Środa 23.01.2008

Amy Winehouse pali crack! (wideo)

Amy Winehouse kokaina crack narkotyki

Amy Winehouse pali crack! (wideo)

Brytyjski tabloid The Sun opublikował dzisiaj szokujące zdjęcia Amy Winehouse, na których widać jak piosenkarka pali crack. Okazuje się, że to jedynie fragment filmu, na którym można zobaczyć odurzoną wokalistkę. Zataczająca się i bełkocząca Amy zażywa również ekstazy i wciąga kreski kokainy. A wszystko to na tle romantycznej, ślubnej fotografii.

Amy Winehouse rozpoczęła karierę jako obiecująca diva muzyki jazzowej, a skończyła jako królowa tabloidów. Pogłoski o uzależnieniu od alkoholu i narkotyków rozpoczęły się od ujawnienia, jakich przekąsek przed koncertem żąda gwiazda. W skład menu wchodzi czerwone wino, szampan, wódka, piwo, brandy oraz papierosy, chipsy i Red Bull. Na dodatek niejednokrotnie widziano, jak Amy zażywa przed wystepem kokainę. Zdarzało jej się nawet wciągać kreski na scenie!

Na jej zachowanie wpływ ma także fakt, że jej mąż - Blake Fiedler-Civil, trafił za kratki. Przypomnijmy, że Blake jest oskarżony o napaść, próbę przekupstwa oraz manipulowanie zeznaniami świadków. Londyńskie gazety donosiły o histerycznym zachowaniu Amy w trakcie rozprawy sądowej. Nieudana próba przejścia kuracji odwykowej, która zakończyła się zaledwie po pięciu dniach, potwierdza krążącą o Winehouse opinię, że kontrolę nad jej życiem przejęły narkotyki.

Pomimo starań ze strony przyjaciół, rodziny i specjalistów, Amy nadal dąży do samodestrukcji. Ten film jest na to dowodem.

Zobacz: Amy Winehouse pali crack! (wideo)Amy Winehouse pali crack! (wideo)

Komentarze (87)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 87
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 23.01.2008 01:42
nic nowego. niedlugo pewnie jeszcze jej to wyjdzie na dobre, tak samo jak kate moss
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.01.2008 01:42
111 jhahahahahhah
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Olivia_24 23.01.2008 01:43
Pierwsza! pierwszy raz heh. xD
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.01.2008 01:44
biedna... zal mi jej
Odpowiedz
0 0
zgłoś
=> 23.01.2008 01:44
biudula
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Emcia129 23.01.2008 01:47
Niech jara dalej... Przyszłości to ona już nie ma
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Luxstar 23.01.2008 01:47
ONA JEST TRAGICZNA !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Olivia_24 23.01.2008 01:48
Niech se jara. Jej sprawa. Glupia. Niech se psuje zycie!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.01.2008 01:51
no bardzo dobra ostatnia plyta...
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.01.2008 01:51
to nie jest ta Amy, ktora znałem, która lubiła przyjechac na wieś i porozmawiać z konikami.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.01.2008 01:55
możecie gadać co chcecie, ale w przeciwieństwie do Spears jest genialna artystką i koks ją może co najwyżej zabić, a nie zniszczyc jej muzykę i obniżyć loty.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Bunka 23.01.2008 02:00
możecie gadać co chcecie, ale w przeciwieństwie do Spears jest genialna artystką i koks ją może co najwyżej zabić, a nie zniszczyc jej muzykę i obniżyć loty.
Jaki lot?! Czlowięku co ty gadasz?!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Oilwia 23.01.2008 02:30
Siema
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.01.2008 04:38
ja jednak wolę wochac koksik ale cracka tez kiedys sie palilo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
migotka88 23.01.2008 08:05
ja tez lubie czasem sie pobawic tak jak Amy, a nikt nie pisze o mnie i moich znajomych w gazetach i w internecie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Cic 23.01.2008 09:14
Polecam Magic Labs!!!!!!!
Polecam Magic Labs!!!!!!!
Polecam Magic Labs!!!!!!!
Polecam Magic Labs!!!!!!!
Polecam Magic Labs!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Kasiulkaaaaaa 23.01.2008 09:50
Amy 3maj się :(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
naughty_boy 23.01.2008 09:53
i tak Amy jest najlepsza :*
Odpowiedz
0 0
zgłoś
cmr 23.01.2008 10:01
Jeeej, no i co z tego? Połowa brytyjskich nastolatków pali crack i żyje.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
vs 23.01.2008 10:59
Podniecacie się, a mało osób wie, że Billi Holiday - królowa soulu też wciągała kokę. Taki lajf...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
nicole.r 23.01.2008 11:46
na filmiku mowi min. : ''wzielam 6 tabletek valium, w tym momencie jestem bezuzyteczna''... porazka...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
nicole.r 23.01.2008 11:47
ja tez lubie czasem sie pobawic tak jak Amy, a nikt nie pisze o mnie i moich znajomych w gazetach i w internecie
bo nie umiesz spiewac tak jak ona ;/
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 23.01.2008 11:49
NO I CO Z TEGO !!!!!!!!!!!!??????????????????? MOZE CIERPI I TESKNI ZA MEZEM A MOZE LUBI KOKS!!!!??? TO JEJ SOPRAWA I CH.J WAM DO TEGOP!!! A POZATYM KTO DZIS NIE BIERZE!!??? MOZE NIE WSZYSCY KOKS BO ICH NA TO NIE STAC ALE GRUNT ZE NIE CPA HELU RESZTA JEST DLA LUDZI!!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 23.01.2008 11:56
A CO TO KRAKA NIE MOZNA ZAJARAC!!???NO I CO Z TEGO!!??? A KTO DZIS NIE BIERZE JAKICHS UZYWEK!!??? NA KOKS CO PRAWDA NIE WSZYSTKICH STAC ALE GRUNT TO ZYC TAK JAK SIE CHCE... JAKBY HEL CPALA TO FAKTYCZNIE BY SIE STOCZYLA NA DNO ALE KOKS TO CZYSTA NATURALNA POBUDZAKJACA SUBSTANCJA.KAWA TEZ JEST TAKJA SUBSTANCJA....KOKSIK JEST NAJLEPSZY...ALE MI TAM SIE WYDAJE ZE PALI GIBONKI...KAROLA-YENNEFER
Odpowiedz
0 0
zgłoś
zły porucznik 23.01.2008 12:07
też lubię crack. fajnie jest być na haju. jestem z Tobą Amy!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
. 23.01.2008 12:12
spiewa bosko
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.01.2008 12:24
możecie gadać co chcecie, ale w przeciwieństwie do Spears jest genialna artystką i koks ją może co najwyżej zabić, a nie zniszczyc jej muzykę i obniżyć loty.
co nawyzej??? ładnie masz pobite gary
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.01.2008 12:24
nie ma nic do dragow ale ona to chyba jest juz skonczona
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.01.2008 12:46
Szkoda ze sie stacza:( Ale glos ma boski i piosenki takze! I nikt nie zaprzeczy! Opamieta sie, wierze w nia.
Odpowiedz