Wtorek 22.01.2008

Doda samochodem też jeździ tylko na pokaz?

Doda Dorota Rabczewska Porsche

Doda samochodem też jeździ tylko na pokaz?M.B./FORUMDoda samochodem też jeździ tylko na pokaz?M.B./FORUM

Cała Polska przyglądała się, jak Dorota uczy się jeździć samochodem, zdaje egzamin i odbiera prawo jazdy, a następnie kupuje (a właściwie pożycza) nowe Porsche Carrera.

Być może naprawdę wzięła sobie do serca rady, żeby uważać na drodze (po tym, jak ścigała się w centrum Warszawy i o mało co nie wpadła w poślizg), bo zaczęła ograniczać kierowanie swoim autem do minimum.

Widziałem, jak Doda zamienia się miejscami ze swoim ochroniarzem na 2 ulice przed warszawskim klubem - wspomina nasz informator. Cały czas prowadził on, Rabczewska tylko podjechała pod lokal.

Lenistwo czy dbałość o bezpieczeństwo?

Już wcześniej mieliśmy sygnały, że z Porsche Dody korzysta głównie jej ochroniarz. Jeździ nim do Szczecina i z powrotem, aby latająca samolotem gwiazda mogła poruszać się wszędzie autem wypożyczonym przez firmę Kulczyk Tradex.

Byłam świadkiem ciekawej sytuacji na podszczecińskim lotnisku - wspomina nasza informatorka. Widziałam, jak Doda, która przyleciała do Goleniowa samolotem, odbiera od swojego łysego ochroniarza Porsche po to, aby pojeździć nim po Szczecinie.

Cóż, nie dziwimy się. W końcu to nie jej auto - może najeździć na liczniku tyle kilometrów, ile jej się podoba. Zużycie samochodu i utrata wartości to nie jej zmartwienia.

Komentarze (521)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
Zobaczcie!-BELA na Muzzo 22.01.2008 12:26
Bela wykopie Dodę smrode i jej silikony na księżyc!-Zobaczcie fotki Beli i posłuchajcie jej muzyki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Meg. 22.01.2008 12:26
nie cierpię jej. Dodo zejdź ze sceny póki jeszcze możesz. Twoi fani to tylko kilkuletnie dzieci. Weź się w garść. Albo przynajmniej bądź bardziej kulturalna...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:26
Fajny ma ten Samaochodzik
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:26
woli taxi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:27
beznadziejna ona jest. ubiera sie tak jak agilera 5 lat temu!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:27
idiotka!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gościówka 22.01.2008 12:27
wypoŻyczonym drogi Glebo .... a śmiejecie się z Toli .... buhahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:27
'wyporzyczonym przez firmę Kulczyk Tradex.'
poprawcie blad!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
jacekkk 22.01.2008 12:27
lol pisze sie "wypożyczonym"
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ANAWEE 22.01.2008 12:27
pozerka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:28
WYPOŻYCZONYM! TAKI BYK TO NAPRAWDĘ GLEBA!
ić się wypchać do tapicera ! Krowy doić!!!

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:28
"...wszędzie autem w y p o rz y cz o n y m przez firmę..." NAUCZ SIE PISAC CZLOWIEKU
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Zobaczcie!-BELA na Muzzo 22.01.2008 12:28
Bela wykopie Dodę smrode i jej silikony na księżyc!-Zobaczcie fotki Beli i posłuchajcie jej muzyki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:28
wypożyczonym pisze sie przez "ż" a nie "rz".
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:29
pudel, ale byk w treści :"porzyczyła" wstyd !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:29
jej samochud
btw mam cos dla was :lol:
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:29
Uwielbiam ją i jak chce żeby ktoś prowadził za nią to co was to obchodzi ? ;]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:29
... wyporzyczonym....
bez komentarza Pudelku!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:30
mój miły pudelku "WYPOŻYCZONYM" pisze sie przez Ż
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:30
Pudelku wypożyczonym (cytat: "autem wyporzyczonym przez firmę Kulczyk Tradex") pisze się przez "z" z kropeczką
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:30
"wyporzyczonym"???ludzie, gdzie was ortografii uczyli?????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
urwis 22.01.2008 12:30
TOZ TO KUR.A
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:30
"Jeździ nim do Szczecina i z powrotem, aby latająca samolotem gwiazda mogła poruszać się wszędzie autem wyporzyczonym przez firmę Kulczyk Tradex."

chyba wypożyczonym:) Pudelku, zaglądaj czasem do słownika!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:30
poRZyczonym..aha, no to juz wiadomo kto pracuje w pudelku, jakies same niedouki...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
maryja 22.01.2008 12:31
wypożyczonym, nie wyporzyczonym. staczasz się wyliniały kundelku!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Zobaczcie!-BELA na Muzzo 22.01.2008 12:31
Bela wykopie Dodę smrode i jej silikony na księżyc!-Zobaczcie fotki Beli i posłuchajcie jej muzyki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Zobaczcie!-BELA na Muzzo 22.01.2008 12:32
Bela wykopie Dodę smrode i jej silikony na księżyc!-Zobaczcie fotki Beli i posłuchajcie jej muzyki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
iwankja 22.01.2008 12:32
Kochani! Moralizowanie i kpiarstwo, to wasza domena.
Nie dajcie więc powodów do kpin z waszej znajomości ortografii, bo tego nie da się nijak usprawiedliwić.
Otóz "wyporzyczanie", to chyba nic innego jak "wypożyczanie"? A może się mylę?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Zobaczcie!-BELA na Muzzo 22.01.2008 12:33
Bela wykopie Dodę smrode i jej silikony na księżyc!-Zobaczcie fotki Beli i posłuchajcie jej muzyki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 22.01.2008 12:33
aaaaaaaaa wypoRZyczonym????siegajcie czasem po słownik ortograficzny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!