Piątek 04.04.2014

Brat Dody: "MOGĄ SOBIE Z SZULIM ŁBY POURYWAĆ!"

Rafał Rabczewski Doda Dorota Rabczewska

Brat Dody:

Jak już pisaliśmy, Doda i jej przyrodni brat zerwali wieloletnią współpracę i przestali się do siebie odzywać. Rafał Rabczewski przez 7 lat pełnił obowiązki organizatora koncertów siostry. Podobno na współpracę nalegała ich mama, Wanda Rabczewska, która jest zdania, że najlepiej, jeśli wszystko zostanie w rodzinie.

Rabczewski wytrzymał z Dodą najdłużej spośród jej współpracowników. W końcu jednak, latem zeszłego roku ich drogi się rozeszły. Oficjalnym powodem były narodziny synka Rafała, dla którego dumny tata chciał mieć więcej czasu. Trudno w to jednak uwierzyć, bo zaraz po zakończeniu pracy u Dody, Rabczewski zajął się innym zespołem. Obecnie dobrze radzi sobie w branży, a ze sławną siostrą nie chce mieć już nic wspólnego.

Nie widujemy się i nie sądzę, by w najbliższym czasie coś się zmieniło - wyznał niedawno w rozmowie z Faktem.

Podobno Doda nie poznała dotąd swojego jedynego bratanka. Czyli między nią i bratem rzeczywiście musi być chłodno. Poszło pewnie, jak zwykle, o pieniądze.

Rafał ma też do Doroty żal o to, że nie zdementowała plotek o jego udziale w "aferze toaletowej" z Agnieszką Szulim. Przy okazji - zastanawialiśmy się wczoraj, czy wierzy w wersję siostry. Okazuje się, że niewiele go to obchodzi.

Co do afery z Szulim to niech sobie nawet łby pourywają, mnie to nie interesuje - mówi w dzisiejszym Fakcie.

Z kolei Doda stara się bagatelizować konflikt i słowa Rafała.

Kocham brata, nie wkręcą mnie w to! - powiedziała nam, zapytana o komentarz.

Brat pewnie też ją kocha. Na odległość.

Brat Dody: Brat Dody:

Komentarze (149)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 149
Odpowiedz
29 8
zgłoś
Doda 04.04.2014 12:01
Kolejny nowy "celebryta" jest promowany...
Odpowiedz
31 5
zgłoś
gość 04.04.2014 12:02
Doda trans brat Trans :p
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2014 12:02
Wielka żenada, brak słów, Doda nie umie już zrobić piosenki (nawet marnej) więc się ciąga za włosy z drugą, równie utalentowaną...
Odpowiedz
10 19
zgłoś
Gość 04.04.2014 12:03
Nie ma jak oddany i życzliwy braciszek:-(
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2014 12:03
DODA skończ wstydu oszczędź !
Odpowiedz
41 5
zgłoś
gość 04.04.2014 12:03
Fajna rodzinka. Absolutnie wszyscy sa super i siebie warci. Radio Ciechanow, to powinna byc ich glowna scena, a nie sie pchac na salony
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2014 12:03
Z Dodą nawet brat nie chce mieć nic wspólnego...
Odpowiedz
18 16
zgłoś
gość 04.04.2014 12:03
Lepiej by sie wziął za odchudzanie ten grubas, a nie za udawanie nowego celebryty
Odpowiedz
28 2
zgłoś
gość 04.04.2014 12:04
brat dody: "mogą sobie z szulim łby pourywać!" - w zasadzie nam to na rękę
Odpowiedz
29 2
zgłoś
Gość 04.04.2014 12:04
Nikt nie chce mieć z nią cokolwiek wspólnego. Ja tez!
Odpowiedz
34 2
zgłoś
gość 04.04.2014 12:05
Niech sobie dadzą w ryje, przecież to taki bliski zwyczaj w ich rodzinie.
Odpowiedz zgłoś
Gość 04.04.2014 12:06
Czas Dody się skończył zostało tylko jej ułomne zawodzenie. Żal... i obrzydzenie.
Odpowiedz
28 1
zgłoś
gość 04.04.2014 12:08
Biedny trans, nikt go nie chce
Odpowiedz
22 3
zgłoś
gość 04.04.2014 12:10
Ilu ona ma jeszcze tych braci? Niedługo się okaże że połowa Polski to rodzina Dody
Odpowiedz
26 2
zgłoś
gość 04.04.2014 12:10
gość: Tego brata to też zrobił ojciec zdradzając matkę ?
Nie ile pamiętam z jakiegoś wywiadu to matki dziecko ale skoro ojciec dał nazwisko to pewnie panieńskie i biologiczny ojciec się nie przyznawał ale aż strach się bać jakby to była prawda to niezła patologia i rozwiązłość w tej rodzinie wynikałoby że każde dziecko z kimś innym i i pewnie stąd te kryminalne zachowanie Dody
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2014 12:10
Czy ta " królowa silikonu i głupoty" to wam płaci , że ją wiecznie lansujecie. Kogo obchodzi czy jakaś dziołcha z Ciechanowa rozmawia czy nie rozmawia z bratem. Jak nie rozmawia to lepiej dla brata. Niech ona sobie wyje gdzieś tam na święcie buraka jeżeli uprawiający buraka tego chcą ale nie musicie o tym pisać.
Odpowiedz
24 3
zgłoś
Gość 04.04.2014 12:11
Ten jej brat wyglada na pedala, a co to za zdjecie u gory? Doda z fjutem?
Odpowiedz
26 2
zgłoś
mimi 04.04.2014 12:12
patrząc na brata rozumiem po co jej tyle operacji
Odpowiedz
30 2
zgłoś
gość 04.04.2014 12:16
Bo to chamka, pustak, źle wychowana, wulgarna dziewucha:((((((((
Odpowiedz
18 2
zgłoś
Gość 04.04.2014 12:17
ej no ale jest ten filmik jak doda miała wyjść z pudła - w stylu ze ja przywieźli z dodgaskaru i pudło nie działa. ludzie czekają a ona się drze - raaaaafaaaaaaaaaal. wiec chyba z nią jeszcze pracował przy promocji tego badziewia
Odpowiedz
29 1
zgłoś
gość 04.04.2014 12:17
Matko!!!! Ile tam jest dzieci "z nieprawego łoża" w tej rodzinie..... Co za badziewie
Odpowiedz
11 0
zgłoś
gość 04.04.2014 12:18
A to nie jest czasem syn jej matki z innego zwiazku? wtedy nie powinien sie nazywac Rabczewski!!
Odpowiedz
2 7
zgłoś
gość 04.04.2014 12:19
brat nie kochał jej tylko jej pieniądze!
Odpowiedz
14 1
zgłoś
gość 04.04.2014 12:20
gość: Tego brata to też zrobił ojciec zdradzając matkę ?
w Ciechanowie to normalka !!!!!!!!!!!! :D
Odpowiedz
13 0
zgłoś
Gość 04.04.2014 12:22
boze jaka patola... stary samiec alfa. narozsiewal nasienia tu i owdzie. a gwiazdunia dodunia palpitacje serca ma bo nie jest juz najjasniejsza gwiazdeczka w tej typowej polskiej idealnej rodzince. zal
Odpowiedz
11 0
zgłoś
Gościu 04.04.2014 12:27
gość: Tego brata to też zrobił ojciec zdradzając matkę ?
To syn jej matki tylko nie wiadomo kto jest ojcem. Patologia.
Odpowiedz
10 0
zgłoś
gość 04.04.2014 12:35
gość: A to nie jest czasem syn jej matki z innego zwiazku? wtedy nie powinien sie nazywac Rabczewski!!
No właśnie zapewne biologiczny ojciec musiał ucieć gdzie pieprz rośnie i dlatego nazwisko dał Rabczewski nie swojemu dziecku skądinąd rozumiem gościa jak ta mamuśka chociaż trochę podobna do córeczki to po co chłopina miał sobie całe życie marnować z kimś tak toksycznym
Odpowiedz
12 1
zgłoś
senior 04.04.2014 12:38
jaka sławna gwiazda upadła wieśniara i szmaciara która zrobiła niby karierę na chamstwie goliźnie i przekleństwach potem dodała sylikon botoks i inne świństwa dobrze że widać jej koniec nawet słoma nie chce się trzymać w jej butach
Odpowiedz
7 0
zgłoś
gość 04.04.2014 12:40
gość: Tego brata to też zrobił ojciec zdradzając matkę ?
ten brat to syn matki dody z innym facetem
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 04.04.2014 12:40
gość:
Gość: Świetna rodzinka. Czego się można spodziewać po dzieciach jak takich rodziców mają. Tatuś napompowany, tępy ******* który myśli dolną partią a mamusia zachowany babochlop który dla kasy pokroić by się dała.
I jak to Doda powiedziała, jeśli by się okazało że ten syn to jej panieńskie dziecko tez rozkładała nogi przed obcymi facetami a nie mężem
w takiej sytuacji jej mama
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 149