Środa 13.02.2008

Zniszczona przez alkoholizm

Izabela Trojanowska alkohol

Zniszczona przez alkoholizmMT/ FORUM

Makijażyści zatrudnieni przy serialu Klan mają sporo pracy z charakteryzowaniem Izabeli Trojanowskiej; szara, zmęczona twarz, opuchnięte powieki i sińce pod oczami. Aktorka już nie próbuje nikomu wmawiać, że to ślady po nieszczęśliwym potknięciu.

Iza jest dobrym, życzliwym, uczynnym człowiekiem - mówi Rewii jej przyjaciółka. Tylko bardzo pogubiła się w życiu. Sama na pewno nie poradzi sobie ze swoimi problemami, ale na razie nie ma przy sobie osoby, która byłaby dla niej oparciem.

Dlatego ukojenia po romansach męża szuka w alkoholu. Niektóre źródła mówią już o poważnym nałogu.

Pół roku temu Iza stwierdziła, że ma dość fikcyjnego małżeństwa - opowiada znajomy aktorki. Mówiła, że bardzo pragnie zainteresowania i miłości oraz, że chciałaby na nowo ułożyć sobie życie.

Droga do tego prowadzi jednak przez rozwód, a przyjaciele Trojanowskiej nie są pewni, czy jest na to wystarczająco silna. Gdy odzyska wolność, łatwiej jej będzie ułożyć sobie życie, zawalczyć jeszcze raz o miłość - mówi jej przyjaciółka. Tylko najpierw musi znaleźć siłę, żeby przez to przejść.

Komentarze (413)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
.....****Martysia ******. 13.02.2008 20:25
xD Kiedyś Izabela Trojanowska radziła sobie radziła , a teraz wygląda tak sztucznie... to tylko i wyłącznie przez procęty(%)(alkohol)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gośćkacha 13.02.2008 20:25
Nie mam nic do Pani Izy bo jest mila osoba.Ale pamietam jak jakich czas temu bylo glosno o zalamaniu nerwowym Elzbiety Dmoch z zespolu 2+1 i wszyscy jej zalowali.. bo Elzbieta Dmoch byla niezwykle piekna kobieta,milo i ladnie spiewala byla moja ukochana piosenkarka ktora maz zostawil dla innej a on byl jej wielka miloscia i z ta druga kobieta mial dzieci a ona z nim nie miala i tez w tym samym czasie rozpadl sie zespol i Pani Ela bardzo sie zalamala to Pani Iza ja skrytykowala ze mowiac ze nie lubi kobiet slabych psychicznie zamiast jako kolezanka z branzy jej wspolczuc w tym czasie Pani Izie wszystko sie w zyciu ukladalo miala meza ,corke i pieniadze sama to zmarnowala bo na sile chciala zrobic ponownie kariere w Polsce zostawiajac w Niemczech gdzie mieszkala corke i meza Nie bede krytykowala Pani Izy bo wiadomo ze ludzie wlasnie slabi psychicznie wpadaja w alkoholizm Po co Pani Iza sie madrzyla nie wiedzac co ja czeka.Trzeba wspolczuc kazdemu czlowiekowi a nie popisywac sie i krytykowac innych kiedy nam sie wszystko w zyciu uklada bo nie wiadomo czym nas zycie zaskoczy i czym nas zycie zlamie Zawsze trzeba miec duzo pokory w stosunku do siebie a zwlaszcza kiedy odnosimy w zyciu sukcesy i wszystko nam sie uklada.Zycze Pani Izie aby pokonala nalog i aby sobie na nowo ulozyla zycie i byla szczesliwa nie zostala sama tak jak Elzbieta Dmoch bo ma dorosla corke i ma dla kogo zyc
Super komentarz !PYCHA ją zgubiła .Nic w życiu nie jest na 100%trzeba dawać miłość by ją dostawać.Kariera drogo ją kosztowała życie,uciekło maż też ,została pustka i żal tylko do siebie droga P.IZO
Odpowiedz
0 0
zgłoś
buziol 13.02.2008 20:27
Nigdy jej nie lubiłam ale nie o to chodzi. Żadna z niej gwiazda, głupia rol w smętnym serialiku. Co ciekawe jest u starszych niby gwiazd? Nikt już nie dostrzega, nikt nic nie proponuje. Po prostu jest już nikim to trzeba uderzyć w czuły punkt. Dlaczego wczesniej pani Trojanowska nie obwieściła, że jest uzalezniona? Bo wtedy miała jeszcze jako takie zatrudnienie, a teraz już nie. Ludzie chwycą i się zlitują. Spadaj kobieto do chałupy i weż sie za druty i włóczkę. Twój czas się skończył. Nic w życiu nie pokazałaś ciekawego.
jak dotknie to ciebie albo bliską ci osobę(czego nie życzę),to prześlę ci w prezencie te druty i włóczki na długi ,długi czas ! masz się za Boga kasując ludzi siedząc przy kompie ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ewita 13.02.2008 20:29
jej ojciec byl nalogowym alkoholikiem, leczyl sie w szpipitalu psychiatrycznym na odwyku. dobrze to pamietam
Odpowiedz
0 0
zgłoś
wciekla karlica 13.02.2008 20:30
Niestety graz aktorka Trojanowkiej jest mowiac oglednie- nedzna. Ale ona sama ma na swoim koncie liczne osiagniecia wokalne- czyms w zyciu blynela. a nie jak taka olzowka, miernota na calej linii, plus jeszcze agresywna w stounku do niewinnych ludzi. Zachlana egocentryczka. A jakby mi sie maz z Kasia Kowalska puscil, to kto wie, moze bym ie tez rozpila.:-PPPTrzymam za nia kciuki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2008 20:31
Pani Izo, całym sercem jestem z Panią!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Lolcia xD 13.02.2008 20:32
Troja pije?? Nie wiedziałam!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2008 20:32
zrobili z niej gwazdę, którą nie jest w normalnym kraju byłaby podrzędną panią sklepową
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2008 20:34
jest mi jej szkoda trzymam za nia kciuki da rade
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2008 20:35
Pani jest piękna, trzymam za Panią kciuki. I czekam na nową płytę!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
zibby53 13.02.2008 20:35
wspanialy czlowiek-dobra aktorka,wspaniala piosenkarka-szkoda tylko ze tak malo szczescia miala-Iza trzymam za Ciebie kciuki,mysle ze znajdziesz jeszcze swoja polowke i wszystko bedzie ok Twoj fan
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2008 20:36
jakoś nie wierzę w te rewelacje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ewita 13.02.2008 20:37
jaki ojciec taka corka...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2008 20:37
współczuję! pani Izo, proszę trzymać się dzielnie!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2008 20:38
Bardzo często osoby ponadprzeciętnie wrażliwe popadają w alkoholizm
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2008 20:38
pudelku wez sie za wsparcie tych co nie szpanuja, tylko maja powazne klopoty do licha.
Trojanowskiej nie trzeba lubic, ale jest ok.
Szyc tak samo.
Jak ktos szpanuje to sam traci.
Ale zrobmy cos dobrego - wspierajmy ludzi, ktorzy maja klopoty.
okej?
prosze zeby moja ulubiona strona zorganizowala akcje wsparcia dla fajnych ludzi.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2008 20:41
Zeby tak kazda kobieta wygladala w wieku ok 50-ciu to byloby pelno pieknych kobiet! Przeciez ona wyglada doskonale! Jest szczupla , ma fajne wlosy, modnie sie ubiera. Na twarzy widac upyw czasu, ale przypominam ile ma lat.A to ze tak probuje sobie radzic z problemami?To rzeczywiscie blad.Ale tylko martwi nie popelniaja bledow!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2008 20:43
jest mi jej szkoda trzymam za nia kciuki da rade
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2008 20:48
a gdzie są właśnie przyjaciele,przyjaciółki?oni powinni pomóc w leczeniu.Tylko u nas już tak jest- jak jesteś "na fali" to masz łańcuszek koło siebie a jak ci się nie układa-wszyscy się odwracają.Iza - to trudne ale idź na leczenie!!!!!!powodzenia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gillette2 13.02.2008 20:48
No to na odwyk......
Odpowiedz
0 0
zgłoś
73- blondyna 13.02.2008 20:54
Jsd, jad , jad z was wypływa. Tylko krytyka. Gdyby trzeba podpisać sie z imienia i nazwiska to wiele osób , by stuliło uszy po sobie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2008 20:58
piękna, nieszczęśliwa. Ciekawe, jak WY będziecie wyglądać w jej wieku??? Fajnie krytykować, gdy ma się naście- lat.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2008 21:02
stara pijaczka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
buziol 13.02.2008 21:05
jak sie ma tak żle to niech skończy pić
jeszcze jeden ekspert z pustym miejscem na mózg ! a przykładowo cukrzykowi to byś co poradził ? Trojanowska nie jest pijaczką tylko alkoholiczką,ale pewnie dla takiego ułoma jak ty to wsio riba...!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
S. 13.02.2008 21:16
mdli mnie jak czytam wasze komentarze.
Oby was nigdy w zyciu nie spotkalo to co spotkało ją.
najlepiej kogos ocenic. mało tego, nawet kobity nie znacie.
dzieciaki sie bawią na pudlu w durne komentarze.
słoma z butów wychodzi.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2008 21:18
na pewno po tym waszym tekscie poczuje sie lepiej , hieny
Odpowiedz
0 0
zgłoś
AWA 13.02.2008 21:29
to ładnie...
Tez jestem fanką Marsów:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2008 21:30
prawdę mówiąc w ogóle nie wygląda na zniszczoną nałogiem osobę.Wygląda EXTRA.
Odpowiedz