Poniedziałek 14.04.2014

Kate Upton: "Codziennie marzę o MNIEJSZYCH CYCKACH!"

Kate Upton

Kate Upton:

Kate Upton stała się sławna i popularna dzięki pełniejszym kształtom, a także naturalnym, okazałym piersiom. Modelka nie miała łatwo w świecie mody i w wielu wywiadach przyznała, że namawiano ją na dietę. Zobacz: Modelki nazywały ją "grubą świnią"! Okazuje się, że kobieca figura przeszkadza nie tylko projektantom i fotografom, ale nawet samej Kate.

Codziennie marzę o mniejszych cyckach. Bardzo chciałabym nosić wąskie koszulki bez biustonosza, albo małe bikini i nie czuć bólu pleców. To większy problem niż wiele osób zdaje sobie sprawę. Czasem duże piersi bardzo przeszkadzają – stwierdziła w rozmowie z The Sun.

Podobny, wielki problem ma Marta Wierzbicka, która także narzeka na biust, a potem pozuje w kampanii bielizny. Zobacz: Wierzbicka znów reklamuje bieliznę!

Kate Upton: Kate Upton: Kate Upton: Kate Upton:

Komentarze (201)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-201 z 201
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.04.2014 22:04
gość:
gość: jak ona wygląda w tym białym bikini ?! to nie jest modelka. KLOC.
a ty niby masz lepszą figure ,
Może nie ma lepszej, ale zapewne nie jest modelką i nie zarabia ciałem, to może sobie mieć, jaką chce..
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 14.04.2014 22:07
Nie wiem co ludzie w niej widzą... Z twarzy jest tak pospolita że nawet do sprzedawania gaci na bazarze bym jej nie postawił. Cyce jak donice, a biodra wąskie jak u dwunastoletniego chłopca - zero figury, proporcji
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.04.2014 22:08
gość:
f: przecież dzięki nim zarabia, czemu jęczy ... dziwne
A Ty nie narzekasz na swoją pracę, jak po paru godzinach bolą Cię plecy/ręce/nogi? Przecież na tym zarabiasz?
Nie każdy zarabia ciałem...
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 14.04.2014 22:13
ona : Noszę 65G i czasami mam serdecznie dosyć. Ból pleców, żeber, kręcze szyjne i podłopatkowe, niepasująca odzież (przerzuciłam się na szycie w domu), problemy w trakcie uprawiania sportu, konieczność ciągłego ściskania się biustonoszem, docinki i uwagi mężczyzn, usg co trzy miesiące (samobadanie przy tak dużym biuście ma obniżoną skuteczność), szybsze wiotczenie skóry - takie ma się życie z dużym biustem. Marzę o zmniejszeniu.
65?? to nie pomyłka?
A czemu miałaby być pomyłka? Normalny rozmiar szczupłej laski...90% kobiet ma źle dobrany stanik, za duży w obwodzie pod biustem, a im mniejszy obwód pod biustem, tym automatycznie większa miseczka...
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 14.04.2014 23:11
mam 70G i też o tym marze.. tyle, że ona jest przy sobie!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.04.2014 23:49
gość: jak by schudła to i piersi by się zrobiły mniejsze... a do szczupłych raczej nie nalezy
Własnie jest szczupła... Poza tym piersi maleją w trakcie tracenia kilogramów w zależności od budowy. Niektórym kobietom biust prawie w ogóle nie "spada".
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 15.04.2014 00:05
A ja marzę o większych.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 15.04.2014 01:26
gość:
Gość: a ja mam 80F i nigdy bym się nie zamieniła!
Nie ma cxym sie chwalic, zwisy placki na stsrosc
Też mi argument, małe na starość też obwisną. Ja bym chciała mieć większe piersi ale operacji sobie robić nie będę więc trzeba zaakceptować je takie jakie są.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 15.04.2014 03:04
gdzie jest johnny depp??
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 15.04.2014 06:49
jaka ona biedna...musi marzyć...nie może ich zmiejszyć po prostu
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 15.04.2014 09:47
suchary jej dogadują. No wiadomo że gęsi wyścigowe są zazdrosne
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 15.04.2014 10:40
no napewno xD
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 15.04.2014 11:26
f: przecież dzięki nim zarabia, czemu jęczy ... dziwne
bo ją boli kręgosłup? co z tego, że na tym zarabia, skoro czuje się niekomfortowo i ma problemy z kręgosłupem? nie można narzekać? ja zarabiam dzięki swojej pracy, a jej nie lubię, dziwne?
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 15.04.2014 11:26
gość: jaka ona biedna...musi marzyć...nie może ich zmiejszyć po prostu
to nie silikony, które się wyjmuje, to jest bardzo poważna i niebezpieczna operacja, ty tłuku!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 15.04.2014 11:46
to schudnij. tez mi problem, zalosna jest
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 15.04.2014 13:17
Zostaw te fajne cycki na miejscu!!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 15.04.2014 13:40
och jakaż ona biedna i pokrzywdzona. mają ludzie problemy, na prawdę..
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 15.04.2014 19:08
o jaj
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 15.04.2014 21:38
BRZYDKA DZIEWCZYNA Z DZIWACZNĄ FIGURĄ I URODĄ.....ja jestem drobna i mam prawie takie piersi...mój mąż jest zadowolony:)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 16.04.2014 00:18
sadlo by zrzucila juz by miala lzej
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.04.2014 19:17
gość: Noszę 65G i czasami mam serdecznie dosyć. Ból pleców, żeber, kręcze szyjne i podłopatkowe, niepasująca odzież (przerzuciłam się na szycie w domu), problemy w trakcie uprawiania sportu, konieczność ciągłego ściskania się biustonoszem, docinki i uwagi mężczyzn, usg co trzy miesiące (samobadanie przy tak dużym biuście ma obniżoną skuteczność), szybsze wiotczenie skóry - takie ma się życie z dużym biustem. Marzę o zmniejszeniu.
Taaa, a ja 80Z
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-201 z 201