Piątek 01.02.2008

Piasek i Piróg razem

Michał Piróg Andrzej Piaseczny Piasek

Piasek i Piróg razemBravo

Tajemnicą poliszynela jest, że Michał Piróg zaczynał karierę w showbiznesie jako kochanek Piaska. Dotąd nie udało nam się znaleźć żadnych ich wspólnych zdjęć. Nasza czytelniczka wysłała nam jednak skan z Bravo z 2002 roku, na którym widać znaną parę razem. Zdjęcie to było ilustracją do artykułu o nowej knajpie Andrzeja Piasecznego.

Panów obecnie podobno już nic nie łączy, ale jeszcze niedawno mieszkali razem na Kabatach w Warszawie.

Jeżeli znajdziecie jakieś ciekawe zdjęcia ze starych pism, wyślijcie je nam koniecznie na: donosy@pudelek.pl.

Komentarze (649)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 649
Odpowiedz
12 0
zgłoś
gość 01.02.2008 05:41
To Piasek jest gejem?!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 01.02.2008 05:44
jezeli wnioskujecie to po tym zy sa razem na zdjeciu to dodam ze jest tam jeszcze jakis trzeci koles takze nalezy sprostowac ze to trojkacik bedzie brzmialo bardziej pikantnie i w ogole p.s.nie jestem fanka ani piaska ani piróga
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 01.02.2008 05:46
Geje to bardzo wartosciowi ludzie , najlepsi przyjaciele kobiet bo który facet potrafiłby chodzic godzinami po centrach handlowych ,czerpal z tego przyjemnosc i do tego doradzał? No który?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.02.2008 05:47
Piróg niczym Plastuś
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.02.2008 05:48
Chyba z 10.lat różnicy wielu między nimi...ale to co;)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.02.2008 05:51
To Piasek jest gejem?!
No kurcze, ale odkrycie:D
Odpowiedz
2 1
zgłoś
dwa głodne brzuchy 01.02.2008 06:25
pierogi w panierce z piasku
Odpowiedz
1 0
zgłoś
jukajuka 01.02.2008 06:31
tak sie zastanawialam wczoraj, czemu piasek nie ma żony i rozlicznych romansow, a tu prosze, wydalo sie...
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Wacek&Hanka 01.02.2008 06:39
No oczywiscie ze Piasek jest gejem, przeciez na koncercie w Sopocie nawet bylo nawiazanie do tego
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.02.2008 07:04
jejku a mialam nadzieje ze jednak lubi piasek kobiety tylko nie spotkal odpowedniej a tak zwiazek z pirógiem mowi wszystko -nie chce juz go sluchac jego muzyki choc wiem ze to niesprtawiedliwe zegnaj piasek
Odpowiedz
0 0
zgłoś
evkaa 01.02.2008 07:05
buahah za duzo myslicie o dodzie - stad DODOSY@pudelek ;P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.02.2008 07:13
jejku a mialam nadzieje ze jednak lubi piasek kobiety tylko nie spotkal odpowedniej a tak zwiazek z pirógiem mowi wszystko -nie chce juz go sluchac jego muzyki choc wiem ze to niesprtawiedliwe zegnaj piasek
ale jestes niemara! a co, myslalas ze dla Ciebie spiewal o milosci?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.02.2008 07:21
Jak złapiecie Kamela to dopiero będą jaja!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.02.2008 07:25
ee to piasek jest gejem?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
KAzo 01.02.2008 07:32
hmm przez tyle lat jego kariery, nigdy nikt nie napomknal nawet ze Piasek jest gejem!! SZOK
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.02.2008 07:39
pasek jest gejem...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.02.2008 08:02
a trzeci to wojciech medynski?az dziwne ze nic nie dodano...:)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.02.2008 08:03
a to dwoch facetów nie może się kolegować jak jeden z nich to gej?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.02.2008 08:04
czy zauważyliście, że co jeden ze znanych facetów okazuje się gejem?! To koszmar! Co się dzieje z tymi facetami?! - Myślę że to wszystko przez ten ich punkt G, do którego można się dostać tylko przez odbyt. Po diabła tak ich p.Bóg stworzył - po co im ten punkt "G"?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.02.2008 08:05
a to geje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.02.2008 08:08
nie wiem skąd czerpiecie te newsy, ale fakt jest taki że Piasek juz od dłuższego czasu mieszka i ma dom w świętokrzyskim w ogóle co to za sformułowanie (...)jeszcze nie dawno(...) tzn. kiedy?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 01.02.2008 08:08
Obrzydliwe!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.02.2008 08:09
Coraz więcej tych geji! Normalnie wyłażą z podziemi! Co sie dzieje ztym światem?!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.02.2008 08:15
PIRÓB JEST MEGA BURAKIEM
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.02.2008 08:15
Geje to bardzo wartosciowi ludzie , najlepsi przyjaciele kobiet bo który facet potrafiłby chodzic godzinami po centrach handlowych ,czerpal z tego przyjemnosc i do tego doradzał? No który?
ja lubie a gejem nie jestem:P sic chore stereotypy;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.02.2008 08:22
tak myslałam.Moje przypuszczenia okazały się prawdą.Piasek gejem.. Dobrze,że nie jest już z tym palantem Pirógiem,bo na widok tego pedała po prostu dostaję torsji.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.02.2008 08:26
Drogi Redaktorzyno
Zajmij gospodarką kraju głupcze-darmozjadzie, a nie cudzą d ...i cudzym h..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.02.2008 08:28
cholera słabo mi sie robi jak patrzę na tego parcha Piróga takie toto małe zapędziałe brzydkie kolczyki na gębie i się stawia jakby był nie wiadomo kim
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.02.2008 08:29
robicie z każdego faceta geja który jest z pirógiem!!!!
Odpowiedz