Poniedziałek 24.03.2014

Steczkowska rozpacza PO ŚMIERCI FANKI!

Justyna Steczkowska Kasia Markiewicz Katarzyna Markiewicz Voice of Poland

Steczkowska rozpacza PO ŚMIERCI FANKI!

Wczoraj po południu zmarła 38-letnia Kasia Markiewicz, uczestniczka The Voice of Poland. Kobieta zachwyciła swoim występem Justynę Steczkowską, która zaprosiła ją do swojej drużyny. Za sukcesem Kasi stała jednak smutna historia: od lat chorowała na raka szyjki macicy. Wczoraj przegrała walkę z chorobą.

Wiadomość o śmierci młodej wokalistki zasmuciła jurorów The Voice. W szczególności poruszona była Justyna Steczkowska, która na swoim Facebooku napisała, że podziwiała Kasię:

Podziwiałam ją za to, że pomimo bólu, przyszła do programu, żeby pokazać nam, że warto walczyć o swoje marzenia, nie zapominać o sobie na co dzień...

Telwizja Polska już zapowiedziała, że zorganizuje specjalny koncert poświęcony osobom takim jak Markiewicz. W wydarzeniu mają wziąć udział uczestnicy i trenerzy z The Voice of Poland:

Podczas koncertu postaramy się stworzyć nastrój refleksji i zadumy nad problemem, który dotyczy większości z nas bezpośrednio, bądź dotyka kręgu najbliższej rodziny lub przyjaciół – czytamy w komunikacie TVP. Sam koncert rozpocznie trenerka Kasi Markiewicz, Justyna Steczkowska. Piosenki zostaną przeplecione wypowiedziami wokalistów, trenerów oraz przyjaciół i rodziny Kasi Markiewicz.

Posłuchajcie, jak śpiewała:


http://wolnapolska2.wrzuta.pl/film/7SJbDk39Wv4/

Steczkowska rozpacza PO ŚMIERCI FANKI!Steczkowska rozpacza PO ŚMIERCI FANKI!Steczkowska rozpacza PO ŚMIERCI FANKI!Steczkowska rozpacza PO ŚMIERCI FANKI!

 

Komentarze (503)

Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 25.03.2014 00:25
gość: no i zdechla no i co z tego jeja ludzie ale oczywiscie program musi sie wypromowac na tym bo ogladalnosc malutka i wciaz maleje wiec trzeba sie ratowac wszystkim to jest czysta kalkulacja ich; mowie jak jest
zdechnąć,to możesz co najwyżej ty i twój pies,idioto!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Dawid Köln 25.03.2014 00:25
Kasiu jesteś Wielka! Zaraz sie za ciebie pomodle! Żegnaj
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 25.03.2014 00:27
gość: no i bywa nie pierwsza nie ostatnia - i to nie jest temat na zawszonego kundla - kto ma w doopie to ze jakas gruba zaliczyla zgona i to nie temat na pudla lapa w gore
polecam ci człowieku dobrego psychiatre
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 25.03.2014 00:28
gość: no i zdechla no i co z tego jeja ludzie ale oczywiscie program musi sie wypromowac na tym bo ogladalnosc malutka i wciaz maleje wiec trzeba sie ratowac wszystkim to jest czysta kalkulacja ich; mowie jak jest
Co z Ciebie za potwór???.... bo ja o moim kocie mówię, że umarł. A Ty, brak mi słów...........
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 25.03.2014 00:30
gość:
gość: no i zdechla no i co z tego jeja ludzie ale oczywiscie program musi sie wypromowac na tym bo ogladalnosc malutka i wciaz maleje wiec trzeba sie ratowac wszystkim to jest czysta kalkulacja ich; mowie jak jest
zdechnąć,to możesz co najwyżej ty i twój pies,idioto!
........sorki ale pies też umiera.
Odpowiedz
5 0
zgłoś
Gość 25.03.2014 00:35
gość: no i zdechla no i co z tego jeja ludzie ale oczywiscie program musi sie wypromowac na tym bo ogladalnosc malutka i wciaz maleje wiec trzeba sie ratowac wszystkim to jest czysta kalkulacja ich; mowie jak jest
Sam zdechniesz
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 25.03.2014 00:35
gość: no i zdechla no i co z tego jeja ludzie ale oczywiscie program musi sie wypromowac na tym bo ogladalnosc malutka i wciaz maleje wiec trzeba sie ratowac wszystkim to jest czysta kalkulacja ich; mowie jak jest
musisz być kompletnym głupcem mówiąc o człowieku, że "zdechł" bardzo Ci współczuje tego poziomu inteligencji... a gdyby to przytrafiło się komuś z twojej rodzinie? nie doceniłbyś/aś takiego gestu? nie życzę Ci źle, ale myślę że jeszcze życie postawi Cię nie raz w tak trudnej sytuacji w jakiej jest rodzina Pani Kasi. Ciekawe jakie wtedy będą twoje reakcje na to co się dzieje.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 25.03.2014 00:39
gość: no i zdechla no i co z tego jeja ludzie ale oczywiscie program musi sie wypromowac na tym bo ogladalnosc malutka i wciaz maleje wiec trzeba sie ratowac wszystkim to jest czysta kalkulacja ich; mowie jak jest
ty debilu p*****lniety czlowiek nie zdycha trzeba miec szasunek do zmarlych pajacu ty dwunogij
Odpowiedz
7 0
zgłoś
fafi 25.03.2014 00:48
ludzie skąd was tyle zawiści? wypromować czy też nie wypromować, dlaczego wypisujecie takie słowa? weź jeden z drugim czy z drugą spotkaj sie z jej synem i powiedz mu w twarz a nie wypisuj tu głupot! zdycha zwierze a nie człowiek! jak twoja matka umrze to co powiesz też że zdechła? ludzie na miłość boską życie jest tak krótkie i kruche a wy jad wbijać tylko umiecie a sami w zyciu nic nie osiągniecie, wyrazy współczucia dla rodziny i syna Konrada
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.03.2014 00:48
gość: no i zdechla no i co z tego jeja ludzie ale oczywiscie program musi sie wypromowac na tym bo ogladalnosc malutka i wciaz maleje wiec trzeba sie ratowac wszystkim to jest czysta kalkulacja ich; mowie jak jest
ty pierzony ignorancie ludzie umieraja a jezeli w twojej rodzinie zdychaja to zycze milych zdechniec
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.03.2014 00:54
gość: no i zdechla no i co z tego jeja ludzie ale oczywiscie program musi sie wypromowac na tym bo ogladalnosc malutka i wciaz maleje wiec trzeba sie ratowac wszystkim to jest czysta kalkulacja ich; mowie jak jest
padla itrutien
Odpowiedz
2 0
zgłoś
poirytowana 25.03.2014 00:55
Nie rozumiem dlaczego jest tak dużo negatywnych komentarzy, pełnych zawiści i nienawiści :( Może się nie podobać jej śpiew ale jak mozna dac "łapę w dół" za komentarz "życie jest tak kruche" albo "to smutne". Czy niektórzy naprawdę nigdy nie mieli styczności z chorobą i ludzkim cierpieniem? Ona wiedziała, że umierała i spełniała swoje marzenia. Co innego jej została? Może i nie zaspiewała najlepiej ale zrobiła to dla siebie....odważyła się!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gość 25.03.2014 00:55
czy wam juz do końca mózgi wyzarlo? umarł człowiek i nieważne czy promocja czy nie kultury odrobinę!!! szacunku psia mać!! wychodzi z was zwykłe chamstwo i prostactwo!! kim wy jestescie zeby oceniać innych? no kim? napinacze w kapciach przed kompem bez perspektyw którzy jadą po innych zeby się dowartosciowac. jestescie zalosni i wstyd mi za was
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.03.2014 00:56
gość: Wiecie może szanowni państwo po ilu tygodniach ciało w trumnie rozkłada się i zjadają je robaki? W ogóle skąd się biorą te robaki? Z zewnątrz, czy jakby tworzą się w zgniłym ciele? I proszę nie psioczyć na mnie, normalne pytanie...
odpowiedz na to pytanie i jeszcze inne znajdziesz w ksiazce pt".trupia farma" ktora napisal swiatowej slawy antropolog.polecam napewno dostepna w polskich ksiegarniach
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 25.03.2014 00:57
gość: no i zdechla no i co z tego jeja ludzie ale oczywiscie program musi sie wypromowac na tym bo ogladalnosc malutka i wciaz maleje wiec trzeba sie ratowac wszystkim to jest czysta kalkulacja ich; mowie jak jest
Fakt program promuje jak i gwiazdy na tym temacie. Ale czy Wy kur** nie potraficie uszanować zmarłej osoby i pokazywać jakim to dnem jestescie uzywajac takich a nie innych slow? ,, zdechła''
Odpowiedz
1 1
zgłoś
kara 25.03.2014 01:01
gość: no i zdechla no i co z tego jeja ludzie ale oczywiscie program musi sie wypromowac na tym bo ogladalnosc malutka i wciaz maleje wiec trzeba sie ratowac wszystkim to jest czysta kalkulacja ich; mowie jak jest
oczywiście, media aby czekają na wzruszające historie ale kobieta chciała zaśpiewać i spełniła swoje marzenie. Pisząc o człowieku "no zdechła i co z tego" nie wiem czym trzeba być. Nie znam Cię ale ale mam nadzieję, że kiedyś ktoś powie tak o Tobie, ciekawe co na to twoi bliscy o ile ich masz.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 25.03.2014 01:05
ludzie niemacie sercc cwele zamniast wspolczuc to kpiny wstyd wielcy a durni
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.03.2014 01:20
gość: no i zdechla no i co z tego jeja ludzie ale oczywiscie program musi sie wypromowac na tym bo ogladalnosc malutka i wciaz maleje wiec trzeba sie ratowac wszystkim to jest czysta kalkulacja ich; mowie jak jest
Podly gnoju, podle ludziska, wy tez zdechniecie , nie znacie i dni i godziny.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.03.2014 01:23
gość:
gość: no i zdechla no i co z tego jeja ludzie ale oczywiscie program musi sie wypromowac na tym bo ogladalnosc malutka i wciaz maleje wiec trzeba sie ratowac wszystkim to jest czysta kalkulacja ich; mowie jak jest
zdechnąć,to możesz co najwyżej ty i twój pies,idioto!
w naszym poje...m jezyku o zwierzaetach moiw sie ze zdechly, w kazdym innym, i ludzie i zwierzeta umieraja. Troche szacunku debile
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 25.03.2014 01:27
co to za spam znowu te pierwsze komentarze??????? Pudel ogarnij to s****wo bo sie szmacisz jako portal
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.03.2014 01:33
Te wszystkie pierwsze na topie wpisy i ich lajki swiadcza iilu psychopatow mamy w Polsce
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.03.2014 01:43
gość: kto te pierwsze komentarze postawił tak wysoko!!!!
To już jest naprawdę przegięcie. Usuńcie te topy, proszę,/
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 25.03.2014 01:45
Miliony ludzi co dzień umierają i co w tym dziwnego. Pierniczenie i tyle
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Ania 25.03.2014 01:45
Żeby nigdy więcej , nikt nie napisał - ZDECHŁA !!!!! Wstyd mi za rodaków !!!!! Ja płacze chodź jej nie znałam bo to tragedia gdy ktoś odchodzi , tym bardziej młody .
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 25.03.2014 01:48
Wstrętne manipulacje w komentarzach, pudel wstydź się!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Ania 25.03.2014 01:49
Żeby nigdy więcej , nikt nie napisał - ZDECHŁA !!!!! Wstyd mi za rodaków !!!!! Ja płacze chodź jej nie znałam bo to tragedia gdy ktoś odchodzi , tym bardziej młody .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Tao 25.03.2014 01:53
Tak rozpacza że warto by na tym forsę zrobić
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Wojcik 25.03.2014 01:54
Pięknie zaśpiewała i wielkie dzięki dla Justyny steczkowskiej
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Ania 25.03.2014 02:00
Wypad tao !!!!! Powieś sie . Za tobą nikt nie zapłacze !!!!!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gosia 25.03.2014 02:01
Pudlu nie masz sumienia i wstydu!!! wypisujecie i podbijacie specjalnie te okropne komentarze, bo wam tvn płaci i zrobicie wszystko, żeby oczernić VOP, tylko że umarła kobieta i takie działania są tu bez sensu i tym bardziej bez szacunku dla człowieka.