rozsiewaly?
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Gość 11.03.2014 16:34
trzymam za Nia kciuki, tyle na to czekala:)
Odpowiedz