Środa 09.04.2014

POLKA Z BIELSKA-BIAŁEJ w niemieckim "Idolu"! Posłuchajcie!

Aneta Sablik

 POLKA Z BIELSKA-BIAŁEJ w niemieckim

Niedawno pisaliśmy o Polce, która typowana jest na finalistkę brytyjskiej edycji Top model. Okazuje się, że mamy swoją reprezentantkę nie tylko na Wyspach. W show Deutschland sucht den Superstar, czyli niemieckim odpowiedniku Idola, sensację wywołała urodzona w Bielsku-Białej Aneta Sablik.

Na pierwszym castingu Polka pokonała ponad 60 tysięcy kandydatów i została szybko zauważona przez niemiecka telewizję. Jej profil na Facebooku szybko stał się bardzo popularny i obecnie śledzi go już 260 tysięcy osób.

Anetka kocha śpiewać i robiła to od dziecka. Ten konkurs to dla niej wielka szansa. Wszyscy jej tutaj w Bielsku, kibicujemy – powiedziała Super Expressowi mama piosenkarki.

Posłuchajcie fragmentów występów Anety, która śpiewa przeboje Beyonce i Christiny Aguilery.

Trzymamy kciuki!


http://pudelek.wrzuta.pl/film/62HOI2DQjll/


http://pudelek.wrzuta.pl/film/9TmtSrEO3yL/

POLKA Z BIELSKA-BIAŁEJ w niemieckim POLKA Z BIELSKA-BIAŁEJ w niemieckim POLKA Z BIELSKA-BIAŁEJ w niemieckim POLKA Z BIELSKA-BIAŁEJ w niemieckim POLKA Z BIELSKA-BIAŁEJ w niemieckim

Komentarze (317)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 317
Odpowiedz zgłoś
gość 09.04.2014 00:33
jest mega!
Odpowiedz zgłoś
gość 09.04.2014 00:33
Fajna dziewczyna i utalentowana ;)
Odpowiedz zgłoś
gość 09.04.2014 00:33
śliczna!
Odpowiedz
11 3
zgłoś
gość 09.04.2014 00:33
gratki
Odpowiedz zgłoś
gość 09.04.2014 00:33
Ma talent :)
Odpowiedz
23 13
zgłoś
Gość 09.04.2014 00:34
Jest bardzo ładna!!!!!
Odpowiedz
32 6
zgłoś
gość 09.04.2014 00:35
ale filmiki to sa czaderskie...
Odpowiedz
23 5
zgłoś
gość 09.04.2014 00:35
Kawal glosu...
Odpowiedz
10 4
zgłoś
gość 09.04.2014 00:37
Kundel jak zwykle kopiuje z innych portali, tym razem z Onetu
Odpowiedz
22 9
zgłoś
gość 09.04.2014 00:39
Kasia: piękny głos z twarzą Dżoany Krupy ;o
nie obrażaj dziewczyny, ładniejsza i nie sztuczna
Odpowiedz zgłoś
gość 09.04.2014 00:41
... ma większe szanse tam jak u nas na ściance
Odpowiedz
9 5
zgłoś
gość 09.04.2014 00:41
fajnie śpiewa, rihanne tez
Odpowiedz
10 42
zgłoś
gość 09.04.2014 00:42
pewnie jej wstyd że jest polką
Odpowiedz
4 9
zgłoś
Clinton 09.04.2014 00:47
Marne śpiewanie o lalka niebrzydka, więc może się uda ;)
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 09.04.2014 00:47
Ładnie. Tylko te rajtuzki śmieszne...
Odpowiedz
8 5
zgłoś
gość 09.04.2014 00:48
gość: brzydka!
CHYBA TY
Odpowiedz
18 7
zgłoś
Gość 09.04.2014 00:49
Ale śliczna dziewczyna. Dodam ,ze sama jestem dziewczyną zatem komentarz szczery
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 09.04.2014 00:51
bardzo lubiłam idola i you can dance. ale niestety telewizja woli postawić na taniec z gwiazdami albo inne wybryki natury:)
Odpowiedz
7 1
zgłoś
Gość 09.04.2014 00:53
gość: Ma w sobie coś z Niemki. A to nie jest komplement.
No i się zaczęło.
Odpowiedz
8 8
zgłoś
Anonim 09.04.2014 01:00
taka z niej "piękność" zobaczcie zdjęcia bez obróbki photoshopa
Odpowiedz
12 0
zgłoś
gość 09.04.2014 01:00
z tych pseudofilmików nie umiem wywnioskować jak ona śpiewa...
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 09.04.2014 01:02
gość:
gość: Ma w sobie coś z Niemki. A to nie jest komplement.
jak moze miec cos z Niemki, skoro newet tego jezyka dobrze nie opanowala
Nie jest niemką nawet w 1% ;)
Odpowiedz
9 3
zgłoś
gość 09.04.2014 01:04
Wow, ale piękność. I jeszcze zdolna .... Może zrobi karierę... Szczęścia.
Odpowiedz
12 1
zgłoś
Gość 09.04.2014 01:04
Oho, Aneta na Pudlu :) Jest obecnie w Top 8 i mocno trzymam za nia kciuki, bo to nie tylko stres zwiazany z wystepami, ale tez bariera jezykowa. Tym bardziej radzi sobie swietnie. A z ciekawostek, rok temu na 3 miejscu byl Ricardo Bielecki - rewelacyjny :) Tez sobie poszukajcie.
Odpowiedz
14 18
zgłoś
gość 09.04.2014 01:08
Nastepna blond cizia co sie mizdzy do lustra i robi zdjecia!!!
Odpowiedz
7 3
zgłoś
gość 09.04.2014 01:09
gość: Ma w sobie coś z Niemki. A to nie jest komplement.
Jakas ty pusta jest matko co za durne nachorki tu wchodza!!!LOL
Odpowiedz
15 9
zgłoś
DSDS 09.04.2014 01:16
UWAGA!!! A czy mama słyszala jak Anetka w programie żaliła się ze łzami w oczach, że mamusia ma ją za śmiecia i jest dla niej zerem? To było ani smutne, ani wzruszające. Chęć wzbudzenia współczucia?
Odpowiedz
7 0
zgłoś
gość 09.04.2014 01:19
gość: Ma w sobie coś z Niemki. A to nie jest komplement.
gosciu, co ty chcesz od tej dziewczyny, ty chyba w zyciu niemki nie widziałes,a wiec nie mów ze ma cos z niemki, bo chyba ty masz cos z niemca ( zakuty łeb )
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 09.04.2014 01:19
ma brzydki akcent
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 09.04.2014 01:22
nasza bielszczanka :)
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 317