Wtorek 11.03.2014

"Taniec z gwiazdami" HITEM POLSATU!

Taniec z gwiazdami Twoja twarz brzmi znajomo

W miniony weekend Polsat wystawił swoje największe wiosenne działa. W piątkowy wieczór zadebiutowała nowa, odświeżona edycja Tańca z gwiazdami. Dzień później mogliśmy obejrzeć celebrytów przebranych w światowe gwiazdy w programie Twoja twarz brzmi znajomo.

Jak donoszą Wirtualne Media, oba programy pobiły konkurencję w swoim paśmie telewizyjnym. Tańczące gwiazdy obejrzało 3,8 miliona widzów. Warto zaznaczyć, że show w TVN-ie notował nawet dwa razy wyższą oglądalność - w porywach śledziło go nawet 7,7 miliona widzów. Były to jednak "złote czasy" polskiej telewizji.

Sporym sukcesem okazał się także program Twoja twarz brzmi znajomo, który obejrzało 2,8 miliona osób

Oglądaliście?

Komentarze (401)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.03.2014 13:49
gość: a tyle było gadania ze nie obejrzy żadna
haha no nie??
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 11.03.2014 13:49
gość: ... hit hitem, tylko niech włodarze Polsatu odpowiedzą dlaczego siwiec nie odpadła mają najmniej punktów
nabrali wody w usta
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 11.03.2014 13:49
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: siwiec powinna im płacić za to że ją pokazują, przecież to jest rynsztok!
to ty jestes rynsztok nie ona i nie badz taka zazdrosna bo ci zylki popekaja
prostytutka to rynsztok, zazdrosna o to ze każdy śmierdziel ładował ją w każdą dziurę?
prawda: siwiec to rynsztok, dno i gruba warstwa mułu, powinna płacić... i niech wypier.... stamtąd jak najszybciej
jestescie baby chyba bardzo brzydkie ze tak piszecie!
baby to masz w nosie
ty tez!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 11.03.2014 13:49
gość: oby Moro odpadła jak najszybciej bo jest tak irytująca że szok, zachowuje się jak jakaś gwiazda sztywniara jedna
ale radziła sobie lepiej niż glon
Odpowiedz
3 1
zgłoś
K.M. 11.03.2014 13:50
Ktoś tu napisał o agnieszce grydek z lbn, mieszka taka u nas na osiedlu jeśli to ona to moge potwierdzić że wygląda jak trans, nie ma w ogóle kobiecych kształtów, dupa jak decha, brak bioder, brak cycków, szczena jak u downa i głupkowaty uśmieszek jakby srała w majty łeche
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.03.2014 13:50
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: siwiec powinna im płacić za to że ją pokazują, przecież to jest rynsztok!
to ty jestes rynsztok nie ona i nie badz taka zazdrosna bo ci zylki popekaja
prostytutka to rynsztok, zazdrosna o to ze każdy śmierdziel ładował ją w każdą dziurę?
prawda: siwiec to rynsztok, dno i gruba warstwa mułu, powinna płacić... i niech wypier.... stamtąd jak najszybciej
jestescie baby chyba bardzo brzydkie ze tak piszecie!
baby to masz w nosie
ty tez!
powiem ci najwieksza riposte: CHYBA TY BUHAHAHAHHA
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 11.03.2014 13:51
gość:
gość: oby Moro odpadła jak najszybciej bo jest tak irytująca że szok, zachowuje się jak jakaś gwiazda sztywniara jedna
ale radziła sobie lepiej niż glon
bez porównania lepiej i ma duże szanse
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 11.03.2014 13:51
gość: Tak szczególnie patyk siwiec, sztywniak jeden sylikonowy.
dlaczego się czepiacie, łądna z niej dziewczyna
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 11.03.2014 13:51
twoja twarz brzmi znajomo - jest fajny, bardzo zabawny, dawno się tak nie uśmiałam
Odpowiedz
0 5
zgłoś
gość 11.03.2014 13:51
ferdek:
gość: siwiec ryj jak kupa
Bo nie jeden na nią srał w bu*r*delu w Portugalii, dla kasy zrobi wszystko ten aseksualny trans!
tez bys wszystko zrobila,tylko ze nikt ci kasy nie proponuje..hahaha
Odpowiedz
3 2
zgłoś
informatyk 11.03.2014 13:51
gość:
gość: Tak szczególnie patyk siwiec, sztywniak jeden sylikonowy.
dlaczego się czepiacie, łądna z niej dziewczyna
Końska mordo grydek bronisz drugiego konia jak ty?
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 11.03.2014 13:52
gość:
gość: Tak szczególnie patyk siwiec, sztywniak jeden sylikonowy.
dlaczego się czepiacie, łądna z niej dziewczyna
ale smieszne hahahahaa ladniejsza Krupinska
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 11.03.2014 13:52
gość:
ferdek:
gość: siwiec ryj jak kupa
Bo nie jeden na nią srał w bu*r*delu w Portugalii, dla kasy zrobi wszystko ten aseksualny trans!
tez bys wszystko zrobila,tylko ze nikt ci kasy nie proponuje..hahaha
???
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 11.03.2014 13:52
gość:
ferdek:
gość: siwiec ryj jak kupa
Bo nie jeden na nią srał w bu*r*delu w Portugalii, dla kasy zrobi wszystko ten aseksualny trans!
tez bys wszystko zrobila,tylko ze nikt ci kasy nie proponuje..hahaha
To że ty końska mordo agnieszko grydek z lbn zrobisz wszystko za kasę co nawet na osiedlu slychać, nie znaczy że inni też, nie sądź ludzi po sobie!
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 11.03.2014 13:52
gość: Oglądalność z ciekawośc****erwszy odcinek....takie samo badziewie jak i na TVN prowadząca końska twarz i stary lowelas....za tydzień na pewno będzie o milion mniej widzów...
bedzie jeszcze wiecej
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 13:53
gość:
gość: Oglądalność z ciekawośc****erwszy odcinek....takie samo badziewie jak i na TVN prowadząca końska twarz i stary lowelas....za tydzień na pewno będzie o milion mniej widzów...
bedzie jeszcze wiecej
no jasne jak kwiatonatory daja czadu
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 11.03.2014 13:53
Brzydna ta siwiec morda jak niewypał nawet operacje nie pomogły, może slużyć za podnóżek dla Kim Basinger!
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 11.03.2014 13:54
siwiec ma w sobie tyle sylikonu, ze powinna być giętka a nie sztywna jak kolek
Odpowiedz
1 5
zgłoś
gość 11.03.2014 13:54
gość:
gość:
ferdek:
gość: siwiec ryj jak kupa
Bo nie jeden na nią srał w bu*r*delu w Portugalii, dla kasy zrobi wszystko ten aseksualny trans!
tez bys wszystko zrobila,tylko ze nikt ci kasy nie proponuje..hahaha
To że ty końska mordo agnieszko grydek z lbn zrobisz wszystko za kasę co nawet na osiedlu slychać, nie znaczy że inni też, nie sądź ludzi po sobie!
ze zlosci juz nie wiesz co pisac i bazgrasz bez sensu hihihihi
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 11.03.2014 13:54
gość: siwiec ma w sobie tyle sylikonu, ze powinna być giętka a nie sztywna jak kolek
NIE MOZE BO BY PEKŁA HIHIHI
Odpowiedz
3 2
zgłoś
beka 11.03.2014 13:54
gość: Brzydna ta siwiec morda jak niewypał nawet operacje nie pomogły, może slużyć za podnóżek dla Kim Basinger!
Kim nie naszczałaby nawet na nią, nie obrażaj Kim.
Odpowiedz
1 5
zgłoś
gość 11.03.2014 13:55
gość:
gość:
gość: Tak szczególnie patyk siwiec, sztywniak jeden sylikonowy.
dlaczego się czepiacie, łądna z niej dziewczyna
ale smieszne hahahahaa ladniejsza Krupinska
moje drogie przejdzcie się ulicami zobaczycie ile tak naprawdę lasek ma napompowane usta i piersi, robicie to samo, wiec dlaczego się czepiacie
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 11.03.2014 13:55
gość:
informatyk:
gość:
gość: Tak szczególnie patyk siwiec, sztywniak jeden sylikonowy.
dlaczego się czepiacie, łądna z niej dziewczyna
Końska mordo grydek bronisz drugiego konia jak ty?
skończ już popiеrdoleńcu z tą grydek bo to już nudne jak flaki z olejem
fe! jakich brzydkich słów używasz....
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 11.03.2014 13:56
gość: Ja oglądałam, taki zapychacz czasu :D gdyby leciało w TV coś innego ( co by mnie zainteresowało) na pewno bym przełączyła. Więc polsat długo z tym programem nie pociągnie
mogłaś oglądać "trwam".
Odpowiedz
2 2
zgłoś
Kondrad, architekt 11.03.2014 13:56
Siwiec jest znana ze swoich usług, każdy wie jakich, dlatego ludzie którzy coś znaczą wstydzą pokazywać się w jej towarzystwie, poza tym ma wiejską twarz.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2014 13:57
gość: Ani razu nie widziałam.
jak ani razu nie oglądałaś ? jak tylko raz było :-)
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 11.03.2014 13:57
gość:
gość: Ja oglądałam, taki zapychacz czasu :D gdyby leciało w TV coś innego ( co by mnie zainteresowało) na pewno bym przełączyła. Więc polsat długo z tym programem nie pociągnie
mogłaś oglądać "trwam".
Masz obesje na punkcie katolików okolo 30 letnia nieudacznico życiowa grydek co nigdy nie pracowała, weź dawkę leku który przypisał ci psychiatra i wyskocz z okna!
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 11.03.2014 13:58
gość:
gość: Ja oglądałam, taki zapychacz czasu :D gdyby leciało w TV coś innego ( co by mnie zainteresowało) na pewno bym przełączyła. Więc polsat długo z tym programem nie pociągnie
mogłaś oglądać "trwam".
Ojciec Geotermalny i jego ogłupiacze
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 11.03.2014 14:00
bo taniec z gwiazdami w polsacie wreszcie chce się oglądać
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 11.03.2014 14:02
Justyna: Siwiec zgromadziła przed telewizory koneserów seksapilu,. a Zając porzucone matki. Bolesne,ale prawdziwe.
Szczera prawda. Żal mi tej Zając, bo nie dosyć, że facet ją porzucił z dwójką dzieci, to teraz jest obciachem dla internautów ( i nie tylko!).