Środa 12.03.2014

Włodarczyk udaje Korę! PODOBNA? (WIDEO)

Agnieszka Włodarczyk Kora Olga Jackowska Twoja twarz brzmi znajomo

Włodarczyk udaje Korę! PODOBNA? (WIDEO)

Agnieszka Włodarczyk jest jedną z celebrytek, które postanowiły ratować wizerunek i domowy budżet w programie Twoja twarz brzmi znajomo. W pierwszym odcinku, wyemitowanym w minioną sobotę, wcieliła się w Cher. W drugim odcinku zaśpiewa po polsku.

W sobotę widzowie programu będą mogli zobaczyć Włodarczyk w roli... Kory. Aktorka wykona na scenie hit Boskie Buenos. Zobaczcie zapowiedź.

Jak sobie poradziła?


http://pudelek.wrzuta.pl/film/1cU6fyb2gzJ/

Włodarczyk udaje Korę! PODOBNA? (WIDEO)Włodarczyk udaje Korę! PODOBNA? (WIDEO)Włodarczyk udaje Korę! PODOBNA? (WIDEO)Włodarczyk udaje Korę! PODOBNA? (WIDEO)

Przypomnijmy też, jak wypadła Julia Pietrucha przebrana za PSY:


http://pudelek.wrzuta.pl/film/6D9M2d5xH95/

Komentarze (1288)

Oglądasz 1141-1170 z 1288
Odpowiedz
5 3
zgłoś
kat55 13.03.2014 17:41
dno dno dno juz nie maja kogo brac!żenada
Odpowiedz
3 3
zgłoś
jo 13.03.2014 17:41
chciała by dusza do raku,tylko tępota nie nie daje
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 13.03.2014 17:42
gość:
gość:
gość:
gość: mile mnie zaskoczył ten program ,pomysł zasady i cel, a ponieważ TZG zaczął od przekrętu to chyba będę ogladac ten program
tak, tak i swoja córunie włdoaryczyk tez, stasiukiewicz nie graj na swoja modłę bo wszyscy wiedza, że tu skrobiesz i walisz takie teksty jak ten wyżej
to chore wszędzie widzieć Włodarczyk i jej matke ,odbieracie ludziom chec do dyskutowania ,dlaczego uważacie ze wszyscy jej nie lubia i kochają Anete ?????
chore to jest gnebic juz pare lat kobiete która sie wczesniej skrzywdzilo, a tak sie dzieje!
??? skrzywdziła ją osoba która napisała ze lubi program "Twoja twarz...." ????? macie paranoję? ktoś sobie wejdzie na forum od czasu do czasu napisze cos i nagle dowiaduje się ze kogoś krzywdzi albo ze jest kims innym ,chore
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 13.03.2014 17:58
nie obejrzę niczego gdzie pokazuje się ten wywlok!
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 13.03.2014 18:09
jo: chciała by dusza do raku,tylko tępota nie nie daje
nie chlelj tyle...
Odpowiedz
4 1
zgłoś
WACWIS 13.03.2014 18:29
no mysle ze udalo jej sie wyglada rownie staro jak kora z pelnym szacunkiem dla pani kory.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 13.03.2014 18:33
Włodara odbijara, a gdzie Mikołaj Włodarczyk, pantoflarz pospolity.Może on wystąpi jako Włodara.
Odpowiedz
0 4
zgłoś
gość 13.03.2014 18:34
fajny program bardzo zabawny przyjemnie się ogląda choć szkoda że nie jest na żywo...
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 13.03.2014 19:35
jeśli wlodarczykowa będzie nadal w tym programie to rezygnuje z oglądania. to jest popieranie beztalencia i d***** jednocześnie.
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 13.03.2014 19:38
do pięt jej nie sięgasz ...kobieto
Odpowiedz
3 5
zgłoś
a 13.03.2014 19:44
po zapowiedzi stwierdzam że jest w tej "roli" zaje..sta
Odpowiedz
3 1
zgłoś
jo 13.03.2014 20:16
gość: ona zawsze udaje kogos innego niż sama jest, chyba się wstydzi tego co robiła i kim jest
ona wstydu nie ma
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 13.03.2014 20:18
Fajny program ale bez tej jadowitej zmiiWlodary beznadziejna jest podsumowalo zri za chuda wyglada na suchare starapowinna odpasc ona Pani Korze do pepka nie siega osmiesza sie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.03.2014 20:25
"metoda na głód" , "twoja twarz wygląda znajomo", "lubię ten blog" tak powinno się odmieniać redaktorze, urzytkowniku, Polaku... Świat jest wspaniały a nie z******ty, koniec tygodnia to nie w weekend dla nas, a lunchu nie uznajemy bo mamy drugie śniadanie
Odpowiedz
0 1
zgłoś
jo 13.03.2014 20:30
gość: dlaczego w okolicach 14-ej zawsze jest mniej komentarzy?
bo nie siedzisz na pudlu
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 13.03.2014 21:32
Nie idzie jej zrozumieć.
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 13.03.2014 21:35
super!!!!
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 13.03.2014 21:37
ha,ha,ha,wlodarczykowna porownuje sie z KOra to tak jak by glowno do twarogu przyrownal!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.03.2014 21:49
gość: "metoda na głód" , "twoja twarz wygląda znajomo", "lubię ten blog" tak powinno się odmieniać redaktorze, urzytkowniku, Polaku... Świat jest wspaniały a nie z******ty, koniec tygodnia to nie w weekend dla nas, a lunchu nie uznajemy bo mamy drugie śniadanie
jak ja to lubię jak samo tuman, ale poprawia innych - "użytkownik" - tak to się pisze hehehehe
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 13.03.2014 21:56
NIE NAWIDZĘ TEJ.....
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 13.03.2014 22:31
super
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 13.03.2014 22:31
wez sie włodara schowaj z takim głosem, do udawania to fakt jestes pierwsza, ale talentu do śpiewu nigdy nie miałas, program traci, że ty w nim jesteś, bo każdy jedzie po tobie jak po burej suce, wstyd
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 13.03.2014 22:32
Fajnie jej wyszło
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 13.03.2014 22:32
Ten program zepsuła włodarczyk, po co komu ona tam była potrzebna ???
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 13.03.2014 22:34
całkiem dobrze fajny program!!!
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 13.03.2014 22:35
jej twarz wyglada znajomo, bo to ta włodarczyk która rozwalała związki przez tyle lat i ma płacz dzieci na ręku, jak taczka gotowa to wywieźć ją na wysypisko smieci
Odpowiedz
0 4
zgłoś
gość 13.03.2014 22:35
czekam na sobotę
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 13.03.2014 22:36
program ie nagrywany na zywo, walą z playbecku, co to ma być? Kazdy zna wyniki, włdoara znów dała du py i była pod koniec listy, co to jest?
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 13.03.2014 22:38
gość: program ie nagrywany na zywo, walą z playbecku, co to ma być? Kazdy zna wyniki, włdoara znów dała du py i była pod koniec listy, co to jest?
a na co może liczyć taka włodara ? niech się schowa bo nikt na nia patrzec nie chce, przełaczam kanał
Odpowiedz