Wtorek 11.03.2014

"Taniec z gwiazdami" HITEM POLSATU!

Taniec z gwiazdami Twoja twarz brzmi znajomo

W miniony weekend Polsat wystawił swoje największe wiosenne działa. W piątkowy wieczór zadebiutowała nowa, odświeżona edycja Tańca z gwiazdami. Dzień później mogliśmy obejrzeć celebrytów przebranych w światowe gwiazdy w programie Twoja twarz brzmi znajomo.

Jak donoszą Wirtualne Media, oba programy pobiły konkurencję w swoim paśmie telewizyjnym. Tańczące gwiazdy obejrzało 3,8 miliona widzów. Warto zaznaczyć, że show w TVN-ie notował nawet dwa razy wyższą oglądalność - w porywach śledziło go nawet 7,7 miliona widzów. Były to jednak "złote czasy" polskiej telewizji.

Sporym sukcesem okazał się także program Twoja twarz brzmi znajomo, który obejrzało 2,8 miliona osób

Oglądaliście?

Komentarze (401)

Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 11.03.2014 15:21
gość:
SIWIEC-USTAWKAever:
gość: Siwiec zgromadziła przed telewizory koneserów seksapilu,. a Zając porzucone matki. Bolesne,ale prawdziwe.
Jesli siwiec kogokolwiek zgromadziła to nieudacznikow życiowych bo każdy inny chłop ma co robic w weekend wieczór
A fakt, że zdobyła ostatnie miejsce z punktacji, a potem dzięki smsom wskoczyła 2 pozycje wyżej... TO USTAWKA już widzę jak napaleńcy pizgają eski przed telewizorem, bo fanek to ona nie ma (bo niby za co?)
Polsat ja zaprosił polsat i inne media płacą i tyle
Wojewodzki, onet, fakt se a nawet tvn ktory ja lansowal opłaci l pobyt w programie i tyle
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.03.2014 15:21
Oglądałam i Taniec i Twoją twarz, oba programy super!Zrealizowane na bardzo wysokim poziomie :)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 15:22
gość:
gość:
gość: Dzisiaj w radio mowili o tym że Sikorski i Komorowski podczas zakrapianej alkoholoem imprezy cieszyli się z zamachu na Kaczyńskiego i powiedzieli ze został jeszcze ten drugi!!!!! Ludzie obudźcie się! Gdy wydarzła się ta katastrofa, ludzie na całym świecie mówili że to zamach i ze stoi za nim ten który zostanie prezydentem po Kaczyńskim!
zaraz lewacki pudel to usunie
Czyżby Macierewicz czytał pudla?!!!
ale to nie miejsce i nie czas na takie wpisy,,,,,
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 11.03.2014 15:23
"Twoja twarz brzmi znajomo" - świetny!:) Najbardziej beznadziejna była Paulla,a najlepsza Kasia Skrzynecka.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.03.2014 15:23
gość:
gość:
SIWIEC-USTAWKAever:
gość: Siwiec zgromadziła przed telewizory koneserów seksapilu,. a Zając porzucone matki. Bolesne,ale prawdziwe.
Jesli siwiec kogokolwiek zgromadziła to nieudacznikow życiowych bo każdy inny chłop ma co robic w weekend wieczór
A fakt, że zdobyła ostatnie miejsce z punktacji, a potem dzięki smsom wskoczyła 2 pozycje wyżej... TO USTAWKA już widzę jak napaleńcy pizgają eski przed telewizorem, bo fanek to ona nie ma (bo niby za co?)
Polsat ja zaprosił polsat i inne media płacą i tyle
Wojewodzki, onet, fakt se a nawet tvn ktory ja lansowal opłaci l pobyt w programie i tyle
Racja ustalili to już w czasie euro
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 15:23
Chyba kitem polsatu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2014 15:24
gość: Ani razu nie widziałam.
to po co tu jesteś?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 11.03.2014 15:25
Twoja twarz brzmi znajomo, rewelacja, dawno sie tak nie ubawiłam. Julka Pietr**** i Kasia Skrzynecka nie miały sobie równych. Taniec z gwiazdami, super, tylko Siwiec wpływa negatywnie na mnie i moich znajomych. Ten wybór jest nietrafiony. Cała reszta ok
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 11.03.2014 15:27
gość: "Twoja twarz brzmi znajomo" - świetny!:) Najbardziej beznadziejna była Paulla,a najlepsza Kasia Skrzynecka.
faktycznie ten program im się udał,zobaczymy co będzie dalej,a jeżeli chodzi o taniec,to też jest lepszy niż w tvn mimo,że nie które osoby nie powinny się tam znależć,,
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2014 15:28
gość:
gość:
gość:
SIWIEC-USTAWKAever:
gość: Siwiec zgromadziła przed telewizory koneserów seksapilu,. a Zając porzucone matki. Bolesne,ale prawdziwe.
Jesli siwiec kogokolwiek zgromadziła to nieudacznikow życiowych bo każdy inny chłop ma co robic w weekend wieczór
A fakt, że zdobyła ostatnie miejsce z punktacji, a potem dzięki smsom wskoczyła 2 pozycje wyżej... TO USTAWKA już widzę jak napaleńcy pizgają eski przed telewizorem, bo fanek to ona nie ma (bo niby za co?)
Polsat ja zaprosił polsat i inne media płacą i tyle
Wojewodzki, onet, fakt se a nawet tvn ktory ja lansowal opłaci l pobyt w programie i tyle
Racja ustalili to już w czasie euro
Ciąg dalszy promocji siwiec też już jest ustalonyy dopóki ktoś tego nie przerwie
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 15:31
gość: Oglądałam i Taniec i Twoją twarz, oba programy super!Zrealizowane na bardzo wysokim poziomie :)
niech tvn teraz żałuje,zamiast tych swoich głupich programów miłość na bogato,wawa itp,nawet xf się przejadł,,
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 11.03.2014 15:34
oczywiście ,żeoglądałam TzG,podoba mi się i nadal będę oglądać!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2014 15:37
gość: naprawdę aż tyle ludzi nie ma nic ciekawszego do roboty w weekend ? Żadnych spotkań z przyjaciółmi, żadnych imprez, wyjścia do kina, do teatru, do aquaparku i sauny, na fitness, tylko oglądanie marnych gwiazdeczek w marnych programach ? Ależ to żałosne....
co kogo obchodzi co kto ogląda,jeden idzie do kina,inny do teatru a jeszcze inny do knajpy się uchlać,każdy robi to co chce i po co o tym pisać
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 11.03.2014 15:38
obejrzałem TzG świetny praogram i ten drugi też , ale ze wzgledów na udział Pani Włodarczyk nie miałem ochoty oglądać tego programu , zrobiła z siebie pośmiewisko występując w takim stroju i ogólnie jest obrzydliwa .
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 15:38
Dobrze, że Natalkę zatrudnili, podwyższa oglądalność robiąc z siebie pośmiewisko swoim brakiem talentu ... do tańca oczywiście. Każdy pewnie jest też ciekawy jak zatańczy sambę lub rumbę lub inny tego typu taniec pani Karolina Szostak ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2014 15:41
gość: Kiedyś występowały nasze polskie gwiazdy a teraz w tym " odgrzewanym kotlecie" nie ma gwiazd, chyba że za gwiazdy uważa się zawodowych tancerzy. Scenografia przypomina kolorowe jarmarki, przepych zamienił program w bazarowy kram. Nic mnie nie porwało. Podzielam decyzję jurorów, ale tak jak i w poprzednich edycjach to nie od nich zależy kto odchodzi. W tej kwestii też nie ma zmian. Kolejnego odcinka nie będę oglądała.
nie musisz,to nie jest obowiązkowe
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.03.2014 15:42
ja juz nie bede ogladac to badziewie powinna odpasc siwiec silikony nie w modzie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2014 15:43
gość: ja juz nie bede ogladac to badziewie powinna odpasc siwiec silikony nie w modzie
ale zato pośmiać się można:)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.03.2014 15:45
polsat probuje wmowic ludziom ze Moro z Maserakiem zall kto w to wiezy?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2014 15:45
Obiektywnie nie powinny brać udziału w programie osoby pracujące w Polsacie..........i oczywiście Siwiec to jest porażka ....
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.03.2014 15:47
Ogólnie słabo. Lapsusy językowe na każdym wejsciu pięknego Krzysia. Cytuje moja córkę; było nudnowato!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2014 15:48
gość: Dobrze, że Natalkę zatrudnili, podwyższa oglądalność robiąc z siebie pośmiewisko swoim brakiem talentu ... do tańca oczywiście. Każdy pewnie jest też ciekawy jak zatańczy sambę lub rumbę lub inny tego typu taniec pani Karolina Szostak ?
zazdroscisz urody swiec ale talentu jej brak fakt , nasmiewasz sie z grubszych, ciekawi mnie jak ty wygladasz
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.03.2014 15:49
siwiec jak celulit
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.03.2014 15:50
Taniec z gwiazdami ogladałem ale tylko po ty by zobaczyc co sie zmieniło i nigdy wiecej tego badziewia nie włacze never
Odpowiedz
2 2
zgłoś
Gość 11.03.2014 15:52
Ale sie Polsat podnieca a nie wie że ludzie tylko pierwszy odcinek z ciekawośći oglądali a dalsze odcinki nie będą już oglądane bo tego starego odgrzewanego kotleta po raz 14 nie wart jest oglądania,także Polsat nie podniecaj się bo tylko ciekawość ludzi była jak Polsat to wykonał a jakość jest marna i tanim koszten robiona jak to w Polsacie bywa to już standard
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 11.03.2014 15:52
z ciekawości i dla porównania
Odpowiedz
0 2
zgłoś
CIOTEX DAWIDA <3 11.03.2014 15:53
DAWID WYGRA !!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.03.2014 15:58
twoja twarz brzmi znajomo spoko program :) tzg tez niezle im wyszedl aczkolwiek nie trawie głogowskiej jako prowadzacej, mila babka ale nie pasuje po prostu
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.03.2014 15:58
Justyna: Siwiec zgromadziła przed telewizory koneserów seksapilu,. a Zając porzucone matki. Bolesne,ale prawdziwe.
Siwiec zgromadziła mnie - poszukiwacza tandety i seksapilu czyli Anete Zając bo jest fajna
Odpowiedz