Niedziela 06.01.2008

Piersi Małgorzaty Foremniak

Małgorzata Foremniak

Prawdziwe małe cuda. Polskie kino nie jest jednak takie najgorsze...

Piersi Małgorzaty ForemniakPiersi Małgorzaty ForemniakPiersi Małgorzaty ForemniakPiersi Małgorzaty ForemniakPiersi Małgorzaty Foremniak

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1366)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1366
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 06.01.2008 04:29
wyglada tutaj jak Czarlize Theron czy jak to tam sie pisze
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.01.2008 04:50
nie podobaja mi sie jej piersi ani figura. jedynie twarz
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 05:26
a co to,uszy jamnika?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 05:26
takie jaakies nijakie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.01.2008 05:28
CUDO!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 05:38
Tylek ok ,ale piersi? Male obwisle i nieksztaltne BRRRRRRRRRRRRR
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Ja 06.01.2008 06:19
co za zwisy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Ja 06.01.2008 06:19
nieudana
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 06.01.2008 06:42
Tylek ok ,ale piersi? Male obwisle i nieksztaltne BRRRRRRRRRRRRR
WOle prawdziwe niz sylikony ( dody)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 06:53
SZKIELETOR
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 06:53
JAKI TAM ON FAJNY TEN JEJ TANCERZ:::::A ZRESZTA JA WAM MOWIE ON JEST RUMUNEM
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 07:04
Jakie rodzynki hahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 07:06
Ladnie wyglada. Ci co mowia o zwisach za duzo ona silikony sie napatrzyli.
Jakie silikony. To znaczy ,ze co? W naturze nie ma ladnych piersi? To sobie zobacz filmy z Trzepiecinska jak byla mloda albo z Szapolowska. Jest jeszcze taka aktorka: Malgorzata Pieczynska ,zobacz jaki ona ma biust. No bez przesady. Foremniak ma biust jak dwie zuzyte prezerwatywy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 07:07
Tylek ok ,ale piersi? Male obwisle i nieksztaltne BRRRRRRRRRRRRR
WOle prawdziwe niz sylikony ( dody)
Tak ja tez wole prawdziwe niz silikony.Ale lubie ladny biust a nie dwie wiszace skarpetki
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 06.01.2008 07:13
JAKIE ZWISY JAK U MURZYNKI PO KARMIENIU FUJ
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 07:32
zwisy,zwisy,zwisy,zwisy,zwisy,zwisy i jeszcze raz zwisy, biedny ten jej tancerz!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 07:40
takie małe zwisy. nic specjalnego
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 07:46
Sami jesteście zwisy !!!! Sylwetkę ma proporcjonalną i zgrabną, cycki ma fajne. Stancie przed lustrem i dokładnie się sobie przyjżyjcie, a zapewniam was że rozczarowanie będzie połączone z załamaniem !!!!!
Wlasnie sie mylisz....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 08:03
To kadr z Qyuo Vadis. Pani Małgosia miała wtedy 34, więc proszę jej nie porównywać do 20-latek i młodszych panienek. A w ogóle to jest piękną kobietą.

Przy okazji - nie stać Pudla na lepsze technicznie zdjęcia? A to są chyba jakies kradzone kserówki, wbrew prawu autorskiemu.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 08:05
pprzynajmniej bez silikonów
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 08:16
To kadr z Qyuo Vadis. Pani Małgosia miała wtedy 34, więc proszę jej nie porównywać do 20-latek i młodszych panienek. A w ogóle to jest piękną kobietą.

Przy okazji - nie stać Pudla na lepsze technicznie zdjęcia? A to są chyba jakies kradzone kserówki, wbrew prawu autorskiemu.
Zgadzam sie Twarz wyglada pieknie. Pupa tez. ALE PIERSI SA OKROPNE!!!!!!!!!!34-letnia kobieta to jeszcze nie babcia a pani Malgosia ma piersi zaglodzonej 60-latki.
Ale Maserakowi właśnie takie się podobają!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
zbok 06.01.2008 08:33
Sami jesteście zwisy !!!! Sylwetkę ma proporcjonalną i zgrabną, cycki ma fajne. Stancie przed lustrem i dokładnie się sobie przyjżyjcie, a zapewniam was że rozczarowanie będzie połączone z załamaniem !!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 08:43
Sami jesteście zwisy !!!! Sylwetkę ma proporcjonalną i zgrabną, cycki ma fajne. Stancie przed lustrem i dokładnie się sobie przyjżyjcie, a zapewniam was że rozczarowanie będzie połączone z załamaniem !!!!!
tu masz wieeeeelkiego pecha synku.. nie trafiłeś
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Bre 06.01.2008 08:45
:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
zdzis 06.01.2008 08:51
Juz wiem to sa uszy spaniela.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 08:55
wstrętna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 08:55
ZDJĘCIA Z FILMU QUO VADIS ;D a TEN GOŚC W TLE Z GOŁYM DUPSKIEM TO ZAPEWNE PAWEŁ DELĄG :P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2008 08:58
jej szczęście, że są małe i ma wysoko umieszczone brodawki, w przeciwnym razie wyglądałyby gorzej niż u brodzik. skóra niezbyt dobrej jakości. ale dla jakiegoś tam tancerza wystarczy.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 06.01.2008 09:00
i co z tego - tak was boli że ma faceta młodszego od siebie- cycki nie ku..s stać nie muszą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz