Poniedziałek 17.03.2014

"Młodzieżowa" Kożuchowska w cętki i serduszka! (ZDJĘCIA)

Małgorzata Kożuchowska

Agencja FORUM

Małgorzata Kożuchowska w ciąży zrezygnowała na razie jedynie z podróży samolotem. Dlatego musiała znaleźć zastępstwo na występy ze swoim spektaklem dla amerykańskiej Polonii. W kraju pracuje jednak jak dawniej.

W sobotę pojawiła się w centrum handlowym w Krakowie, gdzie poprowadziła pokaz mody w jednym z butików. Fotoreporterom pozowała w baseballówce w panterkę, spódnicy oraz botkach w serduszka.

Jak wypadła?

Agencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUM

Komentarze (403)

Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 17.03.2014 23:59
Od botoxu wyostrzyły się jej rysy- jak u Hanny Bakuły
Odpowiedz
4 0
zgłoś
Ewa 18.03.2014 00:26
Wygląda jak 50-latka w stroju klauna.
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 18.03.2014 00:31
Powieki jej opadają i jedną brew na wyżej. Dziwne.
Odpowiedz
6 0
zgłoś
gość 18.03.2014 00:37
niestety , różne cuda można zrobic z twarzą ale skóra wokół oczu zdradza wiek! i całe to odmładzanie na siłe goooooooooowno warte. to tylko nabijanie kasy tym "lekarzom" którym nasz kraj dał darmowe wykształcenie a ludzi leczyc nie ma kto bo oni zajęli się wstrzykiwaniem jadów i kwasów głupim i pustym gwiazdeczkom!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 18.03.2014 00:44
buty słodkie !
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 18.03.2014 00:50
Jak to mowia - z tylu liceum......
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 18.03.2014 02:41
z przyjemnoscia ogladam Malgosie a tu wyglada swietnia
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 18.03.2014 03:04
Kobieto! Tobie faktycznie coś " rzuciło się " na mózg. Ty może myślisz, że masz nadal 20 lat?
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 18.03.2014 03:07
gość: Od botoxu wyostrzyły się jej rysy- jak u Hanny Bakuły
Bo botoks radykalnie zmienia rysy twarzy, o czym żaden chirurg estetyczny nigdy nawet nie piśnie słowa
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 18.03.2014 03:10
gość: Nigdy nie była ładną kobietą,za to kasę w siebie pompuje niebotycznie,cóż jak Pan Bóg postąpil urody?
Wyjątkowo egoistyczna i pusta kobieta, czego dowodem ciąża w wieku 43 lat, ludzie!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 18.03.2014 03:28
gość: uuuuu cos botoksik pścił - powieka opada - trzeba poprawic :p. ale czy jad kiełbasiany w ciąży jest wskazany? czy tez pani Doskonała będzie musiała paradowac z takim defektem przez kilka miesięcy?
No cóż, jadzik w ciąży nie wskazany, właściwie, to praktycznie żadna ingerencja chemiczna nie wskazana i co miss Kożuchowska zrobi? Zobaczymy
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 18.03.2014 03:30
Wygląda już jak Bakuła ale tamta ma z 70 lat
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 18.03.2014 06:35
A taka w ciazy jest , pracowac nie moze , ale chalturzyc i na sciankach to moze , ciekawe kto jej wystawia zwolnienienia lekarskie , no chyba ze zwolnila sie z pracy
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 18.03.2014 06:37
dupa siwieje , glowa szaleje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.03.2014 06:52
te buty kosztowały tyle ze was nie stac. burberry
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 18.03.2014 07:06
Wszystko ok oprócz butów. Nie pasuja do tego stroju.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
waw 18.03.2014 07:32
Gocha!przegiełaś!! Jacyków i horodyńska ciebie ubrali czy zaczęłaś jarać trawę
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 18.03.2014 07:53
SSSSUPER BABKA!!!!!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Karusia 18.03.2014 08:24
Wygląda jak zwykle drętwo!!! Poza tym co na początku ciąży robi lakier na paznokciach i blond farba na włosach, najgorszy skłąd chemiczny z możliwych. Pani Kożuchowska pewnie myśli co włosy i paznokcie mają do ciąży??
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 18.03.2014 08:43
buty tragedia
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 18.03.2014 08:47
te buty sa paskudne
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 18.03.2014 09:05
przeciez ta kobieta ma 42 lata ?? tak ?? jest w ciazy ?? i dotego sie odmladza strojem ?? sory ale zenada nie kaze jej nosic babcinych garsonek ale sory jakby moja matka sie tak ubierala bylo by mi wstyd
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 18.03.2014 09:07
sory, ale jakoś tak nie bardzo. wygląda jak Hanna Bakuła
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 18.03.2014 09:09
Bakuła??????????
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 18.03.2014 09:23
Juz mocno dojrzała,a kreuje sie na nastolatke. Mini w tym wieku owszem moze być ,ale jako wąska kiecka, anie rozkloszowana jak w przedszkolu.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 18.03.2014 09:24
Figura owszem,ale twarz juz niemłoda. Ubiór żałosny. Po prostu wyglada śmiesznie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 18.03.2014 09:30
gość: swietne botki!
Brzydkie!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 18.03.2014 09:31
gość: przeciez ta kobieta ma 42 lata ?? tak ?? jest w ciazy ?? i dotego sie odmladza strojem ?? sory ale zenada nie kaze jej nosic babcinych garsonek ale sory jakby moja matka sie tak ubierala bylo by mi wstyd
Zgadzam sie w 100 %
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 18.03.2014 09:35
Pewniaki na sprawdzian szóstoklasisty: sqlmedia.pl
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 18.03.2014 10:35
Wygląda ohydnie.