Poniedziałek 14.04.2014

Kate Upton: "Codziennie marzę o MNIEJSZYCH CYCKACH!"

Kate Upton

Kate Upton: "Codziennie marzę o MNIEJSZYCH CYCKACH!"

Kate Upton stała się sławna i popularna dzięki pełniejszym kształtom, a także naturalnym, okazałym piersiom. Modelka nie miała łatwo w świecie mody i w wielu wywiadach przyznała, że namawiano ją na dietę. Zobacz: Modelki nazywały ją "grubą świnią"! Okazuje się, że kobieca figura przeszkadza nie tylko projektantom i fotografom, ale nawet samej Kate.

Codziennie marzę o mniejszych cyckach. Bardzo chciałabym nosić wąskie koszulki bez biustonosza, albo małe bikini i nie czuć bólu pleców. To większy problem niż wiele osób zdaje sobie sprawę. Czasem duże piersi bardzo przeszkadzają – stwierdziła w rozmowie z The Sun.

Podobny, wielki problem ma Marta Wierzbicka, która także narzeka na biust, a potem pozuje w kampanii bielizny. Zobacz: Wierzbicka znów reklamuje bieliznę!

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (201)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-201 z 201
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.04.2014 22:04
gość:
gość: jak ona wygląda w tym białym bikini ?! to nie jest modelka. KLOC.
a ty niby masz lepszą figure ,
Może nie ma lepszej, ale zapewne nie jest modelką i nie zarabia ciałem, to może sobie mieć, jaką chce..
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 14.04.2014 22:07
Nie wiem co ludzie w niej widzą... Z twarzy jest tak pospolita że nawet do sprzedawania gaci na bazarze bym jej nie postawił. Cyce jak donice, a biodra wąskie jak u dwunastoletniego chłopca - zero figury, proporcji
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.04.2014 22:08
gość:
f: przecież dzięki nim zarabia, czemu jęczy ... dziwne
A Ty nie narzekasz na swoją pracę, jak po paru godzinach bolą Cię plecy/ręce/nogi? Przecież na tym zarabiasz?
Nie każdy zarabia ciałem...
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 14.04.2014 22:13
ona : Noszę 65G i czasami mam serdecznie dosyć. Ból pleców, żeber, kręcze szyjne i podłopatkowe, niepasująca odzież (przerzuciłam się na szycie w domu), problemy w trakcie uprawiania sportu, konieczność ciągłego ściskania się biustonoszem, docinki i uwagi mężczyzn, usg co trzy miesiące (samobadanie przy tak dużym biuście ma obniżoną skuteczność), szybsze wiotczenie skóry - takie ma się życie z dużym biustem. Marzę o zmniejszeniu.
65?? to nie pomyłka?
A czemu miałaby być pomyłka? Normalny rozmiar szczupłej laski...90% kobiet ma źle dobrany stanik, za duży w obwodzie pod biustem, a im mniejszy obwód pod biustem, tym automatycznie większa miseczka...
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 14.04.2014 23:11
mam 70G i też o tym marze.. tyle, że ona jest przy sobie!