Wtorek 25.03.2014

"Twoja twarz brzmi znajomo" ogląda 3 MILIONY WIDZÓW!

Twoja twarz brzmi znajomo Katarzyna Skrzynecka Paulla Agnieszka Włodarczyk Julia Pietrucha

Wygląda na to, że w tym sezonie Polsatowi udało się wreszcie kupić formaty, które okażą się murowanymi hitami. TVN-owi, który nie spieszył się, by emitować kolejną edycję Tańca z gwiazdami, podebrano program. Teraz co tydzień śledzi go rekordowa widownia.

Piątkowy odcinek show oglądało ponad 3,7 miliona widzów. Polsat wygrywa z wszystkimi stacjami w tym czasie antenowym.

Największe jednak zaskoczeniem tej wiosny to Twoja twarz brzmi znajomo. Pierwszy odcinek programu obejrzało 2,8 miliona widzów, czego mogą Polsatowi pozazdrościć inne stacje. Oglądalność trzeciego, sobotniego odcinka przekroczyła 3 miliony widzów. Reszta stacji pozostała daleko w tyle.

Wszystko dzięki niezapomnianym minom pomalowanej na czarno Skrzyneckiej?


http://pudelek.wrzuta.pl/film/1xdA5dx7llB/


http://pudelek.wrzuta.pl/film/3pTlqvyxyyb/

Komentarze (375)

Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 25.03.2014 23:42
Totoszko najlepszy! :)
Odpowiedz
3 3
zgłoś
evi 25.03.2014 23:48
Dobry program, sama nie wierzę, że znowu oglądam POLSAT.
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 26.03.2014 00:08
Skrzynecka jest THE BEST !! Włodarczyk marna jest .
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.03.2014 00:38
gość: dla mnie to jest smieszne:D ogladam :D
i dlatego też piszą równie poprawnie jak TY
Odpowiedz
3 1
zgłoś
Gość 26.03.2014 00:57
Śwetny program. Bil..i Pie..faktycznie b.slabi,ale za to Skrzynecka: mistrzostwo śwata i ogromny szacun
Odpowiedz
0 4
zgłoś
gość 26.03.2014 01:00
gość: Skrzynecka jest THE BEST !! Włodarczyk marna jest .
Włodarczyk jest na drugim miejscu - więc pora pozbyc sie uprzedzeń i klepania stale to samo :-)
Odpowiedz
0 5
zgłoś
gość 26.03.2014 01:04
gość:
gość:
gość: Agnieszka Włodarczyk jest beznadziejna, nie wiem za co dostała tyle punktów w ostatnim odcinku. Jej wykonanie i oprawa muzyczna Szalonej, było bardzo słabe !!!!!!!!
właśnie ,żę była super a poprzednio jeszcze lepiej
Aga jest świetna
Agnieszka jest na drugim miejscu!!! inni wypadli gorzej
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 26.03.2014 02:43
ten program juz sam w sobie jest beznadziejny, jakies jarmarczne widowisko z plejada koszmarnych dziwologów udajacych kogos kim nie sa i nigdy nie beda! co innego taki program w wykonaniu dzieci, ale to? okropna tandeta i kicz
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 26.03.2014 02:54
gość: bo to naprawdę fajny program. nikt nie żebrze o smsy ani nie opowiada ckliwych historii o odnalezionej kobiecości.
tylko kilku napalonych zboków na prawie goła doope włodary, opowiada nam wszystkim jak sie bardzo podniecili - nie ogladam juz tego chłamu i kiczu
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 26.03.2014 04:08
No i docenią może w Polsce polskie dobre DQ
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 26.03.2014 05:35
Oglądam ale jak jest Wodara to wyłanczam
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Ada 26.03.2014 08:02
Program świetny ! Kasia Skrzynecka ,Pietr********..i pewien tancerz /nic nie ujmując reszcie/..
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 26.03.2014 09:38
Gość: Bo to świetny program!
cholera, czy nikt nie widzi tego błędu językowego? jak twarz może BRZMIEĆ znajomo?? chyba obrzmieć od tej szmiry.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 26.03.2014 10:17
Jak twarz moze brzmiec...? Moze zmiencie nazwe programu na - Twoja twarz wyglada znajomo - brzmi lepiej co? A program udany !
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 26.03.2014 10:17
Świetny program. Już dawno nie było nic ciekawszego.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 26.03.2014 10:19
Ale numer, nie czytalam komentarzy , a to samo napisalam co ktos powyzej...! Brawo ktos tez zauwarzyl blad...
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 26.03.2014 13:23
gość:
gość:
gość:
gość: Agnieszka Włodarczyk jest beznadziejna, nie wiem za co dostała tyle punktów w ostatnim odcinku. Jej wykonanie i oprawa muzyczna Szalonej, było bardzo słabe !!!!!!!!
właśnie ,żę była super a poprzednio jeszcze lepiej
Aga jest świetna
Agnieszka jest na drugim miejscu!!! inni wypadli gorzej
Niezasłużenie, bo słabo wypadła. Widać ze na sile ktoś promuje ta pospolita dziewuchę bez talentu
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 26.03.2014 13:24
gość:
gość: Skrzynecka jest THE BEST !! Włodarczyk marna jest .
Włodarczyk jest na drugim miejscu - więc pora pozbyc sie uprzedzeń i klepania stale to samo :-)
nie wiem za co to drugie miejsce bo jest słaba.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 26.03.2014 13:30
Atos cały czas wpisuje peany a program slaby.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 26.03.2014 13:55
gość:
Gość: Bo to świetny program!
cholera, czy nikt nie widzi tego błędu językowego? jak twarz może BRZMIEĆ znajomo?? chyba obrzmieć od tej szmiry.
taki jest tytul oryginalu your face sounds familiar, to raz a dwa - chodzilo wlasnie o ten kontrast, matole
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 26.03.2014 13:57
gość: Oglądam ale jak jest Wodara to wyłanczam
co to znaczy "wylanczam"? może zamiast pisać komentarze na pudlu powinnaś podszkolić się z polskiego
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.03.2014 14:02
Pierwszy raz słysze o tym programie, nie widziałam go nigdy.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 26.03.2014 14:43
Lidia: Pozostałe stacje w tyle -Polsat jest stacja dla wsi ,mieszkańcy wsi od popołudnia nie robią nic tylko siedzą przed telewizorami,to dlatego maja taka oglondalnosc.
jak ty to oglondasz to tez jestes ze wsi
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 26.03.2014 16:23
Fajny program tylko po cholere wsadzili tam tego dzida Królikowskiego ,to już z nimi plaga jakaś.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 26.03.2014 17:17
ten program to jedno wielkie "G"
Odpowiedz
0 1
zgłoś
zuzia 26.03.2014 18:49
brawo kasia skrzynecka
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 26.03.2014 19:03
widocznie nareszcie mają program dla moherowych beretów...szkoda,że nie mogą powiedzieć w jakim przedziale wiekowym i z jakim wykształceniem są te miliony.....
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 26.03.2014 19:14
gość: widocznie nareszcie mają program dla moherowych beretów...szkoda,że nie mogą powiedzieć w jakim przedziale wiekowym i z jakim wykształceniem są te miliony.....
za to pudla wchodza sami profesorowie uczelni wyzszych., prawda ? wlaczajac ciebie , domniemana elite intelektualna narodu, widownia programu na pewno jest zroznicowana i pod wzgledem wieku i pod wzgledem wyksztalcenia, ale jezeli sa tam jakies babcie, to raczej maly procent, poniewaz program jest nadawany dosc pozno, wiec daruj sobie te zlosliwosci
Odpowiedz
0 0
zgłoś
zigzig 26.03.2014 19:55
skrzynecka jest dobra, pod warunkiem, ze schudnie. bo narazie , to spasielec.
Odpowiedz