Niedziela 06.01.2008

Piersi Małgorzaty Foremniak

Małgorzata Foremniak

Prawdziwe małe cuda. Polskie kino nie jest jednak takie najgorsze...

Piersi Małgorzaty ForemniakPiersi Małgorzaty ForemniakPiersi Małgorzaty ForemniakPiersi Małgorzaty ForemniakPiersi Małgorzaty Foremniak

Komentarze (1365)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1365
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 06.01.2008 04:29
wyglada tutaj jak Czarlize Theron czy jak to tam sie pisze
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.01.2008 04:50
nie podobaja mi sie jej piersi ani figura. jedynie twarz
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 05:26
a co to,uszy jamnika?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 05:26
takie jaakies nijakie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 05:28
CUDO!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 05:38
Tylek ok ,ale piersi? Male obwisle i nieksztaltne BRRRRRRRRRRRRR
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Ja 06.01.2008 06:19
co za zwisy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Ja 06.01.2008 06:19
nieudana
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 06:42
Tylek ok ,ale piersi? Male obwisle i nieksztaltne BRRRRRRRRRRRRR
WOle prawdziwe niz sylikony ( dody)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 06:53
SZKIELETOR
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 06:53
JAKI TAM ON FAJNY TEN JEJ TANCERZ:::::A ZRESZTA JA WAM MOWIE ON JEST RUMUNEM
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 07:04
Jakie rodzynki hahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 07:06
Ladnie wyglada. Ci co mowia o zwisach za duzo ona silikony sie napatrzyli.
Jakie silikony. To znaczy ,ze co? W naturze nie ma ladnych piersi? To sobie zobacz filmy z Trzepiecinska jak byla mloda albo z Szapolowska. Jest jeszcze taka aktorka: Malgorzata Pieczynska ,zobacz jaki ona ma biust. No bez przesady. Foremniak ma biust jak dwie zuzyte prezerwatywy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 07:07
Tylek ok ,ale piersi? Male obwisle i nieksztaltne BRRRRRRRRRRRRR
WOle prawdziwe niz sylikony ( dody)
Tak ja tez wole prawdziwe niz silikony.Ale lubie ladny biust a nie dwie wiszace skarpetki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 07:13
JAKIE ZWISY JAK U MURZYNKI PO KARMIENIU FUJ
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 07:32
zwisy,zwisy,zwisy,zwisy,zwisy,zwisy i jeszcze raz zwisy, biedny ten jej tancerz!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 07:40
takie małe zwisy. nic specjalnego
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 07:46
Sami jesteście zwisy !!!! Sylwetkę ma proporcjonalną i zgrabną, cycki ma fajne. Stancie przed lustrem i dokładnie się sobie przyjżyjcie, a zapewniam was że rozczarowanie będzie połączone z załamaniem !!!!!
Wlasnie sie mylisz....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 08:03
To kadr z Qyuo Vadis. Pani Małgosia miała wtedy 34, więc proszę jej nie porównywać do 20-latek i młodszych panienek. A w ogóle to jest piękną kobietą.

Przy okazji - nie stać Pudla na lepsze technicznie zdjęcia? A to są chyba jakies kradzone kserówki, wbrew prawu autorskiemu.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 08:05
pprzynajmniej bez silikonów
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 08:16
To kadr z Qyuo Vadis. Pani Małgosia miała wtedy 34, więc proszę jej nie porównywać do 20-latek i młodszych panienek. A w ogóle to jest piękną kobietą.

Przy okazji - nie stać Pudla na lepsze technicznie zdjęcia? A to są chyba jakies kradzone kserówki, wbrew prawu autorskiemu.
Zgadzam sie Twarz wyglada pieknie. Pupa tez. ALE PIERSI SA OKROPNE!!!!!!!!!!34-letnia kobieta to jeszcze nie babcia a pani Malgosia ma piersi zaglodzonej 60-latki.
Ale Maserakowi właśnie takie się podobają!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
zbok 06.01.2008 08:33
Sami jesteście zwisy !!!! Sylwetkę ma proporcjonalną i zgrabną, cycki ma fajne. Stancie przed lustrem i dokładnie się sobie przyjżyjcie, a zapewniam was że rozczarowanie będzie połączone z załamaniem !!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 08:43
Sami jesteście zwisy !!!! Sylwetkę ma proporcjonalną i zgrabną, cycki ma fajne. Stancie przed lustrem i dokładnie się sobie przyjżyjcie, a zapewniam was że rozczarowanie będzie połączone z załamaniem !!!!!
tu masz wieeeeelkiego pecha synku.. nie trafiłeś
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Bre 06.01.2008 08:45
:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
zdzis 06.01.2008 08:51
Juz wiem to sa uszy spaniela.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 08:55
wstrętna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 08:55
ZDJĘCIA Z FILMU QUO VADIS ;D a TEN GOŚC W TLE Z GOŁYM DUPSKIEM TO ZAPEWNE PAWEŁ DELĄG :P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 08:58
jej szczęście, że są małe i ma wysoko umieszczone brodawki, w przeciwnym razie wyglądałyby gorzej niż u brodzik. skóra niezbyt dobrej jakości. ale dla jakiegoś tam tancerza wystarczy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 09:00
i co z tego - tak was boli że ma faceta młodszego od siebie- cycki nie ku..s stać nie muszą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz