Poniedziałek 14.04.2014

Celebrytki na ściance w drogerii! (FOTO)

Julia Kamińska Paulina Krupińska Omenaa Mensah Agnieszka Więdłocha Agnieszka Cegielska Odeta Moro

Celebrytki na ściance w drogerii! (FOTO)

Tym razem warszawskie celebrytki miały okazję zrobić coś więcej niż tylko się pokazać. Kilka dni temu w jednej z warszawskich drogerii Dayli odbyła się impreza charytatywna. Każda z gwiazd, która przyszła i zapolowała na ściance otrzymała czek na 5 tysięcy złotych, które mogła przekazać na wybraną przez siebie organizację.

Na ściance pozowały: Julia Kamińska, Paulina Krupińska, Omenaa Mensah, Agnieszka Więdłocha, Agnieszka Cegielska i Odeta Moro.

Jak wypadły?

Celebrytki na ściance w drogerii! (FOTO)Celebrytki na ściance w drogerii! (FOTO)Celebrytki na ściance w drogerii! (FOTO)Celebrytki na ściance w drogerii! (FOTO)Celebrytki na ściance w drogerii! (FOTO)Celebrytki na ściance w drogerii! (FOTO)Celebrytki na ściance w drogerii! (FOTO)Celebrytki na ściance w drogerii! (FOTO)Celebrytki na ściance w drogerii! (FOTO)Celebrytki na ściance w drogerii! (FOTO)Celebrytki na ściance w drogerii! (FOTO)Celebrytki na ściance w drogerii! (FOTO)

Komentarze (159)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 159
Odpowiedz zgłoś
gość 14.04.2014 12:01
Głupota, też mogą mnie zaprosić, pokazie się w garniturze, dostane 5 tysięcy, które i tak przekaże na fundacje. Jakby nie można było od razu przelać tych pieniędzy potrzebującym,,,
Odpowiedz zgłoś
gość 14.04.2014 12:01
to sie nazywa robota
Odpowiedz
26 13
zgłoś
modry_ 14.04.2014 12:01
jaka drogeria takie celebrytki, trochę żen.
Odpowiedz zgłoś
gość 14.04.2014 12:02
lenie- zyja z robienia niczego-alez czasy nastaly- a jeszcze jak do tego sa wybitnie inteligentne...
Odpowiedz
68 14
zgłoś
gość 14.04.2014 12:02
No,i to sa nasze polskie gwiazdy,co nic innego nie robia tylko podpieraja scianki.
Odpowiedz
13 23
zgłoś
gość 14.04.2014 12:02
czy w wielki piatek będzie taniec z gwiazdami, bo to by była lekka przeginka
Odpowiedz
22 13
zgłoś
gość 14.04.2014 12:03
gdzie one by jie stanely zeby sie pokazac? jak otworza nowy szalet miejski to tez stana przy sciance?
Odpowiedz
22 14
zgłoś
gość 14.04.2014 12:03
Ludzie tak serio,to ja bym sie wstydzila zeby tak pozowac w jakims kosmetycznym.
Odpowiedz
18 15
zgłoś
Gość 14.04.2014 12:03
Fajna akcja...
Odpowiedz
25 10
zgłoś
gość 14.04.2014 12:03
Mensah wygląda okropnie,czy ona nie ma lustra w domu ?
Odpowiedz
14 15
zgłoś
Sandra 14.04.2014 12:03
Bardzo szlachetne i bezinteresowne pomaganie organizacjom... Na lamie obiektywow..
Odpowiedz
18 18
zgłoś
gość 14.04.2014 12:04
Julka jest BOSKA
Odpowiedz
26 11
zgłoś
A. 14.04.2014 12:04
A jednak stanie na ściance może być pożyteczne... A myślałam, że to niemożliwe. Jednak tych etatowych bywalczyń nie ma. Pewnie ciężko byłoby rozstac sie czekiem na 5 tyś.
Odpowiedz
22 10
zgłoś
gość 14.04.2014 12:04
Wielkie mi pomagierki,pod fleszami.
Odpowiedz
15 9
zgłoś
gość 14.04.2014 12:04
buty więdłochy...że niby to je tera w modzie?
Odpowiedz
24 5
zgłoś
Sandra 14.04.2014 12:05
Omena- strus pendziwiatr ;)
Odpowiedz
9 12
zgłoś
gość 14.04.2014 12:05
fajna inicjatywa.bravo
Odpowiedz
16 10
zgłoś
gość 14.04.2014 12:05
to drogeria te 5 tysi dalo po to zeby te sie mogly podpisac? bez sens sami od siebie nie mogli tych pieniedzy przekazac na swoj wybrany cel charytatywny?
Odpowiedz
14 5
zgłoś
gość 14.04.2014 12:07
gość: Ludzie tak serio,to ja bym sie wstydzila zeby tak pozowac w jakims kosmetycznym.
wstydziłabyś się pomagać charytatywnie?dziwne
Odpowiedz
18 6
zgłoś
gość 14.04.2014 12:07
Na Krupińską już patrzeć nie mogę, wszędzie się pcha !
Odpowiedz
12 4
zgłoś
gość 14.04.2014 12:08
Lepiej tak, niż stać na ściankach BEZ CELU. Drogeria się cieszy, bo ma reklamę dzięki znanym twarzom, a znane twarze przekazują pieniądze potrzebującym. Dla mnie wiochy nie ma. Wiochą jest wdzięczenie się na ściankach w celach autopromocji!
Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 14.04.2014 12:09
Ostatnio celebrytka coraz bardziej kojarzy się z wycieruchą, kimś kto się łasi wszędzie za kasę.
Odpowiedz
8 2
zgłoś
gość 14.04.2014 12:10
gość: Ludzie tak serio,to ja bym sie wstydzila zeby tak pozowac w jakims kosmetycznym.
no wiesz?...jeśli to na cele charytatywno to ja bym tam tez pozowała
Odpowiedz
9 4
zgłoś
Gość 14.04.2014 12:15
Omena z plemienia zulugula heh
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 14.04.2014 12:17
zapolowała?....na co?
Odpowiedz
9 6
zgłoś
gość 14.04.2014 12:20
gość: Kamińska ładniejsza od misski :D
faktycznie ładniejsza :-)
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 14.04.2014 12:22
To zwyklaki powinni dostawać takie wloty , bo najwięcej wydają w takich sklepach!! Wszystkie do bani ! A ta Cegielska to już w lodówce nawet jest:-) PGODYNKI:-)
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 14.04.2014 12:24
gość: Głupota, też mogą mnie zaprosić, pokazie się w garniturze, dostane 5 tysięcy, które i tak przekaże na fundacje. Jakby nie można było od razu przelać tych pieniędzy potrzebującym,,,
dziś rządzi promocja i pokazywanie się, jakby tak po prostu poszły przelewy: nikt by nic nie wiedział gwiazdeczki nie wyszły by z domu a Horodyńska nie miałaby kogo obgadywac za "stylizacje"
Odpowiedz
2 2
zgłoś
Gość 14.04.2014 12:25
brawo dziewczyny! miały jaja,przyszly charytatywnie. Herbuś i reszta za darmo dpy by nie ruszyly
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.04.2014 12:25
gość: To zwyklaki powinni dostawać takie wloty , bo najwięcej wydają w takich sklepach!! Wszystkie do bani ! A ta Cegielska to już w lodówce nawet jest:-) PGODYNKI:-)
Tylko do swoich w Malborku kasę załatwia!!! Sex bomba:-)
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 159