Niedziela 06.04.2014

Shakira i Bob Marley w "Twoja twarz brzmi znajomo"! (ZDJĘCIA)

Twoja twarz brzmi znajomo Katarzyna Skrzynecka Paula

Shakira i Bob Marley w

We wczorajszym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy po raz kolejny przeszli zaskakujące metamorfozy. Pokazywaliśmy już Agnieszkę Włodarczyk, która wykonała hit Guns&Roses, jako Axl Rose. Zobacz: Włodarczyk wcieliła się w Axla Rose’a! (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka postanowiła tym razem być seksowna i została ucharakteryzowana na Shakirę, zaś Paula wcieliła się w... Boba Marleya.

Przypomnijmy, że charakteryzatorzy mają z nią sporo problemów: "Wciąż JEST SPIĘTA na planie! BOI SIĘ, ŻE SIĘ OSZPECI!

Shakira i Bob Marley w Shakira i Bob Marley w Shakira i Bob Marley w Shakira i Bob Marley w Shakira i Bob Marley w

Komentarze (355)

Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 06.04.2014 14:07
Sztuczne cycki wymiatały :D
Odpowiedz
8 2
zgłoś
gość 06.04.2014 14:07
Chamski boosko :D ! jak zawsze daje czadu :D
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 06.04.2014 14:08
gość: Co Wy macie z tym idiotycznym pytaniem "seksowny/a"??
jakos pudel przeciez musi zagaic. a wiadomo, ze seks dobrze sprzedaje!
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 06.04.2014 14:08
skrzynecka jest najlepsza w tym programie
Odpowiedz
11 2
zgłoś
Gość 06.04.2014 14:08
Włodarczyk koszmarna
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 06.04.2014 14:08
serio?
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 06.04.2014 14:08
Wstań, powiedz nie jestem sam I nigdy więcej już nikt nie powie Sępie miłości, nie kochasz Ja, jestem panią/panem mych snów Moich marzeń i lęków Moich straconych dni Moich łez wylanych - łez...
Odpowiedz
5 5
zgłoś
d 06.04.2014 14:09
Nienawidzę Włodarczyk..
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 06.04.2014 14:09
gość: pozdrawiam wszystkich, którzy się opierdzielają w niedziele
ja sie opierdzielam
Odpowiedz
4 3
zgłoś
S 06.04.2014 14:09
Obok Skrzyneckiej tańczy Nergal?
Odpowiedz
6 4
zgłoś
;) 06.04.2014 14:10
Arturze Chamski kocham cię
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 06.04.2014 14:11
co za głupi program, mogliby wziasc kogoś podobnego z ulicy i na jedno by wyszlo.. po co to upodobanianie...
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 06.04.2014 14:11
pietr**** o 100000 razy lepsza od Cleo
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 06.04.2014 14:12
swietny program trzeba przyznac udalo sie Polsatowi !!!
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 06.04.2014 14:13
pogrzalo was z tym SEKSOWNY? seksowna? seksowne? wszystko musi byc seksowne, ktos pokazal piete-seksowna? gow*no musi byc juz nawet seksowne? co za pytania durne
Odpowiedz
6 3
zgłoś
gość 06.04.2014 14:15
"Katarzyna Skrzynecka postanowiła tym razem być seksowna"?????zdaje się,ze oni tam losują kogo mają udawać!Skrzynecka miała mega trudne zadanie- zagrać duzo młodszą, dużo szczuplejszą od siebie kobitkę.
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 06.04.2014 14:16
Super Paulla!Bob Marley był mega i z wyglądu i z głosu.Jak najbardziej udana metamorfoza.
Odpowiedz
6 2
zgłoś
gość 06.04.2014 14:17
Kasia Skrzynecka jest zawsze dobra. Wczoraj o dziwo niezła była tez Paula, no ale Artur pobił wszystkich.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 06.04.2014 14:18
Nie żeby coś, ale pisze się Guns N' Roses. A Skrzynecka nie postanowiła być seksowną, tylko taką rolę wylosowała. Takie drobne błędy rzeczowe;)
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 06.04.2014 14:18
gość: super Polsat to wymyślił
Polsat ściagnął ten program z Hiszpanii , tam leci już ponad miesiąc , i jest o dużo lepszy niż w Polsce. Makijaże uczestników nie spływają po twarzy
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 06.04.2014 14:19
Skrzynecka to była parodia Shakiry. mam nadzieję, że Shakira tego programu nigdy nie obejrzy....
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 06.04.2014 14:19
Skrzynecka jest super. Zdolna i z dystansem do siebie a Paula wręcz odwrotnie.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 06.04.2014 14:19
o kurde nie poznalam pauli ja kibicuje skrzyneckiej
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 06.04.2014 14:20
słaby jest ten program. totoszko , włodarczyk dalej brzmieli jak oni, a wszyscy-zachwyt.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 06.04.2014 14:20
gość: super Polsat to wymyślił
Polsat tego nie wymyslil, to kupiony program
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 06.04.2014 14:21
Świetny program ! Bez względu na to kto wygrywa odcinek , wszyscy uczestnicy są FANTASTYCZNI ! Podziwiam talent naprawdę wszystkich.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 06.04.2014 14:22
o kurde nie poznalam pauli ja kibicuje skrzyneckiej
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 06.04.2014 14:22
gość: Mam dziś kotlety na obiad :)
idiotka
Odpowiedz