Piątek 14.03.2014

Skrzynecka jako Tina Turner! PODOBNA?

Twoja twarz brzmi znajomo Katarzyna Skrzynecka

Skrzynecka jako Tina Turner! PODOBNA?Polsat

W Polsacie ruszył nowy program rozrywkowy, w którym to gwiazdy prezentują swoje umiejętności wokalne. Niekwestionowaną "sensacją" ostatniego odcinka Twoja twarz brzmi znajomo była Katarzyna Skrzynecka. Celebrytka przebrała się za Tinę Turner i zaśpiewała piosenkę Private Dancer. Jurorzy byli zachwyceni, widzowie trochę mniej.

Celebrytkę skrytykował publicznie jej kolega, dziennikarz, Artur Orzech:

Nowy program muzyczny w Polsacie. Bardzo to śmieszne, bo widać że playback. O stylizacji... Szkoda słów, ale to mniejszy problem. Największym jest sztuczność. Mój Boże... Ktoś powiedział: telewizja odwzorowuje upodobania widzów. Wątpię, bo muszę przeliczyć, choć uwielbiam Gąsa, Małgosię i Kasię. Paaaa.

Skrzynecka szybko odpowiedziała na jego wpis. Twierdzi, że zaśpiewała na żywo i doskonale potrafi naśladować wokal Turner:

Serdecznie Cię proszę tylko o jedno - z sympatii i szacunku do pracy Twoich i moich Kolegów Artystów - 'odszczekaj' choćby małym hau hau mocy chihuahu'y ten PLAYBACK! Bo tu akurat bardzo się mylisz. Zapierniczamy jak w kieracie pod opieką trenerów wokalnych, aby maksymalnie - na miarę naszych możliwości - zbliżyć się techniką śpiewania do niedoścignionych wszak, ideałów. I WSZYSTKO JEDZIE NA ŻYWO, Z SAMEGO NASZEGO POLSKIEGO 'GARŁA'!!

Posłuchajcie, jak Skrzynecka "jedzie na żywo z polskiego garła":


http://wieloryblolek.wrzuta.pl/film/3X1vYWNZ0zA/

Skrzynecka jako Tina Turner! PODOBNA?PolsatSkrzynecka jako Tina Turner! PODOBNA?PolsatSkrzynecka jako Tina Turner! PODOBNA?PolsatSkrzynecka jako Tina Turner! PODOBNA?PolsatSkrzynecka jako Tina Turner! PODOBNA?Polsat

 

Komentarze (733)

Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:13
ten orzech sam w sobie jest smieszny i co tu komentowac nie ma za grosz poczucia humoru moze my sie z niego troche posmiejemy i pokrytykujem madrala nie mierz wszystkich ta sama miara ty to ty a nie reszta
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:13
A ja tam mówię że super zaśpiewała i jest naprawdę podobna.tak trzymać pani Kasiu :)
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:14
fajnie wygląda!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:14
mowcie co chcecie ,ale jest po prostu sliczna!!!!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:15
wszyscy mieli playbeck, moze za wyjatkiem ,,Pauli,, ktora popisala sie glosem. Dlaczego wygrywa JuliaP. najlatwiejsza piosenka, najlatwiejszy taniec i przebranie - wiec o co tu chodzi???? a mialo byc na zywo.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
dd 14.03.2014 17:15
Byłam na nagraniu! Śpiewała na żywo, reszta też! Ogólnie super program, czekam na jutro na kolejny odcinek!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:16
była extra!!!! juz nie moge się doczekać chamskiego jako justina!!!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:16
Dla mnie super
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:17
Gdybym miała faceta, to bym pewnie nie siedziała na pudlu;)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:17
super show i nie wyciągają kasy na sms jak w innych... a gdy ktos wygra to kase oddaje na cele charytatywne, a nie bije się o "złote gacie" jak w tańcu z gwiazdami, gdzie tylko romanse, i wyścig o pieniądze...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.03.2014 17:18
przezasdzila z solarium ale cycka ma ****** by ja
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:18
Byłam na nagraniu tego programu. Co prawda nie na tym odcinku, tylko na drugim, ale śpiewają na żywo, naprawdę.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:20
haha świetny program, skrzynecka jest super i śpiewała identycznie jak tina turner. wal się orzechu
Odpowiedz
1 0
zgłoś
DJ BOBO 14.03.2014 17:21
Po prostu REWELACJA oglądałem to w tv ,jest ZAJE...FAJNA,no a Artur Orzech no cóż dziennikarz z takim doświadczeniem i nie słyszy...nie widzi...powinien odszczekać ale głosem "JAJNIKA" albo"BULGOTA"albo takiego malego bialego "PUDELKA" ha ha
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:21
Orzechowskiemu w takim razie słoń na ucho nadepnął - ja słyszę, że to nie Tina
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:21
wyglada swietnie!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:23
gość: Byłam na nagraniu tego programu. Co prawda nie na tym odcinku, tylko na drugim, ale śpiewają na żywo, naprawdę.
na jakim nagraniu jak to program na żywo?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:24
Najlepsza kreacja tego wieczoru. Teraz dopiero zobaczyłam ,że Pani Kasia potrafi śpiewac. W drugim odcinku ze spotów widać ,że radzi sobie znakomicie .Mam dosyć złośliwości ze strony celebryta kontra celebryta. Program jest dla Nas:)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:24
Super:))))
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:25
Było nieźle!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Karolina 14.03.2014 17:25
z całym szacunkiem dla tego pana,ale to totalny kretyn.kasiu byłaś the best.uwielbiam cie i już sama nie wiem ile razy słuchałam twijego wykonania tej piosenki.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
a 14.03.2014 17:26
Skrzynecka pieknie to odegrala ,ale Wlodara okropnie jak tirowka !!!!....
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:27
swietna,naprawde byla swietna
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:27
Pudel masz spóźniony zapłon ;)) A tak po za tym Pani Katarzyna Skrzynecka doskonale sobie poradziła w tej roli, i wyszło,jej to świetnie oraz jest podobna do Pani Tiny Turner.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:28
I TAK NAJLEPSZA JEST A.ZAJĄC
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 14.03.2014 17:28
Byla naprawde super glos i ruchy ten kto zna tworczosc Tiny ten to doceni a ci nie znaja nie maja bladego pojecia ile pracy musiala wlozyc aby dac taki show.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:28
Kasia Skrzynecka byla najlepsza - Orzech jak taki swietny to niech sam wystapi,a nie krytykuje-tak jest prosciej prawda !
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.03.2014 17:29
Skrzynecka jest super
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gość 14.03.2014 17:30
Uwazam, ze byla swietna. Pudel tym czepianiem sie robi sie nuuuuudny.
Odpowiedz