Środa 05.12.2007

Gangsterzy w rodzinie Patrycji Kazadi?

Patrycja Kazadi Patricia Kazadi

Gangsterzy w rodzinie Patrycji Kazadi?Gala, 03-09.12.2007

Patrycja Kazadi pochodzi z bardzo zamożnej rodziny. Na czym dorobił się jej czarnoskóry ojciec? Od tego, co wyczytaliśmy na stronach serwisu Nasze Miasto w dziale "Afery i przekręty" aż włosy stają na głowie. Nie chcemy chyba nawet zgłębiać takich tematów, mimo wszystko międzynarodowi aferzyści, przestępcy, agenci służb specjalnych, "defraudowanie ropy z tankowca" i handel bronią nie są w sferze naszych zainteresowań. Polecamy jednak tę lekturę wszystkim, którzy planują mieć cokolwiek do czynienia z Patrycją Kazadi:

Pierwszy cytat: Jofa Kazadi [ojciec Patrycji], wiceprezes Colmetu. Aktualnie, aresztowany w głośnej aferze wyłudzenia kilkudziesięciu milionów złotych VAT, odzyskiwanego m.in. na produkowanych w Polsce i eksportowanych koszulkach z podobizną... byłego prezydenta Konga Laurenta Kabili. Dieudonne Kazadi, krewny wiceprezesa Colmetu [czyli krewny Patrycji], gangster i handlarz bronią, aktualnie w kongijskim więzieniu. Bohater słynnego skandalu, jakim była jego wizyta w kancelarii prezydenta RP, gdzie podawał się za przedstawiciela prezydenta Konga.

Drugi cytat: Za wszystkim [chodzi o szykany ze strony kongijskich służb specjalnych] stał wiceprezes Colmetu (wymieniony już Jofa Kazadi - red.), a także działający w Kinszasie jego kuzyn (Dieudonne Kazadi, gangster i handlarz bronią, aresztowany w Kongu pod zarzutem zdefraudowania ładunku ropy z tankowca - red.).

Chcielibyście poznać tatę Patrycji?

Cytaty pochodzą z poniższych stron. To długa i skomplikowana lektura, wszystko dotyczy afrykańskiej afery KGHM. Nazwisko Jofy Kazadiego pojawia się w kontekście nieprawdopodobnych przekrętów.

http://trzebnica.naszemiasto.pl/afery_i_przekrety/specjalna_artykul/14845.html

http://zgorzelec.naszemiasto.pl/afery_i_przekrety/specjalna_artykul/15753.html

Gangsterzy w rodzinie Patrycji Kazadi?Gala, 03-09.12.2007

Komentarze (491)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 491
Odpowiedz
6 11
zgłoś
gość 05.12.2007 01:31
no to narozrabial
Odpowiedz
19 14
zgłoś
gość 05.12.2007 01:37
zastanawiałam się jakim cudem ta panienka znalazła się w telewizji i dlaczego tata nie przybył do studia na jej występ?
wszystko jasne!
Odpowiedz
12 12
zgłoś
gość 05.12.2007 01:39
a kto pracujący w telewizji nie ma czegoś na sumieniu?
Odpowiedz
5 15
zgłoś
gość 05.12.2007 02:14
A M NIE ONA SIE WCALE NIE PODOBA ANI TROCHE
Odpowiedz
5 18
zgłoś
gość 05.12.2007 02:55
Ludzie ... troche tolerancji ... i kultury! Liczy sie co czlowiem ma w glowie a nie jego kolor skory.
Odpowiedz
6 15
zgłoś
gość 05.12.2007 04:27
widze ze polacu to w wiekszosci rasisci,sami emigrujemy po calym swiecie a nie mamy szacunku dla innych.
Odpowiedz
4 13
zgłoś
gość 05.12.2007 05:35
sliczniutka jest...:*:*chcialabym wpolowie dorownac jej a tam gangsterka to jeszcze lepiej ciekawsze zycie:P:P heheh
Odpowiedz
5 13
zgłoś
gość 05.12.2007 05:59
lepiej Pudel nie zadzieraj z Patrycją, bo Ci kolanka przestrzelą..
Odpowiedz
3 15
zgłoś
gość Gucior 05.12.2007 06:19
A czy w jakiejś rodzinie nikt nigdy nie zrobił przekrętu ?!
Odpowiedz
2 12
zgłoś
gość 05.12.2007 06:21
....a czy to czasem nie jest nagonka żeby przegrała najlepsza, a zwyciężył Liszaj?
Odpowiedz
2 12
zgłoś
gość 05.12.2007 07:00
tak a propos to kto to jest ta Kazadi???
Odpowiedz
4 12
zgłoś
gość 05.12.2007 07:25
a ona jest twarza tvn-u czy polsat-u?bo jezeli tak to wszystko w porzadku.
Odpowiedz
3 13
zgłoś
gość 05.12.2007 07:51
omg awy tylko problemow szukacie...
No i co??
a moze w twojej rodzinie Dollface tez ktos jestr np. wariatem, albo ktos Szuka problomow dla ionnych ludzi mowiac ze ktos jest gagsterem?
Odpowiedz
5 12
zgłoś
DESIRE 05.12.2007 07:52
Rodziny się nie wybiera!
Odpowiedz
8 11
zgłoś
Ka 05.12.2007 07:53
A kto to w ogole jest ta Partycja ? ;/
Odpowiedz
5 13
zgłoś
gość 05.12.2007 08:07
autor: gość

No bo dziwiłam sie kto takiego czarnego kundla dopuścił do telewizji . I okazało się że maiła za sobą wsparcie kryminalistów . Podobnie jak ten drugi skundlony pies - Omena . A swoją drogą ta matka musi być niezłym kurwiszczem skoro szlajała się z czarnymi .


a kim jest Twoja matka, ze wydała na świat cos takiego??

***

To prawda koleżanka, która napisałą 1 tekst, nieźle ma pomieszane w głowie.... hmmm a co to tego, że się szlajała z czarnymi, helloł....ile osób ma ciemną karnację, i ma białych rodziców, to znaczy, ze co, że matka zdradziła białego męża, z czarnym kochankiem??? Ale ludzie są popaprani.... I heloł.... miłóść nie wybiera nie? Mogła i sie zakochac w czarnym facecie.....I podobał mi sie tekst... a kim jest twoja matka, że wydała coś takiego na swiat... dobre, ale mao ostre:-)
Odpowiedz
5 12
zgłoś
gość 05.12.2007 08:24
Zaden gangster. piszeie jak dzieci. Ot oprostu mało cwany bizmasmen który dał się przyłapać albo miał poprostu za małe wpływy.
Odpowiedz
4 8
zgłoś
gość 05.12.2007 08:28
No bo dziwiłam sie kto takiego czarnego kundla dopuścił do telewizji . I okazało się że maiła za sobą wsparcie kryminalistów . Podobnie jak ten drugi skundlony pies - Omena . A swoją drogą ta matka musi być niezłym kurwiszczem skoro szlajała się z czarnymi .
tania prowokacja
Idiotko!Przeszkadzają ci(pisze z małej litery bo jesteś zerem) czarni?Zastanów się co piszesz bo jesteś żałosna.Nigdy nie komentowałem artykułów na pudelku,ale teraz jestem do tego zmuszony!!
a kto Cie zmusił? Nie ośmieszaj się.Ja też dziwiłem się,skąd cos takiego znalazło sie w telewizji, choc rasistą nie jestem. Widać na co mamuśka poleciała

Odpowiedz
2 9
zgłoś
gość 05.12.2007 08:34
a przestancie-tp brednie jakkies
Odpowiedz
5 6
zgłoś
gość 05.12.2007 08:40
oj wszyscy jej adoratorzy powinni być bardzo ostrożni :)
Odpowiedz
2 6
zgłoś
gość 05.12.2007 08:42
W naszym swiecie to normalne ,biala kobieta wyszla za mąż za czarnoskórego dla pieniedzy.Ale to jej sprawa.Nasze społeczeństwo jest mało tolerancyjne ,dlatego takie dzieci maja w Polsce zle ,bo jest rasizm .Mam kolezanke ktora mieszka w USA i wiecej doswiaczyla pomocy o ludzi czarnoskorych niz od bialych .
Odpowiedz
2 7
zgłoś
gość 05.12.2007 08:45
No bo dziwiłam sie kto takiego czarnego kundla dopuścił do telewizji .
I okazało się że maiła za sobą wsparcie kryminalistów . Podobnie jak
ten drugi skundlony pies - Omena . A swoją drogą ta matka musi być
niezłym kurwiszczem skoro szlajała się z czarnymi .
Nie wiem nic o matce Patrycji, ale ty na pewno jesteś skundlonym, małym rasistowskim kurwiszonem. A jak jesteś hehe facetem to pewnie zakompleksioną ciotą. Pa, mały fiutku....
o widze kolejnego czarnego przekreta
jak wszedzie tylko kombinuja
kto im pozwala przyjezdzac do polski?

Odpowiedz
3 6
zgłoś
niemłody 05.12.2007 08:45
Dziewczyna jest piękna. Nie rozumiem tego typu komentarzy, przecież to nie ona popełniła te przestępstwa.
Odpowiedz
3 5
zgłoś
CENZURA 05.12.2007 09:05
Ciężkie oskarżenia
Odpowiedz
3 5
zgłoś
ja 05.12.2007 09:10
dajcie spokój, nie mieszajcie ew. interesów ojca z córką, bo to nie jest w porządku
Odpowiedz
2 5
zgłoś
gość 05.12.2007 09:16
"czarnoskory ojciec". RASIZM
Nieprawda
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 05.12.2007 09:18
a idzcie już z ta kazadi.... uwaza sie za wielka gwiazde a fe
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.12.2007 09:24
a przystojny ten tatus :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
dieudonnee 05.12.2007 09:25
"czarnoskory ojciec". RASIZM
A jaką ma skórę? Zieloną? A ty pewnie jesteś w kolorze lekko różowawo - bladawym??
Odpowiedz