Niedziela 22.03.2015

"Rolnik szuka żony" WRACA! W Wielkanoc...

Rolnik szuka żony Marta Manowska Adam Kraśko

"Rolnik szuka żony" WRACA! W Wielkanoc...

Pierwsze edycja programu Rolnik szuka żony okazała się ogromnym sukcesem. Może nie dla samych uczestników, bo ostatecznie żaden z nich nie znalazł kobiety, z którą chciałby dzielić resztę życia, ale dla Telewizji Polskiej, która cieszyła się z wysokiej oglądalności i popularności, jaką zdobyło show. Nie było to więc nic dziwnego, że stacja zdecydowała się na kontynuację formatu.

Przypomnijmy: 1500 ZGŁOSZEŃ do drugiej edycji "Rolnik szuka żony"!

Chociaż do te pory wszyscy byli dość tajemniczy co do drugiej edycji show, właśnie oficjalnie potwierdzono, kiedy TVP wyemituje odcinek pilotażowy Rolnik szuka żony 2. Jak pisze portal Wirtualne Media, do premiery dojdzie... w Niedzielę Wielkanocną o 21:25.

W odcinku zerowym widzowie będą mogli poznać sylwetki ośmiu uczestników, z których finałowa piątka stanie się właściwymi bohaterami show. Co ciekawe, TVP nie wyklucza, że pokaże też historie kobiet - rolniczek szukających mężów. Na razie trwają nagrania w gospodarstwach wybranych rolników.

Premiera pełnego sezonu show już we wrześniu.

Myślicie, że show biznes wzbogaci się o nowe gwiazdy? Adamowi Kraśce już się udało: Rolnik bez żony jedzie na koncerty do Irlandii! "Jest wielką atrakcją"

"Rolnik szuka żony" WRACA! W Wielkanoc..."Rolnik szuka żony" WRACA! W Wielkanoc..."Rolnik szuka żony" WRACA! W Wielkanoc..."Rolnik szuka żony" WRACA! W Wielkanoc..."Rolnik szuka żony" WRACA! W Wielkanoc..."Rolnik szuka żony" WRACA! W Wielkanoc..."Rolnik szuka żony" WRACA! W Wielkanoc...

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (128)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 128
Odpowiedz
248 51
zgłoś
gość 22.03.2015 00:05
niech kraśko schowa ten bęben
Odpowiedz
64 25
zgłoś
gość 22.03.2015 00:05
te dzisiejsze rolniczki są większe panie niż te z miast
Odpowiedz
69 27
zgłoś
Gość 22.03.2015 00:06
Mamo pozdrawiam Cię, Ty jeszcze o tym nie wiesz ale w końcu wrócę na święta! ;*
Odpowiedz
50 32
zgłoś
gość 22.03.2015 00:06
a ja szukam bogatego męża
Odpowiedz
463 40
zgłoś
gość 22.03.2015 00:06
gość: niech kraśko schowa ten bęben
to nie beben tylko silos na kiszonkę
Odpowiedz
27 16
zgłoś
gość 22.03.2015 00:06
ja to pierdz.iele, nie zarabiam nic!
Odpowiedz
5 18
zgłoś
Gość 22.03.2015 00:07
czekam%)'__(?£{Г
Odpowiedz
217 44
zgłoś
Czarna 22.03.2015 00:07
Nie oglądałam ani jednego odcinka .Widziałam celebrytę ROLNIKA jak skakał do wody i wierzyć mi się nie chce że z każdego można zrobić"celebrytę" Masakra:-(
Odpowiedz
22 28
zgłoś
gość 22.03.2015 00:07
A wracaj sobie rolniku... na pole chyba wyrywac chwasty i stonki zbierac..
Odpowiedz
25 19
zgłoś
Gość 22.03.2015 00:10
Nie mogę się doczekać :D
Odpowiedz
30 23
zgłoś
gość 22.03.2015 00:10
No i super, bede ogladac :-)
Odpowiedz
538 73
zgłoś
milka 22.03.2015 00:11
mówcie co chcecie, ale ten program miał swój urok, jaki by durny nie był. największą wygraną jest oczywiście pani prowadząca. Z nikogo stała sie kimś, w znaczeniu medialnym. Ale i tak najlepszy był odcinek, gdy taki blondyn nazwał taką chudzinkęczarownicą, bo na jego ciągnik urok rzuciła. :D idiots everywhere
Odpowiedz
10 21
zgłoś
gość 22.03.2015 00:12
o matko i córko....
Odpowiedz
19 25
zgłoś
gość 22.03.2015 00:12
Tak naprawdę to kichowaty program.
Odpowiedz
7 16
zgłoś
gość 22.03.2015 00:16
Co to znaczy ze pokaza na niedziele wielkanocna odcine ka pelny sezon we wrzesniu? Nie rozumiem ? Puszcza w ndz jeden odcinek czy jak ?
Odpowiedz
20 11
zgłoś
gość 22.03.2015 00:17
Pudel, ty smieciu kasujesz komentarze, rozenkowa Ci dala w lapę zey usnąc go o tym ile ma tak naprawdę lat?!?!?!!!!
Odpowiedz
16 16
zgłoś
modeleczka 22.03.2015 00:17
Już mnie to nie interesuje odkąd za 25tys $ tygodniowo jem kupę w Dubaju.
Odpowiedz
7 13
zgłoś
gość 22.03.2015 00:20
gość: Pudel, ty smieciu kasujesz komentarze, rozenkowa Ci dala w lapę zey usnąc go o tym ile ma tak naprawdę lat?!?!?!!!!
A po co to wiedziec ? ; )
Odpowiedz
12 11
zgłoś
Gość 22.03.2015 00:24
Kurwa, dlaczego..
Odpowiedz
9 16
zgłoś
gość 22.03.2015 00:24
Nie oglądałam ani jednego odcinka .Widziałam celebrytę ROLNIKA jak skakał do wody i wierzyć mi się nie chce że z każdego można zrobić"celebrytę" Masakra:-(
i tu cię zaskoczę ! wyobraż sobie że dziewuchy za nim latają a jedna to nawet na zywca chciała go brać
Odpowiedz
8 13
zgłoś
gość 22.03.2015 00:24
ja to olewam od... żartowałem :D nie dla psa kiełbasa :)
Odpowiedz
16 17
zgłoś
gość 22.03.2015 00:25
Gość: Kurwa, dlaczego..
huj wie
Odpowiedz
122 24
zgłoś
gość 22.03.2015 00:26
Nie rozumiem ludzi ktorzy sie oburzaja. przeciez jak nie chca ogladac to niech nie ogladaja ; )
Odpowiedz
12 22
zgłoś
gość 22.03.2015 00:40
durny wieśniacki program dla debili
Odpowiedz
12 3
zgłoś
gość 22.03.2015 00:43
a skad ja wam wezme dwieście tysięcy
Odpowiedz
12 3
zgłoś
gość 22.03.2015 00:54
Mam ochotę na żurek..
Odpowiedz
11 12
zgłoś
gość 22.03.2015 01:11
supcio! bede ogladala :3
Odpowiedz
17 7
zgłoś
mika 22.03.2015 02:30
Zenada. Przestaliby sie osmieszac. A potem pretensje ze ludzie. abonament nie placa abonamentu. Zataki chlam.
Odpowiedz
13 10
zgłoś
Gość 22.03.2015 02:48
gość: supcio! bede ogladala :3
To jest mój ulubiony program. Juz nie mogę się doczekać. Czekam z niecierpliwością.
Odpowiedz
6 7
zgłoś
Gość 22.03.2015 02:53
A ja też czekam na nowe odcinki! Ciesze się. Tylko szkoda, że kolejne odcinki dopiero we wrześniu.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 128