Wtorek 11.03.2014

Wachowicz donosi na sprzedawców garnków: "TO PERFIDNE I OBRZYDLIWE!"

Ewa Wachowicz

Wachowicz donosi na sprzedawców garnków:

Od czasu ujawnienia tzw. afery garnkowej czyli wciskania drogiego sprzętu kuchennego emerytom, zwabionym obietnicą darmowych występów kabaretowych, sporo się zmieniło w branży. Oczywiście zaangażowani w ten proceder celebryci nie widzieli w swoim postępowaniu nic złego. Cezary Pazura i Andrzej Grabowski bronili się nawet publicznie.

Zobacz: Pazura o sprzedawaniu garnków emerytom: "Obowiązuje mnie kontrakt!"

Ostatecznie firma nie przedłużyła jednak kontraktu. Obecnie sprzedawcy garnków szukają kolejnych nazwisk, którymi mogliby zwabić emerytów na "prezentacje kulinarne", a przy tym... nie zapłacić im ani grosza.

Ostatnio jurorka programu Top Chef Ewa Wachowicz odkryła, że organizatorzy tego typu imprez powołują się również na nią. Jak ujawnia Fakt, zaalarmowany przez samą Wachowicz, nieuczciwi sprzedawcy dzwonią do starszych ludzi i zapraszają ich na pokaz z udziałem byłej Miss Polonii. Kiedy już przyjdą, dowiadują się, że z powodów losowych nie mogła niestety przyjechać.

Nie zostawię tej sprawy - zapewnia wzburzona Wachowicz. To jest perfidne i obrzydliwe. Jestem tym przerażona. To jest wyraźne nadużywanie mojego dobrego imienia. To jest zorganizowana firma. Nie ma żadnych drukowanych dowodów na ich fałszerstwo. Wszystko odbywa się przez telefon. Teraz przyszedł czas na działanie policji i prawników, z którymi będę na pewno działać. Ktoś mnie oczernia, celowo nadużywa mojego nazwiska. To godzi w moje dobre imię.

Wachowicz donosi na sprzedawców garnków:

Wachowicz donosi na sprzedawców garnków:

Komentarze (186)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 186
Odpowiedz
16 17
zgłoś
gość 11.03.2014 11:16
ojej garnki
Odpowiedz zgłoś
gość 11.03.2014 11:16
Kolejna "znawczyni od wszystkiego"
Odpowiedz
9 25
zgłoś
gość 11.03.2014 11:16
tak mi przykro :(
Odpowiedz
46 51
zgłoś
gość 11.03.2014 11:16
wkurza mnie jej sposób mówienia.
Odpowiedz
58 33
zgłoś
gość 11.03.2014 11:16
Ale ona jest piękna.
Odpowiedz
4 19
zgłoś
#mirko 11.03.2014 11:17
TYLKO MIRKO
Odpowiedz zgłoś
gość 11.03.2014 11:17
Te wszystkie gwiazdeczki zamieszane w garnek-gate to zwyczajne szuje bez honoru - naciagac starszych ludzi , zeby sobie portfel zapelnic.
Odpowiedz
16 51
zgłoś
gość 11.03.2014 11:17
a kim ona w ogóle jest?
Odpowiedz
61 39
zgłoś
gość 11.03.2014 11:17
Nie lubie jej, jest nienaturalnie usmiechnieta w tych swoich porgramach, a do tego jej teksty typu - wwezmę teraz moją łyżkę, zamieszam moją zupę w moim garnku a potem wyleję ją do moich miseczek... daremne...
Odpowiedz
7 11
zgłoś
#humor 11.03.2014 11:17
to teraz orzechona gotujemy
Odpowiedz zgłoś
gość 11.03.2014 11:17
Wachowicz ma rację i jest fajna.
Odpowiedz
30 6
zgłoś
gość 11.03.2014 11:17
ojojoj. a do mnie dzwonili , że jak przyjde na pokaz będzie tam okrasa
Odpowiedz
12 8
zgłoś
Gość 11.03.2014 11:18
temat dnia ......!!!!
Odpowiedz
42 38
zgłoś
gość 11.03.2014 11:18
denerwuje mnie ta baba - ani już miss, ani polityk, ani kucharz, taka nijaka. Ale widać że ma plecy i ktos ja w tv promuje.
Odpowiedz
30 3
zgłoś
gość 11.03.2014 11:18
bo to żal z tymi arnkami, podpisuję sie
Odpowiedz
14 27
zgłoś
Gość 11.03.2014 11:18
Ewa jesteś w porządku, ale wyluzuj, bo Ci żyłka pęknie! ;)
Odpowiedz
22 11
zgłoś
gość 11.03.2014 11:18
Wygląda świetnie!
Odpowiedz
20 8
zgłoś
Gość 11.03.2014 11:18
Zlikwidowac to gowno
Odpowiedz zgłoś
jjaa 11.03.2014 11:18
niestety to prawda,wciskają starszym ludziom gary a później spłacać muszą.moi rodzice też kupili i żałują.
Odpowiedz
19 31
zgłoś
Gość 11.03.2014 11:18
Jak ja jej nie znoszę! Jej głupawy uśmieszek doprowadzą mnie do tego że jej nie mogę oglądać!
Odpowiedz zgłoś
gość 11.03.2014 11:18
I ma racje kobieta,to jest obrzydliwy handel,baaaaaa
Odpowiedz
26 11
zgłoś
sliczniocha 11.03.2014 11:19
Pirog - wielki przyjaciel pewnej kurtyzany z Maiami i Weroniki od szampana, Panie Michale gratulujemy gustu i wysmienitego towarzystwa !! Grunt to sami swoi!!! :-)
Odpowiedz
25 13
zgłoś
gość 11.03.2014 11:19
nie trawie jej za cholere mimo ze wydaje sie sympatyczna to odpycha mnie jej sztuczna osobowość, znam sie na ludziach
Odpowiedz zgłoś
gość 11.03.2014 11:19
ona jak gotuje to tak wszystko zdrabnia: chlebek, nożyk, miseczka, piekarniczek, taka dzidzia-piernik.
Odpowiedz
23 13
zgłoś
gość 11.03.2014 11:19
jaka ona sztuczna!
Odpowiedz
20 15
zgłoś
gość 11.03.2014 11:19
Z wiekiem coraz lepiej wygląda!
Odpowiedz
15 7
zgłoś
sliczniocha 11.03.2014 11:19
Pirog - wielki przyjaciel pewnej kurtyzany z Maiami i Weroniki od szampana, Panie Michale gratulujemy gustu i wysmienitego towarzystwa !! Grunt to sami swoi!!! :-)
Odpowiedz
10 17
zgłoś
gość 11.03.2014 11:20
gość: I ma racje kobieta,to jest obrzydliwy handel,baaaaaa
obrzydliwy to jest handel ludźmi. Garnki to produkt jak każdy inny.
Odpowiedz
6 11
zgłoś
gość 11.03.2014 11:22
Ładna....
Odpowiedz
12 12
zgłoś
Wu 11.03.2014 11:22
Ja na miejscu Pazury czy Grabowskiego tez nie widzialbym nic zlego. Skoro mozna na tym zarobic to dlaczego nie:) przeciez tym ludziom nikt na sile nie kaze nic kupowac. A jesli stwierdzaja,ze chca miec gary za 5 tys to dlaczego nie. Tym starym ludziom tez sie cos od zycia nalezy:)
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 186