Środa 05.12.2007

Beata Tyszkiewicz atakuje Guzik!

Beata Tyszkiewicz Anna Guzik

Beata Tyszkiewicz atakuje Guzik!K.J./FORUM

Ludzie bardzo nie lubią, gdy ktoś brzydki wygrywa Porsche. Pod adresem Ani Guzik sypią się kolejne zarzuty. Okazuje się, że jest nie tylko gruba i brzydka, ale również niesympatyczna, nieelegancka, trzyma ludzi na dystans, a jej publiczność to banda chamów...

Beata Tyszkiewicz jest tak niezadowolona z tego, że Ania Guzik wygrała ładny samochód, że postanowiła aż o tym napisać. W Tele Tygodniu!

To już drugi publiczny głos przeciwko aktorce. Poprzednio zaatakował ją stylista Tomasz Jacyków, oceniając jako profesjonalista, że jest zbyt gruba i brzydka na czerwone Porsche. Tyszkiewicz sugeruje, że Guzik jest też niesympatyczna i trzyma ludzi na dystans. W dodatku jej publiczność (w której były mamy Ani i jej partnera) nie potrafiła się zachować podczas nagrania.

Kiedy odpadł Mateusz Damięcki, wiedziałam, że werdykt szóstej edysji "Tańca z gwiazdami" jest przesądzony. Musiała wygrać Ania Guzik - narzeka Tyszkiewicz. Wysyłałam w przerwie SMS-y na Justynę, aż mi się telefon zablokował, ale to oczywiście i tak nic nie pomogło. Ania miała za sobą nie tylko dwa seriale. Także publiczność w studiu, która zresztą zachowywała się tak głośno, że nie można było zamienić nawet słowa...

Dalej jest jeszcze lepiej:

Zapewne tajemnica tkwi w tym, że Ania to jest taka "swoja" dziewczyna, a Justyna wygląda na taką, która trzyma dystans. Jestem przekonana, że w rzeczywistości jest dokładnie na odwrót. Przegraną Mateusza i Justyny odczuwam jako niesprawiedliwą, bo to oni, a nie Ania byli najbardziej wyraziści i eleganccy.

Nie podoba się jej też to, że nieelegancka i niesympatyczna Guzik dostała w nagrodę samochód:

Żal mi poprzednich zwycięzców Tańca z gwiazdami. Zapewne czują się pokrzywdzeni, że w nagrodę dostali tylko Kryształową Kulę. (...) I niby dlaczego partner Ani Guzik, Łukasz Czarnecki, też dostał w nagrodę auto?

Oprócz krytykowania Ani, jej mamy i partnera z parkietu, pani Beata znalazła też miejsce, by zatroszczyć się o swoje zarobki. Jej apel brzmi trochę desperacko: Mam nadzieję, że TVN szybko zacznie myśleć o siódmej edycji. Nie wierzę, żeby nie było następnych chętnych. I nie wierzę, żeby stacja chciała pozbawić widzów takiej rozrywki.

Rozrywki może nie, ale oglądania Tyszkiewicz akurat mogłaby ich pozbawić.

Czytając jej "felieton" Ania Guzik czuje się na pewno tak, jak pani Beata czułaby się, gdyby ktoś napisał, że jest już za stara na pokazywanie się w telewizji.

Beata Tyszkiewicz atakuje Guzik!K.J./FORUMBeata Tyszkiewicz atakuje Guzik!K.J./FORUM

Komentarze (6071)

Oglądasz 5641-5670 z 6071
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gumiś 19.03.2008 11:34
Jak ja nielubie tej Qrwy(Tyszkiewicz)... Czepia wszystkiego co jej sie nie podoba
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ko 19.03.2008 14:52
Ohydna przebiegła żadna władzy stara gargulica
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.03.2008 15:50
zardrosna baba i tyle
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.03.2008 19:52
kkjk
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.03.2008 09:45
Tyszkiewicz ma klasę, a Guzik nie powinna wygrać.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
anna guzik 20.03.2008 10:10
jestem obrażona po przeczytaniu tego. a poza tym ta cała beata tyszkiewicz jest zdecydowanie za stara żeby sie pokazywać w telewizji. tak ma co najmniej 60 lat a zachowuje sie jakby miała 30.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.03.2008 12:06
Uwielbiam Tyszkiewicz. Żal mi, że odpadł Damięcki- to on powinien wygrać. Ja nie głosowalam na Guzik tylko przeciw Steczkowskiej. Uważam, iż takie jak ona przetarły szlak dla Dody. Steczkowska jest zerem- powinna chodzić pieszo, a nie jeździć ślicznym czerwonym autkiem.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
milie 20.03.2008 19:14
tyszkiewicz ma racje guzik jest gruba, brzydka i ma dziwny głos.
i beznadziejnie tanczy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.03.2008 22:55
ta tyszkiewicz to w tańcu z gwiazdami udaje taka elegancką, wyrafinowaną itd. a wrzeczywistości zachowuje sie jak pani całego świata, odnosi się do ludzi jakby byli śmieciami...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
DŻAGUŚ 24.03.2008 15:05
ciesze sie ze to właśnie guzik wygrała tzg bardzo ja lubie i mysle ze steszkowska niby tanczyła lepiej od niej ale ludziej jej po prostu nie lubia bo jest zarozumiała i głupia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gośćlol 25.03.2008 14:23
bardzo nie ładnie z jej strony.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
alexsa 25.03.2008 15:18
Zawsze myślałam że ma Pani klasę Pani Beato .Jak można mówić że ktoś jest brzydki.Każdy ma taką urodę jaką mu natura dała.A co do tego kto miał wygrać to widzowie zdecydowali ,widocznie uznali że była lepsza.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2008 15:50
Odbiło babie i tyle!!! Ona teraz jest już tak bardzo pchana do TV że szok,wszędzie jej pełno,do znudzenia!!!
A jeszcze uważa ze ma jakieś chore prawo do wypowiadania się na czyjś temat
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Andromedo 26.03.2008 18:36
Skoro wygrala to zapewne byla lepsza a pozwole sobie przypomniec ze ona sama bardzo dobrze o niej mowila
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.03.2008 19:03
bez przesady :/ Żeby taką haje robić :/ a ja sie ciesze ze Guzik wygrała :/ Steczkowska wogoole jakaś dziwna mi sie wydała (w TZG):/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.03.2008 01:20
"hrabianka" ... Ze sloma w butach buhahahahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2008 15:03
niech ta stara siedzi cicho, a jak jej sie nudzi - to czas już do trumny włazić!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2008 17:18
Ania zasłużyła na nagrodę i łukasz także. Nie cierpię steczkowskiej , a tyszkiewiczkę powinni odsunąć od świata show biznessu bo chyba jakaś starcza choroba powoduje mało spójne i mało inteligentne wypowiedzi pani T. w obecnej jak i poprzedniej edycji tzg. Śmiem także przypuszczać, że pani T. ma problemy z alkoholem i to poważne ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2008 19:16
rzeczyywiscie powinna wygrac justyna byla najepsza. a anka no niby sympatyczna jest ale co z tego? oO
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2008 19:17
Ale Ania chociaż nie chodzi na operacje plastyczne tak jak ta Steczkowska!!!! A tyszkiewicz jest za stara na ten program! Juz woleI wone PAvlovic nic ta jedze!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość "G" 29.03.2008 11:01
Zawsze myślałam że ma Pani klasę Pani Beato .Jak można mówić że ktoś jest brzydki.Każdy ma taką urodę jaką mu natura dała.A co do tego kto miał wygrać to widzowie zdecydowali ,widocznie uznali że była lepsza.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość "G" 29.03.2008 11:06
Całkowicie się zgadzam to jest program dla widzów i to oni mają decydujący głos! Przy całym szacunku dla Pani, Pani Beato! Nagroda oczywiście za wysoka! Są bardzej wartościowe programy qwizowe.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2008 14:55
Zgadzam się z Panią Beatą, że Ania Guzik nie pasuje do tego samochodu! Moimi faworytami byli J.Steczkowska a za nią M.Damięcki/zbyt "ulizany",ugrzeczniony,ale ładny/.Faktycznie A.Guzik sprawia wrażenie osoby odpychającej, mało ciepłej, no ale taka już jest. Dziwie się, że na nia głosowali /w serialach, w których gra jest OK/. Te wszystkie stroje kto jej wymyślił, to wielka pomyłka!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.04.2008 22:47
PANI BEATO gdy chodziłam do szkoły i po raz pierwszy oglądałam film"lalkę"złościło mnie wiele mowa, uśmiech, inne spojrzenie...dziś wiem jest PANI wspaniałą KOBIETĄ-to co wtedy raziło mnie dziś uważam za profesjonalizm. Ci, którzy mówią żle w Pani stronę są nidojrzali.guzik (celowo piszę przez małą literą) nadaje się dziś do MIOTŁY...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.04.2008 09:14
Prawdziwa dama za jaką uważałam Panią Beatę zachowałaby dla siebie takie komentarze. Swoim felietonem zaszkodziła sobie a nie Ani. Dno Pani Beato! Pierwsza damo Polskiego kina...!?
ta kina objazdowego;) he he dno to mało powiedziane...to depresja totalna...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.04.2008 09:16
Prawdziwa dama nie bierze udziału w reklamach TV to primo.Secundo,prawdziwa dama nie komentuje w ten sposób...Dla mnie prawdziwą damą jest Edyta Gepert! Skromna i doskonała osobowość.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.04.2008 09:18
niech ta stara siedzi cicho, a jak jej sie nudzi - to czas już do trumny włazić!!!
he he ;) nie lepiej niech weźmie adres od Steczkowskiej chirurga plastycznego i niech sobie zrobi nową maskę;)he he
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.04.2008 09:22
jestem obrażona po przeczytaniu tego. a poza tym ta cała beata tyszkiewicz jest zdecydowanie za stara żeby sie pokazywać w telewizji. tak ma co najmniej 60 lat a zachowuje sie jakby miała 30.
Jakie 60?! ona ma 75!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.04.2008 09:29
Poziom większości internetowych wypowiedzi żle świadczy o ich autorach. w zasadzie same inwektywy,brak im finezji i dobrego smaku . toniejednokrotnie zwykłe chamstwo Ktoś tak uroczy jak pani

no właśnie,ponoć cnota krytyki się nie boi...Cnota...he he ale czy Panie Beata wie co to cnota????!



beata nie musi się nimi przejmować.
Odpowiedz