Środa 25.03.2015

Terlikowski o Jolie: "Kiedy jej mąż wyrazi radość, że żona prewencyjnie dokonała AMPUTACJI MÓZGU?"

Angelina Jolie nowotwór Tomasz Terlikowski

Terlikowski o Jolie: "Kiedy jej mąż wyrazi radość, że żona prewencyjnie dokonała AMPUTACJI MÓZGU?"

Podczas gdy na całym świecie decyzja Angeliny Jolie o usunięciu jajników spotkała się ze zrozumieniem i szacunkiem, w Polsce nie brakuje głosów, które pojawiały się już dwa lata temu, kiedy poinformowała świat o poddaniu się podwójnej mastektomii. W mediach dyskutuje się, czy operacja nie była "pochopna" lub... podyktowana chęcią zyskania rozgłosu. Jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie, zdobywczyni Oscara i ambasadorka dobrej woli UNICEF z pewnością potrzebuje jeszcze więcej sławy.

Przypomnijmy, że u Angeliny Jolie wykryto mutacje genów odpowiedzialnych za zapadnięcie na nowotwory piersi i jajników. W pierwszym przypadku prawdopodobieństwo zachorowania wynosiło aż 87%, w drugim ponad 50%. Na raka piersi zmarła matka i siostra gwiazdy.

W swoim artykule, opublikowanym na łamach New York Timesa, Jolie podkreślała, iż drogi leczenia są różne, a każda kobieta ma prawo zdecydować, którą z nich podejmie. W jej przypadku lekarze przed kilkoma tygodniami odkryli, że poziom białek we krwi może świadczyć o już rozwijającym się nowotworze. Zobacz: Angelina Jolie: "Mam menopauzę. Nie urodzę więcej dzieci"

Jednak zdaniem prawicowego publicysty i "eksperta od wszystkiego", Tomasza Terlikowskiego, Jolie popełniła błąd. Zastanawia się również, co zrobiłaby, gdyby dowiedziała się, że zachorowała na raka mózgu.

Ciekawe, czy Angelina Jolie wie, że istnieje też rak mózgu... - napisał na swoim profilu na Facebooku. I pytanie, kiedy jej mąż wyrazi radość, że w celu wiecznego życia żona prewencyjnie dokonała amputacji mózgu?

No pan sobie świetnie radzi bez mózgu - skomentował jeden z "fanów" publicysty.

To oczywiście nie pierwszy przypadek, kiedy Terlikowskiemu nie mieści się w głowie, że ktoś może mieć inne poglądy, niż on i jego żona. Przypomnijmy, że podwójną mastektomię Jolie nazwał "okaleczeniem się": Terlikowski: "Angelina SIĘ OKALECZYŁA!"


Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (2406)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 2406
Odpowiedz
6556 469
zgłoś
gość 25.03.2015 12:01
ale po co on się wypowiada w tej kwestii ???????
Odpowiedz
5013 351
zgłoś
gość 25.03.2015 12:01
faktycznie swietnie radzi sobie bez mozgu
Odpowiedz
2913 175
zgłoś
Gość 25.03.2015 12:01
Odezwał sie ten co z rakiem miał cokolwiek wspólnego
Odpowiedz
2399 175
zgłoś
HL 25.03.2015 12:01
ty sobie dokonaj amputacji mózgu, będzie dla nas wszystkich lepiej
Odpowiedz
390 43
zgłoś
Gość 25.03.2015 12:01
Czubek
Odpowiedz
434 32
zgłoś
PV 25.03.2015 12:02
Terlikowskiego żona pewnie od dawna zadowolona z zawartości (lub jej braku) czapy małżonka
Odpowiedz
388 37
zgłoś
Gość 25.03.2015 12:02
My wyrażamy radość już teraz gdy Pan Terlikowski amputuje sobie mózg!
Odpowiedz
466 43
zgłoś
gość 25.03.2015 12:02
Nie znoszę tego pana
Odpowiedz
404 45
zgłoś
Gość 25.03.2015 12:02
Idiota
Odpowiedz
348 50
zgłoś
Gość 25.03.2015 12:02
twojej zonie przydalaby się operacja odczep sie prawacki katolu
Odpowiedz
2477 177
zgłoś
Pat 25.03.2015 12:02
Ten PAN chyba nigdy nie widział umierającej osoby na raka wiec nie wie o czym mówi. BRAWO ANGELINA !
Odpowiedz
365 30
zgłoś
Gość 25.03.2015 12:02
zajmij sie dziadzie swoim lepiej
Odpowiedz
512 25
zgłoś
Gość 25.03.2015 12:02
Terlikowskiemu brakuje szacunku dla decyzji innych osób.Niech się lepiej nie wypowiada, bo to Angelina widziała, jak jej mama i babcia cierpią.
Odpowiedz
336 29
zgłoś
Gość 25.03.2015 12:02
Talib i palant.
Odpowiedz
378 35
zgłoś
gość 25.03.2015 12:02
PROSTAK
Odpowiedz
385 46
zgłoś
Gość 25.03.2015 12:02
Bardzo mądrze postąpiła, widac że zależy jej na najbliższch:-)
Odpowiedz
376 28
zgłoś
Gość 25.03.2015 12:03
Nie jego sprawa, a oczywiście musial wyrazic swpje poglady. Tylko szkoda ze jak zawsze oderwane od rzeczywistości
Odpowiedz
405 28
zgłoś
gość 25.03.2015 12:03
szkoda, ze nie można amputować... Terlikowskiego!
Odpowiedz
260 27
zgłoś
Gość 25.03.2015 12:03
Terlikowski to dno. Nie godzien całować Angelinie sznurowadeł.
Odpowiedz
321 24
zgłoś
gość 25.03.2015 12:03
jestem Katoliczką, a Terlikowki i Ziemkiewicz są debilami-pseudokatolikami.
Odpowiedz
193 17
zgłoś
gość 25.03.2015 12:03
Terlikowski szukam wodzireja na wesele. W tym też jesteś alfą i omegą, wiec dasz radę. Wal jak w ogień, czekam na tel.
Odpowiedz
187 15
zgłoś
Gość 25.03.2015 12:03
Ciekawe co by zrobił jakby on sam był zagrożony rakiem :)
Odpowiedz
258 18
zgłoś
Veni 25.03.2015 12:03
Szkoda mi takich prostaczków jak ten pan, bo musi być im ciężko w cywilizowanym, postępowym świecie inteligentnych ludzi.....:(
Odpowiedz
210 17
zgłoś
gość 25.03.2015 12:03
o nie.... komentarzy na tematy z zakresu ochrony zdrowia tego pana juz nie zdzierze... Milcz chłopie, jak nie masz pojęcia o czym się mówi.
Odpowiedz