Niedziela 16.03.2014

Steczkowska: "Ty jesteś GWIAZDĄ"

The Voice of Poland Justyna Steczkowska Mateusz Ziółko Maria Sadowska Baron Tomson Marek Piekarczyk

Steczkowska:

Trzeci odcinek The Voice of Poland okazał się wyjątkowo emocjonujący I jury bardzo starało się podkręcać atmosferę. Czy nie za bardzo? Pierwsza na scenie pojawiła się 17-latka, Małgorzata Priebe, która zaśpiewała The Time is Now zespołu Moloko. Wokal dziewczyny zachwycił wszystkich poza Justyną Steczkowską. Wokalistka zdecydowała się przyłączyć do grupy Sadowskiej.

Kolejna wystąpiła Monika Kręt, która postanowiła zaprezentować swoją interpretację Imagine Dragons Radioactive. Wszyscy jurorzy pragnęli ją mieć w swojej drużynie, ale piosenkarka zdecydowała się współpracować z chłopakami z Afromental. Zmianę klimatu zaproponował Damian Bartosiewicz, który wykonał piosenkę Wish You Where Here, zespołu Pink Floyd. Rockowy kawałek przypadł do gustu Markowi Piekarczykowi. Sensacje wzbudził natomiast głos Moniki Pilarczyk, który zaśpiewał hit Bon Joviego. Wszyscy jurorzy byli zachwyceni i zaczęła się rywalizacja o początkująca piosenkarkę.

Ty w biurze tą energią to musisz rządzić. Ty jesteś gwiazdą, musisz zapomnieć o tym biurze – skomentowała jej występ Steczkowska.

Jednak to Piekarczyk przekonał Monikę do swojej drużyny. Angelika Kot nie miała aż takiego powodzenia. Po jej występie odwróciła się jedynie Maria Sadowska. Podobna sytuacja zaistniała w przypadku Elki Nagel, która nie przypadła do gustu jedynie Tomsonowi i Baronowi. Wokalistka wysłuchała długiego peanu z kilkoma uwagami z ust Steczkowskiej:

Ja się odwróciłam, bo masz niesamowicie oryginalny głos. Skrzeczysz naprawdę mocno. To jest twoja siła, ale robisz to za mocno. Jak trafisz do mojej drużyny to to ściągniemy. Jeśli chodzi o krzyczące piosenki, jesteś świetna. Ale nie wiem czy będziesz potrafiła mnie wzruszyć. Dlatego zapraszam Cię do mojej drużyny.

Kolejna w show pojawiła się Klaudia Trzepizur. Brawurowy występ bardzo spodobał się chłopakom z Afromental. O wyjątkowy głos wzbogaciła się grupa Steczkowskiej, która odwróciła się w trakcie występu Gabrieli Panasiuk. Odcinek miał wyjątkowo wysokim poziom i również Michał Szyc miał szczęście - jego interpretacja Summertime Janis Joplin bardzo spodobała się Thomsonowi i Baronowi. Podobnie Maja Gawłowska przeszła do kolejnego etapu show i nad jej głosem będzie pracować Steczkowska.

W trzecim odcinku pojawił się także Michał Ruda, który występuje w show Jaka to melodia. Piosenkarz nie jest amatorem, ale dostał szanse od Sadowskiej.

Steczkowska: Steczkowska:

 

Komentarze (170)

Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 16.03.2014 12:21
Rudaś nie Ruda! A jury świetne - nikogo nie obrażają i są b. sympatyczni.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 16.03.2014 12:41
Justyna jest super szkoda ,że Patrycja zrezygnowała
Odpowiedz
2 0
zgłoś
jaaa 16.03.2014 12:46
Nie Michał Ruda tylko Rudaś, poza tym ani słowa o Vitalim, który zaśpiewał Bałkanice
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.03.2014 13:02
W trzecim odcinku pojawił się także MICHAŁ RUDAŚ ! nie Ruda a Rudaś !
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 16.03.2014 13:11
Nie trawię tego programu,więc go nie oglądam .Ale wkurzają mnie na maksa ciągłe reklamy i urywki tego programu.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.03.2014 13:22
Nie Ruda tylko Rudaś...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 16.03.2014 13:25
Michał Rudaś a nie Ruda, hehe redakcja ...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 16.03.2014 13:25
Nie wiem nie oglądam! ale jaka z niej gwiazda???
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 16.03.2014 13:39
Przestaję oglądać - kiepscy jurorzy. Michał Rudaś śpiewa od każdego z nich o niebo lepiej, a o mały włos nie przeszedłby dalej - to wstyd dla tych co się nie odwrócili.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 16.03.2014 13:44
Lepsze głosy są w The Voice of Poland niż u konkurencji.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.03.2014 13:57
-Michał RUDAŚ - "Summertime" śpiewała Maja Gawłowska, a nie Szyc
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.03.2014 14:11
Uwielbiam ten program.
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 16.03.2014 14:13
Świetni prowadzący,kompetentni bez zadęcia oglądam każdy odcinek.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 16.03.2014 14:22
Trzepizur była już w Must be the music , dno -.-
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 16.03.2014 14:23
p.Steczkowska...bardzo panią polubiła......w tym programie ukazała pani rąbek swojej osobowości która mile nie zaskoczyła....jest pani piękną kobietą ale i uduchowioną ......wszystkiego najlepszego/////
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 16.03.2014 15:04
jury fajne Justyna lepsza od Edzi
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 16.03.2014 15:05
jak nielubialam tego programu tak teraz nie mogę doczekac kolejnego odcinka dzięki jury
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 16.03.2014 15:16
gość: pudel to dno
Ale już nie potrafisz żyć bez niego!!!!!
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 16.03.2014 16:03
w porównaniu do poprzednich edycji marny poziom uczestników i trenerów też, mam nadzieję, że na tej edycji poprzestaną
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.03.2014 16:35
Tomson i Baron nie odwrócili się bo chcieli dać współproacować dla innych z Elką a nie , że nie przypadła im do gustu. Słuchajcie uważnie jak oglądacie a nie piszecie nie prawde.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.03.2014 16:43
Z Michała Rudasia zrobili Rudego.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.03.2014 16:46
"głos Moniki Pilarczyk,który zaśpiewał hit Bon Joviego".Czy tu chodzi o wokalistkę czy o ten jej głos.?Rodzaj męski ta Monika?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.03.2014 17:02
Miley Cyrus w The Voice of Poland - widzieliście? :O
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.03.2014 17:04
Sara: Sadowska zachowuje sie jak stara nastolatka!!! zamiasty wychodzic na stol niech produceni powiesza ja na linie pod sufitem wowczas bedzie robila rozne wygibusy. Ochyda , coraz krotsze spodnice co przez takie zachowanie chce osiagnac? nic poza pokazaniem wysychania jej rozumu.
"Ochyda" analfabetka.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 16.03.2014 17:14
Jury teatralne do mdłości, uczestnicy w większości to znajomki
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 16.03.2014 17:37
najlepsza edycja i dobrze ze edyte w**********i
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 16.03.2014 17:50
pudel jest niedoinformowany - ta mala nagel przypadla do gustu afromentalom, tyle, ze pracowali z nia juz wczesniej przy okazji innego programu, wiec chcieli dac szanse innym jurorom, pudel klamie , jest to fakt niezbity i dowody mozna przeczytac kazdego dnia
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.03.2014 17:56
szyc nie spiewal summertime! rudaś a nie ruda , co za debile w tym pudlu pracuja ???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.03.2014 18:20
Michał Rudaś jak już.
Odpowiedz