Czwartek 20.03.2014

Ania Dąbrowska ŚPIEWA ZA DODĘ?!

Doda Dorota Rabczewska Anna Dąbrowska Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska ŚPIEWA ZA DODĘ?!

Długo zapowiadany najnowszy singiel Dody ujrzał w końcu światło dzienne. Utwór High Life powstał we współpracy z Anią Dąbrowską, która skomponowała do niego muzykę. Jak donosi Fakt, na tym jej praca się nie skończyła. Utwór okazał się dla Rabczewskiej za trudny, więc Ania musiała ją wyręczyć także w śpiewaniu...

Niektóre partie wokalne w piosence śpiewa Dąbrowska - informuje tabloid. Dlaczego celebrytka nie zdecydowała się zaśpiewać samodzielnie? Ponoć nie potrafiła. Jak donosi nam osoba związana z produkcją High Life, Doda z trudem wyciągała dłuższe dźwięki, więc postanowiono ją wspomóc bardziej utalentowaną dublerką.

Zapytany o to wprost rzecznik prasowy Rabczewskiej, bagatelizuje sprawę, jednak daje się zauważyć, że trochę omija temat.

Ania Dąbrowska śpiewa z Dodą w chórkach - wyjaśnia Piotr Wróbel. Jest autorką muzyki, więc Doda była zachwycona, że postanowiła zaśpiewać z nią w jednym fragmencie piosenki. Natomiast używając słowa "dublerka" mamy na myśli osobę zastępującą aktora w trudnych scenach? Takowych w teledysku do High Life nie było i Dodę można oglądać w całej okazałości m.in. na plaży.

Przypomnijmy wywołującą spór piosenkę. Jak sądzicie, Dorota faktycznie potrzebowała pomocy?

Ania Dąbrowska ŚPIEWA ZA DODĘ?!Ania Dąbrowska ŚPIEWA ZA DODĘ?!

Komentarze (604)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 604
Odpowiedz zgłoś
gość 20.03.2014 09:11
HL: Doda się skończyła
zanim się zaczęła
Odpowiedz
42 45
zgłoś
gość 20.03.2014 09:11
No tak, w tym kraju nie ma już na kim się wzorować... ? Niech cycki i tyłek też więc pokaże...
Odpowiedz zgłoś
gość 20.03.2014 09:11
Słyszałam Dodę na żywo jeszcze w czasach gdy nie była taka znana i dobrze śpiewa :) Nie przesadzajmy.
Odpowiedz zgłoś
gość 20.03.2014 09:11
ale TRANS Dodzia
Odpowiedz zgłoś
gość 20.03.2014 09:12
przecież od dawna wiadomo że to głąb który nic nie potrafi poza wypinaniem d**y i sztucznych cycków
Odpowiedz
69 30
zgłoś
gość 20.03.2014 09:12
wisi mi to na prawde.mamy wiosne!!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 20.03.2014 09:12
Super ANIA.
Odpowiedz zgłoś
gość 20.03.2014 09:12
nie wierzę, że Dąbrowska zniżyłaby się do poziomu śpiewania dla tego pustaka ;o
Odpowiedz zgłoś
gość 20.03.2014 09:12
Doda oszczędź sobie wstydu. Miałaś wyjechać z kraju, co tu jeszcze robisz ? Nigdzie Cię nie chcą ?
Odpowiedz
57 64
zgłoś
gość 20.03.2014 09:12
nie chce mi sie w to wierzyc
Odpowiedz
69 20
zgłoś
gość 20.03.2014 09:13
Dorota, co za żal
Odpowiedz
74 77
zgłoś
gość 20.03.2014 09:13
o rany ale Ania okropnie wyglada :(
Odpowiedz
59 19
zgłoś
gość 20.03.2014 09:13
królowo pełna miłości - pół kilo schabu, ale bez kości
Odpowiedz
69 32
zgłoś
gość 20.03.2014 09:14
wpada w ucho, aż wstyd
Odpowiedz
23 19
zgłoś
gość 20.03.2014 09:14
pudel, gdzie mój wpis z pytaniem, czy antek i xfaktor to jeden syf - przez samego pudla wstawiany ???
Odpowiedz
67 22
zgłoś
lili 20.03.2014 09:15
Oj doda , juz po tobie . Twoj czas minal no coz ...
Odpowiedz
56 22
zgłoś
Gość 20.03.2014 09:15
Doda ty beztalencie jedno! Idz w buraki marchew plewic
Odpowiedz zgłoś
gość 20.03.2014 09:16
BOZE JA NAPRAWDE TAM SLYSZE DABROWSKA
Odpowiedz
48 12
zgłoś
gość 20.03.2014 09:17
sie Dodunia wypaliła ....
Odpowiedz
32 30
zgłoś
gość 20.03.2014 09:17
tekst całkiem całkiem
Odpowiedz
73 45
zgłoś
gość 20.03.2014 09:17
eee chyba trochę przesadzacie z tymi podejrzeniami, refren jest dośc prosty i nie ma tam długich dzwięków. Głos Ani dodaje ładnej łagodnej barwy i słychac, że to piosenka w stylu Dąbrowskiej. Nie jestem fanka Dody ale ta współpraca chyba była dobrym pomysłem.
Odpowiedz
64 14
zgłoś
gość 20.03.2014 09:18
wszystko sztuczne...nawet głos nie jej
Odpowiedz
48 13
zgłoś
Ja tzn Kasia 20.03.2014 09:19
PV: niech się za nią puka też
Z kim? Przecież Dody już nikt nie chce. Przechodzony towar :-)
Odpowiedz
3 36
zgłoś
gość 20.03.2014 09:19
Doda CD Player - chciałbym mieć ...
Odpowiedz
54 12
zgłoś
gość 20.03.2014 09:19
DODA przepros Steczkowska
Odpowiedz
33 11
zgłoś
gość 20.03.2014 09:20
disco polo powinna spiewac a tam duzo duzo wiecej zarobilaby kasy !-duda przemysl to ,bo to niby spiewanie to szajs ,a w disco polo mozna byle jak spiewac i zarabiac mnostwo siana !
Odpowiedz
60 6
zgłoś
Gość 20.03.2014 09:20
Aniu, dlaczego rozmieniasz się na drobne współpracując z kimś takim?! No tak, jedyna dobra piosenka Dody to dzieło Dąbrowskiej.
Odpowiedz
37 6
zgłoś
gość 20.03.2014 09:20
Cycki może sobie dorobić a głosu nie :) pustak malowany
Odpowiedz
23 4
zgłoś
gość 20.03.2014 09:20
A co ma okazałość Dody na plaży do śpiewania ???? Śmiechu warte !!!!!!!!!!!!
Odpowiedz